Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599

    AC Lotus - Brands Hatch GP - Júl. 13

    Kedves Versenyzők!

    A második fordulóban a kétszeres világbajnok Emerson Fittipaldi bőrébe (és autójába) bújhatunk, majd az 1972-es John Player Grand Prix-et élhetjük újra egy legendás brit pályán: Brands Hatch-en
    Sok szeretettel várunk minden régi és új versenyzőt!



    Helyszín: Brands Hatch GP
    Autó:
    Lotus 72D
    Dátum:
    2023. július 13. (csütörtök)

    Nevezés:
    Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam:
    2*30 perc (2. futamon az első 10 fordított a rajtrácson)
    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Gumi melegítők:
    nem
    TC használat:
    factory (nincs)
    ABS használat:
    factory (nincs)
    Pitek száma:
    24

    Mechanika:
    - Sérülés: 50%
    - Gumikopás: 100%
    - Üzemanyag fogyasztás: 100%

    Időjárás:
    Session között változik, prekvalon fix.Prekvalon:
    Mid Clear
    Levegő hőmérséklet: 20°C
    Pálya hőmérséklet: 30°C
    Szél: Nincs

    Verseny szerveren lehetséges:
    Mid Clear
    Levegő hőmérséklet: 20°C +- 10°C
    Pálya hőmérséklet: 25°C +- 10°C
    Szél: Északi, 5 +- 5 km/h, 10° változás
    Light Clouds
    Levegő hőmérséklet: 15°C +- 10°C
    Pálya hőmérséklet: 20 +- 10°C
    Szél: Északi, 5 +- 5 km/h, 10° változás


    Verseny Szerver:
    GTR-Masters.hu #Lotus Evolution RACE - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver:
    GTR-Masters.hu #Lotus Evolution Prequal
    Szerver jelszó:
    masters

    Indulási feltételek & egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2023 - Lotus evolution
    Discord elérhetőség: Discord



    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt felteheted a fórumban/discordon/privát üzenetben.
    Utoljára módosította: masterC; 2023. 07. 14. 09:12.

  2. #2
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599

  3. #3
    Kösz Lázár, parádés volt..
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  4. #4
    Torma Zoltán Szervertag 2024 tocsekk logója
    Csatlakozott
    2017. 04. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    33
    Szarka András, szeretnék bocsánatot kérni a nyújtott jobbosban való kipöckölésért.
    Későn fékeztem és elmértem az autóm elejét. Ne haragudj!
    Utoljára módosította: tocsekk; 2023. 07. 13. 23:35.

  5. #5
    Hát nem mondhatni hogy ez egy jólsikerült futam lett volna !

    nem igazán tudtam körözni az autóval csak 1 szer és hát nem is sikerült összeszoknom a géppel!
    Számomra borzalmas volt vezetni ezt! véletelnszerűen orrtolós lesz a kanyar közepén! aztán meg hirtelen elindul a segge ! fantasztikus!
    biztos vagy jó setup rá de nem igazán találtam meg!

    aztán az 1. futam! egész jól sikerült rajt! bár tudtam ha ott maradok is csak max pár körig! de aztán megint eltolta az orrát füvet fogtam aztán utolsó hely!
    5. helyre sikerült felmásznom

    2. futam it kevésbé volt jó a rajt mert kicsit elfogyott a hely de mind1 mert itt is utolsó hely lett az első kanyar végén...
    aztán némi szerencsével itt is 5. lett a végén!

    Grat aki tudtam irányítani ezt a #@&#Đ járművet!

  6. #6
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz Lázár, parádés volt..
    Bocs, de eléggé meglepett, hogy annyira ellasultán.
    Féktáv elején még több autónyi hely volt közöttünk. Mindketten jó helyen fékeztünk, hasonló íven vettük a kanyart látványos megcsúszás vagy hibát nem láttam tőled ami indokoltavolna az ilyen mértékű lassulást.

  7. #7
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem mondhatni hogy ez egy jólsikerült futam lett volna !

    nem igazán tudtam körözni az autóval csak 1 szer és hát nem is sikerült összeszoknom a géppel!
    Számomra borzalmas volt vezetni ezt! véletelnszerűen orrtolós lesz a kanyar közepén! aztán meg hirtelen elindul a segge ! fantasztikus!
    biztos vagy jó setup rá de nem igazán találtam meg!

    aztán az 1. futam! egész jól sikerült rajt! bár tudtam ha ott maradok is csak max pár körig! de aztán megint eltolta az orrát füvet fogtam aztán utolsó hely!
    5. helyre sikerült felmásznom

    2. futam it kevésbé volt jó a rajt mert kicsit elfogyott a hely de mind1 mert itt is utolsó hely lett az első kanyar végén...
    aztán némi szerencsével itt is 5. lett a végén!

    Grat aki tudtam irányítani ezt a #@&#Đ járművet!
    Akkor az őszi bajnokság mehet ezzel az autóval?

    Viccet félretéve én indokolatlanul sok időt tettem bele az autó setupolgatásába és a különböző ívek kipróbálására, de így is voltak kisebb-nagyobb hibáim. Nem tudom ki hogy van vele, de ezt a verdát hibázás nélkül kb lehetetlen volt vezetni.

    Mindenesetre én nagyon élveztem, a 2. futam kifejezetten tetszett, hogy olyan kiélezett csaták voltak.

  8. #8
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az őszi bajnokság mehet ezzel az autóval?

    Viccet félretéve én indokolatlanul sok időt tettem bele az autó setupolgatásába és a különböző ívek kipróbálására, de így is voltak kisebb-nagyobb hibáim. Nem tudom ki hogy van vele, de ezt a verdát hibázás nélkül kb lehetetlen volt vezetni.

    Mindenesetre én nagyon élveztem, a 2. futam kifejezetten tetszett, hogy olyan kiélezett csaták voltak.
    nyílván akkor én is ráfeküdnék a setupra (még ha nem is értek hozzá annyira) de szerintem ez még akkor elég melós autó lenne!

  9. #9
    Amúgy én általában a taktikákba bukok bele ! a multkori lemanon is azt hittem hogy 6 kör után jobban elfogy majd a lágy és akkor közepessel (vagy más nem is tudom melyik volt az) majd jól utolérem az emberkéket! .... hát nem koptak el!

    Bár tény hogy azt sem teszteltem rommá dehát ez van

  10. #10
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az őszi bajnokság mehet ezzel az autóval?

    Viccet félretéve én indokolatlanul sok időt tettem bele az autó setupolgatásába és a különböző ívek kipróbálására, de így is voltak kisebb-nagyobb hibáim. Nem tudom ki hogy van vele, de ezt a verdát hibázás nélkül kb lehetetlen volt vezetni.

    Mindenesetre én nagyon élveztem, a 2. futam kifejezetten tetszett, hogy olyan kiélezett csaták voltak.

    Jó volt a szeted, a magam részéről csak néhány kattintásnyit állítottam 1-2 dolgon, hogy kicsit nyugodtabb legyen a kanyarbejáratokon. Köszi, hogy beleraktad az időt, és főleg hogy megosztottad! A 98t-re majd "kedveskedek" én szettel...

    Bár csatákból nem sok jutott most nekem, én is baromira élveztem. Az ilyen autókat nem tudom nem élvezni...

  11. #11
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt a szeted, a magam részéről csak néhány kattintásnyit állítottam 1-2 dolgon, hogy kicsit nyugodtabb legyen a kanyarbejáratokon. Köszi, hogy beleraktad az időt, és főleg hogy megosztottad! A 98t-re majd "kedveskedek" én szettel...

    Bár csatákból nem sok jutott most nekem, én is baromira élveztem. Az ilyen autókat nem tudom nem élvezni...
    A váltóáttételt változtattad? Kvalira még jónak éreztem, de versenyre abszolúte nem volt jó.

  12. #12
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    A váltóáttételt változtattad? Kvalira még jónak éreztem, de versenyre abszolúte nem volt jó.
    Nem, a diffit állítgattam meg az első széttartáson csökkentettem, illetve a fordulatszám határolót is feljebb vettem, ezzel lényegében az áttétel is "nőtt"... Sztem nem volt rossz, egyedül a Druids-ban nem volt ideális, de meg lehetett azért oldani.

  13. #13
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, a diffit állítgattam meg az első széttartáson csökkentettem, illetve a fordulatszám határolót is feljebb vettem, ezzel lényegében az áttétel is "nőtt"... Sztem nem volt rossz, egyedül a Druids-ban nem volt ideális, de meg lehetett azért oldani.
    Igen, a Druidsban amint láthattad megfogta a hátsó kereket, én 1-esbe kapcsoltam mindig vissza de úgy, hogy a 2-ben már nagyon alacsony fordulatszámon üzemelt a gép. Így nem fogta meg annyira a hátulját. Csak hát a kigyorsítás...

    Mindegy, örülök hogy azért olyan nagyon sokat nem kellett állítgatni rajta, legalább kapisgálom már ezt a setup témát.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •