Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (58 összesen)
  1. #1
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    419

    Trophy R3E MWTCR 2022 Tavasz



    Üdvözlünk a GTR-MASTERS Tavaszi MWTCR Bajnokságában!
    Kérlek figyelmesen olvassátok át az alábbi két szabályzatot, ami nagyban segít a bajnokság megismerésében és a nevezés menetével kapcsolatban. Amennyiben kérdésetek van, jelezzétek nyugodtan itt a fórumban vagy Discordon.

    Versenyzői szabályzat | Versenyszabályzat | Csapatnevezés


    Pontverseny állása | Prekvalifikáció | Óvások | Versenybíróság közleményei

    Versenynaptár

    1. 2022.02.16 - Spa-Francorchamps

    2. 2022.03.02 - Assen

    3. 2022.03.16 - Valerbanen

    4. 2022.03.30 - Nogaro

    5. 2022.04.13 - Indianapolis (Road Course)

    6. 2022.04.27 - Road America

    7. 2022.05.11 - Suzuka

    8. 2022.05.25 - Chang

    9. 2022.06.08 - Sepang


    Lebonyolítás

    Gyakorló szerver: 19:00-tól 60 perc
    Időmérő (15 perc): 20:00
    Warm up: 3 perc
    Első verseny: 30 perc
    Warm up: 3 perc
    Második verseny: 25 perc (Első verseny végeredménye alapján fordított rajtráccsal - az első 10 fordul)
    Szerver beállítások

    Nehézség: Get Real
    Időjárás: Száraz
    Üzemanyag használat: Normál
    Gumi használat: 100%
    Sérülés: Teljes
    Zászló szabály: Összes
    Vágások: Slow-Down Penalty
    Kötelező Boxkiállás: Off

    Használható autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (az induláshoz elegendő 1 autóval rendelkezni)

    Pályák: RaceRoom Tracks (versenynaptár szerint)

    Szerverre csatlakozás
    RaceRoom--> Multiplayer --> GTR-Masters szerver --> Go Race

    Prequal szerverekre a belépés jelszava: masters

    Az éles futamokba csak egy egyedi jelszó beírásával lehet belépni: LINK
    Ez a jelszó NEM ADHATÓ KI SENKINEK, kivéve a Versenyigazgatóság engedélyével.
    Utoljára módosította: Gedu; 2022. 05. 25. 21:52.

  2. #2
    Kedves Versenyzők!

    Rutinos pilótáink kedvéért röviden összefoglalva a változások a korábban megszokottakhoz képest:

    - Négy új helyszín, ahol először lesz lehetőség versenyezni: Assen, Valerbanen, Nogaro, Indianapolis Road Course
    - Új formátum: A valós WTCR-hez igazodva két futamos fordulókat rendezünk (30 + 25 perc, fordított rajtrács, első 10 helyezett)
    - Közkívánatra 1 dobható futam: csak a legjobb 8 verseny eredménye számít a végértékelésben
    - Előzési pozíció: egyértelműsítettük a szabályzatban, hogy mely szituációkban a támadó/védekező fél felelőssége a kontakt elkerülése

  3. #3

    nem menti a koridom.

    udv.
    sracok nem valtozott semmi eddig, de valamiert nem menti ezen a palyan a koridomet a rendszer.

  4. #4
    Idézet Eredetileg jampi írta Hozzászólás megtekintése
    udv.
    sracok nem valtozott semmi eddig, de valamiert nem menti ezen a palyan a koridomet a rendszer.
    Ez fura, pedig a logokban és a fórumon megegyezik a játékos neved. Az fontos, hogy AC-val ellentétben RaceRoomban meg kell várni a versenyt az időmérő után ahhoz, hogy értékelni tudjon, az megvolt?

  5. #5
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez fura, pedig a logokban és a fórumon megegyezik a játékos neved. Az fontos, hogy AC-val ellentétben RaceRoomban meg kell várni a versenyt az időmérő után ahhoz, hogy értékelni tudjon, az megvolt?
    ezt nem tudtam, valoszinu ez volt a problema.

  6. #6
    koszonom a segitseget.ez volt a problema.

  7. #7
    Kedves Versenyzők!
    Ne felejtse el senki leadni a nevezését 19:00-ig, aki a mai futamon indulni szeretne. Aki nem nevezett a megadott határidőig, csak szervezői engedéllyel léphet pályára, ez esetben keressétek a szervezőket itt, vagy Discordon.

  8. #8
    Szerverbeosztás:

    01-24. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  9. #9
    Spa előzetes eredmények: Eredmény

    Simresults:
    #A - https://simresults.net/220216-V6Q

    Pontverseny állása: Eredmény

  10. #10
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    143
    Gera Andris: R1-ben, miután "slow down penalty"-t kaptam és megelőztél, egyszerűen mesteri volt a védekezésed, nem találtam rajtad a fogást egészen az utolsó kör T15-ig, viszont addig is rettenet nagy volt a csata, szerintem maximális fair play mellett, erről marad emlékezetes nekem a verseny, szóval köszi.

  11. #11
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    81
    R1 rajtjánál furcsa volt, hogy az OtterHud radarja nem villan fel, pedig tele volt körülöttem minden autóval. Aztán néha felvillant, de csak a radar koncentrikus körei, bennük nem volt objektum, így nagyon kellett figyelnem, hogy ki hol van körülöttem. (remélem, emiatt nem akadályoztam senkit!!!)
    Egy körrel később teljesen elszállt az OtterHud, semmi információm nem volt a gumikról, a deltámról, a sorrendről. Na jó, a sorrendet a raceroom saját felülete megjelenítette, de abban sem volt köszönet. A pozíció jelzőm 25th/25 volt, és néha felvillant a kék zászló, pedig a mezőnnyel autóztam, és a mögöttem levő biztosan több, mint 1mp-re volt mögöttem. "Szerencsére" a vágásokért kapott ajándék tizedeket megjelenítette.
    Az Otterhud próbálkozott a háttérben, de csak 1-1 tizedmásodpercre tudott felvillanni. Ez kicsit kizökkentett, így több pozíciót is vesztettem.
    Ezen a képen az látszik, hogy a bal felső sarokban 25. vagyok, felül középen már csak 14. Az is látszik, hogy Faragó Imi Lynk&Co-ja kéne, hogy előttem legyen fél mp-re, de ott nincs senki, viszont a visszapillantómban ott van a kék villám.


    https://cdn.discordapp.com/attachmen...04/unknown.png


    Tartottam tőle, hogy az eredményem sem lesz rögzítve, de szerencsére szerepeltem a tabellán. Viszont az anomália a simresults-nál is jelentkezett, miszerint több körön keresztül ugyanabban a pozícióban autóztam, mint mások.


    https://cdn.discordapp.com/attachmen...12/unknown.png

    Hej, ha az utolsó körben a sikánban nem bambulok el , és nem kapok büntit (ami miatt a célvonal előtt fékeznem kellett), akkor Vajk Gabi nem előz meg, és teljesen vízszintes lett volna a vonalam!


    A műszaki probléma (amivel eddig még nem találkoztam) a második versenyen is pontosan ugyanúgy lezajlott, de ettől függetlenül élveztem, még ha kicsit vakon is vezettem.

  12. #12
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Egy körrel később teljesen elszállt az OtterHud, semmi információm nem volt a gumikról, a deltámról, a sorrendről.
    Áh, erre külön szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy a legutolsó patch óta sokan jeleznek ehhez hasonló problémákat a hivatalos csatornákon és a fejlesztők elemzik/dolgoznak rajta. Csak úgy látszik, már szenilis vagyok. A lényeg, hogy ettől függetlenül végig lehet menni, az eredményben helyesen fogtok szerepelni.

  13. #13
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    419
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Gera Andris: R1-ben, miután "slow down penalty"-t kaptam és megelőztél, egyszerűen mesteri volt a védekezésed, nem találtam rajtad a fogást egészen az utolsó kör T15-ig, viszont addig is rettenet nagy volt a csata, szerintem maximális fair play mellett, erről marad emlékezetes nekem a verseny, szóval köszi.
    Köszi! Hamár elég gyors nem vagyok, legalább védekezni tudjak Ha nincs a büntetésed, akkor nem érlek utól. Először meg is lepődtem, hogy belassítottál.
    Szerencsére nem izgultam el a védekezéseket, ez volt a titka. Viszont az utolso körben féktávon elkezdtek blokkolni elsők, ezért csúsztam le párszor az ívről és emiatt tudtál jobban kigyorsítva elférni mellettem. Jó futam volt!

    Race 2: Sajnos második vagy harmadik körben első sikánban kaptam egy ütést balról egyik kollégától és persze orral neki a falnak. 15. helyről kellett felzárkóznom. Utolsó körben már mondogattam magamban, hogy nem igaz, hogy nem történik előttem semmi incidens, mikor utolsó kanyarkombinációban történt baleset miatt nyertem még két helyet, így 8. helyen értem be.

  14. #14

    Lehet kocsit valtani szezon kozben?

    udv.

  15. #15
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg jampi írta Hozzászólás megtekintése
    udv.
    Szia,

    Versenyszabályzat, 4. pont.
    Nem lehet, csak az eddig megszerzett pontok elvesztésével. Persze, ha nagyon nem fekszik a járgány, és egy futamot eleve nem számolunk bele a végén a bajnokság végeredményébe, ha ebben gondolkodsz, akkor most érdemes még a 2. forduló előtt.

  16. #16
    Szerverbeosztás:

    01-23. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  17. #17
    Assen előzetes eredmények: Eredmény

    Simresults:
    #A - https://simresults.net/220302-A3M

    Pontverseny állása: Eredmény

  18. #18
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Wrench Prekvali szerver

    Hali,

    Ha jól látom a prekvalin futott idők nem jelennek meg a honlapon a listában. (Valerbanen)

  19. #19
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Perec75 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    Ha jól látom a prekvalin futott idők nem jelennek meg a honlapon a listában. (Valerbanen)
    Szia,

    Igen, jól.

    Dolgozunk rajta, a pályákban lévő speciális karakterek nem a barátaink. A futott idők nem fognak elveszni, később be fognak kerülni elvileg.

  20. #20
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    419
    Prequal javitva!
    Ha nem latjatok az idotoket a listaban, akkor nem sikerult mindenkiet feltennem. Szoljatok es megkeresem.

    Hajra!
    Utoljára módosította: Gedu; 2022. 03. 07. 00:35.

  21. #21
    Szerverbeosztás:

    01-22. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  22. #22
    Valerbanen előzetes eredmények: Eredmény

    Simresults:
    #A - https://simresults.net/220316-wn1

    Pontverseny állása: Eredmény

  23. #23

  24. #24
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    419
    Megszulettek az iteletek az ovasokkal kapcsolatban: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...nen-2022-03-16

  25. #25
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    143
    Sziasztok!

    Igazából mindegy, mert "nem oszt, nem szoroz", de még ma délután (15:00 után) futottam egy 1:31.83x-es időt Nogaro-n, ami nem jelenik meg valamiért a prequaly listában. (lefutottam a versenyt is, szóval elvileg mindent jól csináltam)
    Köszi, ha megnézitek.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •