Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    AC S800 - Tucuru - Már.30

    Kedves Versenyzők!
    Egy fantasztikus helyen -fantáziavilágban- folytatódik az AC-s Honda S800-as bajnokság! A pálya egészen biztos hogy újdonság lesz mindenkinek. Egy igazi kalandparkról van szó, amiről nem is akar az ember leszállni. Mindegyik kanyar mint egy külön játék, csúszda, kihívás. Technikás, trükkösebbnél trükkösebb kanyarok váltják egymást, ezen a viszonylag hosszabb pályán, így adjatok időt a gyakrolásnak. A kis honda kevés pacis, szeret mászkálni, igényli a folyamatos törődést, a precíz vezetést köridőben hálálja meg. Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!



    Dátum: 2023.Már.30 (csütörtök)
    Pálya: Tucuru - rank (Motorplex West A) Letöltés: GDrive, @RD
    Autó: Honda S800 RSC - (v2.5) Letöltés: GDrive, @RD , Csaba setup

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: nincs
    Fizikai sérülés: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 24 +/-6 °C. Prekvalon fix 24 °C
    Pitek száma: 28

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Honda S800 Race
    Éles jelszó: link
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Honda S800 Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság kiírásában.
    Discord elérhetőség: Discord

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 03. 17. 00:40.

  2. #2
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    Pályabejárás Tucuru

    Pályabejárás. A rendezők Trabantal járnak. https://www.youtube.com/watch?v=xnVPmNGQFUw

  3. #3
    Komoly gép! bár igazából csak egy kicsit gyengébb mint amivel most megyünk

  4. #4
    Fuu Csabi azért ezt a két kört összehasonlítanám (a tiéd és az enyém) úgy mint az F1 -be szokták mostanában

  5. #5
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Fuu Csabi azért ezt a két kört összehasonlítanám (a tiéd és az enyém) úgy mint az F1 -be szokták mostanában
    Ha van valamilyen lehetőség rá, akkor csináljuk meg! Szerintem izgalmas lenne! Mindenesetre nagyot néztem, mikor kiszenvedtem magamból ezt az időt. Bélának nagy pirospont jár a beállítási tippért! 😊

  6. #6
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van valamilyen lehetőség rá, akkor csináljuk meg! Szerintem izgalmas lenne! Mindenesetre nagyot néztem, mikor kiszenvedtem magamból ezt az időt. Bélának nagy pirospont jár a beállítási tippért! 😊
    Ja jó lenne ! De amugy ez csalás így is torony magasan vezetsz ! Figyelem mindenki! Tilos setupot adni Csabinak !

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Ha megvan a replayetek, akkor küldjétek el nekem, és összeillesztem.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megvan a replayetek, akkor küldjétek el nekem, és összeillesztem.
    hmmm sajnos már felül íródott de majd megpróbálok menni valami hasonlót

  9. #9
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    hmmm sajnos már felül íródott de majd megpróbálok menni valami hasonlót
    Azt mondtad hasonlót, nem hogy gyorsabbat!!!

  10. #10
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondtad hasonlót, nem hogy gyorsabbat!!!
    Bocsi így sikerült

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Csaba VS Máté / 2:01.044 VS 2:00.905 / Gyorskör nyomában
    Gyorskör összehasonlító videó készűlt a jelenlegi két legjobb köridőről a közelgő Tucuru verseny felkészülése mellé. Máté, és Csaba körét egy paraszthajszál választja csak el (volt ezredre azonos is), de akkor mégis mi a különbség közöttük?
    Left VS Right audio channel
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 03. 29. 16:18.

  12. #12
    nem gondoltam volna hogy ennyire kevés a kb 1 tized ! tudom hogy nem egy gyors gépek de akkor is!

    Az a vicces hogy a pálya első 60-70% án Csabi előttem van aztán valahol balos kicsit elnyújtott visszafordítónál valahogy elé kerülök pár centivel és a pálya végéig az marad meg
    a célegyenesben látszik a bal oldalt lévő sárga szlagkorláton mennyi az előnyöm! nem sok!

    Sajnálom hogy eltűnt az ezredre azonos idő
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2023. 03. 29. 18:13.

  13. #13
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    nem gondoltam volna hogy ennyire kevés a kb 1 tized ! tudom hogy nem egy gyors gépek de akkor is!

    Az a vicces hogy a pálya első 60-70% án Csabi előttem van aztán valahol balos kicsit elnyújtott visszafordítónál valahogy elé kerülök pár centivel és a pálya végéig az marad meg
    a célegyenesben látszik a bal oldalt lévő sárga szlagkorláton mennyi az előnyöm! nem sok!

    Sajnálom hogy eltűnt az ezredre azonos idő
    Szerintem így is jópofa összehasonlítás. Főleg úgy, hogy tök más a vezetési stílusunk, máshogy veszünk egy csomó kanyart, mégis "csak" ennyi a különbség.

  14. #14
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Éles szerver fut, gyertek!

  15. #15
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

  16. #16
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Quali


    Aránylag jól sikerült, az utolsó körömben lett egy PB, nem sokkal maradtam el Csabitól.


    R1
    Nagyon jó volt, az utolsó előtti körig! Az első körben feljöttem Zoli mögé és szorosan, 5 körön keresztül kergettem végig mp belül, majd egy apróbb hibát vétett amit sikerült kihasználni és elé kerültem. Eléggé azonos időket futottunk, így leszakítani magamról nem tudtam, Zoli is a verseny végéig mp belül követett, nem igazán volt pihenő, rég volt már ilyen versenyem, hogy ennyire szoros legyen az összes kör. Korrekt volt, nem volt ütközés, érintés, szépen tudtunk haladni. Úgyhogy a verseny Nekem végig Zoliról szólt, amibe beleszólt Csabi az utolsó előtti körbe ezzel elvesztettem a 2. pozíciót. Megnéztem az esetet, nem voltál a hátsó tengelyemnél, picit olyan bevetődősnek érzem, azt gondoltam, hogy visszaadod a helyezést, szentül meg voltam győződve. Ha nem húzódok befele akkor is eltaláltál volna.


    R2

    A verseny első körében történt kalamajkából úgy ahogy jól jöttem ki, előrébb kerültem, bár az autó sérült picit. Kristófot üldöztem és aránylag közel is kerültem hozzá, de mivel csatáztunk, megint felért Csabi ránk a verseny kb. felénél és a visszafordító után, nem fértünk el valahogy ketten az úton és az autóm hátuljához ért, majd nekicsapódtam a falnak, amitől a már picit sérült autóm még nagyobb kárt szenvedett, ott majdnem ki is szálltam a versenyből. Lassultam, így Szabolcs utolért, majd meg is előzött, ment egy kis adok-kapok, jó volt, a célegyenesben leintéskor 3 ezred különbséggel sikerült elől maradnia!

  17. #17
    Karajz Dávid Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2017. 12. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10
    R1

    Magamhoz képest elég jó időmérőt futottam a 9. hellyel. Bár lehet, hogy azoknak nem sikerült jól inkább, akik mögöttem végeztek. Az első verseny emiatt viszonylag nyugis volt, az első körök után stabilan távolodtam az előttem 7. helyen autózótól, viszont a mögöttem érkező Hudák Istvánra végig figyelnem kellett. 2-3 másodperccel tudtam folyamatosan előtte lenni. Meg is futottam eddigi legkonzisztensebb versenyem (simresult szerint 99.33%). A utolsó körre a különbség lecsökkent de szerencsére megmaradt a 8. hely.

    R2

    Az előző futamon nem hozott szerencsét az első sorból való rajtolás. Elég stresszes, tudva hogy valószínűleg többeket fel fogok tartani. Ehhez képest úgy éreztem hogy korrekt rajtot és első kört hoztam. A következő körökben igyekeztem valamennyire akadályt képezni, lévén nem kék zászlós a szituáció, és bevallom nagyon izgalmas csaták részese lehettem. Remélem mások szerint is a szabályok keretein belül autózva védekeztem. Sok egymás melletti forduló és adok-kapok jellemezte szinte az egész versenyt. Jó, ha 3 környi pihenő volt, de így lett igazán emlékezetes. 8. hely lett az enyém ismét.

    Köszönöm mindenkinek!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •