Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 59 (59 összesen)

Téma: HGTRM-4 Donington

  1. #51
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Tét nélkül, funrace-en, amikor az a cél, hogy minél többen, minél több tapasztalatot gyűjtsenek...sztem máskor is megtenném, úgyhogy javasolj valami büntetést rá
    Balikó Attila

  2. #52
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Monzában számítunk rád !!!

  3. #53
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Ott engem húzzatok majd ki
    Balikó Attila

  4. #54
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM-4 Donington

    Tényleg nagyosn sportszerű dolog volt Attila, fair play díj!

  5. #55
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM-4 Donington

    Érdekes élmény volt ez a futam, számomra sokkal nehezebb volt mint az első Brno-i.

    Nagyon jó dolognak tartom a vegyes mezőnyt, bár még vannak problémák és egyértelműen tanulni kell a dolgot mindkét osztálynak, de szerintem a GTR2-re mindenki belejön, és ott már profi futamokat fogunk futni.Ez a bajnokság erről fog szólni, no meg az új arcokról, akiket ezúton is üdvözlök.

    Akik most kezdik, azoknak annyit szeretnék mondani, hogy 2 dolog nagyon fontos.A kitartás és a szabályok ismerete.A kitartás azért, mert rengeteget kell gyakorloni az elején ahhoz, hogy akárcsak közepes időt tudjon menni valaki, és bizony nem könnyű a x-edik kicsúszás után újra nekimenni, majd felálni azzal a tudattal az asztal mellől, hogy x óra gyakorlás után még közel sem vagy a többiek idejéhez.Ha feladja valaki nem is lesz de kitartó gyakorlással bármit el lehet érni.

    A szabályoks ismerete pedig azért fontos, mert a pályán annyi inger éri egyszerre még a tapasztalt versenyzőt is, hogy képtelen akkor gondolkodni a szabályokon.Teljesen tisztáben kell lenni vele, hogy adott helyzetben azonnal jól tudjon reagálni az illető.Egy újoncnak ez duplán nehéz, így még fontosabb, hogy ne csak körülbelül tudjon mindent.Ha pedig valaki elkezd chatelni a futamon, vagy a qualon az el sem olvasta...Ha mindennel tisztában vagytok, nem csak a többiek, a magatok dolgát is megkönnyítitek!

    Visszatérve a két osztály közös versenyére.Egyértelműen ezt tartom a jövőnek, de szerintem pár dolgot meg kellene változtatnunk.Egyrészt, ha már külön osztály van, pontozzuk is külön.Nem azért mert különösebben számít a bajnokság szempontjából, de plusz motivációt ad szerintem, és talán így többeknek lenne kedve NGT-vel indulni.A másik a kvlifikációs rendszer, amit Peti is írt, szerintem az lenne a jó, ugyanis nagyban megnehezíti a forgalom a jó idő elérését.Ezért én is a superpole(1+2 kör) rendszer mellett vagyok.Tőlem akár Monzában már így is futhatnánk, de az azt követő versenyen mindenképp ki kéne próbálni.Egyszerű, gyors és senkit sem tartanak majd fel, plusz nem kicsit izgalamas.

    Nagyon örülök, hogy ilyen sokan vagyunk, így lehet igazán tapasztalatokat gyűjteni.Ha valakinek van valami jó ötlete, ne habozzon megosztani velünk.

  6. #56
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Én is szertnék pár szót hozzátenni Piski kollégához!

    Nos én is még eléggé újonc vagyok(3-4 hónapja van meg a game) és a gyakorlás az ami a leg fontosabb! Amikor elkezdtem GTR-ezni, vagyis csatlakozni a bajnoksághoz akkor már a francia futam következett. Volt 2 hetem a felkészülésre és elég béna voltam! Amikor csak simán gyakoroltam nem akart egy rohadt normális kör összejönni, mindig a határokat feszegettem + nem értettem a setuphoz amihez nagyon még most sem értek de megtette a hatását a sok gyakorlás! Nem tudom pontossan hány kört mentem, de ha jól emlékszem olyan 500-525kör között volt! A végén már teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz velem a versenyen, de kellemes csalódás ért, mert 11-12 helyre sikerült az időmérön befurni magam, a verseny végén pedig 7. lettem!
    Azt hiszem, Ace kollégának és ha jól emlékszem Rezsőnek is emlékezetes futam volt! Szinte végig a tökömet szorongatták és sajnos Ace el is ment mellettem, de az az előzés és ami elötte történt, szóval az valami mesés volt! Érdemes megnézni azt a futamot replayből! Én vagy 10-szer megnéztem!
    Ugyhogy gyakorolni, gyakorolni!
    Ja még annyi, hogy probáljon meg mindenki 1 féle kocsival menni és azt kiismerni és tökéletesen megtanulni uralni, mert szerintem a folytonos váltogatás nem a leg célravezetőbb!


    A superpolehoz csak annyit, hogy én nem támogatom, mert én nem tudok ugy megfelelő kört menni! Én mindig 6-7 körre ellég benzinnel megyek ki, és folyamatossan megyek-megyek amig van benzin és nem jön össze a jó kör!
    Megjegyzem, hogy nekem amióta együtt megy a 2 kategória még nem akadályoztak időmérön gyorskörön, ugyhogy nekem nincsenek ilyen gondjaim!

  7. #57
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Donington

    Magyarázkodni nem akarok, ennyi telt tőlem.


    Ádi!

    Ne is törődj vele, jól elleszünk mi ketten ott hátul

  8. #58
    Ádám Róbert Regisztrált ÁDI logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 05.
    Üzenetek
    13

    Re: HGTRM-4 Donington

    Köszönet minden bátorító hozzászólásért, nagyon jólesik, a kritikákból pedig igyekszem tanulni....
    (a kormány gombokról levettem chat-elést, amiket a futam alatt tök reflex szeűen használtam , a tiltás ellenére)
    supra: mást nem is engedünk oda

    Találkozzunk mielőbb, minél többször a szerveren!
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  9. #59
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    A GTR2 bajnokság ötletek számára nyitottam egy új topic-ot: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=817

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •