Oldal: 7 / 8 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (189 összesen)
  1. #151
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    bízok benne hogy a Toyota megveri az audi-t, ráférne günterékre ,hatalmas arcuk van
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #152
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Szorosabb,mint vártam.Féltem,hogy Audi,Audi......aztán vhol +4mp környékén egy Toyota.Amúgy lehet tudni,hogy a Toyota mióta készül erre?Mert sztem nem a semmiből húzták ezt elő fél év alatt...,esetleg átvettek vmit a Peugeot-tól?

  3. #153
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    ,esetleg átvettek vmit a Peugeot-tól?
    Úgy tűnik, hogy a helyüket biztos!

  4. #154
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Szorosabb,mint vártam.Féltem,hogy Audi,Audi......aztán vhol +4mp környékén egy Toyota.Amúgy lehet tudni,hogy a Toyota mióta készül erre?Mert sztem nem a semmiből húzták ezt elő fél év alatt...,esetleg átvettek vmit a Peugeot-tól?

    nincs 1 éves a projekt, szval
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #155
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    nincs 1 éves a projekt, szval
    Akkor tényleg elég ügyes gyerekek

  6. #156
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #157
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Megvolt a nagy crash....

    Jó lenne már látni Davidsont...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #158
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Ennyi volt Toyotáéknak az idei Le Mans

  9. #159
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    kár a a Toyotáért, szimpatikus csapat nagyon, na majd jövőre
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #160
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    kár a a Toyotáért, szimpatikus csapat nagyon, na majd jövőre

    Tegnap este gondoltam belenézek a közvetítésbe, pont a fekete Nissan DeltaWing-et mutatták. Hirtelen azt hittem Batman is indult a futamon, úgy megijedtem, hogy nem is mertem több jagert inni...

  11. #161
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nahát ez a toyota tanuló éve majd jövőre amíg mentek szorongatták az audik tökét. A négy kocsi előnye meg ott van az Audinál, Rebellionéknak jót tesz a rivalda fény. És a deltawing is kapott elég műsoridőt, a nissan jól tette hogy beszállt.

  12. #162

  13. #163
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Csak én láttam ezt annyira csúnya dolognak, vagy tényleg az volt. Mintha ott sem lett volna szegény Nissan. Mondjuk Nakajima-nál lehet, hogy ez természetes.
    Ennyit menni, azért nem semmi. Biztos, hogy el lehet bambulni, lásd a Toyota vs Ferrari ügyet, de itt forgalomban voltak, elmélázásról szó sem lehet. Lehet valami részletesebbet olvasni a dologról?


  14. #164
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nos közben a twiteren ment az osztás ,Deltások megköszönték a toytának a dolgot . Nakajima este átment és bocsánatot kért" Állítólag nem látta" hogy ot van a deltawing. A hibát a jobb hátsó fék sérülése okozta konkrétan az ütéstől rászorult a tárcsára és sajna nem tudta elengedni hiszen mechanikai "elhajlott a tárcsa" sérülése volt. A toyota kapott egy s&g 20 secet. Ennyi amikor én láttam a vidit majd elsírtam magam annyira drukkoltam ennek a förmedvénynek hogy végigmenjen .Bevallom most azért többet kihagytam mint tavaly Kb 6 órát nem láttam összesen, öregszem, felkeltem és visszahunytam. Valahogy a Toyota kipotyogása után kicsit elcsügedtem.

  15. #165
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552

    Le Mans 2012

    Most az Audi mindent vitt 1-2-3-5. helyet behúzták...

    Először Allan McNish összehasonlítja nekünk a hibrid és a diesel Audit:


    http://www.youtube.com/watch?v=9756Kxgs9-4

    Ezek történtek idén...

    Anthony Davidson szaltó a Ferrari segítségével:

    http://www.youtube.com/watch?v=Fzw5i...layer_embedded

    Romain Dumas "az autószerelő"


    http://www.youtube.com/watch?v=Fzw5i...layer_embedded

    Aztán Genének is sikerült ugyanezt megcsinálnia...és ugyanabban a körben McNish is odacsapta az Audit egy Ferrari mellett pördült meg. Nem volt negyed óra a felfüggesztés csere! Hihetetlen jó munkát végeztek az audisok.

    http://www.youtube.com/watch?v=JDRId...feature=relmfu


    Brian Vickers és a lángoló ferrari:

    http://www.youtube.com/watch?v=yHGH6ctBRMk
    Utoljára módosította: geriszon; 2012. 06. 17. 16:44.

  16. #166
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nagy kár volt a Batmobilért. Ahogy néztem ezt a videót, én is megsajnáltam őket



  17. #167
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hát, tényleg egy batmobil
    Warmupon azt se tudtam, mi jön szembe

    BIG_0010203633.jpg
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #168
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Ma olvastam a wrc.com-on egy cikket a Toyota visszatéréséről, de nem is a WRC itt az érdekes dolog:

    "Toyota is currently in the first year of a three-year endurance racing programme although Kinoshita said it would be possible to support a WRC project as well."

    Magyarra lefordítva: a Toyota három éves endurance projektjéből most teljesíti az elsőt...ezek szerint ők sem maradnak nagyon sokáig az P1 kategóriában?

  19. #169
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Magyarra lefordítva: a Toyota három éves endurance projektjéből most teljesíti az elsőt...ezek szerint ők sem maradnak nagyon sokáig az P1 kategóriában?
    Én úgy látom haldoklik a hosszútávú autóversenyzés... ez az idei Leman 24 is mi volt? Volt igazi verseny? (legalábbis a P1ben, dehát mégiscsak az a legfontosabb kategória) Volt a Toyotáknak valódi esélye? Előre lefutott volt ez...

    Hogy őszinte legyek nem is igazán érdekelt hogy lássak egy biztos Audi győzelmet, ezért az ideiből alig láttam vmit... (jó, ment a tv szinte folyamatosan, de csak akkor kaptam oda a fejem amikor nagyon kiabáltak )



  20. #170
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Pont ez benne a vicc, hogy volt a Toyotának esélye. Elég rendesen kergették a fabudikat, sőt, volt, hogy pályán meg is előzték, és ha több szerencséjük van, nem találkoznak útközben ferrarikkal, meg ilyen izé ufókkal, akkor akár máshogy is alakulhatott volna.
    Mint ahogy 2 (3?) éve a Peugeot-okkal. Ott mentek négyen elöl, aztán az utolsó 1-2 órában füstölt el mind a négy (3 gyári+1 privát) ugyanolyan hiba miatt.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #171
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ez benne a vicc, hogy volt a Toyotának esélye. Elég rendesen kergették a fabudikat, sőt, volt, hogy pályán meg is előzték, és ha több szerencséjük van, nem találkoznak útközben ferrarikkal, meg ilyen izé ufókkal, akkor akár máshogy is alakulhatott volna.
    Azért a verseny jónéhány szakaszában körönként több mint 1 secet, de volt hogy kettőt kaptak a négykarikásoktól. Amikor, kb. este 7 körül annyira az Audik nyakán voltak az is azért volt mert ha jól emlékszem egy SC szakasz után voltak. Mondjuk erre azért nem esküszöm meg

    De előbb-utóbb ígyis úgyis lemaradtak volna, sztem.



  22. #172

  23. #173
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Toyota nyerte a wu-t, most pedig Le Mans Legends az Eurosport 1-en, egyébként végig az Eurosport 1 közvetíti a 24h-t
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #174
    Jó kis Lister

  25. #175
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis Lister
    ahhoz képest hogy jó néhány autó a mezőnyben pénzben felfoghatatlan összegbe kerül és nem sok van már belőlük eléggé ütötték neki, jó kis futam volt, nem kímélték a technikát
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •