Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051

    AC Radical - Assen - Jún.16

    Kedves Versenyzők!
    Assetto Corsa-val rendezett Radical SR3-as bajnokságunk utolsó futamához, szezonzáróhoz érkeztünk! Jún.16-án a hollandiai Assen kanyargós pályáján fogunk utoljára összecsapni. A végső helyezésekért, a mezőnyben, a küzdelem továbbra is garantált lesz. Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!



    Dátum: 2022.Jún.16 (csütörtök)
    Pálya: TT Circuit Assen Autosport - rank (v0.8.2) Letöltés: @GDrive / @RD
    Autó: Radical SR3 (v1.5) - Letöltés: GDrive / Setup (Asztalos)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: van
    Fizikai sérülés: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 30 +/-5 °C. Prekvalon fix 30 °C
    Pitek száma: 34

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Radical - Race (A,B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Radical - Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 06. 03. 15:13.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Kikerűltek az előző, suzuka-i futamról a VB itéletek/büntik. Nézze meg mindenki a magára vonatkozó részeket.

    Frissűlt a ponttáblázat, a suzuka-i futameredményekkel.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Up a ma esti futamnak!
    Ne felejtsetek el 19:00-ig nevezni, ha indulni szándékoztok a futamon.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    • A nevezések alapján a verseny 1 szerveren (A) lesz megtartva. Szerverjelszó tagoknak. A szerverre csak érvényes nevezéssel rendelkezők léphetnek fel.
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Ne kockáztassunk tömegbalesetet rögtön a futam elején. A verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Előzetes simresults eredmények.

  6. #6
    én elég ritkán szoktam írni futam beszámolót de most úgy gondoltam fogok aztán vagy érdekel valakit vagy nem!


    mindig panaszkodok/unk hogy miért van betonból az a gumibála ?! hát most bizony nagyon örültem volna a beton gumiknak mert sokan publik szerverhez méltóan közlekedtek!
    És most nem a hibákból vagy az esetleges alulkormányozottságból, koccanásokból bekövetkezett pályaelhagyásról beszélek!
    A legtöbb ilyen eset védekezés vagy előnyszerzés volt ami számomra elég idegesítő mivel te próbálsz a pályán maradni de azt látod hogy valaki jön hátulról vesz egy 50m-re rövidebb féktávot aztán nem tud megállni!.. ja de nem baj mert van aszfaltozott bukotér ahova ki lehet engedni a gépet és aztán jaaa hogy nem is büntet hát akkor mindig így csinálom...


    itt van pár kép hogy mikre gondoltam!
    Screenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-6-45-0.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-7-4-35.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-9-44-39.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-10-1-41.jpg
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2022. 06. 17. 11:39.

  7. #7
    De annak ellenére mennyira sz@r volt ez a futam ezen azért jót nevettem !
    Bár gondolom Norbi annyira nem !



    Csabi vald be hogy valami cheat volt !
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2022. 06. 17. 12:22.

  8. #8
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    én elég ritkán szoktam írni futam beszámolót de most úgy gondoltam fogok aztán vagy érdekel valakit vagy nem!


    mindig panaszkodok/unk hogy miért van betonból az a gumibála ?! hát most bizony nagyon örültem volna a beton gumiknak mert sokan publik szerverhez méltóan közlekedtek!
    És most nem a hibákból vagy az esetleges alulkormányozottságból, koccanásokból bekövetkezett pályaelhagyásról beszélek!
    A legtöbb ilyen eset védekezés vagy előnyszerzés volt ami számomra elég idegesítő mivel te próbálsz a pályán maradni de azt látod hogy valaki jön hátulról vesz egy 50m-re rövidebb féktávot aztán nem tud megállni!.. ja de nem baj mert van aszfaltozott bukotér ahova ki lehet engedni a gépet és aztán jaaa hogy nem is büntet hát akkor mindig így csinálom...


    itt van pár kép hogy mikre gondoltam!
    Screenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-6-45-0.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-7-4-35.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-9-44-39.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-10-1-41.jpg
    Elhiszem, hogy idegesítő, de sztem még így is jobb ez így, mintha be lenne kapcsolva a szerveren a vágás bünti, mert az aztán teljesen agyatlanul működik. Ha önhibádon kívül keveredsz a pályán kívülre, akkor is megbüntet, stb...

    Vissza kell nézni a replayt, és szépen megóvni azokat akik előnyszerzésre használták a bukóteret...

  9. #9
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem, hogy idegesítő, de sztem még így is jobb ez így, mintha be lenne kapcsolva a szerveren a vágás bünti, mert az aztán teljesen agyatlanul működik. Ha önhibádon kívül keveredsz a pályán kívülre, akkor is megbüntet, stb...

    Vissza kell nézni a replayt, és szépen megóvni azokat akik előnyszerzésre használták a bukóteret...
    Igen az tény hogy nem tud különbséget tenni szándékos és véletlen pálya elhagyás között ezért abban egyet értek hogy az sem jó megoldás!
    igazából egyszerűen csak meg kellen próbálni a pályán maradni !

  10. #10
    Dupta-Tóth Dániel Szervertag 2024 DDani30 logója
    Csatlakozott
    2021. 12. 20.
    Város
    Tiszaújváros
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    én elég ritkán szoktam írni futam beszámolót de most úgy gondoltam fogok aztán vagy érdekel valakit vagy nem!


    mindig panaszkodok/unk hogy miért van betonból az a gumibála ?! hát most bizony nagyon örültem volna a beton gumiknak mert sokan publik szerverhez méltóan közlekedtek!
    És most nem a hibákból vagy az esetleges alulkormányozottságból, koccanásokból bekövetkezett pályaelhagyásról beszélek!
    A legtöbb ilyen eset védekezés vagy előnyszerzés volt ami számomra elég idegesítő mivel te próbálsz a pályán maradni de azt látod hogy valaki jön hátulról vesz egy 50m-re rövidebb féktávot aztán nem tud megállni!.. ja de nem baj mert van aszfaltozott bukotér ahova ki lehet engedni a gépet és aztán jaaa hogy nem is büntet hát akkor mindig így csinálom...


    itt van pár kép hogy mikre gondoltam!
    Screenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-6-45-0.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-7-4-35.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-9-44-39.jpgScreenshot_radical_sr3_lhd_ne_ttassen_17-5-122-10-1-41.jpg



    Nekem volt egy ilyen esetem pont Veled szemben az első kanyarban. Itt pont a bukótér az ami megmentett egy balesettől, az első kanyarban a bal oldalon található fehér vonalak voltak számomra a mérvadóak a féktáv szempontjából. Mivel mögötted haladtam ezt pont 1 vonallal elnéztem, ami azt eredményezte hogy átvágva előtted kifutottam a bukótérbe. Ez jó menekülési útvonal az ilyen esetekre. Ilyenkor persze megoldás az és alap, hogy a megszerzett előnyt nem hasznosítod a versenytársaddal szemben , mint ahogy én sem tettem.

  11. #11
    Köszönjük a szervezést, nekem nagyon tetszett ez a radical prototípus, apróbb koccoknál meg lehetett fogni, körökön keresztül ment a vonatozás, eseménydús bajnokság volt, hiányozni fog ez a járgány! Jó nyaralást!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •