Találatok: 1 - 12 (12 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.054

    AC Radical - Poznan - Ápr.21

    Kedves Versenyzők!
    Lengyelországban folytatódik az Assetto Corsa Radical SR3-as bajnokság! Ápr.21-én Poznan lapos tájain csapnak össze a versenygépek. A széles, gyors, nyújtott kanyarok kedvezni fognak az autónak. A mezőnyben, a küzdelem garantált lesz, a fordított rajtrácsos második futam miatt még további izgalmakra lehet számítani! Mivel a bajnokságban 1db eldobható futam is van, így hátrány nélkűl lehet még csatlakozni a bajnokságba. Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!



    Dátum: 2022.Ápr.21 (csütörtök)
    Pálya: Tor Poznan - rank (v2.0) Letöltés: GDrive
    Autó: Radical SR3 (v1.5) - Letöltés: GDrive / Setup (Asztalos)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: van
    Fizikai sérülés: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 22 +/-5 °C. Prekvalon fix 22 °C
    Pitek száma: 40

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Radical - Race (A,B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Radical - Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

    Simresults:
    #A szerver

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: masterC; 2022. 04. 21. 21:38.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.054
    Kikerültek az első futam utáni büntetések. Mindenki nézze meg a rá vonatkozó részt.

    Frissítettem a bajnokság ponttáblázatát az első futam eredményeivel. A csapatbajnokság táblázata is frissűlt, illetve aki csapatban van ellenőrizze le hogy a neve mellett ott van-e a választott csapatnév (így adódnak össze a csapatpontok).

    Csapatot alkotni, erősíteni a 2. futamig bezárólag még lehetséges. Itt vannak még szabad pilóták. Az első két futamon szerzett egyéni pontokat, visszamenőleg is elszámoljuk a csapatoknak (amikor még nem is alkottak egy csapatot).

    Amúgymeg

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.054
    Up a ma esti futamnak!
    Ne felejtsetek el 19:00-ig nevezni, ha indulni szándékoztok a futamon.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.054
    • A nevezések alapján a verseny 1 szerveren (A) lesz megtartva. Szerverjelszó tagoknak. A szerverre csak érvényes nevezéssel rendelkezők léphetnek fel.
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Ne kockáztassunk tömegbalesetet rögtön a futam elején. A verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  5. #5

    Baleset

    Üzenném annak akivel a második futamon az első kanyar utáni egyenesben ütköztem, hogy nem volt szándékos! Sőt kifejezetten bosszantó mert lag miatt történt. Bravúrosan körbe lettem autózva! Majd próbaltam szélárnyékot fogni, de egyszer csak 3 métert közeledtem egy pillanat műve alatt és esélyem nem volt kikerülni! Sajnalom!

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.054
    Simresults eredmények (#1 hsz-ben is)

  7. #7
    Tóth Levente 11 ! Az első futam első kanyarjában kamikázeként fék nélkül kilöktelek. Nagyon nagyon bocsánat érte, nem volt szándékos.

  8. #8
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Üzenném annak akivel a második futamon az első kanyar utáni egyenesben ütköztem, hogy nem volt szándékos! Sőt kifejezetten bosszantó mert lag miatt történt. Bravúrosan körbe lettem autózva! Majd próbaltam szélárnyékot fogni, de egyszer csak 3 métert közeledtem egy pillanat műve alatt és esélyem nem volt kikerülni! Sajnalom!
    Én voltam az, a replayen nem láttam lagot, kár volt érte jó verseny lehetett volna ott a 4. helyen, utána viszont annyira nem tudtam kontrollálni az autót, hogy visszacsúsztam a pályára és pont téged találtalak el.
    A R1 is jó lett volna de kitettek a fűre a szintén a 4. helyről, azért is kár, na mindegy, jó ez a gép legalább az tetszik!

    Oláh Gergellyel való találkozásom nem tudom eldönteni ki volt a hunyó, én értem hozzád, viszont teljesen bent voltam a belső íven, mintha rám húztál volna, na majd a VB eldönti!

    A csapattagoknak grat!
    Utoljára módosította: Balogh András; 2022. 04. 21. 22:54.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Varee írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Levente 11 ! Az első futam első kanyarjában kamikázeként fék nélkül kilöktelek. Nagyon nagyon bocsánat érte, nem volt szándékos.
    Rendben, legközelebb óvatosabban!

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.054
    Uh skacok, hatalmas gratula az R2-es középmezőnynek. Ilyen szép vonatozást, gruopettózást rég láttam. Eszméletlen helyeken, hosszan mentünk egymás mellett több-sok emberrel, úgyhogy nem is igazán tudok kiemelni senkit. Rég izzadtam ennyire közel lévő kocsiktól, szinte már kényelmetlen volt annyi kocsi egy kupacban, pedig a tempó sem volt kicsit, és direkt szoktam keresni a "társaságot" a pályákon. Egy koccott leszámítva szuper volt, élveztem.
    Grat mindenkinek aki végigment

  11. #11
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam az, a replayen nem láttam lagot, kár volt érte jó verseny lehetett volna ott a 4. helyen, utána viszont annyira nem tudtam kontrollálni az autót, hogy visszacsúsztam a pályára és pont téged találtalak el.
    A R1 is jó lett volna de kitettek a fűre a szintén a 4. helyről, azért is kár, na mindegy, jó ez a gép legalább az tetszik!

    Oláh Gergellyel való találkozásom nem tudom eldönteni ki volt a hunyó, én értem hozzád, viszont teljesen bent voltam a belső íven, mintha rám húztál volna, na majd a VB eldönti!

    A csapattagoknak grat!
    Eskü lag volt. Miért csinálnék ilyet? Előted is szinte már elengedtem a gyorsabbakat. Teljesen tiszta versenyem volt addig a pontig. Reggel megnézem én is a replayt, hatha nálam látszik mi történt.

  12. #12
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Az időmérőn elért, siralmas 15. helyezés után az esélytelenek nyugalmával indultam neki a versenynek...

    ... ami aztán már a legelején izgalmasnak és igen bíztatónak bizonyult. Már az első körben sikerült jópár helyezést megcsípnem, illetve Burszky Norbival és Tóth Levivel egy jó nagyot csatázni, illetve nagyon nagy mákom is volt, hogy Oláh Geri felfogta a balról érkező Homoki Csabit, ugyanis abból igen nagy csatt lett volna...
    Levinek sikerült sok sok körön keresztül mögöttem jönni, igen nagy nyomást helyezve rám, amit végül egy hiba vetett véget, de legalább kissé megkönnyebbülhettem. Köszi a csatákat, rendkívül élveztem!
    Az utolsó körökben sikerült Lázár Attila mögé is felzárkózni az 5. helyre, majd az utolsó előtti körben Attila is ugyanott hibázott, ahol előtte Levi és sikerült őt is megelőznöm. Kicsit tartottam attól, hogy nem fogom a helyezést tartani a rendkívül rossz állapotban lévő gumik miatt, de végül csak sikerült a 4. helyre behozni az autót. Hihetetlennek tűnt az időmérő után!!!

    A második futam sem maradt izgalmak nélkül, a fordított rajtrács ellenére az 1. kör végén már a ismételten a 4. helyen autóztam, ámbár a nagyágyúk mögöttem voltak, itt sem számítottam könnyű küzdelemre...
    Egy elmért féktáv miatt Balogh Andrást löktem meg, innen is elnézést a bénázásért! Ez 2 helyezésembe került. Ráadásképp Morvai kolléga elé kerültem, akinek nem jelentettem túl nagy akadályt, de legalább emiatt sem kellett többet stresszelnem...
    Persze ez nem jelent semmit, Dupta Dani irgalmatlanul jó tempót autózott mögöttem, majd a két András ütközését követően a visszafordítóban olyan féktávot vett, hogy csak lestem... Gyönyörű előzés volt, még aláfordulva sem igazán sikerült visszaverni a támadást. Tényleg le a kalappal, a visszajátszást nézve is csak elismerően tudok nyilatkozni róla!
    A vége felé még Burszky Norbit sikerült elcsípnem, majd megelőzni és így ismételten a 4. helyen futhattam be!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •