Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    AC Porsche - Thomson - Jún.30

    Kedves Versenyzők!
    Indul az AC Summer Cup 2022, mely idén nyáron a Porsche márka körűl forog, egyre modernebb modelekkel mérkőzünk meg, a leg-egzotikusabb, korhűbb pályákon. A nyári bajnokság első fordulója Thomson-ban, egy szingapúri esőerdős oldschool pályán lesz megtartva. A kocsi pedig az 1958-es Porsche Carrera 356A 1600GS S1-es, 'bikább' trackday változata, mely egy irtó cuki, csónakos, a kornak megfelelően csúszkálós, imbolygós, de mégis erőtlen sportos jármű. Várunk minden érdeklődőt szeretettel!



    Helyszín: Thomson Road - rank (v1.0) Letöltés: Gdrive, RD
    Autó: Porsche 356A 1600GS S1 Letöltés: GDrive
    Dátum: 2022.Jún.30 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (2. futamon az első 10 fordított a rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Session-ök között picit visszaesik. Prekvalon fix 98%.
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi és üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 33 +/-5 °C. Prekvalon fix 33 °C
    Pitek száma: 24

    Verseny Szerver: GTR-Masters.hu #Porsche Evolution - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Porsche Evolution Prequal
    Jelszó: masters

    Indulási feltételek & egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2022
    Discord elérhetőség: Discord

    Simresults:
    #A szerver




    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: masterC; 2022. 06. 30. 21:39.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Egykét hasznos infó:

    • Gyakorló, prekval szerver fut, rögzíti a legjobb köridőket
    • Az autó, nemszereti ha túlpörgetitek a fordulatszámát. Azaz 7650 RPM felett sérűl a motor. Jelenleg 50%-os sérülés van beállítva a szerveren, ezen talán még finomíthatunk. Ugy szeretnénk belőni, hogy figyelni kelljen a kocsira, időben kelljen felváltani, sebességi fokozatok váltásakor a gázról le kelljen szállni, de ne füstöljön el az egész mezőny a 30 perces futam alatt. Mondhatni így lesz autentikus, így lesz kihívás, más mint a megölhetetlen modern kocsik. Szóval ne bántsátok a kocsit Hogyha a sérülések pillanatában bepiruló kocsiábránál pontosabban akarjátok látni a motor/váltó állapotát (mennyi van neki hátra az elfüstölésig), úgy a 'developer' appok között találtok olyat hogy 'Car physics'. Ebben a hosszú listában van a 'ELIFE' érték, mely a motor élettartamára utal. 1000-ről egészen 0-ig degradálódik, akkor pukkan el végleg.
    • Váltóáttételt a hosszú egyenes miatt érdemes feljebb tolni az alapról.
    • A letölthető (gdrive linkelt) kocsipakk, tartalmaz 'verseny' festéseket is, ezek a futamon kerülnek a kocsikra, hogy színesebb legyen a mezőny.


    Amúgymeg ezzel a gumicsikorgó hanggal nekem mindig ilyen filmes élményem van:
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 06. 17. 16:19. Indoklás: rpm

  3. #3
    Borbély Róbert Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2021. 01. 30.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    27

    setup

    Hali

    Némi biztatásra megosztok egy beállítást. Az alap nagyon gyenge szerintem és amúgy is nehéz pályán tartani a kocsit.
    A fák között megbúvó villanyoszlopok is durván büntetnek .

    https://drive.google.com/file/d/1Ntv...ew?usp=sharing

    Akinek van kedve próbálgassa. Inkább a kerekek csikorogjanak, mint a fogak.

  4. #4
    Köszi, meglesem majd.

  5. #5
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Köszi szépen.


    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Némi biztatásra megosztok egy beállítást. Az alap nagyon gyenge szerintem és amúgy is nehéz pályán tartani a kocsit.
    A fák között megbúvó villanyoszlopok is durván büntetnek .

    https://drive.google.com/file/d/1Ntv...ew?usp=sharing

    Akinek van kedve próbálgassa. Inkább a kerekek csikorogjanak, mint a fogak.

  6. #6
    Borbély Róbert Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2021. 01. 30.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    27
    Köszönöm a visszajelzéseket a setuppal kapcsolatban! Örülök, ha segíthettem.

    Lenne itt még egy kérdés is. Mennyire szabályos, ha a boxból kezdjük meg a gyors kört?
    Szerintem 1-2 tizedet lehet vele nyerni. Qualinál nem mindegy.

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne itt még egy kérdés is. Mennyire szabályos, ha a boxból kezdjük meg a gyors kört?
    Szerintem 1-2 tizedet lehet vele nyerni. Qualinál nem mindegy.
    Az egyszerűség kedvéért, ahogy engedi a pálya, nem szabályozzuk külön. Nemhiszem hogy ezen az 1-2 tizeden fog múlni valakinek a végső sorsa.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a visszajelzéseket a setuppal kapcsolatban! Örülök, ha segíthettem.

    Lenne itt még egy kérdés is. Mennyire szabályos, ha a boxból kezdjük meg a gyors kört?
    Szerintem 1-2 tizedet lehet vele nyerni. Qualinál nem mindegy.

    Egyébként hogy érted a boxból indulást ? Mert ha a boxból indulsz akkor azt a körödet nem veszi figyelembe!
    Vagy úgy gondolod hogy kivezető köröd végén átmész a boxbon és úgy kezded meg a mért kört ?

    De csatlakoznék Kristófhoz! itt nem valószínű hogy a tizedek fognak dönteni ! Az fog dönteni ki tud kevesebbett driftelni

  9. #9
    Borbély Róbert Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2021. 01. 30.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként hogy érted a boxból indulást ? Mert ha a boxból indulsz akkor azt a körödet nem veszi figyelembe!
    Vagy úgy gondolod hogy kivezető köröd végén átmész a boxbon és úgy kezded meg a mért kört ?

    De csatlakoznék Kristófhoz! itt nem valószínű hogy a tizedek fognak dönteni ! Az fog dönteni ki tud kevesebbett driftelni
    Úgy értem, hogy a kivezető kör végén nem fordulok el, hanem egyenesen a boxutcába hajtok és onnan gyorsítok ki. Próbáld csak meg 😉

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy értem, hogy a kivezető kör végén nem fordulok el, hanem egyenesen a boxutcába hajtok és onnan gyorsítok ki. Próbáld csak meg 😉
    Jah, hogy úgy. Mátéval hasonlóan gondoltam, hogy alapból a boxból kigurulva, egyből gyors körrel indítani. De úgy hiába van a rajt/célvonal a boxkijárat után, a teljes első kör (felvezető) érvénytelen (piros) marad.

    Viszont ha ezután, csak azért mennél ki a boxba, hogy azon áthajtva, lendületelőnnyel kezdhess meg egy mért kört, azt szabálytalannak itéljük, azaz nem követendő magatartásnak, szóval azt ne csináljatok légyszives, a boxutca nem arra való!

  11. #11
    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Némi biztatásra megosztok egy beállítást. Az alap nagyon gyenge szerintem és amúgy is nehéz pályán tartani a kocsit.
    A fák között megbúvó villanyoszlopok is durván büntetnek .

    https://drive.google.com/file/d/1Ntv...ew?usp=sharing

    Akinek van kedve próbálgassa. Inkább a kerekek csikorogjanak, mint a fogak.
    Köszi szépen, számomra kezelhetőbbé vált, kicsit javultam is.

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Up az esti futamnak!
    Ne felejtsetek el nevezni, leginkább azért hogy tudjuk hogy 1 vagy 2 szerver kell az este.

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    • éles szerver belőve: GTR-Masters.hu #Porsche Evolution (A)
    • Jelszó a szokásos, 1.hsz-be is feltüntetve.
    • Ha véletlen elmértek egy féktávot, és van elöttetek valaki, próbáljátok meg elkerülni az ütközést, menjetek ki a bukótérbe, fűre, saját testi épségeteket sem kímélve akár.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  14. #14
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Eredmények az #1 hsz-ban

  15. #15
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Jópofa kis kocsi volt, az első verseny végére kezdtem ráérezni arra, hogyan is kell terelni.
    Elnézést a második futamon történt malőrért, a verseny kezdete előtt hang és FFB teljesen elment, mikor vissza csatlakoztam a szerverre, a rajtrácsra dobott be a boxutca helyett, így okoztam némi kellemetlenséget...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •