Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (38 összesen)

Téma: Italy vs Hungary, Spa

  1. #1
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Italy vs Hungary, Spa

    Érdekes futam volt...

    Practice1-en jól mentem, simán mentek a 2.12 alja idők, gondoltam qualra meglesz a 2.11 Néhányan panaszkodtak a tapadásra már ekkor, aztán valamiért az olasz kollégák újraindították a szervert, na utána meg nekem nem volt tapadásom Qualon szintén, mindkét körön elrontottam a buszmegállót, lett belőle 2.12.5 Bevállaltam a soft-soft gumit, ami jó döntésnek bizonyult, a 16. helyről rajtolva szép lassan araszoltam felfele mások hibáit kihasználva, egészen a 11.helyig. Ekkor megint tapadásgondjaim lettek, kb a 8-9. körnél és utolért egy olasz srác lamboval. Óriásit meccseltünk, de nem tudott elmenni Egyszer elfékezte magát, utána leszakadt pár mp-re és már nem tudott közelebb jönni. A 16. körben még mindig 2.14.0-s kört autóztam, kezdtem örülni hogy beválik a taktikám. Ekkor a Stavelot utáni első gyors balosban 260-nál feltünt egy keresztben álló ferka füstfelhőben, jobbra akartam kerülni, ő meg jobbra akart letolatni a pályáról. Belerongyoltam, palánkon kívülre raktam KO-val, repült vagy 40 métert szegény, én meg mehettem a boxba, defekt stb... Csoda hogy egybemaradt a kocsi. másfél perc alatt helyrekalapálták a verdát, kört kaptam, gondoltam azért becsületből végigmegyek. Az autó 260-nál utána már nem ment többet,két kör múlva egy 10 mp-es lag után megint a palánkon találtam magam, na itt ment el a kedvem Amúgy jól éreztem magam, köszönöm Tibinek, Antonellonak, Petinek és mindenkinek aki leszervezte, részt vett benne, remélem lesz még ilyen. A ferkás olasz sráctól (nem tudom ki volt az) meg elnézést, lehet én döntöttem rosszul hogy a külső íven próbáltam elmenni.
    Babinszki Gábor

  2. #2
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Nagyon élveztem a versenyt, bár olyat tettem, amit egy filmben a halálos ágyán szokott elmondani a tettes... Nem töltöttem be a versenysetupomat!
    Napokig pöcsöltem vele, míg elértem, hogy ne egye meg a gumikat a gép a 15. körig, erre nem töltöm be, csak rátankolok a qual setupra... Bravó Palesz! Az elején még ment, aztán volt gumi, nincs gumi!
    Utána csak arra mentem, hogy befejezzem, -20-szal végiggurultam, utolsó előtti helyre elég volt az is!

    Köszönöm mindenkinek, nagyon fasza volt ezektől függetlenül, mert azért az is feladat, hogy semennyivel pályán tartani az autót!

    Grat a résztvevőknek!

  3. #3

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Köszönöm szépen drága internet szolgáltató vagy nem tudom mi de vagy 15 mp-ig 10 fps alatt voltam. Oda az egész felkészülésem ! A hetedik helyen voltam már lassan közelítettem az élmezőnyt, egyszer csak annyira elkezdett szaggatni, hogy azonnal a homokágyba találtam magam. Budás Peti előtt voltam asszem és ő gondolom látta milyen szépen szaggatok. Onnan, hogy a végére kerültem elszakadt a fonál pedig addig nagyon jól éreztem a kocsit.
    Na nem baj végül is végigmentem. Majd legközelebb remélem nem lesz ilyen gondom.Grat mindenkinek!!

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Ez kemény volt!

    Kezdődött úgy, hogy a hangkártyám bemondta az unalmast.Örültem mit ne mondjak.

    Aztán úgy láttam, hogy nem lesz elég idő a qualon, ideges lettem ezen nagyon, szegény Csiki Petit zaklattam is bíráskodás közbe telón, elnézést érte, ideges voltam.Meg is látszott, 8 hely.

    Aztán a versenyen bekerültem a darálóba, nem tudtam egy ép kört menni, mert mindíg valakivel valami volt.Így telt el az első etap, de a végén pár körrel többet maradtam kint mint a többiek, ezért 2-nak jöttem vissza.Leráztam magam mögül az embert és végre a saját tempómat tudtam autózni.

    A 17mp-s hátrányomat ledolgoztam 5-re és tudtam, hogy el fognak fogyni a gumijai a srácnak, mert az elsők között állt ki.Megfutottam a leggyorsabb kört is.Aztán Antal István határozatlankodásának köszönhetően(nem tudtam, hogy elenged-e vagy sem)ahelyett,hogy felökletlem volna, kiraktam a kocsit a fűre,így vesztettem jó 10mp-t.Így befutottam másodiknak, pedig bőven meglett volna, hiszen ez a 15mp-t a végére 4-re tudtam csökkenteni.

    Kár érte, de a legfontosabb, hogy probléma nélkül lement a verseny, remélem mindenki élvezte, nem volt különösebb incidens, várom a folytatást!

  5. #5
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Jó futam volt!!!
    Azt az egyet tudtam, hogy engem nem fognak könnyen megelőzni! Hát bizony több Olasznak voltam túl nagy falat!
    Leslie, kár hogy a végét elszúrtad, én nagyon jól/szabályosan fogtam a mögöttem lévőket! Gondoltam egy Magyar csak beéri a bolyt!

    Más:
    Ez a futam egyértelműen bebizonyította hogy az Olaszok szabályrendszere egy nagy gagyi! Nagyon sok vágást láttam, de egy büntit se!
    (Mi is így játszunk! Néha vágunk de marad a fair play!) Csak akkor minek vannak a "megfigyelők"?!

  6. #6

    Re: Bravo Tamas

    Volevo complimentarmi personalmente con te Tamas per la maglifica prestazione.

    Veramente notevole il secondo posto meritato

    Complimenti d'avvero.

    Il premio 2° posto "targa ricordo Event Hungary vs Italy" lo consegnero a Peter il prossimo sabato qui in Italia, penserà lui poi ad inviartelo a casa.

    Volevo anche ringraziare TUTTI gli altri piloti partecipanti spero vi siate divertiti.


    Un grazie a tutti e un caro saluto ... ciao

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Thank You!

    Congratulations for all drivers, that was a nice race, I am looking forward to the next event as soon as possible!

    I am very happy, becouse we can race very gently and that was a plesure for all of us!

    Thanks for Tibor and Antonello!

  8. #8
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bravo Tamas

    Idézet Eredetileg sabastracci írta
    Volevo complimentarmi personalmente con te Tamas per la maglifica prestazione.

    Veramente notevole il secondo posto meritato

    Complimenti d'avvero.

    Il premio 2° posto "targa ricordo Event Hungary vs Italy" lo consegnero a Peter il prossimo sabato qui in Italia, penserà lui poi ad inviartelo a casa.

    Volevo anche ringraziare TUTTI gli altri piloti partecipanti spero vi siate divertiti.


    Un grazie a tutti e un caro saluto ... ciao
    Szeretnék Neked személyesen is gratulálni Tamás a nagyszerű versenyzésért!
    Valóban gratulálok.
    A második helyért járó díjat itt olaszországban jövő héten szombaton személyesen fogom átadni Péternek aki azt majd továbbítja Neked.

    Szertném az összes magyar pilótának megköszönni, hogy részt vettek a futamon, remélem mindannyian jól szórakoztatok, jól éreztétek magatokat.

    Köszönettel mindenkinek, és szerettettel üdvözölve mindenkit.....ciao

  9. #9
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Gratulálok mindenkinek!
    Nem vártam magamtol sokat,ugyhogy az idömérö ugy telt le,ahogy gondoltam.
    Fél ora után a hajtüben tul sok gázt adtam,és nekicsusztam a palánknak,mire defektet kaptam.
    Egy teljes kört végig kellett autoznom defektesen ahoz,hogy a boxba betudjak menni.Nem volt kis para...
    Ugyhogy stratégiát válltottam,és fél orára tankoltam,mert még sok volt a végéig,és nem volt elég a nyál hozzá.
    Az uj taktika reményében mentem végig igy,és a balesetet leszámitva,jol jöttem ki az egészböl.
    Volt egy-két technikai flick-flack,csusztam kilinccsel elölre,és csusztak elöttem is hasonloan,de mindent megusztam.
    Összességében elégedetlen vagyok magammal,mert hagytam magam rábeszélni a versenyre,holott klasszissal jobbak voltak tőlem a mezöny többi tagjai,én meg szenvedtem mint malac a jégen!
    Viszont a sok kocsit jo volt látni a pályán,és egy nagy mezöny jött össze igy igazi adok-kapok csatákkal!
    Végül 15.lettem,és nem utolso ...a becsület nagy ur....én megigértem...
    Az Olaszokrol annyit,hogy példát vehetünk roluk,és a ligájukrol!
    Nálunk meg sirnak a szabályok miatt...ha tudnák,hogy a miénk hozzájuk képest gyerekjáték....
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  10. #10
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Először is GRATULÁLOK MINDENKINEK! Tamás remekül teljesített!

    Nekem elég vegyesen alakult a programom. Időmérőn még nem alkalmazkodtam a tapadáshoz, így a második (valóban gyors körömön) elrontottam egy féktávot, így elég hátulról kellett indulnom. Azaz igazság, hogy kicsit el is álmosodtam az időmérőn, de hát egész napi munka nehéz százszázalékosan koncentrálni éjfélig

    A versenyen sajnos megcsusztam még az első körben, a "túl magas" fps miatt nem igazán éreztem az autót. Utánna Rezsőt utolértem, nem akartam bajt, ezért inkább biztonságosan autóztam mögötte, csak az volt a baj, hogy néha elég kiszámíthatatlanul fékeztél, de semmi gond. Amikor a buszmegállóban előztelek, az nem volt szándékos, elszúrtam a féktávot, ezért mentem belülre, ki ne lökjelek. Ezután a hiba után viszont sikerült stabilan autóznom , egészen a végéig, amikor is 11. helyen érthetetlen okokból megpördültem megint a buszváróban

    Mindent összevetve jó móka volt, mégegszer köszi a szervezőknek!

  11. #11
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Van remény esetleg egy eredménylistára?

  12. #12
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Aztán Antal István határozatlankodásának köszönhetően(nem tudtam, hogy elenged-e vagy sem)ahelyett,hogy felökletlem volna, kiraktam a kocsit a fűre,így vesztettem jó 10mp-t.
    Bocs Tomi, ha rajtam múlott.
    De úgy gondoltam, hogy a hosszú egyenes végén a ferrárival simán utolérsz és kifékezel, ezért is húzódtam a jobb oldalra, hogy szabad legyen számodra az ideális ív. A 6.-at sem huzadtam ki teljesen és a fékezést is hamarabb megkezdtem. Aztán már csak azt láttam a kanyarba érve, hogy füstölve kifordulsz.
    Bocs, ha nem volt egyértelmű, hogy elengedlek-e, vagy sem. Semméféleképpen sem akartalak feltartani a hosszú egyenes utáni kanyarkombinációban.
    Másodszorra szinte ugyanaz volt a szitu, de akkor nem volt gond.

    Az én véleményem is az, hogy a mi szabályaink sokkal jobbak és csak a kellő mértékig bonyolultak. (már akinek)
    Enyhén szólva számomra hihetetlen körülményes volt ez a fajta időmérés.
    Az orúzs tetején, amikoris indítottak a boxból Abay Laci már gyors körében húzott el előttem.
    A futam alatt pedig a buszmegállós sikánt annyira óvatosan közelítettem meg. hogy 2x is sikerült beparkolni egy piruett kiséretében a fal mellé. De a futam alatt mással is találkoztam, aki hasonlóan dobta ott el a gépet.
    Gábor a Listerrel a hosszú egyenes végén megint megelőzött, akár csak a múltkor. Tisztára dezsavű volt. Pali meg a Saleen-el akkora füstfelhőt csinált, hogy mire óvatjával odaértem, nem tudván az út melyik oldalán fog megállni, addigra ketten is megelőztek.
    Szóval történt ez+az a futamon úgyhogy nagyon nem unatkoztam.

    Én is köszönöm a szervezőknek és azt is hogy részt vehettem a futamon.

    Ui.: A buszmegállós sikán elbírálását sztem sokkal jobb, ha a programra bízzuk.

  13. #13
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Gratulálok mindenkinek.
    Tegnap végignéztem a live timing-ot (kissebb elszunnyadásokkal...) , nagyon drukkoltam nektek.

    A replayt feltenné valaki?

  14. #14
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Na, mint kiderült tegnap este akarta az xp frissíeini magát annak ellenére hogy be van állítva hogy szombatonként tegye. Köcsög microsoft, bekaphatja.

    replay lesz?
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 07. 14. 08:27.
    Babinszki Gábor

  15. #15
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    a részletes eredményekre én is kiváncsi vagyok, grat a résztvevőknek.

  16. #16
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Gondolom lesz replay és részletes eredmény is, majd jelzem.
    Ami a bíráskodást illeti, nem az volt a cél, hogy akit csak lehet megbüntessünk. A futamon ha valaki vágott csak akkor kapott volna büntetést ha ezzel előnybe került volna bárkivel szemben. Ugyanakkor továbbra is az a fő gondom ezzel, hogy csak a pillanatnyi állapotot lehet látni a pályán. A kval így kívülállóként nem nyerte el annyira a tetszésem, különösen, hogy a korrekt levezényléséhez legalább 2 ember kell. Én a magam részéről inkább versenyezni szeretek, a pályán. Szerintem is jobbak a mi szabályaink.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 07. 14. 11:55.

  17. #17
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Bocsánat István, hogy bezavart a pörgésem! Bár annál a szituációnál nagyon berezeltem, kicsit NASCAR-os volt a dolog. Be a füstbe, aztán majd lesz valami!
    A szabályokról annyit mondanék, hogy sokakkal ellentétben nekem nagyon tetszett ez a rendszerű időmérő, a versenyen meg nem éreztem különbséget...

  18. #18
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Kedves Tomi! Gratulálok az eredményhez!

    De azért megvédhetted volna a magyarok becsületét!

  19. #19
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    A végeredmény: http://www.slipangle.it/forum/index....e=post&id=1121

    Minimál olasz tudásommal azt olvasom a fórumukban hogy igen elismerően nyilatkoznak Tomiról! Szép volt Tomi, lesz itt még revans, hidd el
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 07. 14. 13:09.
    Babinszki Gábor

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Engem az időmérő is érdekelne!

  21. #21
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Engem az időmérő is érdekelne!
    engem meg a köridők

  22. #22
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Piski Tomié volt a leggyorsabb kör, 2.10.7 körül. Qualon egy olasz srác ment 10 alá, asszem aki nyert végül. A qualon az egész magyar csapat tudása alatt teljesített szerintem, senki nem került be tőlünk az első 6-ba sem... Furcsa volt nekem ez a két gyorskörös időmérő, bár készültem rá eleget. Igazából nem volt rossz, de ami nem tetszett benne hogy elnyúlt az egész procedúra mint a rétestészta...
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 07. 14. 14:17.
    Babinszki Gábor

  23. #23
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Spa - VCRCHECK.doc
    A végén a sorrend nem az igazi, azzal valami pitty-putty van.

    Talán az is egy kicsit gáz volt, hogy az időmérőn 20 fokról indul az aszfalt és a végére lesz csak 29 fokos.

  24. #24
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Talán a prac1 csúszóssága miatt nem mentünk jól qual2-őn sem. Bár akkorra mintha nagyobb tapadás lett volna, ennek ellenére én is jó 1,5 másodperccel rosszabbat mentem, mint terveztem...

    Versenyen Bagi Zsolttal koccantunk, bebújt mellém, és érzésem szerint nem hagytam elég helyet. Elnézést emiatt, sajnálom az esetet.

    A verseny vége felé már eléggé elfáradva elnéztem egy féktávot, így megjártam a kavicságyat és ezen szépen elment az 5. hely.

    Élveztem a versenyt, bár nagyon elfáradtam a végére.

    Visszavágót kell kérnünk a két Norbival is felvértezve!
    Utoljára módosította: budasp; 2006. 07. 14. 15:38.

  25. #25
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Italy vs Hungary, Spa

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Visszavágót kell kérnünk a két Norbival is felvértezve!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •