Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)

Téma: HGTRM-4 Brno

  1. #26
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Akkor tegnap nem Vertigo-val toltad a sezlonyt.


    Kicsit merész már hétfőn kiosztani A hét beszólása címet, de azért én megtenném

  2. #27
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Brno

    Szezonnyitó Brno, helyett sezlonytoló brnő. kellemes alternatíva
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  3. #28
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Brno

    FIGYI MINDENKI! Valaki elküldhetné nekem a futam replay-t, mert a levezető körömben amikor beértem a boxba, hirtelen kidobott a játék!!!


    Mögötted mentem be a boxba,és úgyanúgy kidobott engem is...
    Kunszabó Sándor

  4. #29
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Brno

    Nos megnéztem a replay-t és azért volt egy-két érdekes dolog!
    Kezdeném azzal ,hogy bocsi az elején történtek miatt, hogy ott álltam egy kicsi, csak le kellett ugranom wc-re!
    Az időmérőre nem lehet panaszom, mert a 3. helyet csíptem meg NGT-ben! Mondjuk érzésem szerint meg tudtam volna verni Atit az időmérőn, de az utolsó 15percet a versenybeállítás tesztelésére kellett fordítanom, de megérte!
    A rajtom jól sikerült és az első kanyarban meg is tudtam előzni Atit, és utánna egyből Nibire probáltam tapadni, de mivel a rutin meg az évek mellette szólt, igy nem adtam magamnak sok esályt vele szemben! Gondoltam ha az elején nem tudom megelőzni akkor utánna nem is lesz rá lehetőségem, és egy igy is lett. Szépen építette az előnyét körröl körre. Sajna volt egy két megpördülésem. Az első olyan 1300-nál volt mert elkezdett akadni a játék mint állat, és elvesztettem az uralmam a kocsi fölött, gondoltam is, hogy oda a 2. hely, de nem!
    Aztán jöttek az érdekes dolgok, egy GT-s Lamborral kellett küzdenem aminek pörgés lett az eredménye, mert annyira elrontotta a kanyart, hogy kénytelen voltam belefékezni és ezért megcsúszott a kocsim és piruett.
    A következő érdekes dolog, pedig Lorival kapcsolatos! Nézzem meg nyugodtan mindenki(kötelező!!!), mert még a replayban is benne van ahogy megáll az Aero elöttem (1948-nál) és majdnem összetörtem a cuccot amikor elrántottam a kormányt! A pulzusom az egeket verte hirtelen, és nem sokkal utánna amikor el akart engedni, a kocsim elvesztette a tapadását, és kipörgött, aminek a következménye az lett hogy Sanyi megelőzött, és a gumijaim forrtak! Abba vagy az utánna lévő körben mentem a boxba, majd miután visszajöttem a következőbe Sanyi is kiment és elém tudott visszajönni! Gondoltam megprobálom megfogni és sikerült is! Nagyon jót csatáztunk (2450-nél), volt egy kis kocc is de szerintem ez belefér és nem ez döntötte el a küzdelmünket (Sanyi ha nem igy látod, akkor bocsi, de szerintem mind a ketten korrektek voltunk)! Utánna Sanyi probált jönni utánnam egy-két körig, de miután láttam, hogy nagyon visszaestek a körideim(05 fölé), igy gondoltam odalépek egy kicsit és igy sikerült elszakadnom tőle. Utánna már csak azon izgultam, hogy ne adja meg magát a technika!

    Nibi, én is a motor melegedésésvel küzdöttem végig, én barom csak 2-esre raktam!

    Remélem továbbra is együtt megy a 2 kategória!!! Nagyon jo volt! Csak a Lamboros kollégának üzenem, hogy legközelebb ne akarjon mindenáron küzdeni a gyengébb kategóriás kocsival!

  5. #30
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Én is szeretném megköszönni az NGT-s kollégák hozzáállását, akkor is, ha voltak kisebb hibák! Szerintem egyetlen dolgot kell nekik szem előtt tartani: nem kell "elengedni" a GT-s kocsikat! Csak tartani az ívet, a sebességet és a GT úgyis sokkal gyorsabb, majd az egyenesben elmegy. A túlzott segítőkészség bajba sodorhatja az elengedő és az elengedett pilótát is. Ezzel együtt a szándék szerintem soha nem volt kétséges, szóval köszi mégegyszer és a hibákból is tanulunk...én pl valszeg megint arra szavaznék, hogy igenis menjen együtt a GT és az NGT mezőny, sőt lehet, hogy NGT-vel mennék...
    Teljesen egyetértek Időnként -legalább is én - túlságosan félrehúzodtam egy GT-s autó láttán,ami bár nem jelentett veszélyt egyikünkre sem,de legalább jó sok időt veszítettem vele. Ezt még szerintem szokni,tanulni kell az NGT-s mezőnynek.De ha lesz sok közös kategóriaverseny,megtanulható a jó ütemben való elengedés
    Kunszabó Sándor

  6. #31
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Brno

    [quote=Tomcy]Nos megnéztem a replay-t és azért volt egy-két érdekes dolog!
    Kezdeném azzal ,hogy bocsi az elején történtek miatt, hogy ott álltam egy kicsi, csak le kellett ugranom wc-re!
    Sanyi megelőzött, és a gumijaim forrtak! Abba vagy az utánna lévő körben mentem a boxba, majd miután visszajöttem a következőbe Sanyi is kiment és elém tudott visszajönni! Gondoltam megprobálom megfogni és sikerült is! Nagyon jót csatáztunk (2450-nél), volt egy kis kocc is de szerintem ez belefér és nem ez döntötte el a küzdelmünket (Sanyi ha nem igy látod, akkor bocsi, de szerintem mind a ketten korrektek voltunk)! Utánna Sanyi probált jönni utánnam egy-két körig, de miután láttam, hogy nagyon visszaestek a körideim(05 fölé), igy gondoltam odalépek egy kicsit és igy sikerült elszakadnom tőle.


    Én csodálkoztam is a felvezetőben hogy így"bealudtál"pont elöttem,gondoltam valami technikai zűr,de utánna meg tekersz előre mint a meszes...de így már érthető.A SZÜKSÉG NAGY ÚR...
    Ne kérj elnézést,én is teljesen korrektnek és tisztának,sőt élvezetesnek láttam a meccsünket.Próbáltam tartani a Porschéddel a lépést,de amit a kanyarokban rádhoztam,azt kigyorsításon és az egyenesben visszattad kétszer.Plusz pont elöttem robbant fel Dusa Tibi Saleenjének motorja,füstölt olyat mint egy gőzmozdony,és csak úgy kaptam az olajat a nyakamba...
    Kunszabó Sándor

  7. #32
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Brno

    Én meg nem értettem, hogy hol van, mert jött mellettem,, hallottam a hangját, de pont holttérben volt, aztán a kanyar elött láttam a nagy füstöt!

  8. #33
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Brno

    Sajnálom srácok, nem tudom mi lehetett az oka hogy felrobbant a motor.
    A hűtés 4-esen volt, semmi jelét nem adta hogy ez fog történni. Még el sem váltottam magam. Ráadásul már csak 4 vagy 5 kör lehetett hátra.

    Bocs mindenkitől akit beolajoztam !!!

  9. #34
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Brno

    Ezt az elromlósdit viszont szerintem egész jól szimulálták. Pont mint az életben, a kihegyezett technika bármikor megpurkanhat.
    Off:Egyszer régen a Trabantommal fordult elő, hogy mikor elvettem a gázról a lábam, nem sikerült lassulni, mert kiakadt a gázbowden a helyéről. Az nagy gyújtáslevétel szükségeltetett. Bár ez nem annyira szimuláció, inkább Momo pedál feeling. Aztán ugyanez a trabant megállt alattam előzés közben, seggemben egy kettesgolf, szemből teherautó, és a golfos jóember nem akarta felfogni, hogy a vészvillogó, meg a féklámpa villogása nem a gyorsításomat jelzi. Bal oldalt volt egy buszmegálló, na én inkább oda céloztam be satufékkel, meg aztán a golfos jóember is, mikor észrevette, hogy mi a dörgés... Jó kis tirisztoros gyújtás. Persze sebességváltó, meg hátsó difi is pukkant már el alattam, de az már más kategória. Szóval a csúcstechnika bármikor megállhat alattunk.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  10. #35
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Ezt az elromlósdit viszont szerintem egész jól szimulálták. Pont mint az életben, a kihegyezett technika bármikor megpurkanhat.
    Off:Egyszer régen a Trabantommal fordult elő, hogy mikor elvettem a gázról a lábam, nem sikerült lassulni, mert kiakadt a gázbowden a helyéről. Az nagy gyújtáslevétel szükségeltetett. Bár ez nem annyira szimuláció, inkább Momo pedál feeling. Aztán ugyanez a trabant megállt alattam előzés közben, seggemben egy kettesgolf, szemből teherautó, és a golfos jóember nem akarta felfogni, hogy a vészvillogó, meg a féklámpa villogása nem a gyorsításomat jelzi. Bal oldalt volt egy buszmegálló, na én inkább oda céloztam be satufékkel, meg aztán a golfos jóember is, mikor észrevette, hogy mi a dörgés... Jó kis tirisztoros gyújtás. Persze sebességváltó, meg hátsó difi is pukkant már el alattam, de az már más kategória. Szóval a csúcstechnika bármikor megállhat alattunk.
    Nem semmi történet! Ilyenkor érdmes elgondolkodni azon, hogy tényleg az autó volt a hibás???

    Igazad van bármikor megpurcanhat, de Mokesz alatt már másodszor teszi! Nem csoda ha pipa...

  11. #36
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Visszanéztem a replayt, és teljes mértékben igazad van.
    Abban azonban nincs igazad, hogy nem vettelek észre, mert azért húzodtam le a kerékvetőre, azonba ügyetlen módon valszeg visszatehettem 2-be, és akkor eltolta egy kicsit a seggét, és így oldalról megkoccoltalak. Sorry

    Tudom nem vígasztal, de direkt megnéztem az összes további lekörözést ami velem történt, és úgy gondolom nagyon figyelmes voltam mindenkivel, remélem.
    np

  12. #37
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM-4 Brno

    Első rendes online versenyem volt, és élveztem

    Akinek gondot okoztam, attól elnézést kérek.

    Részletesebben: az egész versenyre úgy indultam, hogy a cél: minél kevesebb gonddal célba érni. Az időmérőn megszereztem a dicsőséges utolsó helyet. Közben páran elhúztak mellettem a "gyors" körömben is. Néhányan csak úgy felbukkantak mögöttem, úgyhogy rájöttem, hogy inkább a tükröt kell néznem

    A versenyet szinte végig tartani tudtam a helyezésemet. Ez alól egy kivétel volt, amikor előttem Lórántnak gondja volt, de az egyik pihenésem alatt leelőzött. A verseny 2/3 részén a tükröt néztem Ezzel általában nem volt gond, csak 2-3 szor fordult elő, hogy ezért később vettem észre a kanyart
    Aztán egyben beértem a célba, sok szidást nem kaptam, úgyhogy örülök.

    (Ps: legközelebb is indulok, valószínűleg ott is fel fogok tartani valakit. Ez nem szándékos, csak kezdő vagyok.)

  13. #38
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta
    Első rendes online versenyem volt, és élveztem

    Akinek gondot okoztam, attól elnézést kérek.

    Részletesebben: az egész versenyre úgy indultam, hogy a cél: minél kevesebb gonddal célba érni. Az időmérőn megszereztem a dicsőséges utolsó helyet. Közben páran elhúztak mellettem a "gyors" körömben is. Néhányan csak úgy felbukkantak mögöttem, úgyhogy rájöttem, hogy inkább a tükröt kell néznem

    A versenyet szinte végig tartani tudtam a helyezésemet. Ez alól egy kivétel volt, amikor előttem Lórántnak gondja volt, de az egyik pihenésem alatt leelőzött. A verseny 2/3 részén a tükröt néztem Ezzel általában nem volt gond, csak 2-3 szor fordult elő, hogy ezért később vettem észre a kanyart
    Aztán egyben beértem a célba, sok szidást nem kaptam, úgyhogy örülök.

    (Ps: legközelebb is indulok, valószínűleg ott is fel fogok tartani valakit. Ez nem szándékos, csak kezdő vagyok.)


    Nem probléma,valahol el kell kezdeni...
    Kunszabó Sándor

  14. #39
    Benczédi Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 06. 22.
    Üzenetek
    36

    Re: HGTRM-4 Brno

    Köszönöm mindenkinek! Elnézést kérek Borsós Miklóstól a "kifordításért" , mivel a kavicságyból jött vissza, úgy éreztem, el tudok menni mellette, de túl nagy hévvel próbálkoztam, az NGT-s kollegák igen előzékenyek voltak, szal kösz mindenkinek mégegyszer, élveztem

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •