Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415

    R3E BMW M235i 2024 Tavasz - Csapatnevezés

    2024 Február 21-én rajtol el a Masters BMW M235i Tavaszi bajnoksága. Az egyéni bajnoki címen kívül, harcba lehet szállni a csapatbajnoki címért és a kupáért!

    Csapatnevezésnél a csapatok maximum 3 fősek lehetnek. A csapattagoknak azonos autóval kell indulni a bajnokságban.

    A nevezéseket ebbe a topikba kérnénk leadni az alábbi formában:

    Csapatnév - választott SKIN (rajtszám) : Pilóta1, Pilóta2, Pilóta3
    Csapatképeket is szivesen fogadunk, hogy ha netán összefutnánk az utcán, akkor felismerjük egymást!


    A Csapatok által lefoglalt skinek nevezési sorrendben kerülnek lefoglalásra és a cél az, hogy azt a skint csak az a csapat használhatja. A maradék skineket az egyének szabadon használhatják. Cél, hogy a közvetítéseken könnyedén meg tudjuk különböztetni a csapatokat.

    Választható skinek: https://game.raceroom.com/store/cars...w-m235i-racing

    Ha a főoldali csapatblokkba egyéni csapatszínt szeretnétek, erre kérhetitek.

  2. #2
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Flag Egyéni nevezés

    Hali

    Jönnék egyéniben, ha aktiválva lesz addigra a múlt héten utalt féléves szervertagságom.

    Rajtszám: 151
    Soós Attila

    Köszi
    Utoljára módosította: bozsomarci; 2024. 02. 10. 22:10. Indoklás: kép az autóról

  3. #3
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Perec75 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Jönnék egyéniben, ha aktiválva lesz addigra a múlt héten utalt féléves szervertagságom.

    Rajtszám: 151
    Soós Attila

    Köszi
    Szia!
    Ha egyénileg indulsz a bajnokságban, azt nem szükséges külön jelezni. Irány prequalozni és ennyi

    A szervertagság miatt meg Discordon keress meg nyugodtan.

  4. #4
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ha egyénileg indulsz a bajnokságban, azt nem szükséges külön jelezni. Irány prequalozni és ennyi
    Minden bajnokságban eljutunk odáig, hogy az egyénit nem szükséges jelezni, aztán a végén arra lyukadunk ki, hogy mégis csak jó, ha jelzed, mert.....
    Majd egyszer feltelepítem a Discordot is, még nem jutottam el odáig X év alatt.... Nekem ne csipogjon a telefonom 3 percenként.....
    Kapcsolatok fül alatt jeleztem a befizetést, ahogy az a szabályzatban le van írva, megértettem azt is, hogy nem nézik naponta az utalást az illetékesek.....
    Türelmes vagyok, nem idegeskedem, csak a 4 év alatt amióta itt vagyok egyszer nem sikerült a bajnokság indulásáig aktiválni, állandóan aznap este kellett köröket futnom. Ezt próbáltam megelőzni, hogy itt is írok.
    Jelzem türelmes vagyok.

  5. #5
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Perec75 írta Hozzászólás megtekintése
    Minden bajnokságban eljutunk odáig, hogy az egyénit nem szükséges jelezni, aztán a végén arra lyukadunk ki, hogy mégis csak jó, ha jelzed, mert.....
    Majd egyszer feltelepítem a Discordot is, még nem jutottam el odáig X év alatt.... Nekem ne csipogjon a telefonom 3 percenként.....
    Kapcsolatok fül alatt jeleztem a befizetést, ahogy az a szabályzatban le van írva, megértettem azt is, hogy nem nézik naponta az utalást az illetékesek.....
    Türelmes vagyok, nem idegeskedem, csak a 4 év alatt amióta itt vagyok egyszer nem sikerült a bajnokság indulásáig aktiválni, állandóan aznap este kellett köröket futnom. Ezt próbáltam megelőzni, hogy itt is írok.
    Jelzem türelmes vagyok.
    Kedves Attila,

    Amiota itt versenyzek, az egyeni nevezeseket sosem kellett jelezni. Prequalozol es indulsz a versenyeken.
    "állandóan aznap este kellett köröket futnom" - Mar fent vagy prequal listan, tovabbi jo korozgetest. A felkeszulest a futamokra nem gatolja semmi.
    "a 4 év alatt amióta itt vagyok egyszer nem sikerült a bajnokság indulásáig aktiválni" - Discord, Discord, Discord. Ha zavar, hogy pittyeg, akkor kapcsold ki. Viszont az aktivaciodat meg tudjuk surgetni, ezert lognak ott a szervezok. Igen, nekik pittyeg a telojuk

  6. #6

    RükveRC Racing Team

    RükveRC Racing Team - 303 Hirs Csaba, 303 Dorcsák Csaba

    Utoljára módosította: Gedu; 2024. 02. 10. 21:03.

  7. #7
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    jól Zengo csapatok

    Az első futam helyszínén bemutatkoztak idei csapataink:

    A már rutinos rókáknak számító trió, akik először álltak össze ebben a felállásban:
    Zengo-eSport.eu néven a királykék színű 516-os autóval Gera András, Bozsó Marci és Faragó imi.

    És a vadonatúj újonc csapatunk a
    Zengo Rosso a vadítóan piros 514-es verdával fogják csapatni. Mégpedig Sohár Laci és Hirs Tomi felállásban.

    Mi már elkezdtük a felkészülést. És ti?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: bozsomarci; 2024. 02. 13. 10:43.

  8. #8
    Ungvári Rajmund Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 10. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4
    MPA SimRacing Team
    #311
    Joó István
    Ungvári Rajmund

    Utoljára módosította: Gedu; 2024. 02. 10. 21:05.

  9. #9
    KiStVa Racing Team
    #668
    Kis Tibor
    Steixner Zsolt
    Vajk Gábor
    668.jpg
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: bozsomarci; 2024. 02. 13. 10:48.

  10. #10

    RükveRC Racing Team 3 fős lett

    RükveRC Racing Team - 303 Hirs Csaba, 303 Dorcsák Csaba, 303 Bajnóczi László

    Utoljára módosította: Gedu; 2024. 02. 12. 23:25.

  11. #11
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19

    Race-House Motorsport

    Csapatban is indulnank:
    Szabó Pál, Harmati Tamás (varunk 3. szemelyt ha barki szeretne csatlakozni)

    Race-House Motorsport (674)
    BMW.jpg

  12. #12
    Szabó Pál Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    3

    Race-House Motorsport tagfelvétel

    Három versenyzővel folytatjuk:
    Race-House Motorsport - Székely István #674 ; Harmati Tamás #674 ; Szabó Pál #674


  13. #13
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg szabopatyo írta Hozzászólás megtekintése
    Három versenyzővel folytatjuk:
    Race-House Motorsport - Székely István #674 ; Harmati Tamás #674 ; Szabó Pál #674

    Beallitottam Istvannak is a csapatot. A kovetkezo futam utan, amin reszt vesz, megjelenik a ponttablazatban is a csapatnev.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •