Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 34 (34 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mátéval körökön át játszadoztunk, kívűl-belűl, amit máskor élveztem volna, csakmost iparkodni sem ártott volna...
    én ugyan ezt éreztem viszont én Norbi miatt akartam volna sietni mert megint nagyon hamar előre tudott lépkedni és jó lett volna vele menni, de megint nagyon elóvatoskodtam a rajtot illetve ha megjön a töltő nyomás akkor már csak forog a kerék! aztán miután elkezdtél menni előre kis lemaradással követtelek egészen Lázár Attiláig akivel a dombtetőn összekoccantunk és megtaláltam a falat aztán ott vesztetem 2 helyet meg a lendületet ! aztán tovább folytatva kicsit már kevesebb türelemmel és más hangulatban elkötvetve pár hibát és hülyeséget P8 lett :/

    Ui.: Attila amugy megnéztem a replayt és ahogy néztem Te jöttél nekem mert rámentél a rázóra majd a csúszást korrigálva oldalról meglöktél :/ bár enékül is egy elb@szott futam volt de ezzel együtt szerintem biztos ez lesz az egyik dobós futamom

  2. #27
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Csatlakoznék Kristófhoz, ez tényleg egy fain futam volt szerintem is! Ez valószínűleg annak is köszönhető, hogy végre kompetensebb autót sikerült választani.. Kicsit szokni kellett a hirtelen megjövő töltönyomást, de amikor már volt fogalmam, hogy hogy működik az autó, és a gyári borzalmas első széttartást orvosoltam, elkezdett működni. A kvalin azt hittem, hogy nagyn jó időt sikerült kisajtolnom az autóból, majd az első futamon Géczi Péter megmutatta, hogy nem, hanem turistáskodtam a pályán. 20 percen keresztül csatáztunk, egyszer ő elöl, aztán csere, de 1 másodpercnél nagyobb különbség talán egyszer sem volt, hatalmas pacsi, nagyon jó meccs volt! Rájöttem, hogy volt féktáv ahol 50 métert bennehagytam, és egy csomó másik, ahol kevesebbet, így verseny javítottam kb 1 másodpercet a sajtát legjobbon (tudom, a pálya is javult).
    Aztán a második futamon sikerült a rajt, így a 6. helyről felugrottam a negyedikre, majd egész gyorsan sikerült felküzdenem magam az első helyre, utána már csak azon ment az izgulás, hogy ne rúgjam bokán saját magam...
    Végül ezt sikerült teljesíteni, és behúzni a futamot, nagyon örültem neki!
    Gratula mindenkinek, amiket láttam, azok szintén jó meccsek voltak!
    Én is nagyon élveztem, mindkét futam izgalmas volt. Viszont mindkét rajtot elrontottam. Így mindig elém kerültél. Az első futamon sikerült elmennem egy pár kör után külső íven. Egész sokáig tartottam is, végig azért hátra tekintgetve de a vége előtt 2 körrel behibáztam és visszaelőztél. Így 6. Lettem.

    A második futamon ugyanúgy 4. helyről rajtolva megint hátra estem sikerült feljönni 3.-ra, de itt megint volt egy hiba ahol Csaba ért be, vele is sikerül egy párat csatázni de kezdtem fejben szétesni. Aztán Kristóf is hirtelen ott lett, ő tök hamar otthagyott a panterával. Így 5. lettem végül

    Valahogy versenyen kellene összeszednem magam mert 1 körön sikerül jókat menni.

  3. #28
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Varga Ádám BMW-vel csatlakozott fel először a szerverre, de Nissan-nal ment végig, azonban az AC rosszul rögzítette. Ez javítva az Autóhasználatban.
    Az enyémet is rosszul rögzítette a 2. futamon.
    Bridgehampton-on Ford Caprival mentem.
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  4. #29
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    A futam előtt nem sokkal gondoltam meg magamat, hogy a Fordból nem fogok tudni értékelhető időt kiautózni, így inkább a Proschera esett a választásom. Azt gondolom teljes mértékben jó döntést hoztam.
    A kvalifikáció és a rajtolás sosem volt az erősségem, ezekről inkább nem is nyilatkoznék.
    Azonban már az 1. futam is bővelkedett izgalmakban, Kristófot próbáltam valahogy megközelíteni, de úgy látszik teher alatt csak még jobban nyomja neki. Máté is ott volt Norbival sokáig közel, de aztán le-leszakadtak, ami némi megkönnyebbülést adott, mivel Máté már az előző futamon is nagy nyomást helyezett rám, amit ki is tudott használni. A 2. helyezéssel teljes mértékben elégedett voltam. Gratula Kristóf, nem tudtam még fogást se találni a Panterán!

    A 2. futamot pedig a 9. helyről indítottam, ami némi aggodalomra adott okot a fent említett rajtolási képességeimet illetően... Szerencsére nem lett katasztrófa belőle, szépen lassan kezdtem el előrébb araszolni, itt-ott csatázni egy jót. Géczi Petivel itt nagyon megtaláltuk egymást, ment ide-oda az előzgetés, de aztán végül látható volt, hogy elfáradt, jött is 1-2 apróbb baki, amit kihasználtam és üldözhettem tovább Norbit. Nem is reménykedtem abban, hogy sikerül a 3. helyről tovább lépni, de azt lehetett látni, hogy a Ferrari igencsak csúszkál és ezt az utolsó körben sikerült is kihasználom és a 2. helyen beérni. Heimler Tomi nem tudom hogy hol találta meg azt a fereglyukat, aminek használatával így elhúzott, de hatalmas gratula a győzelemhez!

    Várom már a következő futamot!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  5. #30
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Az enyémet is rosszul rögzítette a 2. futamon.
    Bridgehampton-on Ford Caprival mentem.
    Köszönöm az észrevételt!
    Úgy látom át kell néznem a táblázatot.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Utoljára módosította: masterC; 2021. 10. 22. 00:18.

  6. #31
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Sziasztok. Szerencsére ezen a versenyen sikerült részt venne. Újfent köszönöm a setup-ot a BMW-hez, igaz nem top időt mentem vele, de magamhoz képest sokat javultam így az élvezeti részét is ki tudtam használni a játéknak, nem csak a gépészkedést. Sajnos az első futamon kaptam egy kokit, a fal adta a másikat így főleg az autó pályán tartásával kellett foglalatoskodnom, de volt 1-2 jó pillanat azért. A második futamon jobban elkaptam a fonalat, voltam még 12-13 hely körül is ha jól láttam, jó érzés volt egy kicsit a tömeggel menni, aztán ahogy lenni szokott csúsztam finoman vissza ami nem baj, első versenysorozatom, örülök már a qualifikációknak is. Késöbb beállt a sorrend hátul játszottunk egy nissannal és egy panterával. Erőben bőven lenyomták a bömbit, de kanyarokban szerencsére tudtam hozni, amitől vérszemet is kaptam sajnos, oda is vertem nagyjából a verseny felénél a kocsit, jobb eleje oda is lett, maradt a gépészkedés a végéig. első futamon maradt benyám, gondoltam nyerek egy kis súlyt, nem volt jó ötlet, nagyjából 10 méterrel a cél előtt állt meg a kocsi, nem tudtam begurulni
    Nagyon várom a következő versenyt, most megpróbálok időben elkezdeni készülni re, ne az utolsó 2-3 napon gyakoroljak. Most akkor is rárepülök a shelby-re ha törik ha szakad

  7. #32
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    ]... Heimler Tomi nem tudom hogy hol találta meg azt a fereglyukat, aminek használatával így elhúzott, de hatalmas gratula a győzelemhez!

    Várom már a következő futamot!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Nagyon köszönöm! Kérdésedre válaszolva, valószínűleg a Szíriusz meg a Vénusz is összeállt, hogy sikerült ráérezni az autóra meg a pályára. Illetve, aki még Nissannal megy, javaslom nézze meg az első széttartást, alapból 0.4-0.45 körül van, az rengeteg, azért is kóválygott, nekem legalábbis.

  8. #33
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Ui.: Attila amugy megnéztem a replayt és ahogy néztem Te jöttél nekem mert rámentél a rázóra majd a csúszást korrigálva oldalról meglöktél :/ bár enékül is egy elb@szott futam volt de ezzel együtt szerintem biztos ez lesz az egyik dobós futamom
    Visszanéztem én is. Próbáltam szűken fordulni, hogy elférjünk de megcsúsztam a rázón és korrigálás közben sodródtam a pálya közepe felé, és neked ütköztem, ahogy te is írtad.
    Jobbra tőled volt bőven hely, akár mehettél vola a falhoz közelebb, hogy több helye legyen mindkettőknek egy olyan szakaszán a pályának ahol közvetlen fal övezi azt. Én is kicsit ráfordíthattam volna később, akkor lehet sikerül elkerülnöm a rázót, de nem szerettem volna megkockáztatni, hogy kanyarbejáraton beléd koccanjak.
    Egy kör és 2 kanyar múlva hasonló helyzetben vagyunk csak fordított szerepben, de mivel ott meszebb van a fal ezért szerencsésebb a végkifejlet és én nem veszítek pozíciót.
    Mivel kb. 1-1.5 másodperccel el voltam maradva a top időktől az 1. helyről rajtolva az egész második futamom a védekezésről szólt.
    Igyekeztem minenkivel fair módon és kotaktok nélkül csatázni, ami úgyérzem/úgyemlékszem nagyrészt sikerült is.
    Sajnálom, hogy abban a kanyarban kettőnk között ez nem teljesen jött össze.

  9. #34
    Idézet Eredetileg Attila91 írta Hozzászólás megtekintése
    Jobbra tőled volt bőven hely, akár mehettél vola a falhoz közelebb...
    ... 😑 szerintem inkább hagyjuk!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •