Találatok: 1 - 8 (8 összesen)

Téma: AC Mini - Donington - Jan.27

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.473

AC Mini - Donington - Jan.27

Kedves Versenyzők!

A friss Mini Challenge bajnokságunk legelső futamának természetesen egy angol pálya, Doninton Park fog otthont adni. A dimbes dombos helyszín rövidebb, "National" nevű nyomvonalán fogjuk majd nyúzni egymást a kis gépekkel és nagy küzdelmekre számítunk!

A nyílt gyakorló szerver már elérhető, de a köridők csak a január 20-ai nyílt Shakedown futam után kerülnek rögzítésre, jó gyakorlást és jó versenyzést mindenkinek!

Dátum: 2022.Jan.27 (csütörtök)
    Pálya: Donington - National Layout - rank - Letöltés: GDrive
    Autó: Mini Cooper JCW Challenge (v1.21) - Letöltés: GDrive & SETUP

Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*25 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítő: van
    Fizikai sérülés: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 26 +/-5 °C. Prekvalon fix 26 °C
    Pitek száma: 24

Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Mini
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Mini Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 22. 09:40.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.473
    A hivatalos prekvalifikáció az első bajnoki futamra a január 20-ai Shakedown futam után kezdődik, gyakoroló szerver (GTR-Masters.hu #Mini Practice) addig is használható, ismerkedhettek, setup-olhattok, de a köridők nem kerülnek mentésre.

Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 21. 11:28.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.473
    Prequal, gyakorló szerver fut, menti a köridőket: gtr-masters.hu/prequal/15401

Lehet nekidurrogtatni, odapörkölni!

alap setup-ot a Mini-hez itt találtok: link
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 22. 10:04.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.473

névbeállítás

A prekval listában akinek a neve fekete helyett szűrke színnel jelenik meg, ott névbeállítási probléma van. A fórumbeállításban a "játékban használt név", és a szimulátorban beállított név nem egyezik meg, így a rendszerünk nem tudja az illetőt rendesen összekötni. Módosítás után, egy új érvényes kört kell futni.

Amennyiben a (fekete) nevedre kattintva nem a saját eredményeidet, profilodat látod, úgy már korábban valaki versenyzett nálunk ugyanezzel a becsületes névvel. Ez esetben használjatok a valós névnél becenevet, második keresztnevet, esetleg számot. Névbeállítási segítség.

Kondi19850508@gmail.com

Hello sziasztok nagyon uj vagyok itt lehet hülye kérdés lesz ps4 platformon lehet indulni a mini challange kupában ha igen hogyan köszönöm a segítséget előre is sziasztok

Vásárhelyi Csaba Szervező
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    245
    Idézet Eredetileg Kondi19850508 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello sziasztok nagyon uj vagyok itt lehet hülye kérdés lesz ps4 platformon lehet indulni a mini challange kupában ha igen hogyan köszönöm a segítséget előre is sziasztok
    Szia,
    Sajnos csak PC-vel lehet csatlakozni a bajnoksághoz.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.473

fairplay vágás

Figyelem!

Szeretnénk hangsúlyozni, hogy minden pilótától elvárjuk a sportszerű, fairplay szellemével megegyező versenyzői magatartást, mind a gyakorló/prekval szerveren, mind a versenyeken. Amennyiben bármilyen módon a szervezőség tudomására jut, hogy valaki ezzel ellentétes módon viselkedik, szerez jogtalan előnyt a többiekkel szemben, úgy büntetésre számíthat!
    A jelenlegi szabályzatunk szerint ugye legalább 1 kerékkel mindig a fehérvonal belül kell a pályán haladni. Ha valaki esetleg eszerint, vagy bármilyen hibából adódóan szabálytalan kört teljesített, úgy ebben a topik-ban kérheti a köridő törlését.
    Utoljára módosította: masterC; Tegnap 08:27.

Somorjai Zoltán Szervertag 2022
    Üzenetek
    13
    sziasztok, este szeretnék indulni, be is nyomtam a nevezést, de sajnos nem biztos, hogy ideérek. azt látom hogy a 24-es pit limit felett van a nevezés, szóval nem rajtam fog múlni, hogy ketté lesz szedve a csapat. hagyjam bent a nevezésem és ha sikerül ideérnem, akkor jöjjek? vagy szedjem ki a nevezést biztos ami biztos? ha mégis ideérnék akkor csatlakozhatok nevezés nélkül ez esetben? ha csak a második versenyre érnék ide, csak abba beszállhatok? mivel B szerveres vagyok, így az élmenőket nem zavarnám semmiképp, de a mezőny vége talán örülne ha lenne bent még egy béna akit lehet előzgetni

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •