Találatok: 1 - 11 (11 összesen)

Téma: 65 Mod help

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    65 Mod help

    Hétvégén (külön demo installra) feltettem a 65mod-ot, a 69 miatt már felpakolt GEM-nek megmutattam hogy hol találja. Ezután (ahogy a 69-nél tettem) egyszer elindítottam GEM-en keresztül, létrehoztam egy új versenyzőt, beállítottam minden egyebet, mjd kiléptem. Kiléptem a GEM-ből is, és engedtem, hogy mentse az exe-változásokat. Ezután (továbbra is a 69-es utat járva) készítettem egy másolatot a /65mod/gpl.exe-ről, a gpl65c.exe-t pedig átneveztem gpl.exe-nek (szeretem exe-n keresztül indítani a modokat). Erre a gpl.exe-re aztán ráengedtem a pribula patch-et is. És minden okés.

    Node! Tegnap este próbáltam (mint 69moddal) csatlakozni online versenyhez a vrocon keresztül. Megadtam a /gpl65/gpl.exe elérési útját, és mondtam, hogy "Join". A Join ablak azonban nem listázta az újonnan létrehozott versenyzőt, csak a Demo Drivert. Bármit tettem, nem tudtam elérni, hogy mutassa. Hol rontottam el?

    A) A VROC-ot is GEM-en keresztül kell indítani, az eredeti elgondolás szerint
    B) sőt, iGOR-t kellene használni
    C) próbáljam Multiplayer-en keresztül
    D) nem való ez nekem

    A közönség segítségét kérném. Köszönöm.

  2. #2
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta

    A) A VROC-ot is GEM-en keresztül kell indítani, az eredeti elgondolás szerint

    A közönség segítségét kérném. Köszönöm.
    Azt hiszem, nekem az A) megoldás segített ...

    65-ös versenyekhez például úgy szoktam csatlakozni, hogy a VROCnak megmutatom a gpl.exe-t (természetesen azt ahova a 65 van telepitve), aztán kikapcsolom a VROC-t.

    Majd elinditom a GEM+ -t, beállítok mindent 65MOD-ra és a VROC ikonra klikkelek a GEM-en belül, nekem így teljesen jól működik, például tegnap is így mentem Crystal Palace-on.

    69-et azt hiszem még csak IGOR-on keresztül próbáltam.

  3. #3
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 65 Mod help

    Még valami ,,,, azt hiszem hallottam régebben valami olyasmit, hogy miután feltetted a 65 MOD-ot, először menjél vele akármilyen pályán OFFLINE !!

    És csak utána próbáld online .. hmmm

    Remélem összejön Jani,, Hajrá!

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta
    Még valami ,,,, azt hiszem hallottam régebben valami olyasmit, hogy miután feltetted a 65 MOD-ot, először menjél vele akármilyen pályán OFFLINE !!

    És csak utána próbáld online .. hmmm

    Remélem összejön Jani,, Hajrá!
    Jaja, megvolt az offline menet is...

    Este még próbálkozok az "A" ponttal. Köszi

  5. #5
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 65 Mod help

    Jelentem, az "A" pont bevált

    Maradék kérdésem: Ha a /65mod/gpl.exe-t megpatchelem a pribludával, akkor az működni fog 65-ben? Úgy sejtem, nem, és inkább a gplc65.exe-re kellene rátenni. Vagy mégsem? vagy mégis? Help!

  6. #6
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Maradék kérdésem: Ha a /65mod/gpl.exe-t megpatchelem a pribludával, akkor az működni fog 65-ben? Úgy sejtem, nem, és inkább a gplc65.exe-re kellene rátenni. Vagy mégsem? vagy mégis? Help!
    Rosszul sejted, simán a gpl.exe-t kell megpatchelni és kész,, nekem műkszik.

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Ha felrakom a 65ös+69es modot+ ezt a gem-et vagy mit, akkor együtt működik a 3? Vagy mindig ki kell választani melyiket akarom használni?[
    Igen, a GEM-en keresztül tudod indítani mindig a kívánt MOD-ot.

    Igazából a MOD-ok telepítésével több gpl.exe is lesz a gpl mappában. Felismerhető, hogy melyik melyik MOD-hoz tartozik, azokon keresztül is indíthatod őket. De mindent összevetve a GEM a legkényelmesebb megoldás.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #8
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a GEM-en keresztül tudod indítani mindig a kívánt MOD-ot.

    Igazából a MOD-ok telepítésével több gpl.exe is lesz a gpl mappában. Felismerhető, hogy melyik melyik MOD-hoz tartozik, azokon keresztül is indíthatod őket. De mindent összevetve a GEM a legkényelmesebb megoldás.
    No akkor kezdjük az elején, ha a 65 modot betelepítem az eredeti könyvtárba, attól az eredeti még működni fog? Vagy máshova telepítsem?

  9. #9
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    No akkor kezdjük az elején, ha a 65 modot betelepítem az eredeti könyvtárba, attól az eredeti még működni fog? Vagy máshova telepítsem?
    Nekem 3-szor van feltelepítve a GPL. Mind a 3 külön mappában van GPL, GPL65, GPL69 nevű mappákban. Ezt követően a 65 modot a GPL65 mappába, a 69 modot a GPL69 mappába telepítem. Elindítom a GEM-et, mondjuk a 65 modot akarom beállítani. Megkerestetem a gpl.exe-ket, és kiválasztom azt, amelyik a GPL65 mappában van. Ezt követően átállítok a GEM-ben carsettet meg minden nyavalyát 65-re, aztán kiklépek a GEM-ből, de az felteszi a kérdést, hogy mentheti e a változtatásokat. Rányomok az igen gombra, és ezt követően belépek a GPL65 mappába, ahol ha jól emlékszem a gpl.exe mellett lesz egy GPL65c.exe is. Ennek a fájlnak a nevét átírom gpl.exe-re, így felülírja az eredeti gpl.exe-t és kész is a 65 mod, és ez biztos nem fog belekavarni az eredeti GPL-embe, mert külön mappában van, és egy teljesen külön telepítés.

  10. #10
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 3-szor van feltelepítve a GPL. Mind a 3 külön mappában van GPL, GPL65, GPL69 nevű mappákban. Ezt követően a 65 modot a GPL65 mappába, a 69 modot a GPL69 mappába telepítem. Elindítom a GEM-et, mondjuk a 65 modot akarom beállítani. Megkerestetem a gpl.exe-ket, és kiválasztom azt, amelyik a GPL65 mappában van. Ezt követően átállítok a GEM-ben carsettet meg minden nyavalyát 65-re, aztán kiklépek a GEM-ből, de az felteszi a kérdést, hogy mentheti e a változtatásokat. Rányomok az igen gombra, és ezt követően belépek a GPL65 mappába, ahol ha jól emlékszem a gpl.exe mellett lesz egy GPL65c.exe is. Ennek a fájlnak a nevét átírom gpl.exe-re, így felülírja az eredeti gpl.exe-t és kész is a 65 mod, és ez biztos nem fog belekavarni az eredeti GPL-embe, mert külön mappában van, és egy teljesen külön telepítés.
    Nálam is háromszor van telepítve a gpl, így tuti biztos, hogy nincs a modokkal semmi galiba. Ádám viszont túlbonyolítja Holnap itthon leszek szabin, összerakok egy rendes GEM helpet, ok?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #11
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: 65 Mod help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is háromszor van telepítve a gpl, így tuti biztos, hogy nincs a modokkal semmi galiba. Ádám viszont túlbonyolítja Holnap itthon leszek szabin, összerakok egy rendes GEM helpet, ok?
    Az tuti lenne

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •