Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (189 összesen)
  1. #101
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Na, folytassuk

    Vanina Ickx (#22) még mindig versenyben!



    +
    A sötétben nem nagyon látszott a roncs, de este azért elég sok megmaradt az Audiból: http://twitpic.com/5ab7qn
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #102
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478
    Audi eddig jó anyagi kárt hozott össze.

  3. #103
    én most kapcsoltam be a tv-t, és izombol csatázik két peugeot között egy audi

  4. #104
    A Rockenfeller balesetéhez: úgy tűnik hogy pont a kanyarnál találkoztak, azért húzódhatott a belső ívre. De mondjuk minimum lassítani kellett volna....
    4:50 től

  5. #105
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948

  6. #106
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Ezek a csigazabálók igen csak hazai pályát csinálnak a Pözsónak.
    Biztos,hogy nem ismerik a következőt:

    http://www.youtube.com/watch?v=U9FzGrxq1hU

  7. #107
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    Még 15 perc

  8. #108
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    hát egy jó kis verseny volt ez,az a két baleset nem kellett volna,az audisoknak gratfrancia autót meg most ugy nem vennék
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #109
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Valamelyik lelkes Audi fan máris alkotott egyet

    http://szekto.fw.hu/gph/audi.jpg

  10. #110
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Lucas Ordonezék kategória 2. lettek, összetett 9. Nem is olyan rossz ez elsőre, egy szimulátor mögül kipattanva

  11. #111
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Nem sokat aludtam tegnap. És még az F1-et is meg kellene nézni. Még jó, hogy holnap pünkösd, és nincs meló

    Az Eurosportos közvetítésekben folyamatosan szó volt róla, hogy a Peugeot a kisebb fogyasztása miatt nyerhet azon, hogy kevesebbszer kell kiállnia. Így is lett, 3-al kevesebb kiállásuk volt, de időben az Audi kevesebbet volt a boxban, a +3 kiállás ellenére is! Ha a Peugeot boxában hozni tudták volna az audis szintidőket, akár kört is adhattak volna nekik.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #112
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Én 4 órányit hagytam ki( na jó volt egy hosszabb SC abba is belehunytam kicsit) ! És mennyi mindenről lemaradtam. A Peugeot győzelmét az SC akadályozta meg. Az Audi gyorsaságát csak a boxban kiépített munkájukkal tudták ellensúlyozni, az éjszaka kiépített előnyük a reggeli sc alatt semmivé vált. A boxkiálások száma 31-28! Az tuti hogy a Peugeot-nak 4 secet kell megtalálni. Az Audi nem fér be a 3:30-as időbe míg a Peugeot igen. Ezzel a sebességgel semmilyen stratégia nem veheti fel a versenyt.

  13. #113
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Én 4 órányit hagytam ki( na jó volt egy hosszabb SC abba is belehunytam kicsit) ! És mennyi mindenről lemaradtam. A Peugeot győzelmét az SC akadályozta meg. Az Audi gyorsaságát csak a boxban kiépített munkájukkal tudták ellensúlyozni, az éjszaka kiépített előnyük a reggeli sc alatt semmivé vált. A boxkiálások száma 31-28! Az tuti hogy a Peugeot-nak 4 secet kell megtalálni. Az Audi nem fér be a 3:30-as időbe míg a Peugeot igen. Ezzel a sebességgel semmilyen stratégia nem veheti fel a versenyt.
    A juró egész hajnalba adta ?

  14. #114
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    A juró egész hajnalba adta ?
    Jaja, Euro1-2 felváltva
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #115
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, Euro1-2 felváltva
    Hát én csak hajnal 3-ig bírtam.

  16. #116
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én csak hajnal 3-ig bírtam.
    Na és, tegye fel a kezét az aki látta elejétől a végéig Én is sokat kihagytam, de annyira sokat hogy be se merem vallani



  17. #117
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hát egy jó kis verseny volt ez,az a két baleset nem kellett volna,az audisoknak gratfrancia autót meg most ugy nem vennék
    Én eddig se Am miért, sztem ez most sokkal kevésbé volt égő, hiszen végigmentek, szemben pl. tavallyal, amikor egymás után véreztek el. Na az valóban ciki volt. Most "csak" nagy küzdelemben vesztettek, dehát vkinek muszáj.

    De az Audinak se kell elszállnia magától, elvégre min. 50 % volt az esélye hogy nyer. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ha több gyártó lenne azért még nagyobb presztizst érne, hiszen több ellenfelet kellene legyőzni hozzá. Min. 4-5-6 gyártó kellene ide.



  18. #118
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Hát most nagyban gondolkodom hogy Peugeot szurkoló maradjak,vagy váltsak az Audira.Amit a franciák csináltak szégyen.

  19. #119
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Én eddig se Am miért, sztem ez most sokkal kevésbé volt égő, hiszen végigmentek, szemben pl. tavallyal, amikor egymás után véreztek el. Na az valóban ciki volt. Most "csak" nagy küzdelemben vesztettek, dehát vkinek muszáj.

    De az Audinak se kell elszállnia magától, elvégre min. 50 % volt az esélye hogy nyer. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ha több gyártó lenne azért még nagyobb presztizst érne, hiszen több ellenfelet kellene legyőzni hozzá. Min. 4-5-6 gyártó kellene ide.
    sajnos a peugeot abszolult nem volt fair,az élen vezető autónak majd fél kör kelett hozzá hogy átlépjen egy lekörözöttön,amik nem voltak veszélytelenek,nem értem én ezt,még a sportbírok se lengették a kék zászlót, hihetetlen volt nézni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #120
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Az a helyzet hogy itt van egy kis képzavar a kék zászló környékén.
    Az életben pláne a hosszútávú versenyzésben más picit mint a gépnél. Ha belengetik a kék zászlót a gyorsabb versenyzőt el kell engedni de csak ha gyorsabb! Ha kapod a kék zászlót átunna nem engeded el mondván gyorsabb vagy az adott körön. A versenybíróság megnézi a kört ha lassabb voltál rgo feltartottad akkor jön a kövi zászló amit nem szoktunk látni de itt kellett volna ez a fekete féhér zászló. Na ez nem következett be mert gyorsabb volt az adott körön.
    Itt egy példa: Megyek jó tempóval a középmezőnyben zárkózok fel megfutom mondjuk a második leggyorsabb kört. Elrontok egy féktávot utolér a verseny 1 helyezettje de még előtte vagyok beintenek egy kéket nem engedem el mert gyorsabb vagyok ő nem tudja a körömet csak 1-2 tizeddel lassabb mint én. és így megyünk tovább beintenek még egy kéket de most megfutom a leggyorsabb kört. Ő a második leggyorsabb nem engedem el. Nincs feltartás!
    Amit a rönyó csinált az nem a kék zászlóval volt problémás hanem a kanyarban a rázárás. Az is egy olyan játék része, hogy gyere de nem biztos hogy egyben átvészeljük te egyedül vagy mi meg hárman, megéri? Nem éri meg. A hosszútávú versenyek másak mint egy olyan bohóccirkusz mint az F1. Ha két autó egyenlő egy kanyarban összeérnek már rögtön vizsgálják ( Alo Button).
    Az Eurosportos kommentátor majdnem lehülyézett.
    Most jöhet a keresztvíz
    Utoljára módosította: Lali; 2011. 06. 14. 14:59.

  21. #121
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    kb 6 órát nem láttam a futamból de nagyon király volt, ilyenkor jó a mobil tv ha nincs eurosport2. amit a pezsó csinált teljesen korrekt volt, a live timing alapján gyorsabb volt körönként 5-8 tizeddel szval nem pampoghat az audi nem tudta visszaelőzni. remélem jövőre lesz más gyártó is és a pezsó elveri a ingolstadt-i pusztulatot
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  22. #122
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Remélem jövőre lesz más gyártó is"
    Most is volt, az Aston. kb 1 órát bírtak
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #123
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Persze van de valami politikai dolog miatt mert mást nem tudok kitalálni van Audi meg Peugeot a többi P1 es meg más ligában játszik . Most is csak az oreca peugeot ( tavalyi butitott motorral) tudta a 3.30 as időket. Ezt a problémát kéne megoldani akkor lenne értelme más gyártónak is addig ez a versenyszéria erről a két gyártóról fog szólni.

  24. #124
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    http://www.irace.hu/sportauto/24-heu...ter-le-mans-ba

    Csak tényleg nehogy annak az árán hogy akkor az Audi meg kilép



  25. #125
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Most indult az imolai hatórás. Mássabb jellegű a verseny mint a hosszú Le Mans-i csíkon
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •