Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 189 (189 összesen)
  1. #176
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ahhoz képest hogy jó néhány autó a mezőnyben pénzben felfoghatatlan összegbe kerül és nem sok van már belőlük eléggé ütötték neki, jó kis futam volt, nem kímélték a technikát
    Bizony!
    GTLeseknek ismerős lehetett egy két kocsi néhányat a hivatalos bajnokságukban is lehet látni, gondolom ezért sem okoz a pilótáknak gondot a virsligumi+eső meg van gyakorlatuk benne

  2. #177
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Jó kis futam volt a hisztorik. Az szimpi hogy végig az eurosport egy adja. Az audi túl optimista volt a wu-n szegény porke . Ha jól emlékszem tavaly is volt az audinak afférja ebben a kanyarban. Mikor lesz mán
    Tavaly négy óra szunya volt remélem most izgalmasabb lesz az éjszaka tavaly rém sok volt a sárga attól aludtam be. Sajna nem nyertem jegyet idén de eccer ott leszek.

  3. #178
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis futam volt a hisztorik. Az szimpi hogy végig az eurosport egy adja. Az audi túl optimista volt a wu-n szegény porke . Ha jól emlékszem tavaly is volt az audinak afférja ebben a kanyarban. Mikor lesz mán
    Tavaly négy óra szunya volt remélem most izgalmasabb lesz az éjszaka tavaly rém sok volt a sárga attól aludtam be. Sajna nem nyertem jegyet idén de eccer ott leszek.
    én nem sokat fogok látni belőle idén, de bepótolom jövőhéten, ma kb fél7ig nézem aztán 11 től ameddig bírom , reggel meg irány fürcsiiiiiiii
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #179
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Elhunyt Allan Simmonsen a 4. körben balesetet szenvedő Aston pilótája
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #180
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    http://www.hatharom.com/2013/06/22/m...nvedett-pilota

    R.I.P.

    Edit: Ezen a videófelvételen látszik,hogy oldalról kapta az ütést. http://m.youtube.com/watch?v=T_ITXBv01io
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 06. 22. 18:42.

  6. #181
    Ezt a kommentárorok mondták már egyáltalán? Mert azon jót poénkodtak hogy szembe jön a jobb hátsó kerék..

  7. #182
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a kommentárorok mondták már egyáltalán? Mert azon jót poénkodtak hogy szembe jön a jobb hátsó kerék..
    mikor bejelentették hivatalosan mondták,hát szomorúan kezdődöttrip
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #183
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Jó reggelt mindenkinek az éjjel volt eső meg rém sok sárga zászló a gt kocsik az esőben elestek az egyik ferka lebontotta a kerítést is az volt megint majdnem egy óra sc meg volt még két sc szakasz ezt rosszul viseltem ,na meg a reklámok kinyírtak. A toyota nem fér oda az audi nagyon erős. A változó tényezők kedveztek a toyotának de a felszáradó pályán az audi megint konstans eredményekre volt képes. Más kérdés hogy elkezdett megint beborulni a pálya felett. Elég lapos a verseny elől mondjuk a p2 elég jó meccs meg a gtpro is elég jó Sennáek az astonnal brillíroznak. Csúnya halál az biztos Nyugodjon békében.Na megint sc szpott a toyota

  9. #184
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ya én behunytam 2 után főztem 1 kávét most zártam el elég szenes lett a cuccna boxban is megy a szunyókálás,csepereg az esö lesz még iit izgalom.
    a sc-os szakasz az nagyon gáz tényleg nagyot lehet cumizni vele
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #185
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Én nem kávázok éjjel kettő után nem emlékszem hogy mi volt elaludtam mint a gép majd ötkor keltem Vályi Pista kommentálása egy élmény volt.Na de ilyen sc-t

  11. #186
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nos némi szunya után. Volt min izgulni az utolsó szintben is bőséggel. Az amatőr GTsek is mekkora meccset nyomtak szinte végig meg a Gte pro is meg a lmp kettesek is. A toyota is hogy a falba ment szerencsétlen versenyzőben mi zajlott már le, hogy kipattant és otthagyta a kocsit dráma volt rendesen. Az Astont még az ág is húzta volt az a tragikus baleset meg sorra estek ,el Sennáék is jól mentek erre tessék falba csapódott. A végén meg az első helyért mentek erre bumm a harmadik hely nesze balszerencsés kerékcsere. Egy ismerős azt írta hogy gonosz gyilkos autóverseny a Le Mans. Szerintem nem a verseny a gyilkos, a technológiában rejtőzik egy veszélyfaktor és ez kiszámíthatatlan és előre nem látható forrása a bajnak,mely kicsitől a tragikusig bármilyen lehet. Aki a versenyzés eme ágát választja az ezt a veszélyt vállalja.
    Jó verseny volt ez elejétől a végéig. A toyota nem elég még a győzelemre, ha nem ilyen változékonyak a körülmények akkor negyedik- ötödik helyen érnek célba. Jövőre megint változnak a szabályok meg jön a porsche is az lmp1-be. Legalább itt nem a pirellikről szól minden Egyszer tényleg ki kéne látogatni erre a pályára.

  12. #187
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    hu ez elég extrém lett eddig,elég jó lett volna a verseny de hát az eső most megkavarta a dolgokat,sok a baleset
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #188
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Jah, elég durva kezdés, de ettől szép és élvezetes. Webberre kivi vok és a Toyotára is.

  14. #189
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Audi tizenharmadszor!Idén is a négy óra alvást engedélyeztem magamnak, az elején az a felhőszakadás milyen galibákat csinált .A második esőnél meg elég tré volt hogy beküldték az sc-t míg nem szivalkodik kicsit a pálya, aztán ment szépen minden. A GTam és a GTpro csaták szinte végig adtak okot az izgalomra. Sikerült a ráncfelvarrás a Ferrarinak,az Astonokat meg az ág is húzta Senna is milyet meccselt már utána meg füst a motortérben, bika erős gép az Aston Martin. Az lmp 2 is végig kemény csata volt. Bámulatos hogy milyet fejlődtek a csapatok tavalyhoz képest.Az lmp1 meg megint milyen fura, a Toyota volt az esélyes, a Porsche a sötét ló na ez be is jött. Az Audit meg mindenki féltette hogy nem elég innovatív meg hogy a többiek átlépték, és ez igaz is hiszen tizenöt órán keresztül nem is voltak esélyesek. Aztán ami történt az mind a megbízhatóságról szólt és lévén ez egy megbízhatósági verseny az nyerte amelyik a legmegbízhatóbb. De ezt nem az Audi nyerte hanem a Toyota veszítette el. A Porke meg már megmutatta hogy komolyan kell vele számolni. Webber majdnem dobogóra állt. Le a kalappal minden versenyző előtt aki ebben a szériában versenyez. " A seprű legyőzte a porszívót!" Alonso meg milyen bénán lobogtatta az a trikolort!

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •