Találatok: 1 - 14 (14 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051

    AC Legends - Sveg - Nov.18

    Az őszi, Assetto Corsa Legends bajnokságunk egyik kakukktojása következik. A terep egy fantasztikus, azaz fantázia szülte svéd pálya, viszont a minősége nem hagy semmi kivetnivalót. A hossszú, sok egyenessel, híddal teletűzdelt pályán 1 órás futamot fogunk menni, az eddigi duplafutamok helyett. Igy nem lesz fordított rajtrács, viszont lesz box-olás, taktikázás. 2 hét áll rendelkezésetekre a pálya kiismerésére, és hogy eldöntsétek a 'Legends' pakkból melyik kocsival szeretnétek nekivágni ennek a futamnak. A bajnokságban mindegyik kocsit csak 1-szer lehet használni. Itt tudjátok követni ki-hol melyik kocsit használta eddig. Jó felkészülést!



    Pálya: Sveg Raceway - rank (v1.2.1) Letöltés: GDrive, RD

    Autó: AC Legends pakk Letöltés: GDrive

    Dátum: 2021.Nov.18 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 1*60 perc
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nincs
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25 +/-5 °C. Prekvalon fix 25 °C
    Pitek száma: 32

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Legends
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - Legends
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 11. 11. 22:52. Indoklás: boxkiállás

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Prequal szervert beüzemeltem, menti a köröket.

    A szerveren egy árnyalatnyival borongósabb, és hidegebbek a körülmények.
    Az eddigi 45 helyett, 80 perces a kvalifikáció része, hogy az 1 órás futamot is ki tudjuk próbálni, tesztelni.
    Nyugodtan szavazzátok át, beszéljétek meg a szerveren a csetben ha úgy adódik.

    A box kiállást is nézzétek meg, ki-be hajtást, szükség lesz rá a futamon, mivel egyik kocsi tankja sem fogja kibírni az 1 órás távot. Hogy a boxba hogyan mentek be, hányszor, mikor, mit cseréltek, ti dönthetitek el.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 11. 05. 16:18.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Számításaink szerint 1-2 kocsinál határeset lett volna, hogy akár tankolás nélkűl is végigtudott volna menni a futamon, így a versenyszerveren, egy jó széles boxablak lesz megadva, amin belűl mindenkinek kötelező lesz kiállni a boxba.

  4. #4
    Sajnos nem tudok részt venni!
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  5. #5
    Horváth István Valter Versenyző
    Csatlakozott
    2021. 02. 03.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    10
    Sziasztok!

    Porschéval neveztem, de indulhatnék a BMW-vel? Megvan azzal is a 107%.

    Előre is köszi a választ!

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    • Éles szerver fut (#Race). A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva.
    • Kötelező a boxkiállás! A 10-50 percig lesz nyitva a boxablak.
    • Az új 21/22-es szerverjelszóval lehet fellépni a szerverre, amit a szervertagok itt találnak meg.
    • Ügyeljtek rá hogy a nevezett kocsitokkal lépjetek fel a szerverre!
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nincs gumimelegítő paplan. A verseny első köreiben senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét, úgyis adódni fog lehetőség előzésekre, úgyis könnyű hibázni ezekkel a kocsikkal.
    • Ha valaki véletlen elfelejtett volna nevezni, de indulna a futamon, az csak külön szervezői engedéllyel léphet fel a szerverre. Ezt itt a topikban lehet igényelni.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!





    Idézet Eredetileg Horváth István Valter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Porschéval neveztem, de indulhatnék a BMW-vel? Megvan azzal is a 107%.

    Előre is köszi a választ!
    Hali, gyere az egyik szabad BMW-vel, de a race szerverre lehetőleg csak azzal csatlakozz fel.

  7. #7
    Horváth István Valter Versenyző
    Csatlakozott
    2021. 02. 03.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Hali, gyere az egyik szabad BMW-vel, de a race szerverre lehetőleg csak azzal csatlakozz fel.

    Köszi! Okés

  8. #8
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    586

  9. #9
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Számításaink szerint 1-2 kocsinál határeset lett volna, hogy akár tankolás nélkűl is végigtudott volna menni a futamon, így a versenyszerveren, egy jó széles boxablak lesz megadva, amin belűl mindenkinek kötelező lesz kiállni a boxba.
    Pedig ez lett volna a nyerő stratégiám a ferrari végig ment volna egy tankkal
    Erre a versenyre sem jutottam el végül

    Most nézem 4 tizeddel maradt le Norbi, nem lettem volna az első helyezet helyében, ha csak nem épp leizzadás volt a terve estére

  10. #10
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig ez lett volna a nyerő stratégiám a ferrari végig ment volna egy tankkal
    Erre a versenyre sem jutottam el végül
    Jelentem, a Porsche is, 3 litert tankolva kb olyan gyors volt mint a mezőny eleje

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig ez lett volna a nyerő stratégiám a ferrari végig ment volna egy tankkal
    Mivel volt olyan kocsi ami sehogyse tudott volna 1 telitankkal végigmenni, valamelyik meg épp igen, ezért túl nagy különbségek alakulhattak volna ki a kocsik között, bonyolódott volna a kocsiválasztás, ezt pedig igyekeztünk elkerülni, ezért állítottunk be kötelező kiállást.

    Hát a futamon hiába próbálkoztam az elévágással, inkább csak vesztettem vele, így egyedűl Nagy László botladozó ferrari-jának a megelőzése adott egy kis izgalmat. Végülis elrepűlt az 1 óra, kellő kihívás volt a shelby-t az úton tartani is, de elég ingerszegényre sikerűlt ez a futam.

    Gratula mindenkinek aki végigment

  12. #12
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel volt olyan kocsi ami sehogyse tudott volna 1 telitankkal végigmenni, valamelyik meg épp igen, ezért túl nagy különbségek alakulhattak volna ki a kocsik között, bonyolódott volna a kocsiválasztás, ezt pedig igyekeztünk elkerülni, ezért állítottunk be kötelező kiállást.

    Hát a futamon hiába próbálkoztam az elévágással, inkább csak vesztettem vele, így egyedűl Nagy László botladozó ferrari-jának a megelőzése adott egy kis izgalmat. Végülis elrepűlt az 1 óra, kellő kihívás volt a shelby-t az úton tartani is, de elég ingerszegényre sikerűlt ez a futam.

    Gratula mindenkinek aki végigment
    Így nekem is érzésre egy hosszú kvali volt a verseny, de így is izgalmas volt figyelni, hogy ki mennyivel van előttem, és hova tudok érkezni, illetve hogy tényleg kibírják-e a gumik a végéig. Mint kiderült, simán, az utolsó 10 perc környékén is tizedekre voltam a kvalis időmtől.. Ez most máshogy volt izgalmas, de élveztem! Kicsit elszontyolodtam, amikor az első körben mindenki elment mellettem, egyenesben mintha fél gázzal mentem volna, nagyon megérezte a Porsche azt a +40 liter üzemanyagot sajnos, nem teszteltem ki előtte ezt, csak egy hirtelen jött ötlet volt. Végül csak behoztam az 5. helyre, ami teljesen vállalható a 4. helyre kvalizás után, főleg hogy láttam, hogy előttem olyan időket mentek a többiek, amit kvázi esélytelen lett volna tartani. Grat mindenkinek!

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Elvileg mindegyik kocsinak ugyanaz a gumifizikája
    Vmi kocsibeállítás, karakterisztika lehet a ludas. Vagypassz.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg mindegyik kocsinak ugyanaz a gumifizikája
    Vmi kocsibeállítás, karakterisztika lehet a ludas. Vagypassz.
    Na ilyet sem tapasztaltam még

    Telóról akartam javítani az írásomon mert volt benne egy hiba amitől kicsit értelmetlen volt a szöveg erre kiírja hogy valami admin pobléma lépett fel vagy valami ilyesmi és kitörölte amit írtam

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •