Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (59 összesen)

Téma: HGTRM-4 Donington

  1. #1
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    HGTRM-4 Donington

    Először is szeretnék elnézést kérni Csányi Balázstól, akit lekörözés közben kilöktem. Én voltam egyértelműen a hunyó, nagyon sajnálom!

    A futam nagyon tetszett, az NGT-s autók pilótái nagyon korrektek voltak, gratulálok nekik! Én nagyon élveztem a futamot!

  2. #2
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Én megint szeretném külön megköszönni az NGT-s csapatnak a korrekt hozzáállást! Gratulálok mindenkinek, aki célbaért és sajnálom azt, aki nem. Elnézést azoktól, akik a sikan után belémbotlottak, de kitaskolt a winfosom, és egyszercsak az asztalon találtam magam, ezért álldogáltam ott bambán...ja, és aki elakad a kavicságyban, legközelebb is hívja nyugodtan a Sárga Angyalt!
    Balikó Attila

  3. #3
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: HGTRM-4 Donington

    Eszméletlen volt, hogy ennyien voltunk. Tényleg egyre jobban megy ez nekünk: mármint hogy figyel az NGT-s és figyel a GT-s sofőr is! Csak sokan még mindig úgy vannak, hogy meglátnak maguk mögött egy gyorsabb versenyszemélygépjárművet és nem tudom, hogy ijedtükben vagy sem de lemenekülnek a fűre. Sztem ez fölösleges. Menjen úgy ahogy előtte is és nem lesz ott hiba. De tényleg korrekt volt minden NGT-s kolléga!

    Ki volt az elején egy szürke Aston-al? Tőle elnézést szeretnék kérni, hogy lekoccoltam és emiatt megforgott. Igazából nem értettem teljesen a szitut, mert mentem mögötte féktávon ahogy kell. Már simán lehetett volna nyomni a gázt, mikor is nyomott egy padlóféket az Astonnak. Amennyire lehetett próbáltam menekülni, de nem sikerült teljesen. Csak éppen egy picit koccantak a lökhárítok, de ez sajna elég volt az Astonnak. Mégegyszer elnézést!

  4. #4
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Ki volt az elején egy szürke Aston-al? Tőle elnézést szeretnék kérni, hogy lekoccoltam és emiatt megforgott. Igazából nem értettem teljesen a szitut, mert mentem mögötte féktávon ahogy kell. Már simán lehetett volna nyomni a gázt, mikor is nyomott egy padlóféket az Astonnak. Amennyire lehetett próbáltam menekülni, de nem sikerült teljesen. Csak éppen egy picit koccantak a lökhárítok, de ez sajna elég volt az Astonnak. Mégegyszer elnézést!
    Igen. Az voltam én. De nem csak az elején voltam azzal, hanem végig, ill. az elején voltam, amíg meg nem "előztél".
    Bocs hogy fékeztem a kanyar előtt, mikor Te nyomtad a gázt (talán ezért is jöttél nekem)
    Legközelebb majd megpróbálom padlógázzal bevenni a kanyart, ha látom, hogy mögöttem vagy.
    Mondjuk annak ellenére, hogy mit szépítsük a dolgot kilöktél, a sportszerűség jegyében padlógázzal mentél tovább.
    Én is többször ráfutottam Pál Ferire, ill. Csiki Peti is rám, mivel nem mindenki ugyanolyan tempóban vesz be egy kanyart.
    A MoTec szerint semmivel sem fékeztem különben, mint az előtte lévő körökben, a fékezés alatti -0,6g-s lassulásból hírtelen 1.7g-s gyorsulásom lett a jóvoltadból (csak hogy a tudományos vonalon is haladjunk kicsit), ami nem igazán illett bele a vezetési stílusomba.
    Egyébként nincs ezzel semmi gond. Ez egy társasjáték, ilyen dolgok megtörténnek. Csak nehogy a végén még én legyek a hibás.

    De ennek ellenére egész jó kis futam volt a fennt említett esetig, amin felbuzdulva az azt következő körben önerőből is eldobtam a kocsit.
    A boxkiállás előtt a med-med gumik csak 65-85fokig melegedtek fel. A boxban közvetlenül Piski Tomi előtt kaptam helyet, ahová elég beteg ügy volt beállni (kb. 45fokban álltam a menetiránnyal). Tomi bocs, ha nehezen tudtál kiállni tőlem. A második szakaszra soft-soft gumikat raktam fel és érdekes módon végig bírták.
    Egyébként elég komoly volt úgy tempót autózni és üldözni valakit, hogy közben NGT-s kocsikat kellett előzgetni. Főleg ha egy 2-es, 3-as csapatot ért utol az ember.
    Kifejezettn tetszett.

    Grat a győztesnek és a célbaérkezőknek.
    Úgy látom a következő szezonban is gyarapodni fogunk néhány emberrel.

  5. #5
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Nekem sajna nem úgy sikerült az egész nap ahogy terveztem! Az időmérőn nagyon jól autóztam, és az első helyen is álltam NGT-ben mikor 6 perccel az edzés vége elött valamiért megfagyott a játék(ilyet még soha nem csinált), és újra kellett indulnom! Nem kis idegeskedés lett urrá rajtam amikor reset után visszatértem a qualra és már csak 3 perc volt hátra! Na mondom fasza! Gyorsan kimentem még egy utolsó körre, gondoltam hátha még épp körbeérek, és autozom egy biztonsági időt! Körbe is értem, de kicsit jöbb időm lett mint amire számítottam: 1.26.***!!! Mondom fasza speedbug! Jelzem ilyen sem fordult még elő velem! Ugyhogy onnantól be is fejeztem a versenyt!
    Pedig sokat készültem rá, és szerintem nem is sikerült rosszul a felkészülés, igaz ezen a pályán elötte még nem mentem soha(gtr-be nem, de más gamebe igen)!

    Jó lenne ha rájönnénk, hogy miért csinálja ezt a játék, hogy kidobja az embereket meg hasonlók, mert nem jó érzés úgy kimenni a pályára, hogy attól kell félni, mikor dob ki vagy hasonlók!

  6. #6
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Donington

    István, azt a szürke jellegtelen színű Aston-t ne válaszd többet
    Nem "látszol" , nem vagy észrevehető a tükörben, mivel az autód színe szinte teljesen összeolvad az aszfalt színével. Így ha az ember nem fókuszál a tükörre akkor gyakorlatilag nem tűnik fel hogy ott van az a szürke autó.

    Problémát nem okozott igazából, csak néha furcsa volt, hogy "hopp itt egy autó mögöttem"

  7. #7
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    István, azt a szürke jellegtelen színű Aston-t ne válaszd többet
    Nem "látszol" , nem vagy észrevehető a tükörben, mivel az autód színe szinte teljesen összeolvad az aszfalt színével. Így ha az ember nem fókuszál a tükörre akkor gyakorlatilag nem tűnik fel hogy ott van az a szürke autó.

    Problémát nem okozott igazából, csak néha furcsa volt, hogy "hopp itt egy autó mögöttem"
    Lopakodó üzzemmódban voltam.
    Rendben keresek egy másikat.

  8. #8
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Nem akarok senkit sem leszólni, de amit Ádám Robert művelt a Listerrel, az már vicc(bocs ha megbántottalak)!Azért legyen egy szint!Oké, hogy toborzófutamok, de aki jönni akar az vegye a fáradságot és gyakoroljon, szedjen le setupot netről, nézzem meg a többieket, hogy hol fékeznek, milyen íven mennek, és probáljon belőle profitálni!Mert ezen a pályán GT autóval 1.42-es időt menni az több mint kevés szerintem ebbe a mezőnybe!Ráadásul nem egy embernek gyült meg vele a baja, már a bemelegítésen és az időmérőn is!

  9. #9
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Nem akarok senkit sem leszólni, de amit Ádám Robert művelt a Listerrel, az már vicc(bocs ha megbántottalak)!Azért legyen egy szint!Oké, hogy toborzófutamok, de aki jönni akar az vegye a fáradságot és gyakoroljon, szedjen le setupot netről, nézzem meg a többieket, hogy hol fékeznek, milyen íven mennek, és probáljon belőle profitálni!Mert ezen a pályán GT autóval 1.42-es időt menni az több mint kevés szerintem ebbe a mezőnybe!Ráadásul nem egy embernek gyült meg vele a baja, már a bemelegítésen és az időmérőn is!
    Valahol el kell kezdeni .. majd belejön..

  10. #10
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Donington

    Szerintem is nagyon jó futam volt. Utolsó utáni pillanatban tudtam belépni, mert vettem egy használt 21"-os monitort, ami persze hogy nem jó, mármint gyönyörű a képe, amíg van... úgyhogy elszaladtam a régi jó kis 17" osért, és sikerült is pont még bemelegítés előtt belépnem.
    ÚÚÚtólsóó rajthelyem, és talán az, hogy nem vezettem fáradtra magam verseny előtt azt eredményezte, hogy hiba nélkül mentem végig, ami nálam eddig elképzelhetetlen volt. Öröm volt kergetni néhány GT versenygépjárművet is. A GT elengedésekről azt szeretném még elmondani, hogy nagyon igyekeztem a legjobb megoldásokat kikeresni a lehetőségek kupacából, és bizony ez többször is segített az előttem haladóra való felzárkózásban, ha neki nem annyira jött ki a ritmus, a GT-k farvizén akár 1 egész mp-et is lehetett hozni az adott szituban. Úgyhogy már csak ezért is jó a két kategóriát közösen versenyeztetni. Egyszer kétszer azért éreztem, hogy az érkező GT pilóta találkozott kicsi bizonytalansággal más elengedéseknél, mert néha szinte már túl óvatosan érkezett meg valaki, most elsősorban a féktávon elmenésekre gondolok. A többségtől azért megkaptam a maximális bizalmat, és pont ott, és olyan ritmusban mentek el, ahogy azt én is gondoltam. Mindenesetre nagyon tetszik ez a turmix. És az NGT-s brigád nevében én is megköszönném a GT mezőny hozzáállását!
    Grat mindenkinek. Remélem a folytatásban is hasonlóan fog ez menni.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  11. #11
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Valószínű, hogy igazad van, én pl szinte soha nem próbáltam féktávon előzni az NGT autókat...biztonsági okokból. Inkább kigyorsításkor, az egyenesekben.
    Balikó Attila

  12. #12
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: HGTRM-4 Donington

    Sziasztok,

    ez volt az első online versenyem, bocs ha valakinek gondot okozam. Én voltam az egyetlen Porsche a mezőnyben.
    Az első vagy második körben nem sikerült elég szűken vennem Coppice-t és így megforgattem egy F-360-at. Ezért külön elnézést kérek.
    Az utolsó körök egyikében utólért 3 GT az Old Hairpin előtt. Szokásomhoz híven meghagytam nekik a belő ívet. Az első kettő simán el is ment de a harmadik (talán egy Lister) belém rongyolt hátulról. Én szúrtam el valamit?
    Elérhető valahol a server replay?
    Sokkal jobb az F-360 a GT3-RS-hez képest? Valahogy több van belőlük.

  13. #13
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Wink Re: HGTRM-4 Donington

    Kedves Csiki Peti!

    Amikor az eset történt, kicsit pipa lettem, de miután lenyugodtam és átgondoltam, arra a következtetésre jutottam, hogy VERSENYBALESET volt, ami benne van a pakliban!

    Majd legközelebb!

    Egyébként ez volt az első futamon és piszok jól éreztem magam!

    Sajna, a köv. futamon munka miatt nem tudok lenni, de majd utána...

    Üdv mindenkinek!
    Csányi Balázs (későbbiekeben: Bazsy)

  14. #14
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta
    Sziasztok,

    ez volt az első online versenyem, bocs ha valakinek gondot okozam. Én voltam az egyetlen Porsche a mezőnyben.
    Az első vagy második körben nem sikerült elég szűken vennem Coppice-t és így megforgattem egy F-360-at. Ezért külön elnézést kérek.
    Az utolsó körök egyikében utólért 3 GT az Old Hairpin előtt. Szokásomhoz híven meghagytam nekik a belő ívet. Az első kettő simán el is ment de a harmadik (talán egy Lister) belém rongyolt hátulról. Én szúrtam el valamit?
    Elérhető valahol a server replay?
    Sokkal jobb az F-360 a GT3-RS-hez képest? Valahogy több van belőlük.
    Szerintem az RS jobb, legalább is jobban bejön nekem!Én is azzal mentem volna, ha nem következnek be azok nem várt események az életemben!

  15. #15
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Bazsy írta
    Kedves Csiki Peti!

    Amikor az eset történt, kicsit pipa lettem, de miután lenyugodtam és átgondoltam, arra a következtetésre jutottam, hogy VERSENYBALESET volt, ami benne van a pakliban!

    Majd legközelebb!

    Egyébként ez volt az első futamon és piszok jól éreztem magam!

    Sajna, a köv. futamon munka miatt nem tudok lenni, de majd utána...

    Üdv mindenkinek!
    Csányi Balázs (későbbiekeben: Bazsy)
    Szerintem nem volt versenybaleset, de azért köszi a pozitív hozzállást!
    Amikor mögéd értem a célegyenesben előszőr azt hittem nem tudlak megelőzni csak majd a T1 után, de aztán úgy éreztem menni fog és a lehető leggyorsabban ki akartam bújni mögüled, a lehető legtöbb szélárnyékot kihasználva, és ebből az lett, hogy kicsit későn vágtam ki mögüled jobbra és a Lister bal eleje egyszerűen eltalálta a jobb hátsódat, teljesen primitív vezetői hiba volt a részemről. Még 1x sorry!
    Várunk a további futamokon is sok szeretettel!

  16. #16
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM-4 Donington

    Szerintem jó futam volt

    Az időmérőn a mezőny utolsó helyét sikerült megszereznem, amit szinte végig tudtam tartani
    A felvezető körben egy lökhárítót kerültem ki, ezért menten annyira hirtelen jobbra. Bocsi a mellettem jövőtől.
    A rajtnál a mögöttem jövőket el szerettem volna engedni, de valaki jobbról próbált elmenni, ami megzavart. Plusz a kanyarban volt valami autószerelés is, ezért inkább lementem a pályáról. Utána nem sokkal a hátsó egyenesen egy autó (talán fekete) ment keresztbe a pályán, amit még ki tudtam kerülni, de a tükörből láttam, hogy a mögöttem jövő belerongyolt.
    A lekörözéseknél próbáltam figyelni, hogy ne nagyon zavarjak, főleg, amikor egyszerre hárman húztak el.

    (Ádám Robert: én sem vagyok még fittipaldi. Ha van kedved, este gyakoroljunk együtt Monzára)

  17. #17
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta
    Elérhető valahol a server replay?
    A szokott helyen
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?...oad&cat=replay

  18. #18
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Donington

    Sziasztok!

    Én voltam a másik GT-s, aki nagyon rosszul ment, (az utolsó előtti) és bocsánat mindenkitől, de mindent elolvastam csak egyvalami kerülte el a figyelmemet a belső nézet......na ezzel aztán meg is gyűlt a bajom nem éreztem így az autót és a legjobb köröm is csak 1:35 volt.....Elnézést mégegyszer mindenkitől ígérem gyakorolni fogok, mert nagyon tetszett

    Juhász Áron

  19. #19
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM-4 Donington

    Nekem két észrevételem volna:

    - Rajtnál ne előzzünk a célvonal előtt. (még én is belefutottam, annyira az előttem lévőt figyeltem)

    - tolatva, illetve keresztbe ne jöjjünk vissza a pályára kicsúszás után .... az első pár köröm olyan volt mint egy akadályverseny

    Egész jó ütemben mentek az elengedések nekem is, talán egyszer a Tomival nem értettük meg egymást, egyébként egész jó volt.
    Babinszki Gábor

  20. #20
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: HGTRM-4 Donington

    Isti tényleg ne haragudj, esküszöm, hogy nem szándékos volt. Legközelebb igyekszem jobban figyelni.

    Bocsánat!

  21. #21
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: HGTRM-4 Donington

    Meg tudná mondani valaki, hogy ha a 19. időt értem el az időmérőn, akkor miért a 13. helyről indultam?

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Valahol el kell kezdeni .. majd belejön..
    Igen el kell kezdeni valahol! Mondjuk a gép ellen!

  23. #23
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Donington

    Bocsánatot kérnék Dusa Tibortól, én mentem beléd az első körben........

  24. #24
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Isti tényleg ne haragudj, esküszöm, hogy nem szándékos volt. Legközelebb igyekszem jobban figyelni.

    Bocsánat!
    Sztem túlbeszéltük az esetet. Mint mondtam semmi gond.
    Egyébként nem feltételeztem egy pillanatig sem, hogy szándékos volt.

    Idézet Eredetileg supra írta
    egyvalami kerülte el a figyelmemet a belső nézet......na ezzel aztán meg is gyűlt a bajom nem éreztem így az autót
    Tavaly én is a nyílt futamokon mentem először belső nézettel. Úgyhogy fel a fejjel, néhány ezer kör után már nem lesz vele gondod.

    Dusa Tibinek meg kösz, hogy az első körben a domb alján a kis bizonytalankodásom miatt nem jöttél belém.

  25. #25
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Smile Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta
    Meg tudná mondani valaki, hogy ha a 19. időt értem el az időmérőn, akkor miért a 13. helyről indultam?
    többen nem tudtunk indulni, és így máris nyertél néhány pozíciót

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •