Találatok: 1 - 15 (15 összesen)

Téma: AC S800 - Anglesey - Feb.2

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.873

AC S800 - Anglesey - Feb.2

Kedves Versenyzők!
    Február 2-án, Angliában startol az Assetto Corsa Honda S800-as bajnokság! A kicsi kocsiknak a debütáló futama egy tengerparti kis domboldalon lesz megtartva (nagyobb pályát nemvolt pénzünk kibérelni). Kétlem hogy többségnek az Anglesey aszfaltcsík ismerős lennne. Pályaismereti előny kilőve. A honda meg kevés pacis, hátakkor lássuk! Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!

Dátum: 2023.Feb.2 (csütörtök)
    Pálya: Anglesey - rank Coastal (v2.0) Letöltés: GDrive, @RD
    Autó: Honda S800 RSC - (v2.5) Letöltés: GDrive, @RD

Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: nincs
    Fizikai sérülés: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 20 +/-6 °C. Prekvalon fix 20 °C
    Pitek száma: 38

Éles szerver: GTR-Masters.hu #Honda S800 Race
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Honda S800 Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 01. 20. 14:06.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.873
    Prekval szerver fut, lehet gyakorolni, ismerkedni.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.873
    Egybegyúrtuk az eddig beérkezett skin-eket (v1 zip), mindenki töltse le az esti futam elött, ne legyenek üres/fehér autók a pályán! Letöltési link skinhasználat topikban.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.873
    Prekval listában sok szürke színű nevet látok, ami névbeállítási problémára utal. Profil beállításotokban a "játékban használt nevetek" egyezzen meg a játékban használtal. Amennyiben a listában a nevetek fekete, ám duplán jelenik meg, vagy ráklikkelve másvalakinek a profilját látjátok, akkor kényszerűség okán, a teljes neveteket is meg kell változtani. A keresztnevet becenévre változtatni, vagy mögé egy számot, vagy második keresztnevet használni.

Névbeállítási segítség.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.873
    • Éles versenyszerver elindítva
    • A nevezések alapján a verseny 1 szerveren lesz megtartva. Szerverjelszó tagoknak. A szerverre csak érvényes nevezéssel rendelkezők léphetnek fel.
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Ne kockáztassunk balesetet rögtön a futam elején. A verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 02. 02. 20:15.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.873
    Csaba féle setup a kocsihoz. ini file-ként mentsétek el.

Vásárhelyi Csaba Szervező
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    446

Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    446
    Sziasztok!
    Sokan mentetek a prekvalon, viszont a versenyre már csak igen szerény létszámmal képviseltette magát a közösség. Miért döntöttek úgy azok, akik nem jöttek, hogy ezt a versenyt kihagyják?
    Csak őszintén, bírjuk a kritikát és végtére is, Nektek szervezzük a bajnokságokat, a visszajelzések alapján tudunk mi is az igényekhez igazodni!

Kiss János Szervertag 2023
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Sokan mentetek a prekvalon, viszont a versenyre már csak igen szerény létszámmal képviseltette magát a közösség. Miért döntöttek úgy azok, akik nem jöttek, hogy ezt a versenyt kihagyják?
    Csak őszintén, bírjuk a kritikát és végtére is, Nektek szervezzük a bajnokságokat, a visszajelzések alapján tudunk mi is az igényekhez igazodni!
    Nekem személy szerint jobban is tetszik ez az autó/pályák kombó, mint a GTN- es bajnokság (pedig pont ez lenne a "komolytalanabb" autó, de én ezeket jobban élvezem), indulnék is minden futamon szívesen, csak sajna a meló nem mindig úgy adja ki.

Dupta-Tóth Dániel Szervertag 2023 DDani30 logója
    Város
    Tiszaújváros
    Életkor
    26
    Üzenetek
    19
    Nem lehet mindig mindenkinek a kedvében járni, ezért csak a személyes véleményemet írom le a kocsiról. Egy ilyen gyenge autónál az szokott lenni általában a legjobb érv, hogy baromi jó csatákat lehet vele vívni, mert a szerény teljesítmény miatt közelebb hozza a mezőnyt egymáshoz. A tapadási is elég csekély. Szerintem ennél a Hondánál ez nem működik, mert ha túl kormányzottá válik az autó akkor nagyon nehéz megfogni, arról nem is beszélve, hogy a legapróbb kontaktok után is a sóderágyba találja magát az ember. A való életben biztos akkora élmény lenne vezetni ezt az autót, hogy fülig érne mindenki szája de itt a játékban egyszerűen nem esik jól versenyezni egy 100 lóerős autóval vintage gumikon. Lehet valakinek épp ez tetszik benne, hogy egy más fajta kihívás elé állít minket mint amit eddig megszoktunk de pont emiatt egy megosztó bajnokság és lehet ez okozza az érdeklődés hiányát is.

Kedves Attila Szervertag 2023 Ataman logója
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Én is kipróbáltam az autót, de nem volt sok időm menni vele, a verseny napján dolgoztam estig. A többit is ki fogom próbalni, amint új pálya lesz, mert nem fogom tudni hogy dolgozok e a verseny napjan.
    Én kb 3 éve próbálgatom magam a GTR Masters bajnokságain, volt ami nagyon tetszett és volt ami kevésbé.
    Még az is tetszik hogy álltalában megosztjátok a setupokat, az nagy segítség, hogy össze tudom hasonlítani az enyémmel így tanulhatom a kocsi beállítást. Eddig még nem találtam olyan leírást ahol jól le van írva magyarul.

Szuper amit csináltok, ne csüggedjetek, csak így tovább!

Balogh András Szervertag 2023
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    46
    Üzenetek
    270
    Szerintem jó az elképzelés kocsi/pályák kombó.Volt már nekem is hogy annyira nem jött be egy bajnokság de öszintén nekem tök mindegy mivel nyomjuk, felölem talicskával is versenyezhetünk. Személy szerint nekem azért tetszik mint pl a mazda mx is, hogy itt csak vezetni kell tudni a setupra kisebb hangsúly jut, így nem kell annyi időt beleölni.Mint minden más autóra erre is rá kell hangolódni pl, hogy 2. körben még nem ideálisak a gumik nagy fékezéshez stb. de amúgy az élmény megvan és szorosak a csaták.

Hocza Partrik Szervertag 2023 patrikhcz logója
    Város
    Bükkaranyos
    Életkor
    24
    Üzenetek
    10
    Osztom Dani véleményét az autóval kapcsolatban, plusz számomra nem jön be ez a kormányrángatós vezetés, hogy a kocsi stabil maradjon (főleg 900 fokos kormányszöggel) bár most nem ez a lényeg. Szerintem ez a bajnokság kissé komolytalan az előző GTN után, én szívesem fogadtam volna ha tovább megy ez az FIA GT vonal akár a másik RSS packkal. Vagy csak az tette túl magasra a lécet számomra. Talán szerencsésebb lett volna várni egy kicsit a két bajnokság között, esetleg egy szavazást is kiírni, hogy ki milyen vonalon menne tovább ezt illetően.(?)

Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    446
    Köszönjük szépen a visszajelzéseket!
    Valóban nem tudunk mindenkinek mindig jót tenni, ez ilyen. Egy könnyedebb bajnokságot szerettünk volna hozni a GTN után, a nagy GT pakkot későbbre tesszük, mivel rengeteg munka kell hozzá, hogy több autóval is lehessen érvényt szerezni a pályán (szerintem hamar elvenné mindenki kedvét, ha a 6 választható autóból 2-vel jönne mindenki, mert azok kompetitívek egymással, a többi pedig valahol elveszne a mezőnyben).
    Természetesen nincs elvetve az ötlet, sőt... Csak idő kell, míg a megfelelő formátumot kidolgozzuk.

Köszönjük szépen a véleményeket, persze továbbra is várjuk a meglátásaitokat, véleményeiteket, ezekből tudunk meríteni és alkalmazkodni az igényekhez!

Varga Tamás Szervertag 2023 TomAce logója
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    155
    Sziasztok,
    Sajnos nekem ez a 60-as évek kocsi már túl vintage pedig szeretem a japán vasakat nagyon. Egy picit modernebbet választottam volna. Nem baj ha nem sínautót vezetünk de ha az egész verseny alatt azzal kell küzdenem ,hogy a kocsit a pályán tartsam azt nem annyira élvezem. Ez csak az én véleményem és lehet majd teszek még egy próbát de ez nem az én bajnokságom lesz. És nagyon köszönöm hogy folyamatosan szerveztek.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •