Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (55 összesen)

Téma: Lagolás

  1. #1
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Thumbs down Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    MÁR MEGINT NEM INDULHATTAM.

    1. Az hogy lagolok, de a pingem jó, de ugráloK, az miért van?
    (Moderátorok bizonygatták, hogy segítenek a probléma megoldásában (KORÁBBAN), de segítettek mások, csak épp ők nem

    2. Ha télleg ugrálok, akkor az ne a futam előtt 1 KURVA perccel derüljön már ki(már másodjára), mert nem hiszem, hogy ekkor lett volna először.

    3. Nem csak én ugráltam, engem is zavartak meg többen, ki is pördültem, ez része a netnek(sztem), én nem szóltam.

    4. NE NÉZZ HÜLYÉNEK BALIKÓ ATTILA EGY MONDATBÓL IS ÉRTEM, HOGY NEM INDULHATOK. köszi

    5. csak halkan kérdem, mi matt ugrálhat fél egy percenként az autó, (router?)
    (bár sejtem nem sok segítség fog jönni, tisztelet a kivételnek.

    Mi a picsáért ültem itt eddig csak azt nem tom, miért nem lehet egyből közölni, hogy te kis pöcs lagolsz tegyél vmit, mert nem indulhatsz.

    kÖSZI

  2. #2
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    MÁR MEGINT NEM INDULHATTAM.

    1. Az hogy lagolok, de a pingem jó, de ugráloK, az miért van?
    (Moderátorok bizonygatták, hogy segítenek a probléma megoldásában (KORÁBBAN), de segítettek mások, csak épp ők nem

    2. Ha télleg ugrálok, akkor az ne a futam előtt 1 KURVA perccel derüljön már ki(már másodjára), mert nem hiszem, hogy ekkor lett volna először.

    3. Nem csak én ugráltam, engem is zavartak meg többen, ki is pördültem, ez része a netnek(sztem), én nem szóltam.

    4. NE NÉZZ HÜLYÉNEK BALIKÓ ATTILA EGY MONDATBÓL IS ÉRTEM, HOGY NEM INDULHATOK. köszi

    5. csak halkan kérdem, mi matt ugrálhat fél egy percenként az autó, (router?)
    (bár sejtem nem sok segítség fog jönni, tisztelet a kivételnek.

    Mi a picsáért ültem itt eddig csak azt nem tom, miért nem lehet egyből közölni, hogy te kis pöcs lagolsz tegyél vmit, mert nem indulhatsz.

    kÖSZI
    Bocsi, de én az időmérő leges leg elején beírtam, hogy laggolsz!
    Milyen routered van?
    Nem kell ugy izgulni, engem az NGT kategória első helyéről vágott ki(vagyis fagyasztottam meg a gépet), és miután újra indultam és visszaértem, volt 3percem! Mondom futok még gyorsan egy kört, és erre egyből speedbugos kört mentem ami eddig rohadtul nem fordult elő velem!!!
    Szóval akkor képzeld bele magad a helyembe!
    Meg Nibit is kidobta, csak őt pont az időmérő végén ugy, hogy esélye nem volt, hogy vissza jöjjön!
    Nekem is van routerem és mégis jó a game!
    Vezetéknélküli a routered?

  3. #3
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Igen vezetéknélküli. (Sajna nem értek a routerekhez.)

    Sajnálom az első helyed.

  4. #4

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Hali!

    Figy, nekem is pont ilyen volt, de nekem meg a felvezetőben lett vége a futamomnak, Lag miatt. Mégpedig azért mert a GTR Online csatlakozás részen a kapcsolat tipusa Modem-en volt, nem Kabel/DSL-en. Ez lehet egy ok. Aztán természetesen a szokásos cuccok, mint pl. MSN, Vírusírtó, DC++ stb-stb. (majd kijívítanak a nálam okosabbak) Részemről mindent kikapcsolok ami csak a taskbaron az óra mellett megjelenik (kivéve a BT-met, hogy tudjak egerezni). Az msconfig-bol is kigyilkolok minden hülyeséget (ezt GTR-en kívül is) amire úgy érzem nincs szükségem. Ne fusson a háttérbe semmi csak amit én akarok. nekünk 2048/196os sávszélünk van de amíg 768/128-as volt akkor is elbírta Ákos és az én gépem is egyszerre. Ha neked hasonló min. 512-es neted van az sztem nem lehet gond. Esetleg öcsi-bátyó bárki nem töltögetett le? Gondolom az FTP-szerver sem jó ha megy, nehogy a sógor-koma-jóbarát épp futam közben jelentkezzen be. Most hiretelen ez jut eszembe, persze lehet, hogy teljesen más a gond. Én sem vagyok szagértő. De fel ne add, elhiszem, hogy nagyon gáz, hogy a rajt előtt zártak ki. Kérdezd csak meg Cs.Bazsit, ő is így járt SpeedBug miatt múlt héten, most viszont itt nyomja a gázt! :heyjoe67_

  5. #5

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Igen vezetéknélküli. (Sajna nem értek a routerekhez.)

    Sajnálom az első helyed.
    én úgy tudom , ott elveszít néhány csomagot, azé laggolsz. A levegőbe eldiszipálódik

  6. #6
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Thumbs up Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Hali!

    Figy, nekem is pont ilyen volt, de nekem meg a felvezetőben lett vége a futamomnak, Lag miatt. Mégpedig azért mert a GTR Online csatlakozás részen a kapcsolat tipusa Modem-en volt, nem Kabel/DSL-en. Ez lehet egy ok. Aztán természetesen a szokásos cuccok, mint pl. MSN, Vírusírtó, DC++ stb-stb. (majd kijívítanak a nálam okosabbak) Részemről mindent kikapcsolok ami csak a taskbaron az óra mellett megjelenik (kivéve a BT-met, hogy tudjak egerezni). Az msconfig-bol is kigyilkolok minden hülyeséget (ezt GTR-en kívül is) amire úgy érzem nincs szükségem. Ne fusson a háttérbe semmi csak amit én akarok. nekünk 2048/196os sávszélünk van de amíg 768/128-as volt akkor is elbírta Ákos és az én gépem is egyszerre. Ha neked hasonló min. 512-es neted van az sztem nem lehet gond. Esetleg öcsi-bátyó bárki nem töltögetett le? Gondolom az FTP-szerver sem jó ha megy, nehogy a sógor-koma-jóbarát épp futam közben jelentkezzen be. Most hiretelen ez jut eszembe, persze lehet, hogy teljesen más a gond. Én sem vagyok szagértő. De fel ne add, elhiszem, hogy nagyon gáz, hogy a rajt előtt zártak ki. Kérdezd csak meg Cs.Bazsit, ő is így járt SpeedBug miatt múlt héten, most viszont itt nyomja a gázt! :heyjoe67_

    A netem Kábel/DSL-re volt állítva, direkt figyeltem. A gépemen fennt sincs a DC, az msn sem futott, ftp szervert sem használok. Átlagos user vagyok
    Az én netem is 2048-as. A router másik végén be sem volt kapcsolva a net, sajna. Azért köszi, ja azt az msconfigos izét, még megnézem, hátha.

    THX

    Ja és a taskbaron is csak a nyomtató ikonja(nem tom kiirtani onnan), meg a vezeték nélküli hálókártya, és a vez. nélküli kapcsolat ikonja van, és a hangerő szab.
    Utoljára módosította: vlori; 2006. 07. 10. 22:53.

  7. #7
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Thumbs up Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    én úgy tudom , ott elveszít néhány csomagot, azé laggolsz. A levegőbe eldiszipálódik
    Valahogy éreztem, hogy csak a router lehet a ludas, de mit tehetek ellene?
    És mit csinál a levegőbe???

    THX

  8. #8

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Valahogy éreztem, hogy csak a router lehet a ludas, de mit tehetek ellene?
    És mit csinál a levegőbe???

    THX
    Csak vicceltem, disszipáció: röviden, el.alkatrészekben az energia hővé alakul, veszteség.
    Szerintem húzd ki, vagy cseréld vezetékesre. Lehet van rá más megoldás, majd a "nagyokosok" megmondják

  9. #9
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Csak vicceltem, disszipáció: röviden, el.alkatrészekben az energia hővé alakul, veszteség.
    Szerintem húzd ki, vagy cseréld vezetékesre. Lehet van rá más megoldás, majd a "nagyokosok" megmondják
    A disszipációt vágtam, csak kiváncsi voltam mit reagálsz.

    Sajna a router marad, ha vki tudja, mit kelle egy vezetéknélkülin állítani, hogy ez ne fordulhasson elő többet, ha a router a hibás, azt meköszönném.

  10. #10

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Igen vezetéknélküli. (Sajna nem értek a routerekhez.)
    Nekem ugyanezt csinálta a vezeték nélküli Router...illetve, utólag kiderült, hogy a vezeték nélküli hálókártya volt a ludas. Milyen router és milyen hálókártya van a gépedben?
    Balikó Attila

  11. #11
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Miért nem mutatta a boxomat a kiálláskor?
    Ki van pipálva a saját box mutatása, és semmi. Elég hülye dolog így kiesni, bóklászva a boxutcában...

  12. #12
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Sajna a router marad, ha vki tudja, mit kelle egy vezetéknélkülin állítani, hogy ez ne fordulhasson elő többet, ha a router a hibás, azt meköszönném.
    Rádiós hálózaton csak te vagy egyedül?
    Hálózat le van védve (mac adress, wep, stb…) idegen nem léphet fel?
    Csatornát egyedül használod? (csatornák között átfedés van, lehet bezavar egy másik adó)
    Gyári antennákat használod?
    Jelerősség / minőség?
    Adó-vevő távolság?
    Antennák egymásra néznek légvonalban, akadály található közben?
    Legfrissebb driver/firmware?
    Más játékokkal is előfordul a probléma?

    Nálam is D-Link w-lan router van (Adapter: DWL AirPlus 520+, Router: DI 524)
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 07. 10. 23:37.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  13. #13

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    MÁR MEGINT NEM INDULHATTAM.

    1. Az hogy lagolok, de a pingem jó, de ugráloK, az miért van?
    (Moderátorok bizonygatták, hogy segítenek a probléma megoldásában (KORÁBBAN), de segítettek mások, csak épp ők nem

    2. Ha télleg ugrálok, akkor az ne a futam előtt 1 KURVA perccel derüljön már ki(már másodjára), mert nem hiszem, hogy ekkor lett volna először.

    3. Nem csak én ugráltam, engem is zavartak meg többen, ki is pördültem, ez része a netnek(sztem), én nem szóltam.

    4. NE NÉZZ HÜLYÉNEK BALIKÓ ATTILA EGY MONDATBÓL IS ÉRTEM, HOGY NEM INDULHATOK. köszi

    5. csak halkan kérdem, mi matt ugrálhat fél egy percenként az autó, (router?)
    (bár sejtem nem sok segítség fog jönni, tisztelet a kivételnek.

    Mi a picsáért ültem itt eddig csak azt nem tom, miért nem lehet egyből közölni, hogy te kis pöcs lagolsz tegyél vmit, mert nem indulhatsz.

    kÖSZI
    Az időmérőn 3x szóltunk Neked, hogy lagolsz, 1x Balogh Tomi, és 2x én.
    Nem tehetek róla hogy nem olvasod a chatet

    Volt akinek ugyanilyen problémája volt, hogy tök stabil 100-as pinges kapcsolat, aztán néha egy nagy ugrás a pályán. Wireless routert használt, és abban a pillanatban, hogy vezetékes kapcsolatra váltott a Router és a gépe között megoldódott a problémája.
    Bárcsak ez lenne a Te gondod is, mert ha más nekem nincs ötletem a szokásosakon kívül. (programok a háttérben, letöltés, virus, spy, router v hálókártya hiba)

    Amikor legközelebb indulni akarsz, előtte dobj nekem egy PÜ-t, és akkor az időmérő előtt szabadedzésen leteszteljük a kapcsolatodat a pályán.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 07. 10. 23:27.

  14. #14

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Az időmérőn 3x szóltunk Neked, hogy lagolsz, 1x Balogh Tomi, és 2x én.
    Nem tehetek róla hogy nem olvasod a chatet

    Volt akinek ugyanilyen problémája volt, hogy tök stabil 100-as pinges kapcsolat, aztán néha egy nagy ugrás a pályán. Wireless routert használt, és abban a pillanatban, hogy vezetékes kapcsolatra váltott a Router és a gépe között megoldódott a problémája.
    Bárcsak ez lenne a Te gondod is, mert ha más nekem nincs ötletem a szokásosakon kívül. (programok a háttérben, virus, spy, router v hálókártya hiba)
    Ez én voltam (illetve én is) és a megoldás a megfelelő router-hálókártya párosítás volt...kipróbáltam vagy négyet, mire jó lett. Ezért kérdeztem, milyen router és kártya...
    Balikó Attila

  15. #15

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta
    Miért nem mutatta a boxomat a kiálláskor?
    Ki van pipálva a saját box mutatása, és semmi. Elég hülye dolog így kiesni, bóklászva a boxutcában...
    Sajnos néha előfordul

  16. #16
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Nekem ugyanezt csinálta a vezeték nélküli Router...illetve, utólag kiderült, hogy a vezeték nélküli hálókártya volt a ludas. Milyen router és milyen hálókártya van a gépedben?

    D-Link mindkettő

  17. #17
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Ez én voltam (illetve én is) és a megoldás a megfelelő router-hálókártya párosítás volt...kipróbáltam vagy négyet, mire jó lett. Ezért kérdeztem, milyen router és kártya...
    Én a chatet csak akkor látom, ha vezetek, vagy a csevelyen vagyok.
    Csak az Attila figyelmeztetését olvastam, lehet a te figyelmeztetésednél, szöszmöszöltem az auton, vagy vacsoráztam (lagzis birkapöri)

    Visszaolvasni meg nem szoktam a chatet, (tom erről csak én tehetek)

  18. #18
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Sajnos néha előfordul


    Sebaj. Majd legközelebb. Azért jó verseny volt, én élveztem.

  19. #19

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Szerintem a hálókártyából próbálj meg egy kategóriával jobbat....már, ha van ilyen. Nekem mindkettő SMC volt (a MM-ban azt mondták, játékhoz ne vegyek D-Linket, mert lagolni fogok), mégis csak akkor lett jó, amikor a legdrágább SMC hálókártyát dugtam a gépbe. Mármint az 54Mbps-ből a legdrágábbat, mert a gyorsabbal úgysem tudna mit kezdeni a routerem, asszem Ja és PCI-os, nem USB...
    Balikó Attila

  20. #20

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Én a chatet csak akkor látom, ha vezetek, vagy a csevelyen vagyok.
    Csak az Attila figyelmeztetését olvastam, lehet a te figyelmeztetésednél, szöszmöszöltem az auton, vagy vacsoráztam (lagzis birkapöri)

    Visszaolvasni meg nem szoktam a chatet, (tom erről csak én tehetek)
    Ok, most már akkor is megoldjuk a gondodat a következő futamra ha belezöldülünk!

  21. #21
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    Rádiós hálózaton csak te vagy egyedül?
    Hálózat le van védve (mac adress, wep, stb…) idegen nem léphet fel?
    Csatornát egyedül használod? (csatornák között átfedés van, lehet bezavar egy másik adó)
    Gyári antennákat használod?
    Jelerősség / minőség?
    Más játékokkal is előfordul a probléma?

    Nálam is w-lan router van (egy D-LINK)
    Látom Friz te nagyon képbe vagy, ezért jó lenne, ha tudnál egy msn címet adni, ha nem gáz, és akkor nem terlhelnénk vele a többieket, mire kiokosodok.
    Különben egyedül használom, le van védve, még nem láttam rajta mást, legalábbis a szomszéd nem tudott rámenni, pedig direkt kipróbáltuk. Antenna gyári, jelerősség 54Mbps, kiváló minőség, azonban néha lemegy 48Mbps-re.

    Mást nem próbáltam online.

  22. #22
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Látom Friz te nagyon képbe vagy, ezért jó lenne, ha tudnál egy msn címet adni,
    kis kék emberke a forgó Porsche alatt


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  23. #23
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    kis kék emberke a forgó Porsche alatt
    Hát igen aki hülye haljon meg(mármint én)

    Holnap majd kereslek, mostmár alszom, holnap melo

  24. #24
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Szerintem a hálókártyából próbálj meg egy kategóriával jobbat....már, ha van ilyen. Nekem mindkettő SMC volt (a MM-ban azt mondták, játékhoz ne vegyek D-Linket, mert lagolni fogok), mégis csak akkor lett jó, amikor a legdrágább SMC hálókártyát dugtam a gépbe. Mármint az 54Mbps-ből a legdrágábbat, mert a gyorsabbal úgysem tudna mit kezdeni a routerem, asszem Ja és PCI-os, nem USB...
    Milyen más márkára gondolsz?
    Nekem is PCI-os a hálókártyám.

    (Hogy lehet egy válasz üzenetbe, több korábbi üzenetet is belinkelni?)

  25. #25

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Milyen más márkára gondolsz?
    Nekem is PCI-os a hálókártyám.

    (Hogy lehet egy válasz üzenetbe, több korábbi üzenetet is belinkelni?)
    Jó kérdés, nem tudom, szerintem csak egyenkét megy, de a fórum tudorok majd megmondják.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •