Találatok: 1 - 23 (23 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    AC Legends - Virginia - Dec.16

    Az őszi AC Legends bajnokságunk utolsó fordulójához érkeztünk. A pálya az amarikai Virginai raceway, ami egy szép dimbes-dombos réten helyezkedő, hosszú, kellemes vidéki hangulatú pálya. 2 hét áll rendelkezésetekre a kiismerésére, illetve hogy eldöntsétek a 'Legends' pakkból melyik kocsival szeretnétek nekivágni ennek a futamnak. A bajnokságban mindegyik kocsit csak 1-szer lehet használni. Itt tudjátok követni ki-hol melyik kocsit lőtte el eddig. Jó felkészülést!



    Pálya: Virginia - rank International Raceway (v1.1) Letöltés: GDrive, RD

    Autó: AC Legends pakk Letöltés: GDrive

    Dátum: 2021.Dec.16 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nincs
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 26 +/-5 °C. Prekvalon fix 26 °C
    Pitek száma: 33

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Legends (A) (ha kell B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - Legends
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 12. 03. 17:44.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Kikerűltek a legutóbbi Mosport-os futameredmények.
    Frissűlt a bajnokság tabella. Lehet lesni kinek mennyit kell még nyújtózkodnia.

  3. #3
    Annyira dominal itt a porsche, hogy allva hagyja a tobbit gyakorlatilag, cserebe meg atomstabil is

    Lehet hagynam az egesz mezonyt menni porsche-val, hogy legyen izgalom.
    Persze aki eddig tartogatta ezt az autot annak nem jon ki jol, (ha van ilyen) de mindenki masnak igen.


    Illetve elozni gyakorlatilag majd az egyenesben lehet, ahol gyorsabb lesz mindegyik auto a porschenel, vagyis arrol fog szolni az egesz, kanyarokban beszorul a porsche mindenki moge, egyenesben meg nincs ereje. lesz itt idegeskedes meg totalkar ezerrel.
    Utoljára módosította: alma; 2021. 12. 11. 13:56.

  4. #4
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira dominal itt a porsche, hogy allva hagyja a tobbit gyakorlatilag, cserebe meg atomstabil is

    Lehet hagynam az egesz mezonyt menni porsche-val, hogy legyen izgalom.
    Persze aki eddig tartogatta ezt az autot annak nem jon ki jol, (ha van ilyen) de mindenki masnak igen.


    Illetve elozni gyakorlatilag majd az egyenesben lehet, ahol gyorsabb lesz mindegyik auto a porschenel, vagyis arrol fog szolni az egesz, kanyarokban beszorul a porsche mindenki moge, egyenesben meg nincs ereje. lesz itt idegeskedes meg totalkar ezerrel.
    Az előző pályákon is pont ugyan ez volt a helyzet, nem tudom miért kéne most ezen változtatni. A Porsche egyértelműen a mezőny felett áll a kanyarokban és a féktávokon, cserébe az egyenesekben szenved kicsit, ezért a támadásokat különösen gondosan kell előkészíteni vele. Kb mint a kamion eb-n, inkább a kigyorsításokon kell jó pozícióba kerülni vele. (Elég ha csak a sveg-i futamomat megnézegeti valaki...) Aki meghagyta erre a fordulóra, annak igen csak izgalmas futama lesz szerintem.

  5. #5
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Szerintem jópár embernél borulna a taktika, ha most mindenkit engednénk a Porschéval menni. Ahogy Norbi is írta, nagyjából mindenhol előnyben volt, de nem kizárólagosan.

  6. #6
    Egyet értek a fentebb írtakkal a Porsche a leggyengébb motorerő tekintetében viszon bőven a legkönnyebb is és az számít szerintem a legtöbbet !
    Ezeken a pályákon amin mentünk mindenhol a Porsche lett volna a leggyorsabb !

  7. #7
    itt duplan kijon a porsche ereje.
    Nem tudom milyen taktikarol beszeltek, latatlanban is azt mondanam SENKI nem gondolja komolyan annyira ezt a versenyt, hogy eldontotte, majd az utolso palyara meghagyom, hogy mindenkit allva hagyjak.
    De eleg megneznetek az autohasznalatot kb 90% mind ment mar vele, gyak mindenki aki meg versenyezik.
    Nekem vegulis mindegy, nem en fogok bosszankodni, hogy nem tud majd kikerulni a porsche, minusz 2 masodpercet hagy majd benne a koridokben.
    De igazabol pont a fentiek miatt nem is lesz porsche a mezonyben, ha jol latom Nagy Laszlo25 aki nem ment vele, plusz aki nem tudja, hogy nem lehet ketszer valasztani. Illetve aki most csapodott hozza a futamokhoz, vagy kihagyott egy jo parat.

  8. #8
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    itt duplan kijon a porsche ereje.
    Nem tudom milyen taktikarol beszeltek, latatlanban is azt mondanam SENKI nem gondolja komolyan annyira ezt a versenyt, hogy eldontotte, majd az utolso palyara meghagyom, hogy mindenkit allva hagyjak.
    De eleg megneznetek az autohasznalatot kb 90% mind ment mar vele, gyak mindenki aki meg versenyezik.
    Nekem vegulis mindegy, nem en fogok bosszankodni, hogy nem tud majd kikerulni a porsche, minusz 2 masodpercet hagy majd benne a koridokben.
    De igazabol pont a fentiek miatt nem is lesz porsche a mezonyben, ha jol latom Nagy Laszlo25 aki nem ment vele, plusz aki nem tudja, hogy nem lehet ketszer valasztani. Illetve aki most csapodott hozza a futamokhoz, vagy kihagyott egy jo parat.
    Laci pl. pont direkt hagyta meg erre a pályára a Porsche-t, szóval ő valószínűleg elég komolyan gondolja, ha eddig látta, hogy aki Porschéval ment milyen időket tudott vele autózni.
    Csúnyán hangzik, de ez majd az ő problémája lesz, hogy hogyan oldja meg az előzéseket.

    A többi szervező nevében nem nyilatkoznék, de én nem látom fair-nek azt, hogy az utolsó futamon rúgjuk fel a szabályokat. Teljes mértékben hiteltelenné tennénk magunkat és a bajnokságot is.

    Természetesen beszélni fogunk erről.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  9. #9
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Laci pl. pont direkt hagyta meg erre a pályára a Porsche-t, szóval ő valószínűleg elég komolyan gondolja, ha eddig látta, hogy aki Porschéval ment milyen időket tudott vele autózni.
    Csúnyán hangzik, de ez majd az ő problémája lesz, hogy hogyan oldja meg az előzéseket.

    A többi szervező nevében nem nyilatkoznék, de én nem látom fair-nek azt, hogy az utolsó futamon rúgjuk fel a szabályokat. Teljes mértékben hiteltelenné tennénk magunkat és a bajnokságot is.

    Természetesen beszélni fogunk erről.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    nekem tenyleg mindegy, csak gondolom mindenki kivancsi pl epp mennyire gyors a masik ebben a mezonyben, ezekkel az autokkal, amire eddig nem feltetlen derult feny, oke palyafuggo, meg a tenyek tenyek, de pont ezert gondoltam volna, hogy izgalmasabb lenne az egesz.
    De szivesen tartom fel a sort, nekem az is jo szorakozas lesz sot a porsche-hoz sem kell ragaszkodni, csak egyforma autokhoz.

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Nemnagyon értem mi a problem
    Bajnokság indításánál lehetett tudni a kocsikat, a pályákat, szabályokat, semmi sem változott. (ez egy ilyen 'tarka' bajnokság, nem kupás)
    Ha sokan ellőtték már a porsche-t, akkor pont lesz kivel (a maradékkal) harcolni. Ha másik pályán már ellőtted a porsche-t, akkor aki tartalékolt, most miért szívja meg? Miben másabb ez a pálya mint bármelyik másik előző?
    A fordított rajtrács pont lehetőséget ad a porsche-k ellen védekezni, pontot menteni, kanyarban ki kell védekezni, egyenesben ellógni (vagy visszaelőzni).
    A bajnokság ponttáblázata szerintem viszonylag szépen megmutatja a versenyzők kvalitását.
    Vagy netán van még valaki aki valakivel még megmérkőzne, maradt még meccselnivalója?

    Szerk.: Most így belegondolva, akár lehetett is volna egy 'kötött futam' a bajnokságban ahol mindenkinek X kocsival kellett volna mennie. Vagy szabadon választani pályánként akármelyik kocsiból. Avagy 6 pályán 2 kocsit 3-3-szor lehet használni. Sok a lehetőség. Ezekhez adhattok ötleteket, javaslatokat bármikor, de aktív segítségnek mégjobban örülünk
    De koncentráljunk Virginia-ra.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 12. 12. 01:38.

  11. #11
    Szevasztok, 11-én fizettem be a tagságot, de még nem aktív!

    Jönnék a mai futamra, valaki tudná aktiválni?

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok, 11-én fizettem be a tagságot, de még nem aktív!

    Jönnék a mai futamra, valaki tudná aktiválni?
    Hali, a futam nem ma, hanem holnap, csütörtökön lesz, szokott helyen/időben.
    Kapcsolat fülön jelezted a tagságodat? Ha esetleg nem rendeződne addig, akkor majd gyere fel futam elött discord-ra, biztos fogsz tudni indulni ne izgulj.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 12. 15. 18:21.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, a futam nem ma, hanem holnap, csütörtökön lesz, szokott helyen/időben.
    Kapcsolat fülön jelezted a tagságodat? Ha esetleg nem rendeződne addig, akkor majd gyere fel futam elött discord-ra, biztos fogsz tudni indulni ne izgulj.
    Elküldtem köszi

  14. #14

    esti

    en is jonnek este ha lehet, bar csak ma fizettem be

  15. #15
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    en is jonnek este ha lehet, bar csak ma fizettem be
    Ha nem rendeződne addig, futam elött gyere fel discord-ra, kapsz hozzáférést, tudsz majd indulni, no para.

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    • Éles szerver fut (#Race). A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva.
    • Az új 21/22-es szerverjelszóval lehet fellépni a szerverre, amit a szervertagok itt találnak meg.
    • Ügyeljtek rá hogy a nevezett kocsitokkal lépjetek fel a szerverre!
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nincs gumimelegítő paplan. A verseny első köreiben senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét, úgyis adódni fog lehetőség előzésekre, úgyis könnyű hibázni ezekkel a kocsikkal.
    • Ha valaki véletlen elfelejtett volna nevezni, de indulna a futamon, az csak külön szervezői engedéllyel léphet fel a szerverre. Ezt itt a topikban lehet igényelni.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  17. #17

  18. #18
    Kösz szépen a szervezést, nagyon jópofa volt ez a vegyes autós bajnokság, lehetett taktikázni. Kár, hogy csak a 2. félidőben szálltam be, nu, majd tavasszal!
    Konkrétan ez az utolsó futam káosz volt nekem, de élvezetes is egyben. De a szezon csúcs volt, kösz szépen!

  19. #19
    Apjok Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 14.
    Város
    Diósd
    Üzenetek
    7

    rajtlámpa

    Ha más mondja el sem hiszem, de a második futamon nem láttam a rajtlámpát!! A pole-ban ez elég kellemetlen volt Egyszerűen nem volt ott a virtuális tükör alatt, ahol szokott lenni.

    Köszi mindenkinek az egész szezont és a szervezőknek a ráfordított időt!

  20. #20
    Replay (a lambó meg grátisz ^^ )

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg aweens írta Hozzászólás megtekintése
    Ha más mondja el sem hiszem, de a második futamon nem láttam a rajtlámpát!! A pole-ban ez elég kellemetlen volt Egyszerűen nem volt ott a virtuális tükör alatt, ahol szokott lenni.

    Köszi mindenkinek az egész szezont és a szervezőknek a ráfordított időt!
    Mintha rémlene ilyen bug, hiba, szökőévente. Köridő/futamidő számlálót lehetne ilyenkor nézni, ugye 0.000-ról elkezd pörögni. Esetleg hátranézve, amikor mindenki elindul azzal egyidőben felváltani. De hát, nehéz, főleg az első sorból.

    Ez a futam sajna nekem sem úgy alakult ahogy reméltem, önnön hibámból is rontogattam, nem jöttek ki jól a lépések. A szerveren sajna az őszi körülményeket sem tudtam belőni hirtelen, picit téli, fakó lett a táj.

    Az egész bajnokságot tekintve elégedett vagyok, szuper izgis futamokat tudhatok magam mögött, késhegyre menő csatákkal, helyzetekkel, méghozzá ilyen nehezen vezethető autókkal.

    Gratula minden bátor résztvevőnek, aki résztvett a bajnokságban, megküzdött az elemekkel!

  22. #22
    én is szeretném megköszönni a szervezést, a munkátokat, az időtöket minden szervezőnek!!!
    Norbinak is Gratuláció a győzelemhez ! Bár mondhatnám hogy nehéz dolga volt de talán majd legközelebb ha lesz rá esély !

    én személy szerint a bajnokságot kicsit eltaktikáztam mert kiment a fejemből hogy ez autócserés bajnoki és hát porscheval akartam végig menni bár nem tudom hogy alakult volna a dolog ha én is más autókkal kezdek de legalább azokat amiket a jobbik autókkal mentem nagyrészét behúztam annyi vígasztal !

  23. #23
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Köszi a szervezést, jó buli volt! Autót igyekeztem minden fordulóban úgy választani, hogy lehetőleg eltérő legyen a többiekétől, így mindig volt kihívás és ez sok izgalmas csatát hozott a versenyeken.

    Ez az autó pakk pedig hivatalosan is elfoglalta méltó helyét a kedvenceim között a Group C és a Lotus 98T mellett. Szívesen látnék még ezzel a pakkal itt bajnokságot, hasonló vagy akár még változatosabb lebonyolítással.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •