Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Trophy AC Radical SR3 Bajnokság



    A még mindig népszerű Assetto Corsa, talán még sosem volt ennyire vonzó, a még mindig gyarapodó, egyre szélesebb, minőségibb kiegészítéseinek köszönhetően. A Mini Challange után a tavasz második felére is egy izgalmas, változatos bajnokságot igyekeztünk számotokra szervezni.
    A szokásunkhoz képest radikálisabb autót választottunk, a Radical SR3-as versenyparipát fogjuk meghajtani! A könnyű, prototípus stílusú versenyautó, kellőképpen gyors, fürge, de mégsem egy openwheel jármű, a kerekek összeakadásától nem kell tartani. Ezek miatt izgalmas csatákban reménykedhetünk a versenyeken. Nem rendelkezik se blokkolás (ABS), se kipörgésgátlóval (TC), így észnél kell lenni a féktávokon, illetve kigyorsítások során is.

    A 6 fordulós bajnokságból az 5 legjobb egyéni eredmény számít bele a végértékelésbe. A versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre -kivéve az 1db, 1 órás futamot-. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon. Lesz lehetőségetek csapatokat alakítani, és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba lehet szállni!

    Bajnokságunk fő támogatója a Hyp-R Zone, a budapesti szimulátorbár amit mindenkinek ajánlunk ha szeretne komoly cockpiteket, loadcelles pedálokat, VR sisakot versenykörülmények között kipróbálni. A rendszeres résztvevőknek felajánlottak jópár élményórát nyereményként, melyeket a következő hozzászólásban részletezünk, hogyan nyerhetitek meg. Nyeremény részletek.



    A gyakorló szerver mindenki számára elérhető és a köridők rögzítésre kerülnek, jelszó és továbi infók az első futam topikjában: AC Radical - Red Bull Ring - Ápr.7



    Pontverseny | Versenyszabályzat | Csapatnevezés | Versenynaptár <= helyszínek, dátumok, futamtopikok

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Red Pack DLC eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Az ingyenes Radical SR3 (v1.5) autó letöltése, megfelelő helyre másolása.
    • Használandó pályákat ebben a Gdrive megosztásban, illetve az egyes futamok kiírásában is megtaláljátok.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Radical - Prequal szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • A GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni: Szervertagság 2021/2022
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 03. 25. 21:35.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    A Radical SR3 bajnoskág rendszeres résztvevői között kerülnek kisorsolásra a csoportos belépőjegyek a Hyp-R ZONE szimulátor & VR terembe, ahol akár 1 órán keresztül nyüstölhetik barátaikkal egymást!


    • A legtöbb pontot szerző csapat nyereménye: 1db 6 fős 1 órás Hyp-R élményóra
    • Rendszeres résztvevők között (6 futamból minimum 5-ön pontot szerző pilóta) kisorsolunk: 2db páros 1 órás Hyp-R élményórát



    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 03. 28. 08:18.

  3. #3
    Saját skin festés lehet?

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Saját skin festés lehet?
    Nem, ezzel most nem foglalkoznánk. A gyáriak közül viszont választhattok magatoknak, és akkor monden futamon azt kapnátok.

  5. #5
    esetleg egy alap set-up megint meglesz osztva ?

  6. #6
    Idézet Eredetileg Pálla Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    esetleg egy alap set-up megint meglesz osztva ?
    a Mini bajnákság alapján Neked nem

  7. #7
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    a Mini bajnákság alapján Neked nem
    Az nagy baj lenne. Mert a set-up-hoz egyáltalán nem értek. Remelem ezzel nem csak én vagyok így. 😅
    Úgyhogy, személyszerint én nagyon hálás lennék. 🤝

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Pálla Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Az nagy baj lenne. Mert a set-up-hoz egyáltalán nem értek. Remelem ezzel nem csak én vagyok így. ��
    Úgyhogy, személyszerint én nagyon hálás lennék. ��
    Noh, akkor ahhoz képest tökjól mentél a Mini-vel

    Remélem énis, szeretném kérni hogyha valaki tud/ért hozzá/ hajlandó, akkor osszon meg egy autóbeállítást a Radical-hoz, amivel könnyebben vezethetővé, biztonságosabbá, és esetleg köridőben is gyorsabbá lehet tenni. Nem kell a végletekig kihegyezve lennie erre a pályára, csak egy jó irány legyen a kocsi 'jobbá' tételéhez. Leginkább a kezdő pilóták segítése, mezőny összébbhúzása érdekében.

  9. #9
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Noh, akkor ahhoz képest tökjól mentél a Mini-vel

    Remélem énis, szeretném kérni hogyha valaki tud/ért hozzá/ hajlandó, akkor osszon meg egy autóbeállítást a Radical-hoz, amivel könnyebben vezethetővé, biztonságosabbá, és esetleg köridőben is gyorsabbá lehet tenni. Nem kell a végletekig kihegyezve lennie erre a pályára, csak egy jó irány legyen a kocsi 'jobbá' tételéhez. Leginkább a kezdő pilóták segítése, mezőny összébbhúzása érdekében.
    Majd meglátom mit tehetek. Az a baj, hogy túl sok mindent és túl sok értékkel lehet állítani ezen az autón, nekem meg nincs most nagyon időm/enegriám ezzel foglalkozni. De azért igyekszek majd valamit összedobni.

  10. #10

    set

    Idézet Eredetileg Pálla Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    esetleg egy alap set-up megint meglesz osztva ?
    Szerintem eleg jo alap set. ezzel futottam a prekis koromet.

    https://drive.google.com/file/d/1hNmQrfLG4ZPdfyJ3ekR927a-HHDCXgwp/view?usp=sharing

    Remelem jo a link! Nem surun hasznalom...

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a szetet, többiek nevében is
    Ugyan még nem próbáltam ki.
    Letöltési link is ok.

  12. #12
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    köszi András a setup-ot.

  13. #13

    Szervertagsag

    Sziasztok.
    Elutaltam a szervertagsagot par oraja annak a remenyeben hatha tudok mar este indulni a radical bajnoksagban. 😁

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Elutaltam a szervertagsagot par oraja annak a remenyeben hatha tudok mar este indulni a radical bajnoksagban. 😁
    Ha nem rendeződne, gyere fel futam elött discord-ra, írj rám.

  15. #15
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Ma voltunk a Hyp-R Zone-ban, nyomtunk a bátyammal 2 órát. Egyszer már voltunk még a régi helyen. Most is nagyon tetszett, sokat fejlesztettek, nekem élmény volt a kezdetleges szimulátorom után beülni egy profi cockpit-be. Ajánlom mindenkinek.

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    Ma voltunk a Hyp-R Zone-ban, nyomtunk a bátyammal 2 órát. Egyszer már voltunk még a régi helyen. Most is nagyon tetszett, sokat fejlesztettek, nekem élmény volt a kezdetleges szimulátorom után beülni egy profi cockpit-be. Ajánlom mindenkinek.
    Hali. Köszi hogy megosztottad az élményedet. Énis csak a régi helyen voltam még, de ha lesz ligatalálkozó, akkor valószínű ide fogunk menni.

  17. #17
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Köszi hogy megosztottad az élményedet. Énis csak a régi helyen voltam még, de ha lesz ligatalálkozó, akkor valószínű ide fogunk menni.
    Az egy jó ötelt!

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Pálla Balázs lett a Racdical SR3-as bajnokságunk győztese!
    Gratulálunk Balázsnak a címhez, nagyon szép, konstans teljesítménnyel büszkélkedhet! Grat a többi dobogósoknak, valamint köszönjük minden résztvevő pilótának a küzdelmeket! A bajnokság Hyp-R.hu ZONE által felajánlott nyereményeinek sorsolását hamarosan lebonyolítjuk.



    Pontverseny
    Bajnokok csarnoka

  19. #19
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Gratulációm a dobogósoknak és a többi résztvevőnek is!

  20. #20
    én is szeretnék gratulálni a győztesnek a résztvevőknek valamint a szervezőknek Köszönetet mondani a munkájukért !!!

  21. #21
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Sziasztok,
    Holnap 19:00-kor Radical nyeremény sorsolás! https://discord.gg/SpEzSt3p?event=997412337327820811

  22. #22
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

    Trophy Sorsolás

    Sziasztok!

    Megtörtént a nyeremények kisorsolása:

    • A legtöbb pontot szerző csapat nyereménye: 1db 6 fős 1 órás Hyp-R élményóra | A Need For Speed csapata: Pálla Balázs, Dupta-Tóth Dániel, Balogh András. Gratulálunk a nyereményeteknek!
    • Rendszeres résztvevők között (6 futamból minimum 5-ön pontot szerző pilóta) kisorsolunk: 2db páros 1 órás Hyp-R élményórát - Ortutay Attila és Torma Roland nyerték! Gratulálunk a nyereményeteknek!


    Hamarosan felvesszük veletek a kapcsolatot a nyeremények átadásának módjáról!

    Köszönjük szépen, hogy nálunk versenyeztek, várunk titeket a további bajnokságainkra is!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •