Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)

Téma: HGTRM-4 Brno

  1. #1
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    HGTRM-4 Brno

    Nagyon örülök hogy ilyen sokan vagyunk a futamon!
    Mivel Pál Feri most néhány napig nincs, csak a hét második felében -csütörtökön vagy pénteken- kerül fel az eredmény és a pontok a site-ra.

  2. #2
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Brno

    Grat az NGT-seknek.
    Teljesen rendben voltak az elengedések.
    Tudunk mi, ha akarunk egy kis odafigyeléssel.

  3. #3
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Brno

    Köszi srácok

    Ugyan majd tök utolsó lettem, mert mindig volt dolgom a tükörben

    Sajna egy kanyart benéztem (pont akkor, amikor először leköröztek, s rácsodálkoztam, milyen gyorsak is ezek az astonok ), durr defekt, evickélni boxba, 120 sec-es box, aztán már csak végig kellett menni, bár Lehr kollegát próbáltam üldözni, nem sok sikerrel. (a végén csak visszavettem tőle a körömet )

    Nagy királyság volt, köszönöm mégegyszer mindenkinek.
    élveztem,életem első "komoly" online futamát
    Ha valakinek gondot okoztam a futamon, elnézést kérek.

  4. #4
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Brno

    Vigh Lórándnak köszönöm a figyelmességét, hogy annyira nem is figyelte hogy érkezem mellette, Benczédi Zsoltnak köszönöm, hogy kiforgatott és Körmöndi Attilának köszönöm szépen hogy olyan figyelmesen vezetett, hogy már rég kék zászlózhattak miattam, erre ő egy nagy füstött észrevéve, középre húzódott(elém) és satu fék, majd a pályára nem igazán nagy körültekintéssel ment vissza. Köszönöm mindenkinek! (katasztrófa.........)

  5. #5
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Életkor
    45
    Üzenetek
    478

    Re: HGTRM-4 Brno

    Nem voltál még olyan közel, mikor meg belémjöttél talán te is lassíthattál volna mikor látod, hogy gond van előrébb. Egyébként a füstből mentem ki és nem nyomtam satuféket.....

  6. #6
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Atesz írta
    Nem voltál még olyan közel, mikor meg belémjöttél talán te is lassíthattál volna mikor látod, hogy gond van előrébb. Egyébként a füstből mentem ki és nem nyomtam satuféket.....
    Igazad van, lehetett olyan 10méter.

  7. #7
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Brno

    Jó futam volt. NGT-ben nibi kollega igen nagy tempót diktált már az elejétől kezdve, és én meg aszittem tudom tartani... Sajnos egy teljesen váratlan tapadásvesztés miatt egy kettedikes balkanyarban kitört a far, jött a fal. Aztán mentem végig tökegyedül A végén Vlori meg annak örülhetett, hogy az utolsó kanyarban már annyira eluntam magam, hogy szépen kisodródtam, ö, meg visszalekörözött Egyszer már tényleg megtanulok hiba nélkül menni
    Grat mindenkinek.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Jó futam volt. NGT-ben nibi kollega igen nagy tempót diktált már az elejétől kezdve, és én meg aszittem tudom tartani... Sajnos egy teljesen váratlan tapadásvesztés miatt egy kettedikes balkanyarban kitört a far, jött a fal. Aztán mentem végig tökegyedül A végén Vlori meg annak örülhetett, hogy az utolsó kanyarban már annyira eluntam magam, hogy szépen kisodródtam, ö, meg visszalekörözött Egyszer már tényleg megtanulok hiba nélkül menni
    Grat mindenkinek.
    Áhh, nem volt az nagy tempó!
    Kiméltem a szerkezetet, mert a 2-es hűtés azé kevés volt. 100-102 fokon üzemelt a vas, de úgy, hogy elöbb váltottam mindig! Volt ám para rendesen...
    A boxbeállásom is tanítani való! Marha mákom volt, h nem kaptam büntit.
    Jó futam volt, de azért valaki siettethetett volna...

    Azért volt ám kavarodás így, hogy több kategória volt egyszerre...(Sose tudtam h hol vagyok és mennyire van mögöttem a kategória társ...) De ezen a pályán az elengedés nem volt nagy cucc.

    Honk!
    Mi történt veled a rajtnál? Hama eladtad a pozíciód...
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 07. 03. 00:19.

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM-4 Brno

    Jó futam volt, izgalams volt a két kategória együtt, meglepően simán ment.

    Voltak persze surlódások, de nagyon élvezetes volt, köszönöm mindenkinek!


    Mike!

    Ha kicsit több türelmet tanusítottál volna, nem lett volna gondod.

    Nem baj, úgy majde ha rövidre vágatod a hajad megjön a türelem is vele

    Grat mindenkinek!

  10. #10
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Brno

    Nekem viszonylag jól sikerült a Vertigóval mennem,és nagy feeling volt a GT-s autók lekörözése.Az elején egy Ferkával vívtam aki kicsúszott előlem,utánna üresség,majd Balogh Tomit értem be,mert hibázott.Ezután kiment a boxba,majd én 2körrel rá követtem,és a kijövetelnél sikerült is megelőznöm.Pár körig nagyon finomat meccseltünk,volt egy kis "kilincsezés,ajtókopogtatás" is,de korrekt volt minden.Hol én mentem el,hol Ő,de a végén nem sikerült tartanom,elhúzott...

    Valaki viszont kilépett az elöttem lévő pozicióból mielött vége lett a futamnak...
    Kunszabó Sándor

  11. #11
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Mike!

    Ha kicsit több türelmet tanusítottál volna, nem lett volna gondod.

    Nem baj, úgy majde ha rövidre vágatod a hajad megjön a türelem is vele

    Grat mindenkinek!

    Nem volt nagyon időm türelmeskedni ott voltál mögöttem, törtem neked az utat. Ahogy tudtam óvatosan mentem el mindenki mellett, aki nem nagyon vett észre, azzal így jártam. Ez benne van, lehetett rá számítani. De annyira nem tudtál elkapni ahogy beígérted cseten. Na majd legközelebb, talán donningtonban.

    p.s. nem is láttál még, lehet hogy kopasz vagyok.

  12. #12
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Nekem viszonylag jól sikerült a Vertigóval mennem,és nagy feeling volt a GT-s autók lekörözése.Az elején egy Ferkával vívtam aki kicsúszott előlem,utánna üresség,majd Balogh Tomit értem be,mert hibázott.Ezután kiment a boxba,majd én 2körrel rá követtem,és a kijövetelnél sikerült is megelőznöm.Pár körig nagyon finomat meccseltünk,volt egy kis "kilincsezés,ajtókopogtatás" is,de korrekt volt minden.Hol én mentem el,hol Ő,de a végén nem sikerült tartanom,elhúzott...

    Valaki viszont kilépett az elöttem lévő pozicióból mielött vége lett a futamnak...
    Nibi most szólt rám,hogy nem Balogh Tomival,hanem Lehr Attilával meccseltem.És tényleg...
    Kunszabó Sándor

  13. #13
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Nibi most szólt rám,hogy nem Balogh Tomival,hanem Lehr Attilával meccseltem.És tényleg...
    Ne higgyé el mindent!

  14. #14
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Nibi most szólt rám,hogy nem Balogh Tomival,hanem Lehr Attilával meccseltem.És tényleg...

    Pedig én voltam!
    Egy szép fekete-piros Porsche!

    FIGYI MINDENKI! Valaki elküldhetné nekem a futam replay-t, mert a levezető körömben amikor beértem a boxba, hirtelen kidobott a játék!!!
    Msn-en jo lenne el tudná valaki küldeni (tomcy7@freemail.hu a címem) , mert beszámolót csak utánna irnék, mert történt velem pár érdekes dolog!
    Ezért nem is tudtam elköszönni+gratulálni a többieknek!
    Igy most utólag azért megteszem!
    Gratulálok mindenkinek, jo verseny volt!!!!

  15. #15

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Pedig én voltam!
    Egy szép fekete-piros Porsche!

    FIGYI MINDENKI! Valaki elküldhetné nekem a futam replay-t, mert a levezető körömben amikor beértem a boxba, hirtelen kidobott a játék!!!
    Msn-en jo lenne el tudná valaki küldeni (tomcy7@freemail.hu a címem) , mert beszámolót csak utánna irnék, mert történt velem pár érdekes dolog!
    Ezért nem is tudtam elköszönni+gratulálni a többieknek!
    Igy most utólag azért megteszem!
    Gratulálok mindenkinek, jo verseny volt!!!!

    Ott van a REPLAYok között!!

  16. #16
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Brno

    Na igen, szerintem Sanyi először velem meccselt. Aztán meg a Tamással box után.
    No: Az időmérő szuper volt, hála a szerverfagyás utáni száraz pályának Futamon aztán az első kanyarba kicsit óvatosabban mentem be rajt után, mert nem akartam az első kanyarban kicsúszni, viszont Balogh Tomi volt olyan rámenős, hogy udadugta az orrát a belső ívre, innentől meg verve voltam. Sebaj, gondoltam jobb is így, hogy nem szorongatnak hátulról. És ez az első hibámig nagyon jó is volt így. Tomi kergette Nibit, én meg vonatoztam mögöttük. Aztán jött ez a fura tapadásvesztés, (biztos olajfolt,mert visszanézve sem látom, hogy az vezetési hiba lenne) És Sanyi már ott is lihegett a nyakamon. 3-4 kör múlva el is ment mellettem. Sajnos mikor jött a GT eleje, kicsit le is szakadtam róla. aztán megint egy kis kicsúszás. Warmup-on meg elcsetelgettem a pisilésre szánt időt, úgyhogy a boxkiállás alatt próbáltam a teázgatásom eredményét eltüntetni... hát már pöfögött a motor mikor visszaültem . Na innentől jött a dögunalom. Bár egyszer még a hátranézés gomb nyomogatása közben lesodródtam picit az útról, de nem volt vészes. A többi elengedésnél viszont nem kellett elvennem a gázt, nagyon jó ritmusban, és határozottan jöttek a GT-k mindenki érezte, hol hagyom a helyet. Köszi, élmény volt.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Ott van a REPLAYok között!!
    Köszi!

  18. #18
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Brno

    A site-on a letöltések->replay alatt gondolta: GTR-Masters.hu_2006_07_02_23_34_58_Brno.Vcr
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Honk írta
    A site-on a letöltések->replay alatt gondolta: GTR-Masters.hu_2006_07_02_23_34_58_Brno.Vcr

    Rájöttem. Köszi!!! Mindjárt meg is lesem!

  20. #20
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: HGTRM-4 Brno

    Nekem egy vertigos kollégával akadt kétszer is ugyanott "problémám". A pálya hátsó részén ahol van egy kicsit hosszabb lejtős egyenes.
    Elég rendes tempóval sikerült utólérnem a vertigos versenyzőt aki úgy döntött, hogy ő úgy fog elengedni, hogy a féktávon satuféket nyom és nem moccan semerre. Én meg arra számítván, hogy lehúzodik majdnem letoltam kétszer is az útról. Mindkétszer ugyanott. Nem tudom, hogy ez mire volt jó, de egy kicsit balesetveszélyes volt. Nem is azért mert nem húzodott le valamerre, hanem mert olyan hirtelen olyat lassított az autón, hogy az már veszélyessé vált!

    Egyébként tényleg minden elismerést megérdemelnek az NGT-s kollégák, mert ezt az egy esetet leszámítva én is szinte mindig belassulás nélkül tudtam elmenni mellettük.
    Sztem valahogy így kell ezt kultúráltan megoldani.

  21. #21
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Vigh Lórándnak köszönöm a figyelmességét, hogy annyira nem is figyelte hogy érkezem mellette, Benczédi Zsoltnak köszönöm, hogy kiforgatott és Körmöndi Attilának köszönöm szépen hogy olyan figyelmesen vezetett, hogy már rég kék zászlózhattak miattam, erre ő egy nagy füstött észrevéve, középre húzódott(elém) és satu fék, majd a pályára nem igazán nagy körültekintéssel ment vissza. Köszönöm mindenkinek! (katasztrófa.........)

    Visszanéztem a replayt, és teljes mértékben igazad van.
    Abban azonban nincs igazad, hogy nem vettelek észre, mert azért húzodtam le a kerékvetőre, azonba ügyetlen módon valszeg visszatehettem 2-be, és akkor eltolta egy kicsit a seggét, és így oldalról megkoccoltalak. Sorry

    Tudom nem vígasztal, de direkt megnéztem az összes további lekörözést ami velem történt, és úgy gondolom nagyon figyelmes voltam mindenkivel, remélem.

  22. #22
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Brno

    Én is szeretném megköszönni az NGT-s kollégák hozzáállását, akkor is, ha voltak kisebb hibák! Szerintem egyetlen dolgot kell nekik szem előtt tartani: nem kell "elengedni" a GT-s kocsikat! Csak tartani az ívet, a sebességet és a GT úgyis sokkal gyorsabb, majd az egyenesben elmegy. A túlzott segítőkészség bajba sodorhatja az elengedő és az elengedett pilótát is. Ezzel együtt a szándék szerintem soha nem volt kétséges, szóval köszi mégegyszer és a hibákból is tanulunk...én pl valszeg megint arra szavaznék, hogy igenis menjen együtt a GT és az NGT mezőny, sőt lehet, hogy NGT-vel mennék...
    Balikó Attila

  23. #23
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM-4 Brno

    Én is úgy tervezem hogy Vertigoval tolom végig a szezont

    sajnos tegnap nem tudtam menni, bnő közbeszólt
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 07. 03. 12:52.
    Babinszki Gábor

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Én is szeretném megköszönni az NGT-s kollégák hozzáállását, akkor is, ha voltak kisebb hibák! Szerintem egyetlen dolgot kell nekik szem előtt tartani: nem kell "elengedni" a GT-s kocsikat! Csak tartani az ívet, a sebességet és a GT úgyis sokkal gyorsabb, majd az egyenesben elmegy. A túlzott segítőkészség bajba sodorhatja az elengedő és az elengedett pilótát is. Ezzel együtt a szándék szerintem soha nem volt kétséges, szóval köszi mégegyszer és a hibákból is tanulunk...én pl valszeg megint arra szavaznék, hogy igenis menjen együtt a GT és az NGT mezőny, sőt lehet, hogy NGT-vel mennék...
    Aaaaz sirály lenne!
    Szerintem nagyon jó volt hogy Brnoba "bemelegítettünk" -széles, hosszú egyenesekből álló pálya-, így más pályán már tudjuk mire kell figyelni!
    Én tanultam a dolgból és nagyon jó volt a futam!
    Remélem Doningtonban több ngt-s lesz!

  25. #25
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Brno

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Én is úgy tervezem hogy Vertigoval tolom végig a szezont

    sajnos tegnap nem tudtam menni, bnő közbeszólt
    Akkor tegnap nem Vertigo-val toltad a sezlonyt.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •