Találatok: 1 - 25 (25 összesen)

Téma: Monza NGT

  1. #1
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Monza NGT

    Hűűűű, én nagyon élveztem a futamot! Az 1:50 végét épphogy sikerült elérnem időmérőn, ettől jobbat tuti nem tudtam volna összehozni. A rajt után ki is csúszott előlem a Dusa és a Balogh srácfej és volt hely NIBIvel harcolni. Nagyon élveztem, hogy odavissza előzgettük egymást karambol nélkül, pedig volt egy-két szorosabb helyzet. Röhögtem is közben mondom ilyen nincs A pit közeledtével meg tiszta Schuminak éreztem magam. Nibi előttem, ő kimegy, én kint maradtam plusz 2 körig, karosszéria hibákat nem javítottam, így pont vissza tudtam jönni NIBI kollegina elé. Über volt! Sajna a végén egy kicsúszás miatt lehagytam , így egyedül körözgettem a végén. Összesítve örültem , hgoy elindultam. Jó ez a porsche!

  2. #2
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Monza NGT

    Nem tudom ki hogy van vele, nekem a felvezető körben nem melegszik fel a gumim eléggé, és ez rendre meg is viccel az első körben. Ez most is így volt, a Varienta Ascari-ban az első kör végén el is csúsztam. Pedig a rajtom is jól sikerült, már az első kanyar kombi előtt sikerült nyernem 1 pozíciót. Aztán jött a csuszi, vissza is jöttem a mezőny végére. De aztán sikerült beérnem az előttem haladókat és a boxolás előtt 10-11. lehettem. Gondoltam csinálok egy gyors boxolást. Ez is jól sikerült, így a következő körben kiálltam egy büntire is. Mikor visszajöttem előttem 27mp, mögöttem 39mp, így már csak az maradt, hogy befejezzem a versenyt.


    Viszont az el kell mondanom, hogy az időmérő alatt sok volt a ki-be lépkedés. Nálam ha valaki belép a szerverre mindig megáll a játék 1-2 mp-re. Ez eléggé bosszantó ha éppen gyors körön vagy, főleg ha pont kanyarban jársz. A másik dolog az, hogy pont egy minuszos körömben jártam, amikor a Lesmo 2 kanyar utáni egyenes végén valaki leparkolta az autóját. Remek volt. Talán erre is jobban oda kellene figyelni.

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Monza NGT

    Hát nekem sajnos nem sikerült a legjobban! Az időmérőn az 5. helyet megszerztem, ami számomra megtestesült álom! Sajnos a tegnapi nap nagyon sürű volt a számomra, mert 2 bajnoki rally futamom is volt, ugyhogy szinte egész nap a kormányt markolásztam aminek az lett az eredménye, hogy nagyon elfáradtam fejben! Ennek köszönhetően a versenybeállitásomat sikerült jól elszurnom és hátra kemény gumit tenni, ami aztán nem is melegedett fel rendessen csak olyan 65-70 fokra! Mint utobb rájöttem azért tettem fel hátra a keményet mert a qvalos setupom a normál gumit is szinte felforralta, és ez kevert be nekem! Ezért csúsztam ki a célegyenes végén lévő sikánnál! Miután visszajöttem a 8. helyre probáltam kicsit gyorsabban menni, de teljessen szétestem fejbe! Nagyon rossz köröket mentem 53 vége és 55 eleje körül ami retek szar volt! Érdekes volt hogy pont féltávnál álltam ki a boxba ugy, hogy már száraz volt a tank! Mondom fasza, hogy kevés lett majdnem a benzin, ezért raktam bele 1-2 literrel többet, meg hátra felrakattam a normal gumit! Érezhetően jobban ment a dolog utánna, de fejbe még mindig nem tudtam magam jól összerakni! Az volt az érdekes számomra, hogy a boxba ugyan annyit tankoltam mint amiennyivel kimentem a futamra, és mivel pont féltávnál mentem ki gondoltam ez igy jo is lesz, de az a helyzet, hogy maradt 20liter ami még 6 körre elég lett volna! Nem igazán értem a dolgot, hogy ez hogy lehet!? De jo verseny volt, ha nem cseszem el a gumiválasztást akkor talán csatába lehettem volna az 5-6. helyért! Remélem a GT versenyem jobban fog sikerülni!

    Az időmérőről csak annyit hogy nem tudom kinek a kocsija volt, de ha jol láttam olyan porsche volt mint amivel Nibi megy és egyszer csak ott állt a Lesmo2 utánni egyenes vége felé, és én is minuszos körben átmentem rajta, amit elsőre nem tudtam hogy át fogok és félre rántottam a kormányt meg padlófék, ami a kocsim szarrátörésével járt! De nem baj, ilyen egy online versenyen szerintem bármikor előfordulhat, ugyhogy ezt csak ugy megemlitettem!

  4. #4

    Re: Monza NGT

    Én egy stop&goval fejeztem be ngt-s pályafutásom a GTR1-ben. Igy meglett a körhátrányom is. Sajnos egész este vacakolt a kormányom. Grat az elejének és az összes célbaérőnek!

  5. #5
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Monza NGT

    Ezek a sok parkoló autók nem valami LAG eredményei voltak? Már az időmérő első körében, amikor mindenki kijött egyszerre, volt egy parkoló autó a sikán után és még utánna is találkoztam ilyennel.
    Nem hiszem, hogy valaki csak úgy leparkolna a pálya közepén

  6. #6
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Monza NGT

    Én is nagyon élveztem a futamot, különösen hogy kval előtt 3 perccel döntöttem el hogy elindulok, bár a Porsche nem tartozik a kedvenceim közé és nagyon régen nem mentem vele. Az időmérő vége felé kezdtem kicsit belejönni. A rajt után jót mentünk Antal Istvánal és Sándor Tibivel, majd a verseny legvégén Nibivel. Ha nem pördülök meg 2x és nem hagyom el 2-3x a pályát még jobb lett volna.

    Dusa Tibi: a problémádat mikor valaki joinol "join lag"-nak hívják, és ahogy a FAQ-ban le is van írva a Beállítások/Csevegés részben ha az "új autó hozzáadása"-nál a "mindig"-et átállítod "csak a boxban"-ra akkor megszűnik.

    Akik ki-be jártak azok szegények nem jókedvükben tették hanem disconnectáltak.
    Az autó ami "leparkolt" az Nibi-é volt, de nem azért mert szegény otthagyta, hanem azért mert ő is elvesztette a kapcsolatát, de bizonyos esetekben az autó ha az ember a pályán megy éppen "beragad" a disconnect pillanatában, de mint szellemautón át lehet mennni rajta. Ilyenkor egy kis idő eltelik mire a program kiírja, hogy az illető kilépett, és a szellemautó eltűnik a pályáról.

  7. #7
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Monza NGT

    Nekem sajnos vacakolt a netem este,ezért nem tudtam indulni
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  8. #8
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Monza NGT

    Értettem !

    Legközelebb meg se szólalok. De az biztos hogy nem szellemautó volt, mert rongyá törtem magam. A beállításról nem tudtam, biztos elkerülte "szegény" figyelmemet. Köszönöm a segítséget.

    Én csak azt írtam le, amit tapasztaltam. De ha ez is gond, akkor elnézést.

  9. #9
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Monza NGT

    Rövid leszek, mint mindig!

    A Lesmo 2 utáni egyenesben én "parkoltam le"! Nyílván nem szándékosan: lefagyott a progi... Ezért restartolnom kellett... Majd mikor visszajöttem, akkor megszakadtam, újra restart... Aztán megint visszajöttem és maradt még 7 percem! Mentem egy nagymami tempót, hogy biztosan tudjak legalább a középmezőnyből rajtolni!
    Pedig a qual jól indult, 15 perc alatt összehoztam a bestem! Onnantól már készültem a versenyre, jól megtankolatm és kimentem, majd 4 kör múlva mentem 0.2-el rosszabbat. Na mondom akkor most kivesszük a benyát, és megyünk egy naaagyon naaagyot. És kb onnantól lépegettem ki...

    A versenyen hamar elfogytak a gumijaim, és erősen túlkormányzottá vált a verda! Ezért erősen vissza kellet vennem a tempót, főleg a rázóköveket kellett kerülnöm. Amúgy sem volt stabil az autóm. Tehát mentem a lepattanókra. Részben összejött, az elején Balogh megpördült, megelőztem. Majd Juha urat is sikerült megelőznöm elbaxta a Lesmo 2-est. (villogott is 1000-el ) Innentől tudtam, hogy csak úgy maradhatok elötte ha fel tudom tartani. (mert nem igazán voltam partiba vele)
    Juha én nem voltam meglepődve, hogy megelőztél a boxban. Tudtam, hogy így lesz, de azért nem adtam fel! Friss gumikkal még jó volt a szekerem, éreztem hogy pár kör alatt meg tudlak fogni, mivel a te gumid hideg volt. Sikerült is 1 kör múlva. (A Parabolica-ból gyorsabban jöttem ki mindig) Aztán kicsit rákapcsoltam és én is elbaxtam a Lesmo 2-est. Ráadásul olyan szerencsétlenül csúsztam, hogy elmentem teljesen a gumifalig, mire végre elkezdett fordulni az autóm. Pedig alig mentem már... Aztán mikor visszajöttem nem sokkal megelőzött Csiki Peti, akivel szintén nagy küzdelembe keveredtem. Az utolsó körben meg is volt az esélyem, csak sajna túl sokáig voltam mögötte és féktávon ki kellett kerülnöm, de ekkor már erősen jobbra húzott a verda, blokkolni nem akartam, ráadásul hallottam hogy Peti már nagyon csikorog. Na mondom ennek nem lesz így jó vége és inkább tovább engedtem a verdámat. (Pedig ha megpróbálok befordulni nagy eséllyel megelőztelek volna) De mivel vágtam, így visszaengedtem Petit magam elé! +1 pont miatt nem kockáztatom meg hogy bármilyen büntit is kapjak ezért!
    Végül is jó futam volt!

    Ja, és Piski boxbeállása #1!!!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 06. 06. 11:11.

  10. #10
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Monza NGT

    Számomra is izgalmas volt a tegnapi futam. Bár lehet, hogy a setup-olást kicsit rossz irányból közelítettem meg az elöl 2- hátul 6 szárnyállással, de valahogy nekem az 1-4 szárnyállás, amivel talán jobb lehettem volna már túl bizonytalanná tette a számomra mindígis izgága F360-at.
    Így lassan, de "biztosan" körözgettem és vártam, hogy mikor húz el mellettem egy Porsche, ami néhányszor elő is fordult.
    Az időmérő végefelé nem tudom mi történhetett, de a Lasmo2 utáni egyenesben és az azt követő kanyarkombinációban 18-20-ra esett vissza az fps, ami sajna a futamon is így volt, úgyhogy ezen a szakaszon elég érdekes volt ilyen képfrissítéssel közlekedni.
    A legizgibb jelenet az volt, mikor egy Porsche-s kolléga a boxból kijövet a óvatosan vette az első sikánt, melynek következtében utolértem és elé-mellé kerültem. Teljesen a holtteremben tartózkodott, se a visszapillantóban, se magam mellett nem láttam, mondom kicsit zárok az ívre óvatjával, de tényleg.
    Egyszercsak egy határozott koccot éreztem, ahá szóval még itt van. És a kigyorsításon a fennt említett szárnyálláskülönbség miatt szépen le is maradtam, úgyhogy a sikánba már nem én érkeztem meg elsőnek.
    Egyszer én is eldobtam a gépsárkányt, amivel kb 15 mp-t buktam.

    Grat az élen haladóknak a kiváló teljesítményért, amit az időmérőn és a futamon nyujtottak.

  11. #11
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Értettem !

    Legközelebb meg se szólalok. De az biztos hogy nem szellemautó volt, mert rongyá törtem magam. A beállításról nem tudtam, biztos elkerülte "szegény" figyelmemet. Köszönöm a segítséget.

    Én csak azt írtam le, amit tapasztaltam. De ha ez is gond, akkor elnézést.
    Szerintem kicsit félreértetted Csiki Peti válaszának hangvételét.

  12. #12
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Monza NGT

    Visszanézve a replay-t nem gyenge amit Piski Tomi kapott Király Attilától, mint lekörözöttől. Nekem már biztos bedurrant volna az agyam, amiért nem enged el sőt még meg is bök hátulról.

  13. #13
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Értettem !

    Legközelebb meg se szólalok. De az biztos hogy nem szellemautó volt, mert rongyá törtem magam. A beállításról nem tudtam, biztos elkerülte "szegény" figyelmemet. Köszönöm a segítséget.

    Én csak azt írtam le, amit tapasztaltam. De ha ez is gond, akkor elnézést.
    Dehogy gond! Ezért van a fórum! Ha nem irod le talán még a nyári kupán is végig ezzel küzdesz! Úgyhogy nyugodtan szólalj meg!

    UI: amit leírtam teljesen tájékoztató jelleggel és hangnemben tettem.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 06. 06. 12:32.

  14. #14
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Monza NGT

    Oksa !

    THX !!!

  15. #15
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    ... Majd Juha urat is sikerült megelőznöm elbaxta a Lesmo 2-est. (villogott is 1000-el )...
    Én akkor már röhögés közepette villogtam Reméltem észre veszed
    Talán a Jácint lassult le előttem és annyira megzavart, hogy már nem tudtam megvédeni a pozíciómat, és lementem még a kavicsra is

  16. #16
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Monza NGT

    Én Piski Úrral kergetőtem egy igen csak brutálisat, köszönhetően annak, hogy feltartották. Ami azután történt miután én utol tudtam érni az nem volt egy egyszerű menet.
    Szerintem érdemes megnézni ( 1853-tól nézzétek, a célegyenesből indul és érdemes az egész kört végignézni. Kb ez csináltuk már 5-10 perce akkor. )

    Piski Tomi asszem mi méltó módon zártuk az utolsó GTR NGT-s futamunkat nem?

    Ha nem történik veled az ami a boxnál volt akkor még jobb lehetett volna.
    Tényleg ott mit néztél be annyira? ( Nekem van egy elképzelésem, de nem tudom hogy helytálló-e. Ha nem javíts ki! Arra gondolok, hogy elfékezted magad és direkt nekirántottad az autót a falnak mondván: hogy megjavítani kevesebb idő mint egy sebességtúllépésből eredő újabb boxkiállás. De mondom ez csak az én elképzelésem)

  17. #17
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Monza NGT

    Remek futam volt, csak kár hogy a ferkák végsebesség terén nincsenek itt pariban a porschékkal Nagyon nehezen indult nekem az időmérő, nem igazán tudtam egy jó kört sem menni. Aztán a végére csak összejött egy 51 alatti kör és ezzel meglett a negyedik hely. Biztonsági okokból 2-7 szárnyal indultam, med-med gumival ami sajnos az első etapban nem melegedett megfelelően, a box után meg jó volt. Jól sikerült a rajt, de Balogh úrnak még jobban, keményen kellett védeni a pozíciót a sikánban. Jácintot üldöztem, aki 2-3 kör után kezdett meglépni, összeszedett kb 3-4 mp előnyt majd hibázott és el tudtam menni mellette. Utána Juháékkal vívott sztem mögöttem ezért nyugodtan autózhattam boxig. Egyszerre mentünk ki boxolni, majd utána tizedről tizedre közeledett. Nyomtam mint süket a csengőt, a gumik elfogytak hamarabb mint kellett volna, egy pici megingás a parabolicában és máris szélárnyékban volt Jácint. A többit képzelhetitek A sikánban megpróbáltam még visszatámadni hátha elfékezi magát, de nem így történt. Próbáltam tapadni hátha hibázni fog, de nem tette meg ezt a szivességet, ellenben én megpörögtem a lesmo 2-ben, így maradt a 3. hely biztonságos megtartása.

    Gratulálok Zsoltinak a bronzhoz, számolgattam start előtt, kicsit szar érzés volt úgy nekivágni a futamnak hogy tudtam csak akkor "nyerhetek" ha kiesel. Ismerve Téged tudtam hogy ez nem fog bekövetkezni. Számomra így is a legélvezetesebb szezon volt az eddigiek közül. Kösz mindenkinek!
    Babinszki Gábor

  18. #18
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Monza NGT

    Elnézést, hogy beleszólok, de azért megkérdezném az illetékeseket, hogy a Balogh Tamás hogyan került az 5.helyre az időmérőn? Tudtommal utolsó rajthelyes büntetése volt az ennai futamról.
    Nekem is volt büntetésem, (amivel nem is értek egyet, de itt nincs lehetőség megkérdőjelezni a versenybíróság határozatait), és éppen ezért nem is indultam, mert ezzel elvették az esélyemet, hogy megőrizhessem, vagy legalább is küzdhessek a bajnokságban a helyezésemért. Ez van, ezt kell elfogadnom.

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg White írta
    Elnézést, hogy beleszólok, de azért megkérdezném az illetékeseket, hogy a Balogh Tamás hogyan került az 5.helyre az időmérőn? Tudtommal utolsó rajthelyes büntetése volt az ennai futamról.
    Nekem is volt büntetésem, (amivel nem is értek egyet, de itt nincs lehetőség megkérdőjelezni a versenybíróság határozatait), és éppen ezért nem is indultam, mert ezzel elvették az esélyemet, hogy megőrizhessem, vagy legalább is küzdhessek a bajnokságban a helyezésemért. Ez van, ezt kell elfogadnom.
    Híííííj, ez szííívás! (Mármint a Balogh Tomi dolog)
    Mi lesz ebből?!...
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 06. 06. 14:09.

  20. #20
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Életkor
    48
    Üzenetek
    203

    Re: Monza NGT

    Ha jól tudom ebben igazad van mert nekem is boxutcai rajtvolt a büntim.Én is furcsáltam a dolgot de ez van. Én azért nekivágtam a futamnak csak hogy legyen kit kerülgetni a pályán. Köszönöm a versenytársaknak én is ezt az évadot.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Monza NGT

    Számomra egy nagyon jól induló futamból egy nagyon izgalmas sikeredett.

    Poleból indulva az első 8 körben semmi gondom nem volt, kellő előnyt sikerült kiépíteni, úgy látszott sima futam lesz.Aztán utólértem az első lekörözendő pilótát, Király Attilát.Nem tudom minősíteni a viselkedésést, nem, hogy nem engedett el, cikázott előttem, versenyezni akart, majd mikor nagy nehezen elmentem mellette, a kanyarban kitolt az ívről, hogy újra megelőzhessen.Ez 8mp-t jelnentett, meg azt, hogy hihetetlenül felhúztam magam.

    Nem tudtam az addigi tempót hozni, csúszkáltam össze-vissza az idegtől, ez pedig Zsoltival egy csatába torkollott.A boxkiállásnál pedig nem taktikáztam, nem gondoltam semmire,simán elb*sztam, olyan ideges voltam.A falnak menés sem könnyített az idegállapotomon, de rájöttem, hogy nagy bajban vagyok, mert a 7. helyen minimum be kell érnem, ha bajnok akarok lenni.

    Volt másfél percem megynyugodni, amíg kalapáltak, aztán a 11. helyről megkezdeni a felzárkózást.Nem volt 100%-os a kocsi, tolta az orrát és a végsebessége sem volt a legjobb, de sikerült utólérnem a nagy csatában lévő Sándor Tibi,Antal István,Balogh Tamás hármast.Őket leküzdve bejöttem a 7 helyre, nem kevés izgalom után.

    Tamásnak volt egy érdekes megmozdulása, miután megelőztem, a célegyenes végén megpróbált visszaszúrni, lehetetlen féktávot véve, amit a tükörből láttam,így nem fordultam be a kanyarba, hanem megvártam míg elviharzik mellettem és kiperdül.Amúgy korrekt volt mindenki a csatában és sikerült megszerezni a bajnoki címet.

    Gratulálok mindenkinek és köszönöm a jó kis versenyeket mindanyiótoknak!

    U.I.:Balogh Tomival kapcsolatban annyi, hogy mi is hibáztunk, amikor nem szóltunk neki, de szerintem alapvető, hogy megnézi az ember a büntetéseket és a szabályokat, mielőtt elindul egy futamon, szerintem ez a korrekt.Valamilyen büntetésben része lesz, de igazából ennek nem szabadna előfordulnia.

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Számomra egy nagyon jól induló futamból egy nagyon izgalmas sikeredett.

    Poleból indulva az első 8 körben semmi gondom nem volt, kellő előnyt sikerült kiépíteni, úgy látszott sima futam lesz.Aztán utólértem az első lekörözendő pilótát, Király Attilát.Nem tudom minősíteni a viselkedésést, nem, hogy nem engedett el, cikázott előttem, versenyezni akart, majd mikor nagy nehezen elmentem mellette, a kanyarban kitolt az ívről, hogy újra megelőzhessen.Ez 8mp-t jelnentett, meg azt, hogy hihetetlenül felhúztam magam.

    Nem tudtam az addigi tempót hozni, csúszkáltam össze-vissza az idegtől, ez pedig Zsoltival egy csatába torkollott.A boxkiállásnál pedig nem taktikáztam, nem gondoltam semmire,simán elb*sztam, olyan ideges voltam.A falnak menés sem könnyített az idegállapotomon, de rájöttem, hogy nagy bajban vagyok, mert a 7. helyen minimum be kell érnem, ha bajnok akarok lenni.

    Volt másfél percem megynyugodni, amíg kalapáltak, aztán a 11. helyről megkezdeni a felzárkózást.Nem volt 100%-os a kocsi, tolta az orrát és a végsebessége sem volt a legjobb, de sikerült utólérnem a nagy csatában lévő Sándor Tibi,Antal István,Balogh Tamás hármast.Őket leküzdve bejöttem a 7 helyre, nem kevés izgalom után.

    Tamásnak volt egy érdekes megmozdulása, miután megelőztem, a célegyenes végén megpróbált visszaszúrni, lehetetlen féktávot véve, amit a tükörből láttam,így nem fordultam be a kanyarba, hanem megvártam míg elviharzik mellettem és kiperdül.Amúgy korrekt volt mindenki a csatában és sikerült megszerezni a bajnoki címet.

    Gratulálok mindenkinek és köszönöm a jó kis versenyeket mindanyiótoknak!

    U.I.:Balogh Tomival kapcsolatban annyi, hogy mi is hibáztunk, amikor nem szóltunk neki, de szerintem alapvető, hogy megnézi az ember a büntetéseket és a szabályokat, mielőtt elindul egy futamon, szerintem ez a korrekt.Valamilyen büntetésben része lesz, de igazából ennek nem szabadna előfordulnia.

    Hát nem tudom mit mondjak, de ha most Norbi nem szól isten bizony nem nézek utánna! Csak a GT futamra vonatkozó birói döntést olvastam, nem is láttam a forumba, hogy jött az NGT futammal kapcsolatba is döntés! Nem szoktam nagyon nézegetni a forumot csak az éppen aktuális friss hozzászólásokat adja be nekem, de ez akkor ugy látszik hogy elkerülte a figyelmem! Bocsánat érte! Nem tudok mást mondani, mert tényleg nem láttam! Ez van! Ha tehetném visszacsinálnám, de nem tudom!
    Mondjuk Tomiékkal az időmérő elött beszéltem, és még fel is hivták a figyelmem, hogy a GT futam miatt kapok egy figyelmeztetést, de ezt valahogy nem emlitették sajnos!

    Akkor szerintem legyen ugy hogy törlitek az eredményem és mindenki aki mögöttem volt ugrik egyel előrébb! Ha nektek ez igy jo megoldás akkor tegyünk igy! Nekem ugy sem számít bele sehova ez az eredmény!


    Amugy Tomi nem tudom hogy miért volt lehetetlen féktáv? 200méternél kezdtem fékezni és ha a nagy izgalomba nem taposom blokkolásig a féket akkor simán befordultam volna!

  23. #23
    Király Attila Regisztrált Atesz 4 logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 22.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    45

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Számomra egy nagyon jól induló futamból egy nagyon izgalmas sikeredett.

    Poleból indulva az első 8 körben semmi gondom nem volt, kellő előnyt sikerült kiépíteni, úgy látszott sima futam lesz.Aztán utólértem az első lekörözendő pilótát, Király Attilát.Nem tudom minősíteni a viselkedésést, nem, hogy nem engedett el, cikázott előttem, versenyezni akart, majd mikor nagy nehezen elmentem mellette, a kanyarban kitolt az ívről, hogy újra megelőzhessen.Ez 8mp-t jelnentett, meg azt, hogy hihetetlenül felhúztam magam.

    Nem tudtam az addigi tempót hozni, csúszkáltam össze-vissza az idegtől, ez pedig Zsoltival egy csatába torkollott.A boxkiállásnál pedig nem taktikáztam, nem gondoltam semmire,simán elb*sztam, olyan ideges voltam.A falnak menés sem könnyített az idegállapotomon, de rájöttem, hogy nagy bajban vagyok, mert a 7. helyen minimum be kell érnem, ha bajnok akarok lenni.

    Volt másfél percem megynyugodni, amíg kalapáltak, aztán a 11. helyről megkezdeni a felzárkózást.Nem volt 100%-os a kocsi, tolta az orrát és a végsebessége sem volt a legjobb, de sikerült utólérnem a nagy csatában lévő Sándor Tibi,Antal István,Balogh Tamás hármast.Őket leküzdve bejöttem a 7 helyre, nem kevés izgalom után.

    Tamásnak volt egy érdekes megmozdulása, miután megelőztem, a célegyenes végén megpróbált visszaszúrni, lehetetlen féktávot véve, amit a tükörből láttam,így nem fordultam be a kanyarba, hanem megvártam míg elviharzik mellettem és kiperdül.Amúgy korrekt volt mindenki a csatában és sikerült megszerezni a bajnoki címet.

    Gratulálok mindenkinek és köszönöm a jó kis versenyeket mindanyiótoknak!

    U.I.:Balogh Tomival kapcsolatban annyi, hogy mi is hibáztunk, amikor nem szóltunk neki, de szerintem alapvető, hogy megnézi az ember a büntetéseket és a szabályokat, mielőtt elindul egy futamon, szerintem ez a korrekt.Valamilyen büntetésben része lesz, de igazából ennek nem szabadna előfordulnia.
    Tomi a viselkedésemre a magyarázat csak annyi, hogy a replay-el ellentétben a versenyen az autód nem volt látható!!!!!!!!! Csak akkor vettelek észre illetve a nyilat amikor már Bagi úr is előttem volt. Csodálkoztam is! Éles helyzetben lehet így mentem volna, de egy lekörözésnél??? Ezt te sem gondolhatod komolyan??? Így utólag bocs! Ha akarod elhiszed, ha akarod nem én úgy is tudom mit láttam, ill nem láttam! Még egyszer akkor bocs!

  24. #24
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Monza NGT

    He-he a 10. hely itt úszott el.
    Mi történt, nafta hiány?
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 10.jpg (117,4 KB, 33 megtekintés)


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  25. #25

    Re: Monza NGT

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    He-he a 10. hely itt úszott el.
    Mi történt, nafta hiány?

    Nem benzin stop&go.!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •