Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 55 (55 összesen)

Téma: Lagolás

  1. #51
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Lagolás

    Az index pingelése arra azért jó, hogy kiderítse az ember, hogy nincs-e valami gond általánosan a netkapcsolattal.

  2. #52
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Wink Re: Lagolás

    Babinszki Gabinak, És Pál Ferinek köszi az ötleteket, de nem értem, tegnap nem tudtatok aludni?, és Tominak valszeg abban igaza van, hogy egy alapvető tesztre azért a pingelés is jó.

    Akkor, hogy mindenki lássa mi a helyzet nálam, leírom a gépem és a netkapcsolatot.

    Abit Nf7-S
    Barton 2600Mhz (nincs húzva semmi a gépen)
    1024Mb ram (ja ez lehet, hogy 2 különböző típus)
    9600Pro 128Mb ram
    xp prof service pack2
    kb ennyi elég

    tehát a net pedig T-fosline 2Mbit, modem, és routerrel (edimax), 2 gépre szétosztva, mostmár csak szigorúan kábellel, no wifi. (1-1Mbit stabilan ha mindkettő megy, futamok 90%-a alatt csak én használom a gépet.)

    az előző spai(amikor rossz volt a szerver) nekem minden rendben volt asszem, és előtte is anderstorpban is, ekkor már kábelt használtam.

    Akkor az időnkénti lagom szerintem lehet,
    1. időszakosan szar szolgáltatói net(nem túl valószínű)
    2. gyenge gép, (nem hiszem)
    3. olcsó router (vmi nincs jól beállítva, ha van ötlet amire allergiás a dedi szerver, azt leírhatnátok, ja van vmi wep meg mittomén titkosítás, meg saját tűzfala meg ilyesmi)
    4. eccerűen csak hülye vagyok
    5. xp reinstall?

    Köszi a segítséget(captain pedig jól emlékszel én vagyok az a csóringer wifis srác)

  3. #53

    Re: Lagolás

    éjszakai baglyok vagyunk

    Ha megy a játék, a másik gép legyen kikapcsolva, vagy routerről lehúzva. az "olcsó" router problémába meg ne szaladjunk bele, felesleges szakmai okfejtésekbe bonyolódni.

    A lényeg: először próbáld ki router nélkül a szerveren a játékot, szívesen segítek(segítünk) ellenőrizni hogy lagolsz-e.
    Babinszki Gábor

  4. #54
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Lagolás

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    éjszakai baglyok vagyunk

    Ha megy a játék, a másik gép legyen kikapcsolva, vagy routerről lehúzva. az "olcsó" router problémába meg ne szaladjunk bele, felesleges szakmai okfejtésekbe bonyolódni.

    A lényeg: először próbáld ki router nélkül a szerveren a játékot, szívesen segítek(segítünk) ellenőrizni hogy lagolsz-e.
    ok, de mivel nem vagyok szervertag, csak a futam naopján tudjuk meglesni, ha jól sejtem

  5. #55

    Re: Lagolás

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    ok, de mivel nem vagyok szervertag, csak a futam naopján tudjuk meglesni, ha jól sejtem
    Ezt egy free szerveren is lehet ellenőrizni
    Babinszki Gábor

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •