Találatok: 1 - 1 (1 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Trophy ACC Alpine GT4 Bajnokság

    Az Asseto Corsa Competizone-vel hosszabb kihagyás után újra bajnokságot rendezünk. A rengeteg helyen használt GT3-as királykategoria mellett szeretnénk más alternatívát, valami eltérőt nyújtani. A közönséggel is megszavazott nyertes Alpine 110 GT4-es, kis Francia jószággal fogunk megmérkőzni. Mivel mindenki ugyanazzal a kocsival fog versenyezni, így éles, komoly, kiegyenlített harcokat vízionálunk. Az izgalmak további fokozására a versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon.



    A 6 fordulós bajnokságból az 5 legjobb egyéni eredmény számít bele a végértékelésbe. A bajnokság során, bármikor lehet csatlakozni, és nevezni a futamokra. A futamok péntek esténként 20:00-kor fognak kezdődni. További részletek az egyes futamkiírásokban.
    A gyakorló szerver mindenki számára elérhető és a köridők rögzítésre kerülnek. Jelszó és továbi infók az #1 futam kiírásában: ACC Alpine - Imola - Már.10





    A bajnokságon való induláshoz szükséges:

    • Assetto Corsa Competizione eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Az autóhoz szükséges GT4 pack DLC
    • A versenynaptár pályáit is tartalmazó hivatalos, szükséges kiegészítők: Brit pack, 2020 GT World
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat & acc.
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Alpine Prequal szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • A GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni: Szervertagság 2022/2023
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt a fórumban, discordon, vagy akár privát üzenetben is felteheted. Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 02. 25. 19:27.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •