Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)

Téma: HGTRM-4 Donington

  1. #26
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Az időmérőn nagyon jól autóztam, és az első helyen is álltam NGT-ben mikor 6 perccel az edzés vége elött valamiért megfagyott a játék(ilyet még soha nem csinált), és újra kellett indulnom!
    2.

  2. #27
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Mike írta
    2.
    Én úgy láttam, hogy 1. !
    Legalább is amikor kimentem utoljára akkor 1. volt még!
    De ha te mondod akkor biztos ugy volt, mert kint voltam a pályán és amikor esc-et nyomtam egyből fagyott, szóval lehet hogy 2. volt!

  3. #28
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    A felvezetőben egy Saleen nem csattant bele a szokásos láthatatlan PC-ba? Én találtam egy sárga gépháztetőt
    Balikó Attila

  4. #29
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: HGTRM-4 Donington

    A rajt után egy valószínűleg nem optikus listeres kilökött az első kanyarban. Aztán egy salanes kicsúszott a pályáról és egyenesen visszajött pont belém. Bal első defekt kiáltam. Én még senkit sem löktem ki lehet el kéne kezdenem.

  5. #30
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    A rajt után egy valószínűleg nem optikus listeres kilökött az első kanyarban. Aztán egy salanes kicsúszott a pályáról és egyenesen visszajött pont belém. Bal első defekt kiáltam. Én még senkit sem löktem ki lehet el kéne kezdenem.
    3embert előzöl meg a rajtnál a rajt/célvonal előtt és még te vagy felháborodva? mod...
    Utoljára módosította: Mike; 2006. 07. 11. 16:02.

  6. #31
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Mike írta
    3embert előzöl meg a rajtnál a rajt/célvonal előtt és még te vagy felháborodva? mod...
    Na most képzeld el még én. Az hogy ezt elhibáztam még nem jelenti automatikusan hogy ki kell lökni a picsába. Vagy ez olyan Zizu virtus? Egy kis virtusban bármikor benne vagyok de nem a versenypályán. Amikor megtörtént a szabálytalan rajt már akkor nem akartam bénázni mert baj lehetett volna belőle de a kanyar után félre áltam volna hogy biztonságosan el tudjanak menni akiket megelőztem.Hihetetlen mi??

  7. #32
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    A rajt után egy valószínűleg nem optikus listeres kilökött az első kanyarban. Aztán egy salanes kicsúszott a pályáról és egyenesen visszajött pont belém. Bal első defekt kiáltam. Én még senkit sem löktem ki lehet el kéne kezdenem.
    Biztos nem szándékos volt. Az igaz hogy nagyobb odafigyelés kellene, mert engem is kilöktek az elején (Buczkó Sándor, 490nél ), de gyanítom hogy nem akarattal történt. Most nyáron ez belefér, ősztöl pedig lesz ellene szankció. Kár ezen veszekedni.

  8. #33
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: HGTRM-4 Donington

    Én nem veszekszem nem vagyok az a tipus. Csak mint tényt közöltem a fórumon. Mike kolegának meg azért reagáltam némi éllel mert amit említ meg az eset között semmi de semmi összefügés nincs és még köze sincs egymáshoz.

  9. #34
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta
    Meg tudná mondani valaki, hogy ha a 19. időt értem el az időmérőn, akkor miért a 13. helyről indultam?
    Ha a grafikonra gondolsz, akkor azért, mert az ott az első körödet mutatja először. Tehát az első körödben már 13-ik voltál.

  10. #35
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Na most képzeld el még én. Az hogy ezt elhibáztam még nem jelenti automatikusan hogy ki kell lökni a picsába. Vagy ez olyan Zizu virtus? Egy kis virtusban bármikor benne vagyok de nem a versenypályán. Amikor megtörtént a szabálytalan rajt már akkor nem akartam bénázni mert baj lehetett volna belőle de a kanyar után félre áltam volna hogy biztonságosan el tudjanak menni akiket megelőztem.Hihetetlen mi??
    Hihetetlen. Hiszen ilyen esetben, amikor a rajtnál a rajt-cél vonal előtt bárkit is megelőzöl, akkor utána nem az a megoldás, hogy el kéne engedned akit megelőztél, hanem automatikusan egy boxutcai áthajtásos büntetést kellene letöltened a következő körben!

  11. #36
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Dusa Tibinek meg kösz, hogy az első körben a domb alján a kis bizonytalankodásom miatt nem jöttél belém.
    Szivesen !!

    Nagyon nehéz szitu volt, mert semmi képpen nem akartalak meglökni, de viszont tudtam hogy Csiki Peti és Bagi Zsolt nagyon rajtam vannak. Sajnos így sem lett tökéletes a megoldásom, mert Bagi Zsolti már nem tudott kikerülni, és belém puffant. Át csúsztam a füvön vissza a páyára. Már kezdtem megnyugodni hogy ezt megúsztam, (mert úgy értem vissza a pályára hogy senkit nem zavartam) és akkor kaptam egy derekasat. Mire beértem a boxba, (bal hátsó defekt, hátsó szárny, húzott az autó jobbra) már 2 vagy 3 kört kaptam. Javítás után is húzott az autó, nehéz volt normálisan menni vele. De végülis befejeztem a versenyt, pontszerzőn.

    Viszont ezek után is azt mondom, nagyon jó verseny volt. Nekem nagyon bejön ez a vegyes verseny.

    Talán csak annyit még, hogy az időmérőre kellene valami megoldást találni.
    Nincs semmi gondom vele, csak nehéz menni egy jó kört. És ezzel talán mindenki így van. (GT, NGT)

    Talán ha lenne 15 perc az NGT-nek, majd 15 perc a GT-nek, és 15 perc vegyes.
    Nem tom, csak egy ötlet.

    Bocsi hogy hasszúra sikerült !!!

  12. #37
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Én még senkit sem löktem ki lehet el kéne kezdenem.
    Nem hiszem hogy ez lenne a megfelelő hozzáállás

  13. #38
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Talán csak annyit még, hogy az időmérőre kellene valami megoldást találni.
    Nincs semmi gondom vele, csak nehéz menni egy jó kört. És ezzel talán mindenki így van. (GT, NGT)
    szerintem menjen csak a kvali egyben.. így legalább van valami kis izgalom, amikor egy gyorskörön lévő gt autó utolér egy gyorskörön lévő ngt-t...
    ngt-vel nem gyenge egy ilyen vegyesmezőnyben a verseny, ajánlom mindenkinek aki eddig csak gtzett hogy majd próbálja ki....

  14. #39
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Hihetetlen. Hiszen ilyen esetben, amikor a rajtnál a rajt-cél vonal előtt bárkit is megelőzöl, akkor utána nem az a megoldás, hogy el kéne engedned akit megelőztél, hanem automatikusan egy boxutcai áthajtásos büntetést kellene letöltened a következő körben!
    Azt mindenképp megléptem volna csak azért akartam elengedni őket hogy ne akadályozzak senkit ha már elhibáztam. Csak nem esik jól ennyit írni azért nem írtam utána.

  15. #40
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Wink Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Szerintem nem volt versenybaleset, de azért köszi a pozitív hozzállást!
    Amikor mögéd értem a célegyenesben előszőr azt hittem nem tudlak megelőzni csak majd a T1 után, de aztán úgy éreztem menni fog és a lehető leggyorsabban ki akartam bújni mögüled, a lehető legtöbb szélárnyékot kihasználva, és ebből az lett, hogy kicsit későn vágtam ki mögüled jobbra és a Lister bal eleje egyszerűen eltalálta a jobb hátsódat, teljesen primitív vezetői hiba volt a részemről. Még 1x sorry!
    Várunk a további futamokon is sok szeretettel!
    Az nem hibázik, aki nem indul a futamon, de mondhattam volna azt is, hogy az hibázik, aki vezet.Ez nem csak az életben igaz, hanem itt is.( jujj, de bölcs vagyok )

    Nekem is ez volt az első online versenyem/sőt, abszolút első versenyem volt, a gép ellen sem mentem még, és nagggggggyon naggggggggyon teccett!

    További jó versenyzést mindenkinek!!!

    Bazsy

  16. #41
    Ádám Róbert Regisztrált ÁDI logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 05.
    Üzenetek
    13

    Re: HGTRM-4 Donington

    Hali!
    Először hadd modjak egy NAGY KÖSZÖNÖM-öt Baliko Attilának, aki a homokágyba lehajtott és vissza tolt a pályára, feladva a 9. helyét (1911-nél). Kb. 3 körön keresztül próbáltam vissza jönni, alig-alig haladva a pálya felé és hirtelen megjelent a "sárga angyal" és segített...., alig hittem a szememnek.
    Tomcy: úgy éreztem eléggé felkészültem az első online versenyemre (pályát betanultam,setupot leszedtem, offline gyakoroltam...) azonban, igen az időeredményt látva talán ez kevésnek mondható.Magyarázkodni nem akarok, ennyi telt tőlem. Örülök,hogy végig tudtam menni, balesetet nem okoztam, a lekörözéseket igyekeztem a legjobban megoldani! Más célom nagyon nem is volt.
    Ha valakinek "meggyűlt velem a baja" elnézést érte, a következő futamokra gyakorlok és meglátjuk mi telik ki tőlem!
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  17. #42
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Ádi !

    Ez azért nem egy könnyű pálya.
    És ez a kupa is azért jött létre, hogy lehessen felkészülni az őszi bajnokságra.

    Baliko Attilától ez tényleg egy sportszerü cselekedet volt, vissza is fogom nézni.
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 11. 21:22.

  18. #43
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg ÁDI írta
    Hali!
    Először hadd modjak egy NAGY KÖSZÖNÖM-öt Baliko Attilának, aki a homokágyba lehajtott és vissza tolt a pályára, feladva a 9. helyét (1911-nél). Kb. 3 körön keresztül próbáltam vissza jönni, alig-alig haladva a pálya felé és hirtelen megjelent a "sárga angyal" és segített...., alig hittem a szememnek.
    Most néztem vissza, és hát....
    Ilyet még nem láttam, nagyszerű sportemberi cselekedet!!!
    Minden tiszteletem! Jogos a fair play díj!



    Egyébként tök ciki, hogy magyarázkodni kell az esetleges bénázásainkért. Nyilván senki sem tett szándékosan keresztbe, mindenki megpróbálta a legjobbat kihozni magából. Ez a nyár a gyakorlásról szól, azért hogy ezeket a hibákat MOST kövessük el, MOST szerezzük meg a versenytapasztalatot, és ősszel már minden rendben legyen. Mivel nincs pontverseny, nincs igazi tétje a futamoknak, kár csesztetni a másikat szerintem. A profik felfogják gyakorlásnak, mi pedig komoly tapasztalatokkal gazdagodunk.

  19. #44
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

  20. #45
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Ádi, igazán nincs mit! Gratulálok, hogy ezek után végigmentél!

    Annak külön örülök, hogy két emberrel is jót tehettem egyszerre, hiszen most Mike is telekiabálhatja "odaát" a fórumot, hogy lenyomott, pedig ő Modenával volt, én meg Listerrel...
    ...és még futam előtt poénkodtunk is, mekkora ciki lesz, ha harcolni kell a Listernek a Modenával...
    Utoljára módosította: Balikó Attila; 2006. 07. 11. 22:57.
    Balikó Attila

  21. #46
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Ádi, igazán nincs mit! Gratulálok, hogy ezek után végigmentél!

    Annak külön örülök, hogy két emberrel is jót tehettem egyszerre, hiszen most Mike is telekiabálhatja "odaát" a fórumot, hogy lenyomott, pedig ő Modenával volt, én meg Listerrel...

  22. #47
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Ádi, igazán nincs mit! Gratulálok, hogy ezek után végigmentél!

    Annak külön örülök, hogy két emberrel is jót tehettem egyszerre, hiszen most Mike is telekiabálhatja "odaát" a fórumot, hogy lenyomott, pedig ő Modenával volt, én meg Listerrel...
    ...és még futam előtt poénkodtunk is, mekkora ciki lesz, ha harcolni kell a Listernek a Modenával...
    nemfogom

  23. #48
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Balikó Attila

  24. #49
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Thumbs up Re: HGTRM-4 Donington

    [QUOTE=ÁDI]Hali!
    Először hadd modjak egy NAGY KÖSZÖNÖM-öt Baliko Attilának, aki a homokágyba lehajtott és vissza tolt a pályára, feladva a 9. helyét (1911-nél). Kb. 3 körön keresztül próbáltam vissza jönni, alig-alig haladva a pálya felé és hirtelen megjelent a "sárga angyal" és segített...., alig hittem a szememnek.

    Ez igen, ez az amit nem lehet tanulni.
    Minden tiszteletem Baliko Attiláé.

  25. #50
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Donington

    [quote=vlori]
    Idézet Eredetileg ÁDI írta
    Hali!
    Először hadd modjak egy NAGY KÖSZÖNÖM-öt Baliko Attilának, aki a homokágyba lehajtott és vissza tolt a pályára, feladva a 9. helyét (1911-nél). Kb. 3 körön keresztül próbáltam vissza jönni, alig-alig haladva a pálya felé és hirtelen megjelent a "sárga angyal" és segített...., alig hittem a szememnek.

    Ez igen, ez az amit nem lehet tanulni.
    Minden tiszteletem Baliko Attiláé.
    Igaz, de azért a ló másik oldalára se essünk át, mert ez nem követendő példa.
    Ez autóverseny és nem autómentő szolgálat

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •