Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051

    AC Radical - Suzuka - Jún.2

    Kedves Versenyzők!
    Assetto Corsa Radical SR3-as bajnokság Japánban folytatódik! Jún.2-án csütörtök este a Suzuka-i pálya fogadja a mezőnyt. A híres nevezetes pálya "nagy", 8-as verzióján fogunk körbefutni, méghozzá rendhagyó módón 1db 1órás futamon, így taktikázásokra illetve, boxkiállásokra is lehet számítani. A mezőnyben, a küzdelem továbbra is garantált lesz. Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!



    Dátum: 2022.Jún.2 (csütörtök)
    Pálya: Suzuka - rank (GP reboot) Letöltés: GDrive
    Autó: Radical SR3 (v1.5) - Letöltés: GDrive / Setup (Asztalos)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 60 perc
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: van
    Fizikai sérülés: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 28 +/-5 °C. Prekvalon fix 28 °C
    Pitek száma: 36

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Radical - Race (A,B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Radical - Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

    Simresults:
    #A szerver


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: masterC; 2022. 06. 02. 21:33.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    A prequal szerver már fut is, lehet ismerkedni, gyakorolni, melegíteni.

    Ezen futam ugye rendhagyó módón 1 órás lesz. Ennek megfelelően a prekval szerveren 70 perces időmérőt, 3 körös futam követ, hogy legyen lehetőségetek a teljes távot lefutni, illetve a box-olást begyakorolni. Az üzemanyag fogyasztás / tankméret miatt mindenki kénytelen lesz kiállni legalább egyszer.

    Box-olás menetéről egy kis segítség:

  3. #3

    Kanyarlevágás

    Sziasztok!
    A sikán első felét, akár több mint 4 kerékkel is le lehet vágni úgy, hogy nem veszi el a kört. Amivel időt is lehet nyerni. Ezzel lehet esetleg csináli valamit , vagy addig lehet menni ameddig, vagy mindenki becsületére van bízva?

    Köszi a választ

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg Pálla Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A sikán első felét, akár több mint 4 kerékkel is le lehet vágni úgy, hogy nem veszi el a kört. Amivel időt is lehet nyerni. Ezzel lehet esetleg csináli valamit , vagy addig lehet menni ameddig, vagy mindenki becsületére van bízva?

    Köszi a választ
    A szabályzatunk alapján az autó legalább 1 pontjával a fehér vonalon belűl kell mindenhol maradni. Ha esetleg már csak a kerékvetőt érinti azt hibahatárnak még betudjuk, nem szankcionáljuk. Amennyiben valaki az időmérőn, avagy a futamon jól látható mértékben 3-nál többször (rendszeresen) is levágja a pályát, és ez bármilyen módon a VB tudomására jut (óvható), az büntetést von maga után!

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Kikerűltek az előző, midohio-i futamról a VB itéletek/büntik. Nézze meg mindenki a magára vonatkozó részeket.

    Frissűlt a ponttáblázat, a midohio-i futameredményekkel.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Up a ma esti futamnak!
    Ne felejtsetek el 19:00-ig nevezni, ha indulni szándékoztok a futamon.
    Illetve a boxba kiállást is csekkoljátok le, senkit se a futamon érjen meglepetésként.

    Boxkiállást illetően nem lesz semmiféle megkötés (azt, és akkor cserélsz amikor jólesik).
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 06. 02. 16:47.

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    • A nevezések alapján a verseny 1 szerveren (A) lesz megtartva. Szerverjelszó tagoknak. A szerverre csak érvényes nevezéssel rendelkezők léphetnek fel.
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Ne kockáztassunk tömegbalesetet rögtön a futam elején. A verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  8. #8

  9. #9
    Kár h a rajt nem sikerült jól ismét. Ott ment el a győzelmem. Simán kiautóztam volna annyi előnyt hogy elég legyen de igy beragadtam Balázs mögé 10korre sajnos. Igy is lett volna esély ha a box után nem bukok annyit a lekörözésekkel. Figyeljetek már légyszi oda a mezőny végén! Nem egyszer kellett satuznom h ne vágjam telibe az ideális íven tötymörgőket! 🤬
    Amugy Grat Balázs! Örülök h végre csatázhattam a győzelemért veled! Majd legközelebb... 🤞

  10. #10
    Kristóf, sorry a béna visszatérésért az alagút előtt! , kösz, hogy kikerültél! Viszont utána jót csatáztunk . Hányadik körben tankoltál?

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf, sorry a béna visszatérésért az alagút előtt! , kösz, hogy kikerültél! Viszont utána jót csatáztunk . Hányadik körben tankoltál?
    Hátott pöttyet megijedtem hogy most bekanyarodjak-e, mileszitt, de inkább kihúztam a sóderbe...
    Többiekhez képest úgy +4 kört mentem a kiállásig, de simresult grafikonon ez valamennyire látható is. Sokáig tartott a tankolás, ezért megérte minél több üzemanyaggal indulni.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Kár h a rajt nem sikerült jól ismét. Ott ment el a győzelmem. Simán kiautóztam volna annyi előnyt hogy elég legyen de igy beragadtam Balázs mögé 10korre sajnos. Igy is lett volna esély ha a box után nem bukok annyit a lekörözésekkel. Figyeljetek már légyszi oda a mezőny végén! Nem egyszer kellett satuznom h ne vágjam telibe az ideális íven tötymörgőket! 🤬
    Amugy Grat Balázs! Örülök h végre csatázhattam a győzelemért veled! Majd legközelebb... 🤞
    Valóban jó kis csata volt. Ha nem tudlak megelőzni, és nem csatázunk a futam első felében. Akkor sokkal szorosabb lett volna a vége.
    Remélhetőleg a következő bajnokság is ilyen szoros csatákat fog majd hozni.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Pálla Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban jó kis csata volt. Ha nem tudlak megelőzni, és nem csatázunk a futam első felében. Akkor sokkal szorosabb lett volna a vége.
    Remélhetőleg a következő bajnokság is ilyen szoros csatákat fog majd hozni.
    Attól függ milyen autó lesz. Ha megint valami billegős csúszkálós és mondjuk még FWD-is. Akkor velem nem találkoztok az élmezőnyben az tuti! 😂

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •