Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: AC FunRace: Royal Raceway - Dec.29

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057

    AC FunRace: Royal Raceway - Dec.29

    Kedves Versenyzők!
    A két ünnep között sem hagyunk unatkozni benneteket, ezért a karácsony után, de még szilveszter elött, egy ingyenes, funrace "estét"-vel készülönk nektek. A cél hogy jól szórakozzunk egymással. A pálya esetleg aki Nintendo játékgéppel rendelkezett, annak lehet ismerős, Mário kart-os pálya, de a látszat ne tévesszen meg senkit, egy nagyon klassz, jó vonalvezetésű, kidolgozottságú pályáról van szó! Hogy megkeverjük a dolgokat, 3db duplafutam lesz egymás után. Háromféle, igen eltérő autóval, hogy mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő járgányt, változatos futamokban legyen részünk. A kötetlen, ingyenes futamra, mindenkit szeretettel várunk, zuzzuk együtt a pályán!



    Helyszín: Royal Raceway - rank (soyo v1.0) letöltés: @GDrive

    Autók:

    Időpont: 2022.Dec.29 (csütörtök)
    • 19:40-20:20 Ford
    • 20:20-21:00 Mini
    • 21:00-21:40 MAD

    Nevezés: nincs
    Időmérők: 10 perc
    Futamok hossza: 2*10 perc (második futamokra az egész rajtrács fordul)
    Rajt típusa: álló rajt
    Pálya állapot: 98%-ról indulva javul
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: gyári
    ABS használat: gyári
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Pálya hőmérséklet: 27 +/-5 °C
    Pitek száma: 32

    Szerver: GTR-Masters.hu - FunRace Xmas
    Jelszó: masters
    Discord: elérhetőség (móka, segítség miatt gyere fel)

    A futamon történő induláshoz az alábbiak szükségesek:


    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, adott esetben kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook -on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 12. 21. 00:49.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Egykét észrevétel, megjegyzés:
    • A pályához szükséges a custom shaders patch, anélkűl nem enged a szerverre felcsatlakozni. Ehhez itt egy rövid videó a legegyszerűbb telepítési módszerről, ContentManager segítségével: https://www.youtube.com/watch?v=Jr42fD6C7DQ
    • A szerver már most megy (GTR-Masters.hu - FunRace Xmas), lelehet csekkolni előre a mod-okat, pályát, autókat működnek-e, nem a futam napján kell vele vessződni. (Ha valaki csak egy futamra tud majd jönni, akkor elég 1 kocsit letöltenie, felraknia)
    • Prekvalifikáció nincs, nevezni nem kell a futamra, érkezési sorrendbe, amíg jut hely, lehet jönni.
    • A pályán a hídról ne essetek le (lelökni tilos!), a tóba ne essetek bele, legtöbbször végtelen repülésbe kerültök, nem tudtok visszatérni a boxba. Ezesetbe vészmegoldás az Alt+F4, és újracsatlakozás.
    • Pályán van egy rámpa, ugrató, ez sem életbiztosítás, végtelen ciklusba lehet esni, nem ajánlott.
    • A boxból kijövetnél figyeljetek a forgalomra (pláne ha futam közepén csatlakoztok, gurultok ki!). A kijárat derékszögbe vezet a pályára, nem szerencsés (hiányzik egy macisajt tábla), de oldjuk meg (delta, minimap, balra nézés gomb).
    • A Formula MAD autó rendelkezik hátsó állítható szárnyal, DRS-el, ezt rakjátok ki valamilyen gombra hogy használni tudjátok.
    • Ugyan funrace-ről lesz szó, illetve a Mario Kart-os pálya is komolytalan, ennek ellenére az alapvető versenyzői etikettet tartsuk be! Ha netán kilöktök valakit, akkor a poziciót adjátok vissza, kérjetek elnézést.
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 12. 21. 00:59.

  3. #3
    Mihajlovics Máté Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    276
    NEEEEEE Ford Transit ?!?!?

  4. #4
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    NEEEEEE Ford Transit ?!?!?
    Annyira jópofa, hogy muszáj volt berakni.

  5. #5
    Mihajlovics Máté Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    276
    a Transit-al meglepően jókat lehet driftelni

  6. #6
    Torma Zoltán Szervertag 2024 tocsekk logója
    Csatlakozott
    2017. 04. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    33
    villogót a tetejéről ne felejtsétek el felsetupolni!

  7. #7
    Tamas Magyar Regisztrált
    Csatlakozott
    2022. 12. 13.
    Üzenetek
    3

    mit rontottam el?


  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg shadow1901 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Hali.
    Rendelkezel a shaders patch (csp) kiegészítővel?
    A legkönnyebben ContentManager felrakásával tudod azt installálni (viszont nevet, irányításokat újra be kell lőni, de megéri, sokkal okosabb, használhatóbb lesz az AC utána).
    De kézzel is bemásolhatod, használhatsz CSP-t (előző link-ről azt is letöltheted külön).

  9. #9
    Tamas Magyar Regisztrált
    Csatlakozott
    2022. 12. 13.
    Üzenetek
    3
    Le töltöttem igen, de gondoltam egy helyet neki ahová másoltam. Nem találtam ilyen mappát sehol. Volt a kicsomagolt mappán belül egy readme, valami olyan szlogennel, ne szívasd magad. Nem volt hasznos. Content manager semmi hasonló jellegű patchet nem ajánlott fel, csak 7z és oltári nagy prntscrn és társait. Majd a video alapján megtaláltam kellően elrejtve mi kell nekem. Feltelepítette, s lám, steamapps\common\assettocorsa mappában létrehozott egy extension mappát, ahová kellett volna másolni az előzőekben manager nélkül leszedett motyót.
    Az volt a probléma, megoldódott.

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg shadow1901 írta Hozzászólás megtekintése
    Le töltöttem igen, de gondoltam egy helyet neki ahová másoltam. Nem találtam ilyen mappát sehol. Volt a kicsomagolt mappán belül egy readme, valami olyan szlogennel, ne szívasd magad. Nem volt hasznos. Content manager semmi hasonló jellegű patchet nem ajánlott fel, csak 7z és oltári nagy prntscrn és társait. Majd a video alapján megtaláltam kellően elrejtve mi kell nekem. Feltelepítette, s lám, steamapps\common\assettocorsa mappában létrehozott egy extension mappát, ahová kellett volna másolni az előzőekben manager nélkül leszedett motyót.
    Az volt a probléma, megoldódott.
    ContentManager-ben nem a Content/mod-ok alatt találod meg a CSP-t, hanem a Settings fül alatt. Előkelőbb helyre van emelve. De ha a CM is fentvan a gépeden, betudtad állítani AC alá, akkor ajánlom annak használatát, az default menürendszerrel (launcher) szemben. CSP-t is tök könnyen tudod benne ki-be kapcsolni. Frissíteni. Ezen felűl meg milliónyi plusz dolgot tud, könnyíti meg, bővíti ki az egész AC-s világot. Grafikát, irányítást. Online is könnyebben találsz futamokat, gyorsabb, könnyebben kezelhető.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •