Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.053

    AC Legends - Bridgehampton - Okt.7

    Uraim! Motorokat elindítani! Második fordulójával folytatódik az őszi AC Legends bajnokságunk. A soron következő helyszínünkön párszor már jártunk ezelött, de lehet valakinek újdonság lesz, Bridgehampton. Homokdűnés, régi, hullámvasutas amcsi pálya. Homokcsapda szerűen szépen megfogja a kocsikat ha lecsúszik az ember. 2 hét áll rendelkezésetekre hogy eldöntsétek a 'Legends' pakkból melyik kocsival szeretnétek nekivágni ennek a futamnak. Ne felejtsétek a bajnokságban egyszer már használt kocsival nem indulhattok újra. Jó felkészülést!



    Pálya: Bridgehampton - rank (v2.0) Letöltés: GDrive

    Autó: AC Legends pakk Letöltés: GDrive

    Dátum: 2021.Okt.7 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nincs
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 32 +/-5 °C. Prekvalon fix 32 °C
    Pitek száma: 40

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Legends (A) (ha kell B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - Legends
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 24. 14:32. Indoklás: Bridgehampton link javítása

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.053
    Prequal szerver már megy is, menti a köridőket, lehet tesztelgetni.

  3. #3
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Sziasztok,
    A pályát mindenki töltse le, attól függetlenül, hogy megvolt-e vagy sem, mivel a rajthelyeket az alap 24-ről 40-re bővítettük!

    A későbbiekben, ha vissza szeretné valaki állítani alapbeállításra, az a következő fájlt módosítsa a Steam mappáján belül: \steamapps\common\assettocorsa\content\tracks\brid gehampton\ui\ui_track.json

    Alapbeállítás:
    "pitboxes": "24",
    Ha nincs beállítva, akkor pl a Content Manager ezt fogja mutatni (tehát csak random kiválaszt 24 autót amivel fel tudsz csatlakozni):
    Screenshot 2021-09-24 120843.jpg

  4. #4
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Az mennyire gáz, hogy egyedül a shelby-vel sikerült úgy végig találnom a pályán, hogy az értékelhető is legyen?

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.053
    Idézet Eredetileg Gaben84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az mennyire gáz, hogy egyedül a shelby-vel sikerült úgy végig találnom a pályán, hogy az értékelhető is legyen?
    Hát az meddő furcsaság lenne. Ha még új számodra a pálya, akkor elöbb utóbb a többi kocsival is körbe fogsz találni, talán gyorsabban is. A shelby a nagy, hosszú egyenes pályákat szereti inkább. De ami jólesik

  6. #6
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az meddő furcsaság lenne. Ha még új számodra a pálya, akkor elöbb utóbb a többi kocsival is körbe fogsz találni, talán gyorsabban is. A shelby a nagy, hosszú egyenes pályákat szereti inkább. De ami jólesik
    Igazad lett. Kipróbáltam mindegyik autót. Eddig a Capri lett a befutó, azzal sikerült szintidő alá mennem. Viszont ami furcsa, hogy nagyon nagy százalék Panterával megy, na azt az istennek nem sikerült bekonfigolnom, hogy használható legyen

  7. #7
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Idézet Eredetileg Gaben84 írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad lett. Kipróbáltam mindegyik autót. Eddig a Capri lett a befutó, azzal sikerült szintidő alá mennem. Viszont ami furcsa, hogy nagyon nagy százalék Panterával megy, na azt az istennek nem sikerült bekonfigolnom, hogy használható legyen
    Ezzel is szerettünk volna mindenkit kihívás elé állítani, hogy olyan autóval is menni kell, ami annyira nem fekszik... A Pantera nekem se tartozik a kedvenceim közé, még én is játszok a gondolattal, hogy hova is lőjem el...

  8. #8
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    sziasztok

    Az lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy a rank miért nem rögzíti a köridőket? A teszt szerveren nem lehetne a 45 perces gyakorló szakaszt 90-re emelni? Ha versenyezni akar a nép, akkor bármikor át lehet váltani rá, de a 45 perc nagyon gyorsan el tud telni. Köszi

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.053
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok

    Az lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy a rank miért nem rögzíti a köridőket? A teszt szerveren nem lehetne a 45 perces gyakorló szakaszt 90-re emelni? Ha versenyezni akar a nép, akkor bármikor át lehet váltani rá, de a 45 perc nagyon gyorsan el tud telni. Köszi
    45 perces session a prequal szerveren egyfajta kompromisszumos középút (régebben volt már itt minden).
    30 perces futamtávokat simán lehet rajta tesztelni, miből, mennyi marad a végére.
    A nem túl hosszú session-el pedig azt szeretnénk kicsit elősegíteni, hogy 'megtaláljátok' egymást a pályán. Egy picit tapasztaljuk meg, hogy a másik kocsi, vezető, mennyire mehet másképp, mennyire viselkedik másképp a pályán. Hogyan rajtol, milyen a féktávja. Ne csak egyedűl körözgessünk az időre.
    A 2 körös futamot is át lehet szavaztatni, ha a jelenlévők többségének nincs kedve hozzá.

    Persze ha még pár ember beírja hogy növeljük a 45 percet, akkor feljebb tolhatjuk picit.

    Rank
    -ot egészen pontosan nem tudom hogyan műxik, kerülnek rá a köridők, szerintem ha van külön rankapp-od, akkor közel valós időben elmenti a legjobb köridődet. De valahogy a prekis, kvalis legjobb köridők is átkerülnek. B.Laci az atyja ezeknek, majd megkérdezem tőle hogyis van...

  10. #10
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    45 perces session a prequal szerveren egyfajta kompromisszumos középút (régebben volt már itt minden).
    30 perces futamtávokat simán lehet rajta tesztelni, miből, mennyi marad a végére.
    A nem túl hosszú session-el pedig azt szeretnénk kicsit elősegíteni, hogy 'megtaláljátok' egymást a pályán. Egy picit tapasztaljuk meg, hogy a másik kocsi, vezető, mennyire mehet másképp, mennyire viselkedik másképp a pályán. Hogyan rajtol, milyen a féktávja. Ne csak egyedűl körözgessünk az időre.
    A 2 körös futamot is át lehet szavaztatni, ha a jelenlévők többségének nincs kedve hozzá.

    Persze ha még pár ember beírja hogy növeljük a 45 percet, akkor feljebb tolhatjuk picit.

    Rank
    -ot egészen pontosan nem tudom hogyan műxik, kerülnek rá a köridők, szerintem ha van külön rankapp-od, akkor közel valós időben elmenti a legjobb köridődet. De valahogy a prekis, kvalis legjobb köridők is átkerülnek. B.Laci az atyja ezeknek, majd megkérdezem tőle hogyis van...
    ok, köszi

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.053
    • Éles szerver fut. A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk. Szerverjelszó (még a régi, szokásos) tagoknak itt.
    • ügyeljtek hogy a saját, nevezett kocsitokkal lépjetek fel a szerverre (Nevezés alapján)!
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nem ismerjük még teljesen sem a különböző kocsikat, sem egymás kvalitását. Nincs gumimelegítő se, így a verseny első köreiben senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét, úgyis adódni fog lehetőség előzésekre, könnyű hibázni, lecsúszni a kocsikkal.
    • Ha valaki véletlen elfelejtett volna nevezni, de indulna a futamon, az csak külön szervezői engedéllyel léphet fel a szerverre. Azt itt a topikban lehet igényelni.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  12. #12
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Sziasztok!

    Csaba ne aggódj az R1-ben történtek miatt, számomra nincs nagy jelentősége a futam pozícióknak. Végül hátulról folytatva sikerült néhányat előznöm. Én magam is néztem be féktávokat, volt ahol eldobta az autó hátulját, hogy ne menjek bele az előttem haladóba, volt ahol kisebb riszálással megúsztuk, egy esetben keresztbe raktam valakit a t1 után, majd próbáltam a homokon vissza lökni egyenesbe aztán abból lett egy teljes megforgás. Nekem ott elég is volt. Sajnos minden autó másképp viselkedik, máshol van a fékpontja és teljesen kiszámíthatatlan hátulról haladva, hogy mi fog elöl történni. A kanyar közepén mégnagyobbat fékezni pedig nagyon para, ha elrántom a kormányt, akkor kivágódok a pályáról. A t1 utáni rész pont ilyen.
    P2-be még életemben nem kvaliztam magam, erre azért büszke vagyok a verseny pedig egy más világ.

    Köszi a szervezést, 2 hét múlva tali

  13. #13
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590

  14. #14
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Csaba ne aggódj az R1-ben történtek miatt, számomra nincs nagy jelentősége a futam pozícióknak. Végül hátulról folytatva sikerült néhányat előznöm. Én magam is néztem be féktávokat, volt ahol eldobta az autó hátulját, hogy ne menjek bele az előttem haladóba, volt ahol kisebb riszálással megúsztuk, egy esetben keresztbe raktam valakit a t1 után, majd próbáltam a homokon vissza lökni egyenesbe aztán abból lett egy teljes megforgás. Nekem ott elég is volt. Sajnos minden autó másképp viselkedik, máshol van a fékpontja és teljesen kiszámíthatatlan hátulról haladva, hogy mi fog elöl történni. A kanyar közepén mégnagyobbat fékezni pedig nagyon para, ha elrántom a kormányt, akkor kivágódok a pályáról. A t1 utáni rész pont ilyen.
    P2-be még életemben nem kvaliztam magam, erre azért büszke vagyok a verseny pedig egy más világ.

    Köszi a szervezést, 2 hét múlva tali
    Vissza kell néznem az esetünket, mert igazából tudom, hogy a Pantera rosszabb féktávon, tehát erre figyeltem, de nem teljesen értettem mi történt. Mindenesetre az eset óvás nélkül is kivizsgálásra fog kerülni és a megfelelő ítélet meg fog születni.

  15. #15
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Bercitől pedig ismét bocsánatot szeretnék kérni a lökésért, totál felesleges volt. Természetesen az óvás abszolúte helyénvaló.

  16. #16
    Erre még SRS-en is jár a két hét ban
    (és természetesen véletlenűl sem nyomta rá ez az incidens a bélyegét az egész versenyemre)
    https://youtu.be/LDL8WGQLLkA
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Bercitől pedig ismét bocsánatot szeretnék kérni a lökésért, totál felesleges volt. Természetesen az óvás abszolúte helyénvaló.

  17. #17

  18. #18
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Vissza kell néznem az esetünket, mert igazából tudom, hogy a Pantera rosszabb féktávon, tehát erre figyeltem, de nem teljesen értettem mi történt. Mindenesetre az eset óvás nélkül is kivizsgálásra fog kerülni és a megfelelő ítélet meg fog születni.
    Ha a kivizsgálást követően úgy találod, hogy továbbra is te vagy a hibás szerintem elég, ha levonod a helyes következtetést az esetből, én nem vagyok a büntetések híve

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.053
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Erre még SRS-en is jár a két hét ban
    (és természetesen véletlenűl sem nyomta rá ez az incidens a bélyegét az egész versenyemre)
    https://youtu.be/LDL8WGQLLkA
    Hát igen, teljesen felesleges a másik szélárnyékában az utolsó utáni pillanatig bentmaradni, hiszen AC-ban eleve nincs nagy hatása a szélárnyéknak, és csak az ilyen sarokpöcköléses ráfutásokat lehet vele kockáztani.

    Gratula akik végigcsinálták mindkét futamot. Ismét eseménydús versenyek alakultak ki, ahol volt minden mint a búcsúban. A pálya az egy egyenesét kivéve teljes koncentrációt, folyamatos igazgatást igényelt volna, de fejben ma idejekorán elfáradtam, így a második futamon sajna túl olcsón adtam a bőrömet, éscsak hátrafele pofoztak a többiek.
    Legközelebb találkozunk WatkinsGlen-ben!

  20. #20
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Erre még SRS-en is jár a két hét ban
    (és természetesen véletlenűl sem nyomta rá ez az incidens a bélyegét az egész versenyemre)
    https://youtu.be/LDL8WGQLLkA
    A "zseniális" teljesítményem az 1. versenyen ha 2 hét eltiltást nem is, de egy BUÁ-t nagy valószínűséggel érni fog. Az kellőképpen nevelő célzatú szokott lenni.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  21. #21
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    590
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a kivizsgálást követően úgy találod, hogy továbbra is te vagy a hibás szerintem elég, ha levonod a helyes következtetést az esetből, én nem vagyok a büntetések híve
    Ilyen esetben én nem veszek részt, a többi versenybíró dönt majd erről és ez így fair.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  22. #22

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •