Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051

    AC Mini - Snetterton 300 - Feb.24

    Kedves Versenyzők!
    A Mini Challenge bajnokságban nincs megállás, csütörtökön jön is a következő megmérettetés, immáron Snettertonban! A trükkös kanyarokkal teletűzdelt angol pálya, 300-as, hosszabb verzióján fogunk megmérkőzni. A nagy a mezőnyben, a küzdelem továbbra is garantált! Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!



    Dátum: 2022.Feb.24 (csütörtök)
    Pálya: Snetterton 300 - rank Letöltés: GDrive
    Autó: Mini Cooper JCW Challenge (v1.21) - Letöltés: GDrive & SETUP

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*25 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: van
    Fizikai sérülés: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 22 +/-5 °C. Prekvalon fix 22 °C
    Pitek száma: 30

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Mini (A,B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Mini Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

    Simresults:
    #A szerver
    #B szerver



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: masterC; 2022. 02. 25. 11:42. Indoklás: Prekval idők + simresults

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Prekval, gyakorló szerver belőve, menti a köridőket.

    A kötegelt gumibóják betonból vannak, nem mozdulnak. Másik autó nekikényszerítését súlyosan büntetjük!

    Akinek ShadersPatch-e van, és zavarja az aszfalton el-el tűnő gumizott csík, az a CSP kikapcsolásával kitudja küszöbölni az anomáliát.
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 02. 18. 12:40.

  3. #3

  4. #4
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy van egy apró probléma a pályával. Ahogyan a képen is látható, a célegyenes elején a boxbejárat melletti felfestett részre ahogy egy picit is ráér akár csak egy kerék is, automatikusan 80 km/h-ra lassul vissza az autó, mivel azt már a boxutcának érzékeli a játék. Jó lenne ha mindenki észben tartaná ezt és ügyelne rá, hogy semmiképp se hajtson arra a részre. Egyrészt önmaga miatt, mert elég jelentős tempót lehet ott veszteni, másrészt pedig azért mert komoly balesetveszélyt jelent, ha ott hirtelen meglassul egy autó. Emellett az is tiszteletre méltó lenne, ha senki sem terelné/szorítaná oda egyik másik versenytársát sem, pont a fentebb említett okok miatt.

    Csak gondoltam szólok.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg sn.jpg (671,5 KB, 114 megtekintés)

  5. #5
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    586
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy van egy apró probléma a pályával. Ahogyan a képen is látható, a célegyenes elején a boxbejárat melletti felfestett részre ahogy egy picit is ráér akár csak egy kerék is, automatikusan 80 km/h-ra lassul vissza az autó, mivel azt már a boxutcának érzékeli a játék. Jó lenne ha mindenki észben tartaná ezt és ügyelne rá, hogy semmiképp se hajtson arra a részre. Egyrészt önmaga miatt, mert elég jelentős tempót lehet ott veszteni, másrészt pedig azért mert komoly balesetveszélyt jelent, ha ott hirtelen meglassul egy autó. Emellett az is tiszteletre méltó lenne, ha senki sem terelné/szorítaná oda egyik másik versenytársát sem, pont a fentebb említett okok miatt.

    Csak gondoltam szólok.
    Nagyon szépen köszi a meglátást!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Ugyanez a pit kijáratánál is megvan, csak rövidebb szakaszon, talán az nem lesz annyira jelentős. De leszorítás előfordulhat ott is
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Ne felejtsetek el nevezni a ma esti futamra. 19:00-ig van lehetőgetek erre a prekval oldalon.
    Ha mégsem tudtok indulni, vonjátok vissza a nevezéseteket.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051


    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! A verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.


    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  9. #9
    Kiss Béla Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 04. 25.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    18
    Bocsánat de lemaradtam a nevezésről. Most értem haza (19:20). Van lehetőség a B szerveren elindulni?

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kiss Bela írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat de lemaradtam a nevezésről. Most értem haza (19:20). Van lehetőség a B szerveren elindulni?
    Szia!

    Gyere nyugodtan!

  11. #11
    Kiss Béla Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 04. 25.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    18
    Ok. Köszi.

  12. #12

  13. #13
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Nehéz pálya volt nekem, főleg a hossza miatt meg elsőre mentem rajta. Az első verseny nem ment jól, a másodikat jobbnak éreztem.
    Utólag is bocsi Borbély Robi az R2 első körének a végén a lökésért, nem volt szándékos.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  14. #14
    Borbély Róbert Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2021. 01. 30.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Nehéz pálya volt nekem, főleg a hossza miatt meg elsőre mentem rajta. Az első verseny nem ment jól, a másodikat jobbnak éreztem.
    Utólag is bocsi Borbély Robi az R2 első körének a végén a lökésért, nem volt szándékos.
    Semmi gond Tamás, csak egy hajszálon múlt, hogy összeértünk. Nekem a gumik fogytak el a végére, ezért a második versenyre változtattam a setupon, így még lassabb lettem, de a gumik ugyanúgy elfogytak.

  15. #15
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    B szerver

    Karajz Dávidtól szeretnék elnézést kérni R1-en a második kör első kanyarjában történő kiforgatásért. Bebújtam melléd a belső íven, de a kanyar közepén jobb kerék már füvet fogott, ezért egy pillanatra kicsit nyitottam a kormányon. Utána viszont hiába húztam vissza jobbra, már lassan sodródtam ki, és a job hátulját megpöcköltem, keresztbe is álltál. Mondjuk én is, de ez téged gondolom, nem vígasztal
    Gyanítom, hogy engem meszelnek el, ha valaki megóvja. Óvd meg!

    u.i.: egy kis kritikát hadd fogalmazzak meg az oldal AC-bajnokság szerkezetével kapcsolatban: Eléggé bonyolulttá teszi a navigálást, hogy minden fordulóról külön topic készül. Logikus a felépítés, de véleményem szerint körülményes a használata. Főleg úgy, hogy a RaceRoom bajnokság már egy másik, letisztultabb szerkezetet kapott. Lehet, hogy ez kényeztetett el? Most például szerettem volna újra megnézni a Snettertoni forduló prequal táblázatát. Vissza kell menni a versenynaptárba, ott a Snetterton sorban a topic-ra kattintani (mert a prequal még nem aktív), ráadásul a Snetterton topicban a prequalifikáció linkre kattintva már az új forduló táblázata nyílik meg.

  16. #16
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    586
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Karajz Dávidtól szeretnék elnézést kérni R1-en a második kör első kanyarjában történő kiforgatásért. Bebújtam melléd a belső íven, de a kanyar közepén jobb kerék már füvet fogott, ezért egy pillanatra kicsit nyitottam a kormányon. Utána viszont hiába húztam vissza jobbra, már lassan sodródtam ki, és a job hátulját megpöcköltem, keresztbe is álltál. Mondjuk én is, de ez téged gondolom, nem vígasztal
    Gyanítom, hogy engem meszelnek el, ha valaki megóvja. Óvd meg!

    u.i.: egy kis kritikát hadd fogalmazzak meg az oldal AC-bajnokság szerkezetével kapcsolatban: Eléggé bonyolulttá teszi a navigálást, hogy minden fordulóról külön topic készül. Logikus a felépítés, de véleményem szerint körülményes a használata. Főleg úgy, hogy a RaceRoom bajnokság már egy másik, letisztultabb szerkezetet kapott. Lehet, hogy ez kényeztetett el? Most például szerettem volna újra megnézni a Snettertoni forduló prequal táblázatát. Vissza kell menni a versenynaptárba, ott a Snetterton sorban a topic-ra kattintani (mert a prequal még nem aktív), ráadásul a Snetterton topicban a prequalifikáció linkre kattintva már az új forduló táblázata nyílik meg.

    Szia Marci!

    A kritikádat köszi szépen, valóban elég bonyolult pl. az adott pálya prekval idejeit megnézni, mert az első hozzászólásban mindig az aktuális prekval linkje van betéve. Ezeket most javítom visszamenőleg, így nem kell keresztül-kasul csörtetni az oldalon, hogy megtaláld amit kerestél.

    A külön topic nyitás - személyes véleményem szerint - azért hasznos, mert így tökéletesen szeparálva vannak a témák, nem fogunk elveszni az üzenetek tengerében (na jó, nem mintha olyan túl sok hozzászólás érkezne, de mégis jobban elkülönülnek a versenyek témái).

    Mindenesetre vetek majd egy pillantást a RaceRoom-os srácok megoldására, hátha tudunk ötletet meríteni és még egyszerűbbé, átláthatóbbá tenni a folyamatokat.

    Köszi szépen a meglátásaidat, az ilyen és ehhez hasonló észrevételek mindig jól jönnek!

  17. #17
    Karajz Dávid Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2017. 12. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Óvd meg!
    Szia Marci. Visszanéztem, minden úgy történt ahogy leírtad. Bosszankodtam persze, de nekem elég, hogy korrektül elnézést kértél. Legközelebb majd óvatosabbak leszünk!

    Ezennel én is elnézést kérnék Füzy Barnától (és volt ott még valaki)amiatt, mikor az első verseny vége felé kettőtök mellé is bevágódtam a második kanyarban belülről és megakasztottalak mielőtt továbbrepültem a fűbe. Nagyobb baj nem lett belőle de nem volt szép az az elfékezésem.

    Ezen kívül a második verseny első kanyarjában meg saját magam sikerült kiküldeni a fűbe. Gyakorolnom kell még a stresszhelyzetben való vezetést.

    Jó versenyek voltak, köszi mindenkinek!

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Most például szerettem volna újra megnézni a Snettertoni forduló prequal táblázatát. Vissza kell menni a versenynaptárba, ott a Snetterton sorban a topic-ra kattintani (mert a prequal még nem aktív), ráadásul a Snetterton topicban a prequalifikáció linkre kattintva már az új forduló táblázata nyílik meg.
    Mindegyik bajnokságnak van egy versenynaptára. Ez a főoldal bajnokság menüjében is bennevan, de az archívumból is elérhető. Innen már csak 1 klikk a piros ikonon, bármelyik prequal lista megtekintése.

  19. #19
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond Tamás, csak egy hajszálon múlt, hogy összeértünk. Nekem a gumik fogytak el a végére, ezért a második versenyre változtattam a setupon, így még lassabb lettem, de a gumik ugyanúgy elfogytak.
    Én is változtattam és nekem szerencsére jobb lett a második versenyre, kicsit több kerékdőlés segített.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  20. #20
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mindegyik bajnokságnak van egy <strong><a href="http://www.gtr-masters.hu/calendar/ac_mini" target="_blank">versenynaptára</a></strong>. Ez a főoldal bajnokság menüjében is bennevan, de az archívumból is elérhető. Innen már csak 1 klikk a piros ikonon, bármelyik prequal lista megtekintése.
    <br>
    Próbáltam erről is megközelíteni, de a Snetterton még nem piros
    http://forum.gtr-masters.hu/attachme...id=13504&stc=1
    Csatolt képek Csatolt képek

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam erről is megközelíteni, de a Snetterton még nem piros
    Ezigaz. Az eredmények felvitelével egyidőben jelennek meg a piros/prekval ikonok.

  22. #22
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése

    Mindenesetre vetek majd egy pillantást a RaceRoom-os srácok megoldására, hátha tudunk ötletet meríteni és még egyszerűbbé, átláthatóbbá tenni a folyamatokat.
    Kérdezz majd nyugodtan!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •