Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (89 összesen)

Téma: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

  1. #26
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Én annyit szeretnék, ha a két éles futam egy hétvégén lenne, így legalább mindsen második otthon töltött hétvégém komplett lenne.
    Tomi, a lényeg abban lenne hogy 2 azaz kettő darab hét maradna felkészülésre. Erről szólna a bajnokság, nem pedig a pihenésről, stb. Remélem értesz...

  2. #27

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Nekem sem jó a vasárnap de ha nincs más választás akkor esetleg minden második futamon leszek. Az eddig bevált hétfő a legjobb nekem is. Vagy esetleg lehetne kedd is akkor a hétvégén mindenki azt csinál amit akar. Hétvégén maradnának a tesztfutamok hétfőn GTR kedden GTL vagy fordítva. Nem tudom ki, hogy van vele a késői lefekvéssel kapcsolatosan de (nem vagyunk mi tv-macik) Én is dolgozom napi 12-14 órát azért ha HGTRM online futamról van szó, megtudom hozni azt a kevés áldozatot, hogy fennt maradok max. éjfélig. De ezek a dolgok csak SZEMÉLYESEK.
    (szombat GTL teszt)
    (vasárnap GTR teszt)
    (hétfő GTL Bajnoki)
    (kedd GTR bajnoki GT vagy NGT)

  3. #28
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Tomi, a lényeg abban lenne hogy 2 azaz kettő darab hét maradna felkészülésre. Erről szólna a bajnokság, nem pedig a pihenésről, stb. Remélem értesz...
    Az általam javasolt megoldásban is két (azaz 2, csak a te kedvedért) hét állna rendelkezésre, csakhogy nem kötne le minden hétvégét, csak minden másodikat.Arról pedig semmi sem beszélt, hogy miről szólna a bajnokság.Remélem értesz?!

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Szerintem pedig bármilyen időpontot nézünk, találunk valamit a világban, ami pont akkor történik...ugyanakkor remélem, leszünk annyira felnőttek, hogy el tudjuk dönteni, melyik eseményen tudunk részt venni és melyiken nem. Az összes többi ligában sem kezdenek el szavazgatni azért, mert mi ekkor, vagy akkor versenyzünk. Aki ide akar és tud jönni, az majd itt lesz, aki meg oda akar/tud, az meg ott. Ez ilyen egyszerű...
    Ebben abszolut egyet értünk.De bonyolítja a dolgot, hogy több bajnokság is fut egyszerre, és ez azért bonyolítja a dolgot, szemben a legtöbb ligával.Én sem azt mondom, hogy tudom megoldani, hogy jöjjek, sőt biztosan mondhatom, meg fogom oldani és ott leszek a futamokon, de ha nem muszály nem hozok nagyobb áldozatot mint amekkora szükséges.Nekem ez a szenvedélyem és sok mindenre képes vagyok ezért, és biztos vagyok benne, hogy a legtöbben ugyanígy vannak ezzel.Eddig is volt, aki végigdolgozta a napot a futam előtt és úgy ült le hétfő este, és volt aki a verseny után 5 óra alvást engedhetett meg magának, mégis ott voltak jópán.De ha egy mód van rá, nem így csinálntál volna ők sem.

  5. #30
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Tomi ebben igazad van! De szerintem az volt a hétfővel is a legnagyobb baj, hogy 10-kor kezdődött a futam! Mert szerintem tök "felesleges" (nem félreérteni!) elötte a 3óra bemelegítés! Szerintem nyugodtan le lehetne csökkenteni 2-re vagy ha mondjuk 8-kor kezdődött volna a futam és az edzések meg 4-kor!
    De ez a vasárnapi verseny nem lesz rossz, de csak azért mert 8-kor kezdődik a futam!

  6. #31
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    nem számítottam rá, hogy GTL-ből még egy szezont le akartok húzni, nagyon gyenge az érdeklődés iránta sajnos. De ha már terveztek egy újabb szezont, engedjetek meg néhány észrevételt:

    capri: spa és monza, előző szezon is monza volt, vmi más autóra, vagy más pályára cseréljétek ki szerintem, unalmas mindig ugyanazzal a kombóval menni.

    többi verseny: egy autó összevissza? ha még a cortinát beleveszitek, akkor is kevés. annyi remek autó van a GTL-ben és ti kihagyjátok őket? TVR, healy, mustang, gt350, shelby cobra, jaguar.

    ráadásul az E-type és a 275 még akár össze is ereszthető. nagyon jó lenne, ha több fajta autó lenne a pályákon, akár úgy is meg lehetne oldani, hogy egyszer mindegyikkel kötelező legyen rajthoz állni.

    ha már nem akartok variálni, akkor legalább a cortinát rakjátok össze az alfával.

    köszi

  7. #32
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Van egy olyan érzésem, hogy a vasárnapi napon megcsappan a versenyzői létszám. (ne legyen igazam, de majd kiderül) Sokan waronznak, suliba utaznak, stb. A kezdetek óta (2005.01) HÉTFŐN volt az éles futam. Mindenki beállt erre az időpontra. Ezen a napon csak a korai késői kelés zavart bele. Ami egy nap bőven elviselhető, és jó is volt így.

    répa al a Swatim
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 06. 07. 12:35.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  8. #33
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    nem számítottam rá, hogy GTL-ből még egy szezont le akartok húzni, nagyon gyenge az érdeklődés iránta sajnos. De ha már terveztek egy újabb szezont, engedjetek meg néhány észrevételt:

    capri: spa és monza, előző szezon is monza volt, vmi más autóra, vagy más pályára cseréljétek ki szerintem, unalmas mindig ugyanazzal a kombóval menni.

    többi verseny: egy autó összevissza? ha még a cortinát beleveszitek, akkor is kevés. annyi remek autó van a GTL-ben és ti kihagyjátok őket? TVR, healy, mustang, gt350, shelby cobra, jaguar.

    ráadásul az E-type és a 275 még akár össze is ereszthető. nagyon jó lenne, ha több fajta autó lenne a pályákon, akár úgy is meg lehetne oldani, hogy egyszer mindegyikkel kötelező legyen rajthoz állni.

    ha már nem akartok variálni, akkor legalább a cortinát rakjátok össze az alfával.

    köszi
    Cortina az alfával lesz együtt. Nem akartuk túlbonyolítani a GTL nyári kupát de várjuk a további ötleteket, akár pálya-autó kombináció szinten.

  9. #34
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    Van egy olyan érzésem, hogy a vasárnapi napon megcsappan a versenyzői létszám. (ne legyen igazam, de majd kiderül) Sokan waronznak, suliba utaznak, stb. A kezdetek óta (2005.01) HÉTFŐN volt az éles futam. Mindenki beállt erre az időpontra. Ezen a napon csak a korai késői kelés zavart bele. Ami egy nap bőven elviselhető, és jó is volt így.
    Mivel sok általam ismert embert megkérdeztem a kérdésben, és a 90%-uk a hétvégére és a vasárnapra mondta, hogy a legjobb lenne, nem értek egyet, szerintem többen leszünk, de majd meglátjuk. A "kezdetek óta hétfőn volt" azért alakult ki így mert anno a HGPLM hétfőn kapott helyet a HSW szerveren amikor még azon ment a bajnokság.
    Természetesen mindenki leírhatja a véleményét, hiszen erre való a fórum, de mint már írtam a kérdés eldőlt sem szavazni nem fogunk róla, sem megváloztatni nem fogjuk az új időrendet !

    UI: mivel szeptember 1.-én van a szerverdíj-évforduló akinek nem jó annak már szerverdíjat sem kel fizetni, így senki sem érezheti anyagilag megrövidítve magát.

  10. #35

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Esetleg egy pályasorrendet adtok a Summer Cupra.? Köszönöm. (GTR)

  11. #36
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    ...capri: spa és monza, előző szezon is monza volt, vmi más autóra, vagy más pályára cseréljétek ki szerintem, unalmas mindig ugyanazzal a kombóval menni.

    többi verseny: egy autó összevissza? ha még a cortinát beleveszitek, akkor is kevés. annyi remek autó van a GTL-ben és ti kihagyjátok őket? TVR, healy, mustang, gt350, shelby cobra, jaguar.

    ráadásul az E-type és a 275 még akár össze is ereszthető. nagyon jó lenne, ha több fajta autó lenne a pályákon, akár úgy is meg lehetne oldani, hogy egyszer mindegyikkel kötelező legyen rajthoz állni...
    Igazad van Viktor!
    Sok a remek autó, ne hagyjuk ki őket!
    Lehetne úgy is, hogy azokat az autókat hanyagoljuk amivel már mentünk a HGTLM1-ben. (Na jó, lehet egy-két kivétel, pl. GT40)
    Majd még átgondolom konkrétabban a párosításokat, ha érdekel valakit a development...

  12. #37
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Igazad van Viktor!
    Sok a remek autó, ne hagyjuk ki őket!
    Lehetne úgy is, hogy azokat az autókat hanyagoljuk amivel már mentünk a HGTLM1-ben. (Na jó, lehet egy-két kivétel, pl. GT40)
    Majd még átgondolom konkrétabban a párosításokat, ha érdekel valakit a development...
    Érdekel mindenkit

  13. #38
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Esetleg egy pályasorrendet adtok a Summer Cupra.? Köszönöm. (GTR)
    Eredeti sorrend lenne.
    Barcelona, Magny, Enna, Brno, Donington, Spa, Anderstorp, Oschersleben, Estoril és Monza.

  14. #39
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Ha estleg van ötletetek a GTR nyári kupára akkor ne kíméljetek. A kiírás szerint egyszerre bármilyen autóval lehet versenyezni a pályán, tehát több osztály is lehet az aszfaltcsikon. De csinálhatunk egy csak Seat futamot, vagy mittudomén, lehet ötletelni.

  15. #40
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Én pl simán benne lennék egy BMW Z3 futamban is. Sztem ugyse használta senki azt az autót.
    Könnyű megtanulni vele menni és egy élvezetes verseny lehetne kihozni belőle!

  16. #41
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Esetleg a 2005 MOD-ot nem lehetne alapul venni? Sokkal több festés, szép Moslerek...
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  17. #42
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Ha jol láttam,akkor a 2005 Mod hoz nem jok a setupok.
    Legalábbis a Saleen nél nem volt jo a válto áttétel kapásbol.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  18. #43
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Fontos még, hogy a nyári tesztfutamok ingyenes, nyíltak, és a tagtoborzás lenne az egyik célja Ezért gondoltuk, hogy alap autók, alap pályák és így bárki bármikor (különféle addon install nélkül) csatlakozhat egy futamra.

  19. #44
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Korábban mintha olvastam volna hogy talán nem is lesz GTL kupa??? Ne csináljátok már, végre én is tudnék újra versenyezni!
    Amúgy szeretnék mindkét nyári kupán indulni, tökmind1 mivel, de szerintem a GTR-ben eddig csúnyán hanyagolva volt a Seat, a BMW és a Lotus. Ezeket valahogy bele kéne rakni!

  20. #45
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    GTL-re javaslom a következő autókat:

    AC Cobra
    BMW CLS
    Chevrolet Corvette
    DeTomaso Panthera
    Ferrari 275 GTB/C
    Ford Capri RS
    Ford Mustang
    Ford GT40
    Jaguar E-type
    Porsche 906
    Shelby Daytona Coupe

    Szerintem ez a krém, kipróbáltam őket, elég érdekesek

    Viktor ötlete pedig abszolut helytálló, mindegyikkel kell indulni egyszer, így meg lenne keverve a mezőny.

    Amúgy ez ellen az autóváltogatós rendszer ellen vagyok, de mivel fun népszerűsítő bajnokságról van szó, így elég nagyot dob rajta.

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    A GTR-re pedig azt mondom, legyen teljesen szabad az autóválasztás, egy futam kivételével, ami mondjuk seat vagy bmw lenne.Mondjuk az első barcelonai futamot kezdhetnénk azzal, aztán a többit meg szabadon.

    Arra is gondoltam, hogy a futamokon, ahogy Csiki Peti is írta, lehetne több kategória is, külön értékelve, így kipróbálhatnánk milyen, amikor összeeresztjük a GT-t az Ngt-vel.

    Ha valamikor, akkor most kell kipróbálni az extrém ötleteket, hiszen ez tényleg az utolsó lehetőség a GTR 2 előtt.

  22. #47
    Báló Attila Regisztrált Báló Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 24.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    122

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    A GTR-re pedig azt mondom, legyen teljesen szabad az autóválasztás, egy futam kivételével, ami mondjuk seat vagy bmw lenne.Mondjuk az első barcelonai futamot kezdhetnénk azzal, aztán a többit meg szabadon.

    Arra is gondoltam, hogy a futamokon, ahogy Csiki Peti is írta, lehetne több kategória is, külön értékelve, így kipróbálhatnánk milyen, amikor összeeresztjük a GT-t az Ngt-vel.

    Ha valamikor, akkor most kell kipróbálni az extrém ötleteket, hiszen ez tényleg az utolsó lehetőség a GTR 2 előtt.

    Sziasztok!

    Ez igen Tamás GT-t az NGT-vel,extrém ötlet,és nem rossz!

    - Sit@ -


  23. #48
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Abszolút jó Piski Úr ötlete, hogy keverve legyen a mezőny mindkét szériában. Talán gtl-hez tennék annyit hozzá, hogy ott is lehetne egy olyan futam ahol mindenki azonos autóval indulna!

    És végre ott van a listán az egyik öreg kedvencem az AC COBRA.

  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Szerintem is jo ötlet az NGT és a GT autokat össze ereszteni! Csak azt nem tudom hogy a program tudja e külön kezelni őket, végeredmény szempontjából?

  25. #50
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Új futamrend, Nyári Kupa 2006, GTR2 bajnokság

    Szerintem nem a programnak kell tudnia külön kezelni hanem a versenybíráknak! De majd ők megmondják, hogy ez hogy is működik!

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •