Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    AC Legends - Road America - Sep.23

    Uraim! Motorokat elindítani!
    Indul az őszi AC Legends bajnokságunk, a senior Assetto Corsa-val. Ez első pálya egy jó nagy, hosszú, egyszerűbb pálya lesz, az amerikai Road America. 2 hét áll rendelkezésetekre hogy eldöntsétek a 'Legends' pakkból melyik kocsival szeretnétek nekivágni ennek a futamnak. Ne felejtsétek a bajnokságban mindegyik kocsit 1-szer használni kell. Ne lőjjétek el elsőre a puskaporotokat (vagy épp igen).



    Pálya: Road America - rank (lilski v1.0) Letöltés: GDrive, RD

    Autó: AC Legends pakk Letöltés: GDrive

    Dátum: 2021.Szep.23 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nincs
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 30 +/-5 °C. Prekvalon fix 30 °C
    Pitek száma: 43

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #Race - Legends (A) (ha kell B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - Legends
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 08. 11:30.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Prekval szerver már fut. Mindegyik kocsival menti a köridőket.

    Töltsétek le a pakkokat, nézzétek meg minde okés-e. Ha bármi problémát tapasztalnátok, jelezzétek!

    Jó tesztelgetést, gyakorlást

  3. #3
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Máténak nem ártana egy igen erős BOP, ez az űr idő amit megy már túlzás!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  4. #4
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Máténak nem ártana egy igen erős BOP, ez az űr idő amit megy már túlzás!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Ezzel csak egyetérteni tudok!

  5. #5
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    21.9? te jó ég

  6. #6
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Máténak nem ártana egy igen erős BOP, ez az űr idő amit megy már túlzás!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Szerintem nem kell máténak semmiféle BOP

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Versenynap.

    Ne felejtsetek el nevezni a futamra este 7 óráig! Amelyik kocsival neveztek, azzal kötelező indulni a futamon.

    Az éles szerverre még az érvényben lévő (2020/21-es) jelszó lesz beállítva (régi tagsággal rendelkezők is indulhatnak még), amit itt találtok meg: Szerverjelszó 2020/2021
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 23. 18:19.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Éles szerver fut. A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk. Szerverjelszó tagoknak itt.
    • ügyeljtek hogy a saját, nevezett kocsitokkal lépjetek fel a szerverre!
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nem ismerjük még teljesen sem a különböző kocsikat, sem egymás kvalitását. Nincs gumimelegítő se, így a verseny első köreiben senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét, úgyis adódni fog lehetőség előzésekre, könnyű hibázni a kocsikkal.
    • Ha véletlen elmértek egy féktávot, és van elöttetek valaki, próbáljátok meg elkerülni az ütközést, rántsátok ki a kormányt, menjetek ki a bukótérbe, fűre, saját testi épségeteket sem kímélve akár.
    • Ha valaki véletlen elfelejtett volna nevezni, de indulna a futamon, az csak külön szervezői engedéllyel léphet fel a szerverre. Azt itt a topikban lehet igényelni.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 23. 19:16.

  9. #9
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

  10. #10

  11. #11
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    ez miaz ?

  12. #12
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    ez miaz ?

    Minden autó egyszer használható, ezt a listát vezetem mindenki számára

    A bajnokságot még tovább csavartuk hiszen a szabályzat szerint mindegyik kocsit meg kell hajtani mindenkinek. A sorrendje, hogy melyik pályára melyik kocsit választjátok az viszont tetszőleges. Igy garantáltan mindig sokféle versenyautó lesz a pályán. Nagyban eltérő képet mutathatnak majd a futamok, taktikázásra is lehetőséget ad a rendszer. Ha valaki villog az egyik futamon, lehet hogy a következőn épp szenvedni fog.
    AC Legends Bajnokság (gtr-masters.hu)

    Illetve a versenyszabályzat 3.1-es pontja is ezt írja le - http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7558

  13. #13
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    ez miaz ?
    Mivel minden futamon más autót kell választani, egy lista, hogy könnyebben átlátható legyen mindenki számára, ki milyen autót használt el már korábban.

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Futamról az élménybeszámolók, vélemények, észrevételek jöhetnek ide a topikba.

    Ha valakit netán szabálytalanság ért a futamon, azt szerdáig tudja a tudomásunkra juttatni, óvás formájában: óvások topik

  15. #15
    Idézet Eredetileg Romeo25 írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel minden futamon más autót kell választani, egy lista, hogy könnyebben átlátható legyen mindenki számára, ki milyen autót használt el már korábban.
    orulok, hogy nem csak en nem olvastam el ezt a bekezdest, ha nem teszitek ide is be, fel nem tunt volna, de szerintem nem csak ketten leszunk ezzel igy
    (sot akkor nem is porscheval mentem volna, ha tudom, de igy jartam)
    Amugy meg tok jo otletnek tartom.

  16. #16
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    orulok, hogy nem csak en nem olvastam el ezt a bekezdest, ha nem teszitek ide is be, fel nem tunt volna, de szerintem nem csak ketten leszunk ezzel igy
    (sot akkor nem is porscheval mentem volna, ha tudom, de igy jartam)
    Amugy meg tok jo otletnek tartom.
    én tudtam.... csak nem sejtettem !

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Akkor ez lett a tanulópénz annak aki nem olvasta el az fb híreket, vagy a bajnokság kiírását, vagy a szabályzatot.

    De bizti ami bizti: A bajnokság során amelyik kocsival már elindultatok egy futamon, azzal már nem jöhettek egy következőn.

  18. #18
    Replay elérhető vlhol? Sajnos nekem nem rögzítette, pedig be volt állítva.
    www.vedditt.com
    SMARTZILLA Racing Team

  19. #19
    Kovács Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 12. 24.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    3

    Cool

    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Replay elérhető vlhol? Sajnos nekem nem rögzítette, pedig be volt állítva.
    Az engem is érdekelne.

    Első bajnokság amiben részt veszek, és hatalmas élmény úgy mezőnyben autózni, hogy mindenkinek az a célja, hogy az úton maradjon ő és más is. (Főleg ilyen autókkal nehéz)
    Mind a két futamban belém jöttek hátulról egyből az elején, de ez az élményen nem változtatott.

    Várom a következőt.!!!!

  20. #20
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Replay elérhető vlhol? Sajnos nekem nem rögzítette, pedig be volt állítva.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...gends-Replayek

  21. #21
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Csabától szeretnék elnézést kérni amiért az első versenyen "teljessen blokkoltam" sajnos örültem ,hogy elötte össze tudtam szedni a gépet, láttam a kék zászlót de volt egy-két problémám és hirtelen megjelentél a kanyarban mögöttem mint egy torpedó bocs de nem tudtam levegővé változni... sajnálom.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Futamról az élménybeszámolók, vélemények, észrevételek jöhetnek ide a topikba.
    Aki ezután menne a Panterával, egy érdekesség, amire Valter kollégával jöttünk rá: Itt, Road America-n, nagyjából egy kör után elmelegítette a fékeket, és a hármas kanyarban (hosszú egyenes után bal 90°) a féktáv végére már 900 °C felett voltak a féktárcsák, tehát nagyjából semmit nem lassult, ezért is kellett lehetetlenül hosszú féktávokat venni végig, és gyakran rettegve egyest szúrni, hogy valahogy beforduljon.

    Nagyon tetszett Kristóf kommentje:
    Idézet Eredetileg Kettel írta
    Olaszok...
    Az egyenesekben nagyjából visszahűlt, de az ilyen 240->100 km/h féktávokat nagyon-nagyon-nagyon nem szerette. De igazából valahol ez nem is volt gond, mert kanyartempóban simán ott volt a többi autóhoz képest, egyenesben meg a legjobbnak tűnt (lásd: rajtok)

    Egyébként így, kvázi az esélytelenek nyugalmával is nagyon izgalmas volt a verseny, az első futamon Kiss Jánossal csatáztunk nagyon jót, kerülgettük egymást rendesen!

  23. #23
    Ács Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 07.
    Város
    Héreg
    Üzenetek
    17
    Sziasztok

    Én imádtam a tegnapi verseny mindkét futamát. Igaz a végén botorkáltam, szerencsére forgalmi akadályt nem képeztem
    Mivel nekem új mindegyik autó és mindegyik pálya, remek tanulópénz volt. A quali időm éppen bejutó 1.31.846 volt, ahhoz képest a második futamra 1.28.2 környékét tudtam menni és szerencsére nem voltam ezzel egyedül így remek kis csaták alakultak ki a 16-17-18. helyen. Az első futam kicsit lapos volt,18-nak kezdtem, 18-nak is végeztem, nagyjából légüres térben mentem, de a második futam minden percét élveztem, a t@kömön is folyt az izzadság, olyat kellett küzdeni
    Főleg az tetszett, hogy hiába nyert az ember egy kis előnyt, nem lehetett lazsálni mert a kocsi azonnal meg is bosszulta, és vissza is estek a nyakamra. Próbáltam a lehető legsportszerűbben menni, kerülni minden kontaktot, sajnos a rajtnál befordítottak elém egy másik porsche-t, mellettem is voltak, nem tudtam mit tenni, ezúton is elnézést kérek hogy feltettelek a falra
    Összegezve remek verseny volt, nagyon várom már most a következőt, bár a tegnapi beszélgetés alapján remekül sikerült lábon lőnöm magam, hogy elhasználtam a porsche-t az első versenyen, de hát mint tudjuk a szabályok nem ismerete nem mentesít

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Replay elérhető vlhol? Sajnos nekem nem rögzítette, pedig be volt állítva.
    Jesszus, milyen régi őskövület tagokat hozott felszínre ez a bajnokság

    Mondjuk Csabának vmi 2006-os hozzáférése is van (csak nem egyesítettük valamiért)
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 24. 11:23.

  25. #25
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése

    Egyébként így, kvázi az esélytelenek nyugalmával is nagyon izgalmas volt a verseny, az első futamon Kiss Jánossal csatáztunk nagyon jót, kerülgettük egymást rendesen!
    Élveztem én is, a két egyenesben nem tudtam mit kezdeni a nagy tempóddal, de a rövidebb féktávokkal csak vissza tudtam eléd bújni

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •