Találatok: 1 - 2 (2 összesen)
  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation OS gokart challange

    Vmi oknál fogva kaptam egy sajtóanyagot az eseményről -- megosztom veletek

    --------------------------------------------------

    Old Spice Challenge II.
    „Mutasd meg, meddig bírod!”

    Újra azok lesznek a nyerők, akik a legtovább kitartanak! A tavalyi nagy sikerű bemutatkozás után ismét elrajtol az Old Spice Challenge, Magyarország legnagyobb nyílt gokartversenye. Tavaly több mint ezren fogadták el a kihívást és ültek gokartba, míg az idei versenysorozatra a szervezők már 4000 indulót várnak. Nemcsak a létszámban, hanem helyszíneiben is bővült az esemény: immár három városban rendeznek selejtezőket, sorrendben Pécsen, Budapesten és Debrecenben, a döntő pedig a tavalyinál is nagyobb próbatételt jelent majd, hiszen a pálya méreteit jelentősen növelték. A fináléra látványos helyszínen, Budapest „tetején”, a WestEnd City Center tetőterén kerül sor.

    A döntőt – akárcsak tavaly – egy héttel a „nagyok”, vagyis a Hungaroringen rendezett Forma–1-es Magyar Nagydíj előtt tartják, 2006. július 29-én. A verseny fődíja ismét egy kétszemélyes exkluzív belépő a mogyoródi futamra, de további számtalan ajándék talál még gazdára. A 150 döntőbe jutott versenyző előbb az öt döntőben egymással csap össze, majd a futamok első három helyezettje a nagydöntőben a reklámokból ismert Old Spice fiúkkal is.

    A nyílt verseny indulói mellett nyomják majd a pedált az Old Spice Challenge II. VIP-futamaiban a magyar közélet, kultúra és sztárvilág kiemelkedő szereplői, a média képviselői és Magyarország legcsinosabb hölgyei, a 2007-es Playmate-választás döntősei is. Popsztárok, sportolók, modellek, újságírók mutathatják meg, ki hogyan tekeri a kormányt akkor, amikor igazán nagy a tét! A rendezvényt színes kiegészítő programok teszik még kellemesebbé, sőt, az idén a szervezők egy fergeteges hangulatú After Partyval is bővítették a programot.

    A nyílt gokartversenyre az Old Spice Challenge II. hivatalos weboldalán (www.oldspice.hu) lehet regisztrálni, az ehhez szükséges kódokat a Budapest, Debrecen és Pécs főbb közterein és ismert szórakozóhelyein, valamint a budapesti Pizza Hut-éttermekben felbukkanó Old Spice Challenge hoszteszektől, illetve az ország 180 dm – drogerie markt üzletében lehet beszerezni.

    Az Old Spice Challenge II. döntőjének időpontja és helyszíne:
    2006. július 29. 13.00–19.00, WestEnd City Center tetőtér

    Az Old Spice Challenge II. After Party időpontja és helyszíne:
    2006. július 29. 22.00-től, Café del Rio (a Petőfi híd budai hídfőjénél)

    Az Old Spice Challenge II. selejtezőinek időpontja és helyszíne:
    Pécs: 2006. július 15-16. 10.00–22.00 és 10.00–20.00, Árkád Bevásárlóközpont tetőtér
    Budapest: 2006. július 21-22. 14.00–22.00 és 10.00–24.00, Arénakart Center (Papp László Budapest Sportaréna)
    Debrecen: 2006. július 22-23. 10.00–20.00 és 10.00–18.00, Kartland (Cora parkoló)

    A díjazás:
    A nagydöntőben („Győzd le az Old Spice fiúkat!” Futam):
    1. helyezett: Kétszemélyes belépő a 2006. augusztusi Forma–1 futamra (értéke: 60 000 Ft) + Old Spice ajándékcsomag (értéke: 10 000 Ft)
    2. helyezett: Heavy Tools ajándék (értéke: 50 000 Ft) + Old Spice ajándékcsomag (értéke: 10 000 Ft)
    3. helyezett: Old Spice ajándékcsomag (értéke: 10 000 Ft)
    A döntőkben (Old Spice Futamok – 5 futam, 30-30 indulóval):
    1. helyezettek: 30 000 Ft értékű Heavy Tools + 10 000 Ft értékű Pizza Hut + 5000 Ft értékű Old Spice ajándékcsomag
    2. helyezettek: 20 000 Ft értékű Heavy Tools + 5000 Ft értékű Old Spice utalvány
    3. helyezettek: 10 000 Ft értékű Heavy Tools + 5000 Ft értékű Old Spice ajándékcsomag

    A VIP-futamok indulói:
    Sztár Futam: közismert sportolók, popsztárok, modellek… (a pontos névsort rövidesen közzé tesszük)
    Playmate Futam: a Playboy 2007-es Playmate-versenyének döntősei
    Média Futam: a sajtó képviselői
    Old Spice–dm VIP Futam: a verseny támogatóinak képviselői

    További információ:
    Szabados Gábor – (30) 282 5723
    Pataki Tímea – (20) 311 2408
    Telefon: (1) 328-0996
    Fax: (1) 266-9247
    Cím: 1053 Budapest, Kossuth L. u. 2/a
    E-mail: 2face@face.axelero.net
    Web: www.oldspice.hu

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: OS gokart challange

    Vazz, nem bírok képernyőn végigolvasni ennyi szöveget (ld még a honlapon)... Talált vki vmi információt nevezési díjra vonatkozóan?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •