Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (34 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    AC Legends - Watkins Glen - Okt.21

    Folytatódik az őszi AC Legends bajnokságunk, a senior Assetto Corsa-val. A pálya ezúttal is egy amarikai pálya, a híres, F1-et is megjárt Watkins Glen. Annak is a hosszabb, és sikán nélküli verziója, hogy a járgányok kellőképpen feltudjanak bőgni rajta. 2 hét áll rendelkezésetekre hogy eldöntsétek a 'Legends' pakkból melyik kocsival szeretnétek nekivágni ennek a futamnak. Ne felejtsétek a bajnokságban mindegyik kocsit csak 1-szer lehet használni.



    Pálya: Road America - rank (Boot Classic layout) (lilski v1.1) Letöltés: GDrive, RD

    Autó: AC Legends pakk Letöltés: GDrive

    Dátum: 2021.Okt.21 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nincs
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 29 +/-5 °C. Prekvalon fix 29 °C
    Pitek száma: 40

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Legends (A) (ha kell B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - Legends
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 10. 08. 21:18.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Prekval szerver fut, menti a köridőket.

    Felhívnám még a figyelmet a plakáton is látható ShaderPatch-es gumideformációra. Ezekben a hosszú kanyarokban kívűlről prímán látható ahogyan a felniről leakarnak tépődni az abroncsok.

    Jó felkészülést, gyakorolgatást!

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Erre a futamra, a tavalyi tagsággal már nem lehet csatlakozni, csakis a 2021/22-es érvényes tagsággal rendelkező pilóták fognak tudni indulni. Akinek ez még nincs lerendezve, az ne halogassa az utolsó pillanatra. Az éles versenyszerverre is már csak az új jelszóval tudtok majd felcsatlakozni.
    Szervertagságról a részletek

  4. #4
    Sziasztok, van elérhető setap a BMW-hez vagy Porsche-hoz vlhol?
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  5. #5
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, van elérhető setap a BMW-hez vagy Porsche-hoz vlhol?
    Hali. Megosztom a saját BMW-s setupomat: 1.58.195.zip

  6. #6
    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Megosztom a saját BMW-s setupomat: 1.58.195.zip
    Nagyon köszönöm!
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  7. #7
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Sziasztok. Esetleg a Nissanhoz tud valaki adni setupot? szerintem eléggé bent vagyok vele az erdőben

  8. #8
    Gondoltam megosztom én is a setupomat de az a helyzet hogy sehol nem találom a mappát ! se a replayek sem a setupok nincsenek meg ! néztem hátha rejtett mappa de nem, egyáltalán nincs is vagyis nem is generál Assetto Corsa mappát ! nem is találkoztam még ilyennel ! Egy pár hónapja újra lett téve a gép azóta nem is néztem rá !
    A játékban megvan az össes setup de nem értem hova menti !
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2021. 10. 20. 13:29.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam megosztom én is a setupomat de az a helyzet hogy sehol nem találom a mappát ! se a replayek sem a setupok nincsenek meg ! néztem hátha rejtett mappa de nem, egyáltalán nincs is vagyis nem is generál Assetto Corsa mappát ! nem is találkoztam még ilyennel ! Egy pár hónapja újra lett téve a gép azóta nem is néztem rá !
    A játékban megvan az össes setup de nem értem hova menti !
    C/Users/sajátmappa/Documents/Assetto Corsa/setaps
    itt nézted?
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  10. #10
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    C/Users/sajátmappa/Documents/Assetto Corsa/setaps
    itt nézted?
    tudom hogy hülye vagyok meg minden de tudom hogy itt kellene lennie (amikor írtam hogy nem generál Assetto Corsa mappát akkor erre a mappára gondoltam) de documentumok-on belül és sehol máshol sincs ilyen mappa szóval nem tudom hol van!
    De amugy próbáld minnél keményebbre állítani a Nissan futóművét nekem az segített meg a stabilizátorokkal játszani hogy forduljon is valamennyire (elsőt alacsonyabbra hátsót magasabbra legalábbis én így állítottam)
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2021. 10. 20. 15:15.

  11. #11
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Több helyen is ezt írják a setupok helyének:
    Documents/AssettoCorsa/setups/the car/the track

    Köszönöm az útmutatást, este majd tökölök vele. Szerencsére a bejutó idő eddig megvan

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    tudom hogy hülye vagyok meg minden de tudom hogy itt kellene lennie (amikor írtam hogy nem generál Assetto Corsa mappát akkor erre a mappára gondoltam) de documentumok-on belül és sehol máshol sincs ilyen mappa szóval nem tudom hol van!
    De amugy próbáld minnél keményebbre állítani a Nissan futóművét nekem az segített meg a stabilizátorokkal játszani hogy forduljon is valamennyire (elsőt alacsonyabbra hátsót magasabbra legalábbis én így állítottam)
    Tippem szerint több 'User'-ed lehet létrehozva a windózba, és nem az alatt a név alatt nézed a Documents mappát.

    Itt az én nissan-os setem, de nemsokat klikkeltem rajta: https://pastebin.com/KFLqtwc2 (copy paszta, ini file-ba, és bemásolni ahova kő)

  13. #13
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tippem szerint több 'User'-ed lehet létrehozva a windózba, és nem az alatt a név alatt nézed a Documents mappát.

    Itt az én nissan-os setem, de nemsokat klikkeltem rajta: https://pastebin.com/KFLqtwc2 (copy paszta, ini file-ba, és bemásolni ahova kő)
    kettő user van
    van egy "Publik"-nak nevezett és az enyém de egyikben sincs semmit !
    tudom minek merre kellene lennie mert korábban gyakran másolgattam onnan ki be setupokat de most nincs! mind1 majd egyszer csak rájövök, most annyira nem zava csak meglepődtem hogy nincs sehol :O
    csináltam egy ellenörzést steamen az AC -ra találta egy hibás fájlt azt letöltötte megint azt ennyi na mind1
    Remélem segít majd Kristóf setupja !

  14. #14
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tippem szerint több 'User'-ed lehet létrehozva a windózba, és nem az alatt a név alatt nézed a Documents mappát.

    Itt az én nissan-os setem, de nemsokat klikkeltem rajta: https://pastebin.com/KFLqtwc2 (copy paszta, ini file-ba, és bemásolni ahova kő)
    A végén az az EXT patch data micsoda?
    [__EXT_PATCH]
    VERSION=0.1.75

    nekem 1.60

  15. #15
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Gaben84 írta Hozzászólás megtekintése
    A végén az az EXT patch data micsoda?
    [__EXT_PATCH]
    VERSION=0.1.75
    nekem 1.60
    ShadersPatch verzió lehet. Nekem 175-ös van fennt. De nemhiszem hogy a kocsibeállításban, bármit is befolyásolna. Nemtudom miért lehet elmentve a setupban.

  16. #16
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ShadersPatch verzió lehet. Nekem 175-ös van fennt. De nemhiszem hogy a kocsibeállításban, bármit is befolyásolna. Nemtudom miért lehet elmentve a setupban.
    Aha-aha. Nekem inkább valami boost patch-nek tűnik, amilyen időket mentél...!

  17. #17
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Megosztom a saját BMW-s setupomat: 1.58.195.zip
    Én is köszönöm a setupot, le tudtam jönni 2:03-ra, kezelhetőbb a BMW mint a Nissan, nekem

  18. #18
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Hali.

    Én hétvégén befizettem a tagságot, jeleztem is a kapcsolat menüponton keresztül a leírtak alapján, de még a profilomban nem frissült a tagság éve. Van esély rá, hogy estig ez megtörténik?

  19. #19
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    #metoo

    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.

    Én hétvégén befizettem a tagságot, jeleztem is a kapcsolat menüponton keresztül a leírtak alapján, de még a profilomban nem frissült a tagság éve. Van esély rá, hogy estig ez megtörténik?

  20. #20
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    írtam Kiss Szabinak a tagságokról. Ha esetleg estig nem változna a tagságotok, akkor futam elött discord-ra majd gyertek fel. Rendezve lesz.

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Éles szerver fut (#Race). A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk.
    • Az új 21/22-es szerverjelszóval lehet fellépni a szerverre. Szervertagok itt találják meg a jelszót. Probléma esetén gyertek fel discord-ra.
    • Ügyeljtek rá hogy a nevezett kocsitokkal lépjetek fel a szerverre!
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nincs gumimelegítő paplan. A verseny első köreiben senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét, úgyis adódni fog lehetőség előzésekre, úgyis könnyű hibázni ezekkel a kocsikkal.
    • Ha valaki véletlen elfelejtett volna nevezni, de indulna a futamon, az csak külön szervezői engedéllyel léphet fel a szerverre. Azt itt a topikban lehet igényelni.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  22. #22
    vlmi gáz van a mikrofonommal, nem tudom beállítani discordon. bocsi.
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  23. #23
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Simresults

    Varga Ádám BMW-vel csatlakozott fel először a szerverre, de Nissan-nal ment végig, azonban az AC rosszul rögzítette. Ez javítva az Autóhasználatban.
    Utoljára módosította: masterC; 2021. 10. 21. 22:15.

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Jesz, ez volt az egyik jollyjoker-es futamom, úgyhogy teljesítménykényszer alatt voltam. Az első futam első köreit túlélve, bemelegedve az élen tudtam maradni, hál isten egyik H váltós sem tudott lerajtolni. Csabi a végén mintha rátett volna még egy lapáttal mögöttem, ami nem esett jól mert már sárgult a bal hátsóm, és kezdett 'ingóványos' lenni a talaj alattam, de nemszusszanhattam egy pillanatra se. Win! Cél pipa.

    Második futamon viszont rohadt lassan, alig tudtam előrefele haladni (hiába volt jó a tiszta tempóm). Mátéval körökön át játszadoztunk, kívűl-belűl, amit máskor élveztem volna, csakmost iparkodni sem ártott volna, 0 helyet jöttünk előre a 10 helyen... Aztán valahogy csak sikerűlt dűlőre jutni, Nagy Laci is állta a sarat, féktáva hiába értem a másik mellé valami mindig hibázott. Aztán menetközben rájöttem hogy a pantera híres fékével lett valami. Kicsit bepánikoltam hogy milesz. De okosan (app nélkűl) rájöttem hogy a másik szélárnyékán felkúszva, a féktávhoz érve pont akkor nem lesz fékerőm amikor kéne. Szóval elkezdtem hűtő/alternatív íveken menni, így konszolidálódott a helyzett P4-ig sikerált feljönni.

    Szupi kis futamok voltak. Jó volt látni ezt a sokféle kocsit a pályán. A kedvencem a legmélyebb ponton lévő jobbos visszafordító kijövetele, hogy a pantival ott ellentartva, balra kormányozva lehetett szépen kijönni.

    Grat mindenkinek aki végigtolta

  25. #25
    Csatlakoznék Kristófhoz, ez tényleg egy fain futam volt szerintem is! Ez valószínűleg annak is köszönhető, hogy végre kompetensebb autót sikerült választani.. Kicsit szokni kellett a hirtelen megjövő töltönyomást, de amikor már volt fogalmam, hogy hogy működik az autó, és a gyári borzalmas első széttartást orvosoltam, elkezdett működni. A kvalin azt hittem, hogy nagyn jó időt sikerült kisajtolnom az autóból, majd az első futamon Géczi Péter megmutatta, hogy nem, hanem turistáskodtam a pályán. 20 percen keresztül csatáztunk, egyszer ő elöl, aztán csere, de 1 másodpercnél nagyobb különbség talán egyszer sem volt, hatalmas pacsi, nagyon jó meccs volt! Rájöttem, hogy volt féktáv ahol 50 métert bennehagytam, és egy csomó másik, ahol kevesebbet, így verseny javítottam kb 1 másodpercet a sajtát legjobbon (tudom, a pálya is javult).
    Aztán a második futamon sikerült a rajt, így a 6. helyről felugrottam a negyedikre, majd egész gyorsan sikerült felküzdenem magam az első helyre, utána már csak azon ment az izgulás, hogy ne rúgjam bokán saját magam...
    Végül ezt sikerült teljesíteni, és behúzni a futamot, nagyon örültem neki!
    Gratula mindenkinek, amiket láttam, azok szintén jó meccsek voltak!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •