Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 58 (58 összesen)
    Füredi Zoltán Szervertag 2022 FuReady logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    És Zolival a szűk fél körös kis csatánk R2 -n jó kis buli volt.
    Egyetértek + megleptél, mikor visszatámadtál T4-be, valóban jó kis csata volt.

Gera András Adminisztrátor
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    203
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen követem a Facebook oldalt (mindkettőt, a sima Masters-eset és a RaceRoom bajnokit is ) + köszi a linket!

Város
    Szeged
    Üzenetek
    203
    Nekem a szezon közepe nem sikerült: küzdöttem a kocsival is, nem mindig voltak meg a megfelelő beállításaim, én is sok esetben voltam indiszponált (nem fordítottam annyi időt a gyakorlásra, mint korábban) és a versenyek sem alakultak úgy, ahogy szerettem volna.

De ahogy szoktam (), a szezon a végére csak összeállt a dolog, és meglett a dobogó leaglsó foka.
    Az a durva, hogy ha nem szeded ossze azt a "buta" buntetest, akkor 1 ponttal, de meglett volna a masodik hely!

Füredi Zoltán Szervertag 2022 FuReady logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Az a durva, hogy ha nem szeded ossze azt a "buta" buntetest, akkor 1 ponttal, de meglett volna a masodik hely!
    Na pont Chang volt az a verseny, ahol kicsit elgurult a gyógyszerem: jobbra számítottam, de a folyamatos pöcizések meg a rajt utáni első kanyar lecsúszások (mindkét versenyben) miatt csak estem hátra, és a játék sem volt jófej velem, még akkor is kaptam időbüntetést, mikor engem löktek le... Majd jött az ominózus "paraszt előzésem", amit ugye meg is óvtam.
    Ha a bajnoki győzelmem múlt volna ezen, akkor jobban zavarna, de most hogy nem második lettem, hanem harmadik, na bumm... És gratulálok Kis Tibinek is, aki a konstans versenyzésével végül bejött másodiknak.

Pétery Zoltán Szervező
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    81
    Egyetértek + megleptél, mikor visszatámadtál T4-be, valóban jó kis csata volt.
    Itt úgy voltam vele, hogy meg kell próbálni, amíg nem vagy "kényelmes" íveken, mert utána úgyse látlak többet... Visszanézve a T5 - ben kicsit makacsabb vagyok, akkor vissza is férek, így viszont lecsúsztam. Nem mintha sokat ért volna a későbbiekben. Élménynek mindenesetre jó volt.

Város
    Szeged
    Üzenetek
    203

Kérdőív!!!

Szolgálati közlemény!

Mint az előző bajnokságnál, a mostanihoz is készítettünk egy kérdőívet. Reméljük most is minél többen a segítségünkre lesztek és kitöltitek.

https://forms.gle/1PwxYsVFBnTmGi4r8

Köszönjük!

Város
    Szeged
    Üzenetek
    203

Pezsgőbontás!

Kedves mindenki!

Megszületett a végleges eredmény, még egyszer gratulálunk a győzteseknek!

http://www.gtr-masters.hu/halloffame/r3e_wtcr08

http://www.gtr-masters.hu/halloffame

Köszönjük, hogy kitöltöttétek a kérdőívet is, nemsokára jelentkezem a kiértékeléssel.

Nyári Kupa!
    Kezd összeállni a kép, ha minden jól megy, akkor jövő héten kezdünk. Igyekszünk a kiírással.
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 06. 17. 14:00. Indoklás: pic

Város
    Szeged
    Üzenetek
    203
    Szolgálati közlemény!!!

Ígértünk egy kiértékelést. Íme!

Az értékelések alapján magát a Tavaszi szezont és a szervezest 4-5-re értékeltétek, amiből látszik, hogy nem hiába törtük magunkat.

1 db dobható futam
    80%-ban megfelelőnek tartjátok, tehát ezt a továbbiakban is szeretnénk alkalmazni. Ennél több egyelőre nincs tervben, mert továbbra is az a cél, hogy minden versenyen minél többen ott legyünk a rajtrácson.

Büntetőrendszer mértéke
    Ezzel a válaszadók 93%-a értett egyet, ezen nincs mit magyarázni. Bár nem sokat érzékeltetek belőle, de volt pár késhegyre menő vitánk. Végül mindenki sértetlenül megúszta

Amik nem nyerték el a tetszésetek, illetve amin változtatnátok
    • Transparens VB ítéleteket:
      Ezt már időközben mi is észrevettük, hogy túl sok nevelő célzata nincs, ha csak úgy szórjuk a figyelmeztetéseket, ezért az utolsó két futamnál már részleteztük is, hogy miért adtunk figyelmeztetést. Ezt a jövőben is szeretnénk megtartani.
    • Slow down penalty:
      Ennek mértéke sajnos nem állítható, teljesen a programra van bízva. Ennek a bekapcsolásával érzünk egyfajta javuló tendenciát abban, hogy a pilóták saját magukat ösztönzik arra, hogy minél pontosabban, a pálya határait betartva közlekedjenek.

Kommunikációs platform
    Itt a Discord toronymagasan a legtöbb szavazatot kapta, ezt követi a FB majd a Fórum. Mi is ezt a trendet szeretnénk folytatni, azaz, hogy minél többen átnyergeljetek Discordra, hogy az aktuális infókkal naprakészek legyetek, illetve könnyebben elérhessük egymást közvetlenül is.

Mely napokon értek rá beülni a kormány mögé?
    Itt a már megszokott csütörtök és péntek mellett többen is megjelöltétek a hétfőt és keddet. Köszönjük, eltesszük talonba.

Kezdés időpontja
    Ezt nem feszegetjük a jövőben, marad a 20:00-ás kezdés.

WTCR futamok után egy endurance jellegű verseny
    A kérdőívet kitöltők fele jelezte, hogy szívesen maradna még a volán mögött. Ez elgondolkodtató, megnézzük majd, hogy lehet ezt jól kivitelezni. Viszont fontos megjegyezni itt azt, hogy olyan is jöhet, aki csak erre nevez be, nem lesz feltétel a 20 órai versenyeken való részvétel.

Javaslatok, ötletek az időmérővel vagy futamokkal kapcsolatban

• 5 perccel hosszabb időmérő hosszabb pályákra:
      Sajnos az idő megfelelő beosztása miatt ezt nem tudjuk megvalósítani. A pályát prequalozás alatt már be lehet tanulni annyira, hogy időmérőn már legyen legalább 1 mért ideje mindenkinek.
    • 2 sprint helyett 1 endurance futam:
      Meglátjuk mit hoz a jövő.
    • Fun futamok köztes heteken:
      Nem kivitelezhetetlen, viszont szükségünk lenne segítségre a szervezésben.
    • 3 versenyes futamok:
      A két futamos megrendezésnél döntésünkben szerepet játszott az, hogy próbáljuk lekövetni a valós WTCR futamok programját. A 3 futammal meg túl rövidek a vesenyek, túl bevállalósan kell vezetni az előrejutáshoz, ami sokszor balesetben végződik (nincs idő a másik idegeire menni )

Egyéb javaslatok/észrevételek

• Egyéni BoP bevezetése:
      Ennek hatásai már kivizsgálás alatt
    • Kötelező legyen másik autóra váltani a következő bajnokságon:
      Ezt nem akarjuk bevezetni. Vannak akik sok időt/energiát fektettek már bele egy autó megismerésébe, setupolásába.
    • Nyári kupa más autókkal:
      Most maradtunk a WTCR típusoknál, de egy kicsit lazább felfogással. Részletek itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7655
      Viszont ha vannak konkrét elképzelések, akkor szívesen várunk a szervezők között.

Hát nagyjából ennyi lenne a kiértékelés, még egyszer köszönjük azoknak, akik kitöltötték, és ha van még valami amit részletesebben kérnétek kifejteni, illetve kérdés vagy újabb ötletek merülnének fel, azt beszéljük meg Discordon! https://discord.com/channels/3006730...18332381184012

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •