Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (89 összesen)

Téma: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

  1. #51
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Szerintem nem a programnak kell tudnia külön kezelni hanem a versenybíráknak! De majd ők megmondják, hogy ez hogy is működik!
    Tudja! (a program)
    De tök mindegy, mert úgy is ahogy mondod a versenybírák kezelik! (Az a tuti)

  2. #52
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Eszembe jutott még egy autó. A Porsche 911 RSR. Nagyon nagy élmény volt vele menni. Jól kezelhető és hatalmasakat lehet vele csatázni. Én ezt mindenképp belevenném.

  3. #53
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Jó az amit Piskina mondott, csak a Porke 906-ot és a Ferka 275-öt kivonjuk, és valami kis autót hozzáadunk, amit Mondellon majd alkalmazunk, pl. a Cortinát.

  4. #54
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    A GTR-ben mint Csiki Peti írta a legelső hozzászólásban abszolút szabadon választott az autó bármely kategóriából, tehát lehet GT, NGT, G2, G3, bármi.

    Az eredmény kérdés nem kérdés, mert mivel nyílt teszt futamokról lévén szó, versenybírók nélkül, eredményt ilyenkor nem szoktunk számolni

  5. #55
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    A GTR-re pedig azt mondom, legyen teljesen szabad az autóválasztás, egy futam kivételével, ami mondjuk seat vagy bmw lenne.Mondjuk az első barcelonai futamot kezdhetnénk azzal, aztán a többit meg szabadon.

    Arra is gondoltam, hogy a futamokon, ahogy Csiki Peti is írta, lehetne több kategória is, külön értékelve, így kipróbálhatnánk milyen, amikor összeeresztjük a GT-t az Ngt-vel.

    Ha valamikor, akkor most kell kipróbálni az extrém ötleteket, hiszen ez tényleg az utolsó lehetőség a GTR 2 előtt.

    Tényleg nagyon jó lenne,ha egy időben több kategória is a pályán versenyezhetne,de természetesen nem kifelejtve a "gyengébb és kissé talán feledésbe merült" autókat is.(BMW Z3,Lotus Elise,stb...).
    Biztosan sokkal szinesebbek és még eseménydúsabbak lennének a futamok (gondolok itt előzésekre,esetleg lekörözésekre), illetve megmutatná mindenki számára hogy kik az igazán "fairplay" versenyzők.

  6. #56
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Feri itt félreértés van akkor.Most ha nyári kupa, az azt jelenti, hogy számít, ha meg csak tesztfutamok, akkor nem.

    A kettő nem ugyanaz.

  7. #57

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    A GTR-re pedig azt mondom, legyen teljesen szabad az autóválasztás, egy futam kivételével, ami mondjuk seat vagy bmw lenne.Mondjuk az első barcelonai futamot kezdhetnénk azzal, aztán a többit meg szabadon.

    Arra is gondoltam, hogy a futamokon, ahogy Csiki Peti is írta, lehetne több kategória is, külön értékelve, így kipróbálhatnánk milyen, amikor összeeresztjük a GT-t az Ngt-vel.

    Ha valamikor, akkor most kell kipróbálni az extrém ötleteket, hiszen ez tényleg az utolsó lehetőség a GTR 2 előtt.

    Egyetértek az egy futamra szóló fix autóval, de szerintem legyen valami lassabb pálya. Pl. Bmw-vel Estorilba vagy Oscherlebenbe.

  8. #58
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Én azt hittem, hogy ez a nyári kupa olyan lesz mint a bajnokság. Pontokért küzdeni a jobb helyezés érdekében. Ha a GT és az NGT együtt indul az nagyon király, csak lehet hogy el kellene dönteni, hogy ki melyik kategóriában fog indulni, és az úgy is maradna a kupa végéig. De az is benne van a dologban, hogy egy NGT-s versenyző egy komolyabbra sikerült futamon már nem is fogja tudni a verseny felénél hogy hányadik helyen áll a kategóriáján belül. Bár ez lehet hogy csak jót tesz, és nem lehet lazázni, végig keményen nyomni kell.


    Bár igaz hogy nem kérdeztem meg tőletek, de Debrecen területén van két ingyenes magazin, ahová betetettem a GTR Masters-t. (Freestyle és a Debreceni Est) Ezzel csak annyi a gond, hogy nem tudnak mit írni, ezért össze fognak állítani egy pár kérdést amivel bemutatnák ezt az online bajnokságot. Ha nem gond, akkor ezt majd továbbítanám nektek, szervezőknek.


    Debrecenben F1-ben versenyeztem lan-ban. Szóval szerintem lenni kell olyanoknak, akik csatlakoznának hozzánk. Remélem !!!

  9. #59
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Feri itt félreértés van akkor.Most ha nyári kupa, az azt jelenti, hogy számít, ha meg csak tesztfutamok, akkor nem.
    A kettő nem ugyanaz.
    Igazad van nem ugyanaz, de nyílt, ingyenes futamokról volt szó, versenybíróság nélkül, ebben maradtunk Petivel és Attilával. Igy nem tud számítani az eredmény sehova.

    A cím valóban félrevezető.

  10. #60
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Én azt hittem, hogy ez a nyári kupa olyan lesz mint a bajnokság. Pontokért küzdeni a jobb helyezés érdekében.
    Nem, nem lesz pontozás. Pontosan azért nem amit kifejtettél...
    Ha lenne pontozás, akkor mindenki csak 550-el indulna és kilökne mindenkit a sunyiba, mert nincs VB sem.

  11. #61
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Értem !


    Amúgy nálam ez nem probléma, csak attól félek hogy vannak akik máshol is érdekeltek, és egy tét nélküli bajnokság nem lesz annyira vonzó nekik. Ezért előfordulhat, hogy nagyon kevesen leszünk.
    Remélem nem így lesz !!!

  12. #62
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Ne vészmadárkodj már annyit

    A futamok célja a felhőtlen száguldozás, és a tagtoborzás, ezért ingyenesek és nyíltak. Kedved szottyan vasárnap este versenyezni és belépsz egy ismert pályára, a számodra legjobban tetsző autóval....

    Igazi bajnokság, pontgyűjtéssel, versenybírókkal, komolyabb szabályokkal majd ősszel fog indulni.

  13. #63
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság


  14. #64
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Nem akarok vészmadár lenni, de ha mindenki megy mindenféle autóval egyszerre, nem lesz egy kicsit ilyen nyilt teszt szaga a versenynek?
    Mert nem lesz pontozás se meg birok se és kicsit fura lesz a dolog szerintem!

    Én csak attól félek hogy esetleg majd egy-két lekörözött,egy teknikásabb pályán ahol annyira nem lehet előzni, elkezd küzdeni a nagyobb kategóriás kocsikkal aminek nem biztos hogy jo vége lenne(idegeskedés,kapkodás,irreális manőverek)!
    Nem lenne jobb, ha mondjuk a leggyengébb kocsikkal nem lehetne indulni (pl: elis, bmw, 911cup) ? (szigoruan csak ötlet)

  15. #65
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Nem akarok vészmadár lenni, de ha mindenki megy mindenféle autóval egyszerre, nem lesz egy kicsit ilyen nyilt teszt szaga a versenynek?
    Mert nem lesz pontozás se meg birok se és kicsit fura lesz a dolog szerintem!

    Én csak attól félek hogy esetleg majd egy-két lekörözött,egy teknikásabb pályán ahol annyira nem lehet előzni, elkezd küzdeni a nagyobb kategóriás kocsikkal aminek nem biztos hogy jo vége lenne(idegeskedés,kapkodás,irreális manőverek)!
    Nem lenne jobb, ha mondjuk a leggyengébb kocsikkal nem lehetne indulni (pl: elis, bmw, 911cup) ? (szigoruan csak ötlet)
    Haha, hogy nektek semmi sem jó! Ahogy én levettem ezek végsősoron nyílt tesztek lesznek, még jó hogy nyílt teszt szaguk van
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #66
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Nem akarok vészmadár lenni, de ha mindenki megy mindenféle autóval egyszerre, nem lesz egy kicsit ilyen nyilt teszt szaga a versenynek?
    Mert nem lesz pontozás se meg birok se és kicsit fura lesz a dolog szerintem!
    Ez nem vészmadárkodás, hanem értetlenkedés
    Azért lesz olyan szaga, mert az lesz! Kb. ötödször írjuk már ezt le, nem értem mi ezen annyira érthetetlen?

  17. #67
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Nem akarok vészmadár lenni, de ha mindenki megy mindenféle autóval egyszerre, nem lesz egy kicsit ilyen nyilt teszt szaga a versenynek?
    Mert nem lesz pontozás se meg birok se és kicsit fura lesz a dolog szerintem!

    Én csak attól félek hogy esetleg majd egy-két lekörözött,egy teknikásabb pályán ahol annyira nem lehet előzni, elkezd küzdeni a nagyobb kategóriás kocsikkal aminek nem biztos hogy jo vége lenne(idegeskedés,kapkodás,irreális manőverek)!
    Nem lenne jobb, ha mondjuk a leggyengébb kocsikkal nem lehetne indulni (pl: elis, bmw, 911cup) ? (szigoruan csak ötlet)
    Tavaly nyáron ezek a nyílt tesztfutamok nagyon is jók voltak.
    Nem emlékszem, hogy bármiféle probléma lett volna.
    És arra is nagyon jók, hogy bárki bejöhet és így nem akkor jön rá az illető, hogy ez a bajnokság nem neki való, mikor már befizette a szerverpénzt és az éles bajnokságban okoz valami hatalmas galibát.
    A vállalkozó kedvűek jönnek majd nem kell parázni. És aki most kezdi a versenyzést legalább szerez egy kis tapasztalatot.
    Én tavaly végigjátszottam a nyílt futamokat és annyira megtetszett, hogy eldöntöttem, hogy befizetem a szervedíjat és tag leszek. (sokak örömére )

    Feltételezzünk már egymásról egy intelligens hozzáállást. Kérlek.
    Hidd el nem olyanok lesznek a futamok, mint a lobby-n elérhető derbik, ahol az első körben kb. 70%-a kiesik a résztvevőknek.

  18. #68
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Én tavaly végigjátszottam a nyílt futamokat és annyira megtetszett, hogy eldöntöttem, hogy befizetem a szervedíjat és tag leszek. (sokak örömére )

  19. #69
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Jól van na!
    Remélem jó lesz és jót versenyzünk!
    heyjoe67_:heyjoe67_:heyjoe67_:heyjoe67_:heyjoe67_: heyjoe67_:heyjoe67_:heyjoe67_:heyjoe67_

  20. #70
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Szóval a lényeg: élvezd a futamokat és ne parázzzzzz...

  21. #71

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Vasárnap már Barcelona? Ha igen, kérném a szervert átállítani. Köszönöm.

  22. #72
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    1, Mivel különböző indítványok merültek fel mind a GTR mind a GTL nyári kupával kapcsolatban, úgy döntöttünk, hogy csak június 30.-án indul a GTL, és július 2.-án a GTR kupa, hogy a találkozón meg tudjuk beszélni melyik simben milyen autókkal versenyezzünk.

    2, A site-ra hamarosan fel fog kerülni egy versenyzési-kódex amelyben mindenki számára érthetően lesznek leírva a kezdők számára nélkülözhetetlen tudnivalók, különös tekintettel a a versenyszabályzat értelmezésére és ezáltal betartására.

    3, A nyílt futamok ezentúl csak a regisztrált versenyzők részére lesznek elérhetőek, tehát függetlenül attól hogy valaki szervertag vagy sem jelentkeznie kell a site-on, hogy regisztrált versenyző lehessen, és így el kell fogadnia -és remélhetően olvasnia- a versenyszabályzatot és a versenyzési kódexet. A regisztrált versenyzők -magyarul a versenyzők menüpontban szereplő összes pilóta- a futam előtti napon e-mailben kapják meg a nyílt futam jelszavát, így az semmilyen publikus helyre nem fog felkerülni.
    Így próbáljuk egy kicsit megszűrni a nyílt futamok mezőnyét, és ezáltal lehetőleg elkerülni a közös-futamon az új versenyzők tájékozatlanságából adódóan megtörtént kellemetlenségeket.

  23. #73
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Sztem a nyári kupára fel kéne tenni a GTR-be az ALZEN-Porsche-t is! Az egyik legjobban sikerült addon-autó, mind vezethetőséget, mind kinézetet illetően!



    Ezt már a találkozón biztos felvetem...
    Utoljára módosította: Palesz; 2006. 06. 19. 22:53.

  24. #74
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    1, Mivel különböző indítványok merültek fel mind a GTR mind a GTL nyári kupával kapcsolatban, úgy döntöttünk, hogy csak június 30.-án indul a GTL, és július 2.-án a GTR kupa, hogy a találkozón meg tudjuk beszélni melyik simben milyen autókkal versenyezzünk.

    2, A site-ra hamarosan fel fog kerülni egy versenyzési-kódex amelyben mindenki számára érthetően lesznek leírva a kezdők számára nélkülözhetetlen tudnivalók, különös tekintettel a a versenyszabályzat értelmezésére és ezáltal betartására.

    3, A nyílt futamok ezentúl csak a regisztrált versenyzők részére lesznek elérhetőek, tehát függetlenül attól hogy valaki szervertag vagy sem jelentkeznie kell a site-on, hogy regisztrált versenyző lehessen, és így el kell fogadnia -és remélhetően olvasnia- a versenyszabályzatot és a versenyzési kódexet. A regisztrált versenyzők -magyarul a versenyzők menüpontban szereplő összes pilóta- a futam előtti napon e-mailben kapják meg a nyílt futam jelszavát, így az semmilyen publikus helyre nem fog felkerülni.
    Így próbáljuk egy kicsit megszűrni a nyílt futamok mezőnyét, és ezáltal lehetőleg elkerülni a közös-futamon az új versenyzők tájékozatlanságából adódóan megtörtént kellemetlenségeket.

    Teljesen korrektnek tartom.
    Bár sajnálom, hogy csúszott, de érthető, na meg itt van az a "fránya" Olasz Közös futam.

  25. #75
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Kb mikortól lehet leadni a jelentkezést a summer cup-ra, és kinél kell az igényt benyújtani?
    Köszönöm szépen!

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •