Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (76 összesen)
  1. #51
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Ovasok johetnek az Ovasok topicba.
    Bocsanat Kis Tibi, Bocsi Furedi Zoli
    Szerencsére annyit nem buktam a találkozásunkkal, nekem ott már kicsit csálén állt a felfüggesztésem (), annyi lett volna a célom, hogy behozzam a kocsit a 4.-ik helyen, ami így sajnos egy 5.-ik lett...

  2. #52
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére annyit nem buktam a találkozásunkkal, nekem ott már kicsit csálén állt a felfüggesztésem (), annyi lett volna a célom, hogy behozzam a kocsit a 4.-ik helyen, ami így sajnos egy 5.-ik lett...
    Szerencsere. Visszajatszast megnezve nem hagytam eleg helyet jobbrol. Kormany mogul pedig ugy nezett ki, mert meg beleszamitottam a razokovet is.

  3. #53
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Simresults

    Ponttablazat frissitve.

    Prequal szerver megy - tovabbi jo felkeszulest!
    Utoljára módosította: Gedu; 2023. 01. 04. 22:58.

  4. #54
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Sziasztok!

    Valami nem stimmel a prequaly szerverrel, mivel azt jelzi, hogy 1 ember van fent, de órák óta tart a RACE fázis (nincs vége), és nem lép tovább.
    Köszi a segítséget.

  5. #55
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Koszi, hogy irtal, tegnap este Kristof ujrainditotta.

  6. #56
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    https://simresults.net/230118-MZ9

    Ponttablazat, BoP frissítve.

    Prequal szerver megy.

    Óvásokat ide várjuk.

  7. #57
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Nekem ez a bilster berg-i verseny (és tulajdonképpen az egész felkészülés) egy kínszenvedés volt, egész idényben nem voltam még ennyire elveszve minden szempontból. (setup, ívek, hogy is kell itt menni stb.)

    Pár éve, Cupra Cup-ba már mentem itt, és akkor sem nagyon értettem a dolgokat, ahhoz képest tudtam mondjuk gyorsulni, csak nem eleget.

    Gyakorlatilag kidegelt a pálya, a YouTube-on néztem videókat, hogy mások hogy mennek, volt szerencsém Mickiewicz Máté gyors köreit végignézni prequaly szerveren, és olyan természetes módon ment végig, hogy ha azt én megpróbáltam leutánozni, akkor sem voltam sehol.

    Teszteltem 10-es hátsó szárnnyal, majd 5-0 stb., puha-kemény-mindenféle futóművel, mindegyik ugyanazt az eredményt hozta... Azt hittem, a gumimelegítéssel van a baj, de nem, nem és nem.

    A versenyen pedig beigazolódott, hogy keservesen lassú vagyok: R1-en eleinte tartottam Faragó Imi tempóját, majd kezdtem lemaradni, és a végére megérkezett Gera Andris, aki mint a rakéta, úgy ment a pálya közepi völgybe (amíg én tapostam a gázt, ő közben tologatott hátulról), majd jött az egyenes, ahol egyszerűen kikerült. (és a végén még be is toltam a célba)

    R2-be ugyanaz, Bencsik Timit láttam felborulni a visszapillantóba (nem hittem volna, hogy bent hagyod a kocsid elejét abba a jobbosba, ha miattam történt, akkor ne haragudj), próbáltam a sikánt valahogy máshogy venni (magasabb fokozatban tartani, mert kigyorsításon jött be mellém mindenki), semmi nem segített.

    Ez van, jöhet az utolsó forduló, egy jobb idényzáró eredményben reménykedem, mert ez a Bilster Berg ki vitt az észből...

  8. #58
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Lehet én vagyok fordítva bekötve, viszont a gyakorlás első körétől kezdve imádtam ezt a pályát
    Nagyon élvezetes volt, de fárasztó volt egy kör is, nem igazán lehetett pihenni benne, talan a sikán után lehetett 1-2 másodpercet lazítani


    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a bilster berg-i verseny (és tulajdonképpen az egész felkészülés) egy kínszenvedés volt, egész idényben nem voltam még ennyire elveszve minden szempontból. (setup, ívek, hogy is kell itt menni stb.)

    Pár éve, Cupra Cup-ba már mentem itt, és akkor sem nagyon értettem a dolgokat, ahhoz képest tudtam mondjuk gyorsulni, csak nem eleget.

    Gyakorlatilag kidegelt a pálya, a YouTube-on néztem videókat, hogy mások hogy mennek, volt szerencsém Mickiewicz Máté gyors köreit végignézni prequaly szerveren, és olyan természetes módon ment végig, hogy ha azt én megpróbáltam leutánozni, akkor sem voltam sehol.

    Teszteltem 10-es hátsó szárnnyal, majd 5-0 stb., puha-kemény-mindenféle futóművel, mindegyik ugyanazt az eredményt hozta... Azt hittem, a gumimelegítéssel van a baj, de nem, nem és nem.

    A versenyen pedig beigazolódott, hogy keservesen lassú vagyok: R1-en eleinte tartottam Faragó Imi tempóját, majd kezdtem lemaradni, és a végére megérkezett Gera Andris, aki mint a rakéta, úgy ment a pálya közepi völgybe (amíg én tapostam a gázt, ő közben tologatott hátulról), majd jött az egyenes, ahol egyszerűen kikerült. (és a végén még be is toltam a célba)

    R2-be ugyanaz, Bencsik Timit láttam felborulni a visszapillantóba (nem hittem volna, hogy bent hagyod a kocsid elejét abba a jobbosba, ha miattam történt, akkor ne haragudj), próbáltam a sikánt valahogy máshogy venni (magasabb fokozatban tartani, mert kigyorsításon jött be mellém mindenki), semmi nem segített.

    Ez van, jöhet az utolsó forduló, egy jobb idényzáró eredményben reménykedem, mert ez a Bilster Berg ki vitt az észből...

  9. #59
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Más: most így az őszi szezont követően tervezitek-e, hogy lesz (a szokásoknak megfelelően) tavaszi WTCR szezon is?
    Csak azért kérdezem, mert a valóságban elkaszálták ugye a WTCR-t, és ezt mi is le fogjuk-e követni...

  10. #60
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    En elvezetesnek nem mondanam ezt a palyat, ellenben marha faraszto volt. Foleg koncentracioban.

  11. #61
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Más: most így az őszi szezont követően tervezitek-e, hogy lesz (a szokásoknak megfelelően) tavaszi WTCR szezon is?
    Csak azért kérdezem, mert a valóságban elkaszálták ugye a WTCR-t, és ezt mi is le fogjuk-e követni...
    Ez meg nem eldontott.

    Asztalon van a folytatas, de kiprobalhatnank hatsokerekeseket is, mint pl. Mazda MX5 vagy DTM. Varjuk a velemenyeket!

  12. #62
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Ez meg nem eldontott.

    Asztalon van a folytatas, de kiprobalhatnank hatsokerekeseket is, mint pl. Mazda MX5 vagy DTM. Varjuk a velemenyeket!
    Én személy szerint örülnék még egy utolsó búcsú WTCR idénynek (megszerettem ezt az Elantrá-t ), megy még a nemzetközi eWTCR szezon is (annyira ott sem írták úgylátszik le a szériát), illetve a szervertagság őszi megújításával együtt indítanék valami teljesen újat.
    Persze csak abban az esetben, ha a mezőny többi tagja is egyetért velem, mert kellenek az ellenfelek, egyedül nagyon magányos lennék.
    Utoljára módosította: FuReady; 2023. 01. 20. 22:18.

  13. #63
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint örülnék még egy utolsó búcsú WTCR idénynek (megszerettem ezt az Elantrá-t )
    Pedig azt hittemm, alig várod hogy szabadulj az Elantrától

  14. #64
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig azt hittemm, alig várod hogy szabadulj az Elantrától
    Szerintem egy igazán stabil kocsi az Elantra, a szezon előtti teszteken motorerőben ugyanolyan gyors volt, mint a Cupra, és mivel már kezdtem unni a Cuprát, kellett egy kis változatosság.
    Egyébként is a nagyobb kocsikat kedvelem, a hosszabb tengelytáv miatt nem olyan ideges, mint egy kisebb jószág.
    Viszont most egy kicsit megzavarodtam, mivel elkezdődött az eWTCR a RaceRoom-on, eleinte az Elantrá-val mentem ilyen 8:40-es köröket a Nordschliefe VLN-en, majd gyanús lett, hogy mindenki előttem Cuprával megy, így kipróbáltam: az első, ismerkedő körömben kapásból 2 msp-vel voltam gyorsabb, majd mikor elkezdtem erőltetni a dolgokat, leugrott újabb 1 msp, így 8:37-nél áltam meg.
    Mindegy, nem véletlenül vettem meg az Elantrám modell verzióját (ott áll a monitorom előtt), a 19-es rajtszám rajta a lényeg, mivel 19.-én születtem, és ez a szám elkísér az életemben.

    324642944_1191091738190165_2313619487384388680_n.jpg

  15. #65
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, nem véletlenül vettem meg az Elantrám modell verzióját (ott áll a monitorom előtt), a 19-es rajtszám rajta a lényeg, mivel 19.-én születtem, és ez a szám elkísér az életemben.

    324642944_1191091738190165_2313619487384388680_n.jpg
    Wow! Gyönyörű! Igen, ha jól tudom, neked több modellautód is van. Szerintem többen örülnének, ha egy kollekciót láthatnánk a gyüjteményből!

  16. #66
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    hát a wtcr esportsnak a tavalyi selejtezője is átment kb egy Cupra seriesbe. Alapvetően erősebbnek tűnik a Cupra az összes kocsinál a játékban. Gondolom nem is véletlen, hogy a shoot-outokon már BoP-olták a kocsikat a szervezők. Mindenesetre szerintem se rossz az Elantra, bár én a Cuprával nem nagyon mentem.

    Grat a modellhez

    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egy igazán stabil kocsi az Elantra, a szezon előtti teszteken motorerőben ugyanolyan gyors volt, mint a Cupra, és mivel már kezdtem unni a Cuprát, kellett egy kis változatosság.
    Egyébként is a nagyobb kocsikat kedvelem, a hosszabb tengelytáv miatt nem olyan ideges, mint egy kisebb jószág.
    Viszont most egy kicsit megzavarodtam, mivel elkezdődött az eWTCR a RaceRoom-on, eleinte az Elantrá-val mentem ilyen 8:40-es köröket a Nordschliefe VLN-en, majd gyanús lett, hogy mindenki előttem Cuprával megy, így kipróbáltam: az első, ismerkedő körömben kapásból 2 msp-vel voltam gyorsabb, majd mikor elkezdtem erőltetni a dolgokat, leugrott újabb 1 msp, így 8:37-nél áltam meg.
    Mindegy, nem véletlenül vettem meg az Elantrám modell verzióját (ott áll a monitorom előtt), a 19-es rajtszám rajta a lényeg, mivel 19.-én születtem, és ez a szám elkísér az életemben.

  17. #67
    Mickiewicz Máté Szervező MoT3C logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 07.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23
    Király a modell autód. Én is megszerettem a Hyundait jó kis kocsi. Az ewtcren úgy látom alapbeállítással kell menni, a cupra gyári alapja közelebb áll az ideálishoz ezért gyorsabb. Amúgy is jobb a legtöbb pályán egy kicsit a Hyundaitól.

  18. #68
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Wow! Gyönyörű! Igen, ha jól tudom, neked több modellautód is van. Szerintem többen örülnének, ha egy kollekciót láthatnánk a gyüjteményből!
    Hujjujj, de még mennyi van, épp benne vagyok egy projetkben, ami többek között az itteni "pályafutásomat" is tartalmazza, amint kész leszek vele, publikálni fogom.

  19. #69
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    hát a wtcr esportsnak a tavalyi selejtezője is átment kb egy Cupra seriesbe. Alapvetően erősebbnek tűnik a Cupra az összes kocsinál a játékban. Gondolom nem is véletlen, hogy a shoot-outokon már BoP-olták a kocsikat a szervezők. Mindenesetre szerintem se rossz az Elantra, bár én a Cuprával nem nagyon mentem.
    Tehát akkor erre kell majd számítani a közeljövőben: engem ez eléggé meglepett, főleg hogy akármennyire nyomtam neki, a Hyundai-al nem tudtam 8:40 alá menni a Nord-VLN-en. (persze benne van, hogy én voltam a béna)
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Grat a modellhez
    Köszi!
    Utoljára módosította: FuReady; 2023. 01. 23. 21:24.

  20. #70
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg MoT3C írta Hozzászólás megtekintése
    Király a modell autód.
    Köszi Máté!
    Idézet Eredetileg MoT3C írta Hozzászólás megtekintése
    Én is megszerettem a Hyundait jó kis kocsi. Az ewtcren úgy látom alapbeállítással kell menni, a cupra gyári alapja közelebb áll az ideálishoz ezért gyorsabb. Amúgy is jobb a legtöbb pályán egy kicsit a Hyundaitól.
    Igen, a setup az default, a fékerőt tudod változtatni egyedül, az meg hogy a Hyundai-t megszeretted, nem csodálom.

  21. #71
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Hujjujj, de még mennyi van, épp benne vagyok egy projetkben, ami többek között az itteni "pályafutásomat" is tartalmazza, amint kész leszek vele, publikálni fogom.
    Javaslom: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?2136-Makett

  22. #72
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Sziasztok!

    Elérkeztünk az Őszi bajnokságunk utolsó futamához. Nagyon örülünk, hogy nem fogy a lelkesedés WTCR fronton, sokat segít a további bajnokságok szervezésében.

    Viszont...
    Hogy a mostani színvonal megmaradjon, esetleg javuljon, szükségünk van szervezőkre.

    Teendők:
    - Bajnokságok körüli teendők, mint pálya-autó kombinációk kitalálása, új emberkék segítése.
    - Facebook aktivitás
    - Ritka esetben szerver körüli teendők
    - Opcionális: Versenybírói teendők ellátása, óvások kezelése.

    Juttatásoknál a cafeteria, 13. havi fizetes, inflaciókövető fizetés, ingyenes havi fitness bérlet... na ilyen nincs.
    Helyette ingyenes szervertagságot tudunk biztosítani.

    Szoval ha érzel magadban annyi elszántságot, hogy részt vennél ötletelésekben vagy a közösség irányításában, netán az óvások megítélésében, akkor keressetek meg bátran itt vagy Discordon privát üzenetben. Ha csak érdeklődsz, akkor is kereshetsz, fel tudom vázolni részletesebben milyen tipusú feladatokkal jár a szervezői munka.
    Ha jelentkeztek, azzal csak segítitek, hogy a Masters évről-évre fenntartsa a színvonalas bajnokságokat.

    Köszönöm.

  23. #73
    Mickiewicz Máté Szervező MoT3C logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 07.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23
    Sziasztok!

    Aki nem ismerne én egy másik szimulátorból jöttem a Liveforspeedből ahol közel 10évet versenyeztem szép eredményekkel. Valamikor réges régen a gtrmasters mellett volt egy liveforspeed.hu-s közösség is, ahonnan azóta több pilóta is szerencsét próbált itt nem kis sikerrel. Sajnos úgy hozta az élet, hogy bezárt az oldalunk és mindenki szétszéledt a különböző ligákba és szimulátorokba. Volt pár próbálkozásom itt a Raceroomban, de valahogy nem tudtam megbarátkozni egyik programmal sem. Jó pár év kihagyás után újra visszatértem a Raceroomhoz, ezúttal komolyan gondoltam és igyekeztem mindent megtenni egy jó eredményért. Eléggé hadilábon álltam ezekkel a wtcr autókkal, főleg a fékezéssel voltak problémáim, igyekeztem változtatni a vezetési stílusomon. A szezonkezdő Daytonai futam is egy tanulságos dolog volt saját hibámból kiestem az első futamban. A tempóm biztató volt az elejétől kezdve és igyekeztem felépíteni magam futamról futamra, minél több tapasztalatot szerezni, hogy kiismerjem a program finomságait és az autóval is jó barátságba kerültem. Az első áttörés az a Ningbói futamgyőzelem volt, habár az időmérőt elizgultam az volt az első futamgyőzelmem wtcr autóval. A Sachenringi futam volt még egy fontos állomás akkor már az időmérő is igazán jól sikerült, onnantól tudtam igazán dominálni a bajnokságban. Sokat olvastam a Raceroom működését, a fizika rejtelmeit, a setupolást,és igyekeztem a rutin hiányát gyakorlással pótolni.
    A bajnokság felétől kezdve csatlakoztam a Zengo esport csapatába ahol együtt gyakoroltunk tovább és egy jó csapathangulat alakult ki. A kemény csapatmunkának meglett az eredménye ami az utolsó futamokon jól látszott. Mindig sikerült valakivel jókat csatázni ,sokszor kemény csaták voltak. Igyekeztem mindenkivel korrekten viselkedni a pályán. Külön gratulálok a dobogósoknak Füredi Zolinak és Kis Tibornak, hogy egész szezon alatt keményen de fair módon harcoltak a bajnoki címért. Köszönöm mindenkinek a részvételt és a szervezőknek, hogy lehetővé tették a bajnokságot.
    Utoljára módosította: MoT3C; 2023. 02. 03. 02:48.

  24. #74
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Hujjujj, de még mennyi van, épp benne vagyok egy projetkben, ami többek között az itteni "pályafutásomat" is tartalmazza, amint kész leszek vele, publikálni fogom.
    Akkor eljött ennek is az ideje: hülyeség vagy sem, de készítettem egy weblapot a közel 20 éves szimulátor versenyzői "karrieremről", egyéb autós tartalmú kitekintésekkel (mint pl. makettek-modellek), de írtam a Masters-es szezonjaimról, illetve a mostani bajnoki záró fordulóról is a blog-ba.
    Szóval akkor premier (nagyon sokat nem kell gondolkodni, mi lehet a weblap neve): https://fuready.hu/

  25. #75
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412

    Flag

    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor eljött ennek is az ideje: hülyeség vagy sem, de készítettem egy weblapot a közel 20 éves szimulátor versenyzői "karrieremről", egyéb autós tartalmú kitekintésekkel (mint pl. makettek-modellek), de írtam a Masters-es szezonjaimról, illetve a mostani bajnoki záró fordulóról is a blog-ba.
    Szóval akkor premier (nagyon sokat nem kell gondolkodni, mi lehet a weblap neve): https://fuready.hu/

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •