Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Logitech G PRO, Direct Drive kormány, LC pedál

    Nocsak, ezt nem is láttam jönni. Logitech is kénytelen lett fejleszteni, szintet lépni (sok X év után).
    https://www.logitechg.com/hu-hu/prod...41-000187.html

    Direct drive-os kormányuk:


    Load celles pedáljuk:
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 09. 22. 15:17.

  2. #2
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Wow! De most néztem az árát, jelenleg 630.000 Ft a bázis, kormány + pedálok... NOPE.

  3. #3
    nem tűnik sz@rnak ! de 600 ezer ? és csak a base ?!

  4. #4
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    nem tűnik sz@rnak ! de 600 ezer ? és csak a base ?!
    465k a base+ kormány, 165k a pedál hozzá. Azért elég brutál... Sok helyen olvastam, amit én is gondolok: ennyiért nem versenyképes.
    Fanatecnek ott az egész ökoszisztéma, CSL DD, etc... Sokkal nagyobb a választási lehetőség és nem is ekkora böszme a base...
    Mindenesetre a piacnak jót tesz, ha minél több a választék!

    Hajrá!

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    465k a base+ kormány, 165k a pedál hozzá. Azért elég brutál... Sok helyen olvastam, amit én is gondolok: ennyiért nem versenyképes.
    Fanatecnek ott az egész ökoszisztéma, CSL DD, etc... Sokkal nagyobb a választási lehetőség és nem is ekkora böszme a base...
    Mindenesetre a piacnak jót tesz, ha minél több a választék!

    Hajrá!
    Hátigen, de a Logitech-től várná az ember hogy lehúzza az árakat. Gondolom nagyobb volumenben tudnak értékesíteni, szélesebb disztribuciós lehetőségeik vannak, nagyobb tömegben gyártanak, ergo kissebb haszonnal is megérné nekik árulni, mintsem egy kicsi, specializálódott cégnek.

    Amúgy a kormány, és a pedál is minőségi, jó cuccnak tűnik, jó megoldásokkal -kérdéses hogy ilyen új fejlesztés rendelkezik e gyerekbetegségekkel-, de azért inkább a fana-t választanám.

  6. #6
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    ... és nem is ekkora böszme a base...

    hát lehetne kisebb is az tény bár szerintem ezzel még meg lehetne barátkozni
    nekem pl elég nagy hiányosság hogy nem lehet HUD-ként használni a base-en levő LCD-t értem ezalatt hogy fokozat kijelző (mint a fanatec-nél a kormányon) vagy sebesség vagy valami lehetne rajta
    ehelyett látod a tengely grafikonokat aminek nem sok haszna van menet közben

    Ui.:amugy én úgy tuduom azért a fanatec-nek is vannak típus betegségei! az érinkező törések a kormány mögött a leggyakoribb talán ahogy olvastam régebben
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2022. 09. 22. 15:38.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •