Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Trophy AC Legends Bajnokság



    A még mindig népszerű Assetto Corsa, talán még sosem volt ennyire vonzó, a még mindig gyarapodó , egyre szélesebb, minőségibb kiegészítéseinek köszönhetően. Az őszi szezonra is egy izgalmas, változatos bajnokságot igyekeztünk számotokra szervezni.
    Nem hivatalos kiegészítőből választottunk, a kocsik ismételten az öregebb vonalat képviselik, az AC Legends pakk-ot (v3.0) fogjuk meghajtani! A pakkból is legjobban közelállóakat, minőségieket csipegettük ki. A járgányok sok embernek még a GT Legends-ből lehet még ismerős. Igazi, vagány, ikonikus masinák ezek a hőskorból. Nincsenek eletronikai segítségek, nincs semmi ami beleszól a vezetésbe, igazi kihívás, "munka" meghajtani ezeket a gépeket.

    A bajnokságot még tovább csavartuk hiszen a szabályzat szerint mindegyik kocsit meg kell hajtani mindenkinek. A sorrendje, hogy melyik pályára melyik kocsit választjátok az viszont tetszőleges. Igy garantáltan mindig sokféle versenyautó lesz a pályán. Nagyban eltérő képet mutathatnak majd a futamok, taktikázásra is lehetőséget ad a rendszer. Ha valaki villog az egyik futamon, lehet hogy a következőn épp szenvedni fog.

    A 7 fordulós bajnokságból a 5 legjobb egyéni eredmény számít bele a végértékelésbe. A versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre -kivéve az 1db, 1 órás futamot-, nemigen kell tartalékolni, elég túlélni. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon. Lesz lehetőségetek csapatokat alakítani, és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba lehet szállni!

    A gyakorló szerver mindenki számára elérhető és a köridők rögzítésre kerülnek, jelszó és továbi infók az első futam topikjában:
    AC Legends - Road America - Sep.23


    Versenynaptár <= helyszínek, dátumok, futamtopikok
    Tartalék pálya, ha valamilyen okból kifolyólag cserélni kell valamelyik helyszínt: Nürburgring GP


    Pontverseny | Versenyszabályzat | Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!) | Autóhasználat

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:


    • Az Assetto Corsa és a Porsche 1 DLC eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Az általunk összerakott AC Legends autópakk telepítése, megfelelő helyre másolása.
    • Használandó pályákat ebben a Gdrive megosztásban, illetve az egyes futamok kiírásában is megtaláljátok.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - Legends szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • A GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni: Szervertagság 2021/2022
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 14. 20:05.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Két db YouTube videó hogy ez a Legends 'pakk' miről is szól:




    A kocsipakk-ot amit elérhetővé tettünk (https://drive.google.com/file/d/1mBe...53pUQX6tj/view) a v.3.0-s mod-ból gyúrtuk össze. Kivettük belőle azon kocsikat amiket nem használunk, vagy valamiért túlságosan kilógtak (Jaguar, Porsche 906..). Beleraktuk a Pantera-t, mivel az egy különálló mod, más a készítője (P&G). Egypár kocsihoz utólagosan készítettek fuel (üzemany fogyást) érintő javítást, azt is tartalmazza.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 08. 11:27.

  3. #3
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Kis segítség, kiegészítés az autók kiválasztásához:
    A mod készítői az autókat direkt kiegyenlítették hogy nagyjából pariban legyenek egymással, ezért külön BOP használatára nincs szükség, nem vállalkoztunk rá. Természtesen vezethetőség, irányíthatóság tekintetében minden autó másképp viselkedik. Mindegyik egy külön karakter. Ezek a különbségek setup-al viszont kisimíthatóak. Minden autó ugyanazt az egyfajta (V) gumikeveréket használja, nincs különbség. A kocsikat hosszasan teszteltük közösen, ennek alapján, elsősorban vezethetőség szempontjából 4 kategóriába sorolnánk őket, aféle iránymutatásként, a kezdethez való segítségként. A különbségek minimálisak, némely típus inkább a kanyarokban lesz erős, míg mások a hosszú egyeneseket kedvelik inkább. Ezért ez a lista ne tévesszen meg senkit, a nehezebben vezethető autókkal is lehet az élen autózni, vagy futamot nyerni.

    Legkönnyebb:
    Pantera

    Könnyű:
    Porsche
    Nissan
    BMW

    Közepes:
    Ferrari
    Ford
    Nissan
    Porsche

    Nehéz:
    Daytona

    Kezeljétek óvatosan, mivel mindannyiunknak más vezetési stílusa van, ebből adódóan mindenkinél más sorrend alakulhat ki. Mint említettük, minden autó más karakterisztikájú, ezért igyekezzetek megtalálni a számotokra megfelelő autó+pálya kombinációt.
    Jó szórakozást, taktikázást és tesztelést, találkozunk a pályán
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 09. 08. 11:26.

  4. #4
    Izgalmasnak hangzik, alig várom!

  5. #5
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Helló!

    Letöltöttem az autópackot, megvan a porsche pack I is!
    Letöltöttem a Road America liski változatát is, ugyan volt már egy régebbi verzió.

    Szervert látom, pálya betölt, mikor az autókat töltené megakad a Shelby Daytonánál, bármelyik autót választom a packból a Shelbyt nem tölti be.
    Offline kipróbáltam minden oké, csak a Shelbyt nem tölt be.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!

    Letöltöttem az autópackot, megvan a porsche pack I is!
    Letöltöttem a Road America liski változatát is, ugyan volt már egy régebbi verzió.

    Szervert látom, pálya betölt, mikor az autókat töltené megakad a Shelby Daytonánál, bármelyik autót választom a packból a Shelbyt nem tölti be.
    Offline kipróbáltam minden oké, csak a Shelbyt nem tölt be.
    Igen, ez már nem aza régi Road America amin régebben mentünk párszor.

    Csak találgatni, tapogatózni tudok a Shelby-t illetően...
    - Szerver betöltésénél a legelső daytona-nál (talán 6. a rajtrácson) akad el, vagy a legutolsónál (42. talán)? hányas rajtszámúnál? ledobásnál nem ír ki vmi hibaüzit?
    - Szerveren láttam hogy több (kb 3) fajta kocsival is felcsatlakoztal, vagy csak próbálkoztál? érvényes kört nem mentél azt látom, mert akkor rögzűlt volna a köridőd a prekin.
    - Becsomagoltam a saját daytona könyvtáramat, töröld a sajátodat, nézd meg ezzel, de én is direkt a közös pakk-ot használom. https://www.dropbox.com/s/zvhovwzje0y341b/ac_legends_gt_shelby_daytona.zip?dl=0
    - ContentManager-el próbálkoztál csatlakozni? Esetleg alap menüből is megpróbálhatod. én kipróbáltam CM-el, CM nélkűl, ShaderPatch-el, és anélkűl is, mindig ment

  7. #7
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez már nem aza régi Road America amin régebben mentünk párszor.

    Csak találgatni, tapogatózni tudok a Shelby-t illetően...
    - Szerver betöltésénél a legelső daytona-nál (talán 6. a rajtrácson) akad el, vagy a legutolsónál (42. talán)? hányas rajtszámúnál? ledobásnál nem ír ki vmi hibaüzit?
    - Szerveren láttam hogy több (kb 3) fajta kocsival is felcsatlakoztal, vagy csak próbálkoztál? érvényes kört nem mentél azt látom, mert akkor rögzűlt volna a köridőd a prekin.
    - Becsomagoltam a saját daytona könyvtáramat, töröld a sajátodat, nézd meg ezzel, de én is direkt a közös pakk-ot használom. https://www.dropbox.com/s/zvhovwzje0y341b/ac_legends_gt_shelby_daytona.zip?dl=0
    - ContentManager-el próbálkoztál csatlakozni? Esetleg alap menüből is megpróbálhatod. én kipróbáltam CM-el, CM nélkűl, ShaderPatch-el, és anélkűl is, mindig ment
    Most próbáltam az általad küldött shelby mappával is de ugyanaz.Mikor szerverre felcsatlakozok a shelbyt választva betölti a pályát majd utána elsőként nyilván a shelbyt töltené, ki is írja, de hibaüzenet nélkül visszadob.
    Ha más autót választok akkor persze azzal kezdi a betöltést de mikor a shelbyhez ér legyen az a 3. vagy 5. szintén visszadob,egyáltalán nem tudok egyikkel sem felmenni a szerverre.Offline tudom a többi autót használni kivétel ezt az egyet.
    CM nincs csak pár miniálisan szükséges app-om van.Azt meg nem is értem, hogy alap menüből csatlakozni, hogy kellene.

    Örülnék ha találnánk vmi. megoldást.

    Ui: látom Nagy Lacinak sikerült felmenni ezzel az autóval, nálam lehet vmi gebasz

  8. #8
    Igen, mikor írtad, hogy nem működik, egyből kipróbáltuk. De nekünk gond nélkül indul. Esetleg egy újra telepítés, vagy ha megpróbálod törölni, majd újra bemásolni. Valami megoldást csak találunk rá.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbáltam az általad küldött shelby mappával is de ugyanaz.Mikor szerverre felcsatlakozok a shelbyt választva betölti a pályát majd utána elsőként nyilván a shelbyt töltené, ki is írja, de hibaüzenet nélkül visszadob.
    Ha más autót választok akkor persze azzal kezdi a betöltést de mikor a shelbyhez ér legyen az a 3. vagy 5. szintén visszadob,egyáltalán nem tudok egyikkel sem felmenni a szerverre.Offline tudom a többi autót használni kivétel ezt az egyet.
    CM nincs csak pár miniálisan szükséges app-om van.Azt meg nem is értem, hogy alap menüből csatlakozni, hogy kellene.

    Örülnék ha találnánk vmi. megoldást.

    Ui: látom Nagy Lacinak sikerült felmenni ezzel az autóval, nálam lehet vmi gebasz
    Indítottam Neked egy teszt szervert. Csak Shelby-vel lehet felmenni. Monza a pálya. Szervernév: ACL Jelszó: masters. Nézd meg feltudsz-e rá csatlakozni.

    Az alap menü alatt az original, játékban megtalálható menüt/szerverkeresőt értettem.

    Illetve ha Win7-ed van akkor még egy lövésem lehet, hogy ezt a textúra patch-et próbáld feltenni:
    http://www.mediafire.com/file/cikude...0-DRD.rar/file
    Van benne a shelby-t érintő file, sanszos.

  10. #10
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    műxik, köszi a patch segített

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    műxik, köszi a patch segített
    Remek.
    Akkor most már tudjuk hogy ha vkinél win7-el problémázik, akkor ez a textúra patch segíthet.

  12. #12
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Remek.
    Akkor most már tudjuk hogy ha vkinél win7-el problémázik, akkor ez a textúra patch segíthet.
    Ráférne egy nagy frissítés a komplett cuccra is

  13. #13
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Az én installálos történetem.

    Ac, Posche pack megvan. Pálya letölt, kocsik letölt, kicsomagolás, másolás.
    Játék elindít de nem találom a szervert. Kocsikat megnézem,látom, de a pályát nem.
    Content Manager-ben látom a szervert, elindul de a pályánál kidob, hiba üzenettel: Game crashed. Some texture's format or size might be wrong.
    Letöltöttem az Ac Legends bajnokság kiírásában a GDriveról a pályát, felülír és működik addig amíg be nem jött a Shelby, akkor kidobott. Mivel nekem is win7 van, letöltöttem a textura patch-et, így már minden fasza lett. Most már nyomhatom...

    U.I: Road America-s verseny kiírásnál sztem nem jó pálya könyvtár van felrakva.

    Üdv
    Attila

  14. #14
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Wow, ez fincsi lenne....de...
    Se PC-m, se kormányom,se asztalom,
    elértem azt a kort amikor már kényelmesebb kanapéról a Playstation-el
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Wow, ez fincsi lenne....de...
    Se PC-m, se kormányom,se asztalom,
    elértem azt a kort amikor már kényelmesebb kanapéról...
    Asszem lassan ki kell vennünk a szabályzatból a kötelező kormányhasználatot és engedélyeznünk a tablet-eket...
    Utoljára módosította: neilszab; 2021. 09. 20. 06:47.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Az első futam topikja:
    AC Legends - Road America - Sep.23

    A gyakorló szerver mindenki számára elérhető és a köridők rögzítésre kerülnek prekvalban, jelszó a fenti linkek!


  17. #17
    Aki esetleg nem próbálgatta végig az autókat, igen eltérő féktávokkal rendelkeznek, így kéretik nem a seggében lassítani a hosszú egyenes végén (ami után jön a balos kanyar) a másiknak.

  18. #18
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Aki esetleg nem próbálgatta végig az autókat, igen eltérő féktávokkal rendelkeznek, így kéretik nem a seggében lassítani a hosszú egyenes végén (ami után jön a balos kanyar) a másiknak.
    Prequal szerón ez többször előfordult a 2-3 körös versenyek alatt, főleg a Pantera miatt, azzal borzalmas megállni.

  19. #19

    tagsagi

    Sziasztok! Befizettem a tagsagit annak remenyeben, hogy indulhatok a versenyen. Tudom kicsit keson tettem... Ha lehet indulnek. Megertem ha nem

  20. #20
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

    Replay

    Sziasztok,

    A szezon közben folyamatosan azon gondolkodtam, hogyan lehetne egy olyan replay-t létrehozni, ahol lehetőleg a csaták kerüljenek előtérbe, illetve lehetőleg mindenki felkerüljön a képernyőre.

    A végére egy ilyesmit sikerült összehozni:


    Ez még nyilván egy teszt fázis, még sok dolog van ami beállítható, illetve néha érdekes ugrások vannak a kamera nézetben, de összességében elégedett vagyok az eredménnyel.

    Ti mit gondoltok? Szívesen visszanéznétek ennek a bajnokságnak a többi futamát is, illetve a jövőben szeretnétek-e visszanézni ki kivel csatázott egy-egy futamon?

    Ha lenne rá igény akkor rászánnám azt a pár órát pluszban.

  21. #21
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    A szezon közben folyamatosan azon gondolkodtam, hogyan lehetne egy olyan replay-t létrehozni, ahol lehetőleg a csaták kerüljenek előtérbe, illetve lehetőleg mindenki felkerüljön a képernyőre.

    A végére egy ilyesmit sikerült összehozni:


    Ez még nyilván egy teszt fázis, még sok dolog van ami beállítható, illetve néha érdekes ugrások vannak a kamera nézetben, de összességében elégedett vagyok az eredménnyel.

    Ti mit gondoltok? Szívesen visszanéznétek ennek a bajnokságnak a többi futamát is, illetve a jövőben szeretnétek-e visszanézni ki kivel csatázott egy-egy futamon?

    Ha lenne rá igény akkor rászánnám azt a pár órát pluszban.
    Szerintem próbálkozásnak elég jó lett!
    főleg hogy ez most egy teljesen autómatikus dolog ha jól értem !
    Nekem amugy tetszett, főleg hogy én nem tudtam részt venni ezen a futamon szóval jó volt látni mik történtek a pályán és volt jónéhány nagyon jól elkapott jelenet!
    Mondjuk a teljesen fentről mutatott jelenetek nekem picit GTA hatást keltettek

    Ennél már szerintem csak akkor lenne élveztesebb folyamatosan látnák a poziciókat mint egy élő közvetítésnél és esetleg egy körszámláló az még szerintem sokat dobna a dolgon mert aki csak néző lesz tudja hogy hol jár a futam! De persze csak ha ezek egyáltalán megoldhatók replayből! ezt leszámítva nekem tetszett ! Gratula hozzá!!!!

  22. #22
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem próbálkozásnak elég jó lett!
    főleg hogy ez most egy teljesen autómatikus dolog ha jól értem !
    Nekem amugy tetszett, főleg hogy én nem tudtam részt venni ezen a futamon szóval jó volt látni mik történtek a pályán és volt jónéhány nagyon jól elkapott jelenet!
    Mondjuk a teljesen fentről mutatott jelenetek nekem picit GTA hatást keltettek

    Ennél már szerintem csak akkor lenne élveztesebb folyamatosan látnák a poziciókat mint egy élő közvetítésnél és esetleg egy körszámláló az még szerintem sokat dobna a dolgon mert aki csak néző lesz tudja hogy hol jár a futam! De persze csak ha ezek egyáltalán megoldhatók replayből! ezt leszámítva nekem tetszett ! Gratula hozzá!!!!
    Szia Máté!

    Köszi az észrevételt! Igen, van néhány kamera nézet és érdekes ugrás (mikor az autó hátulját mutatja és senki sem volt épp ott, vagy a hátsó tengelyt mutatja a kamera???), illetve szerencsére ez automatikusan működő dolog, bár vannak azért paraméterek, amiket tudok változtatni. Ez majd kialakul.

    Az általad említett kör számláló és aktuális pozíciók, különbséggel (tehát mennyire van az adott versenyző az előtte lévőhöz) együtt kirakhatóak a képernyőre.
    Ezen én is gondolkodtam, bár nem szeretnék túl sok hasznos képernyőt elfoglalni. Valami balanszot kell majd találnom.
    Örülök, hogy nem csak bennem merült fel ez. Lehet ki fogom próbálni, aztán meglátjuk mennyire lesz jó.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  23. #23
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Máté!

    Köszi az észrevételt! Igen, van néhány kamera nézet és érdekes ugrás (mikor az autó hátulját mutatja és senki sem volt épp ott, vagy a hátsó tengelyt mutatja a kamera???), illetve szerencsére ez automatikusan működő dolog, bár vannak azért paraméterek, amiket tudok változtatni. Ez majd kialakul.

    Az általad említett kör számláló és aktuális pozíciók, különbséggel (tehát mennyire van az adott versenyző az előtte lévőhöz) együtt kirakhatóak a képernyőre.
    Ezen én is gondolkodtam, bár nem szeretnék túl sok hasznos képernyőt elfoglalni. Valami balanszot kell majd találnom.
    Örülök, hogy nem csak bennem merült fel ez. Lehet ki fogom próbálni, aztán meglátjuk mennyire lesz jó.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

    Jó hát volt néhány téves kamera váltás de csak néhány másodperc volt szóval szerintem ezzel együtt lehet élni
    igen az egymás közti különbségekkel még komolyabb lenne a nevek meg valahogy mint egy FIA rendezvényen 3 betűre lenne rövidítve a kevesebb hely érdekében esetleg, ennél több adat szerintem sem kell a nevek azidők és a körszám

  24. #24
    Ahhoz képest, hogy automatizmus csinálta, nagyon jó minőségű! Grat!

  25. #25
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest, hogy automatizmus csinálta, nagyon jó minőségű! Grat!
    Köszi, bár az én érdemem vajmi kevés volt itt, igazából az alapbeállítások is már nagyon jók voltak, elég keveset kellett változtatni. Majd a jövőben még kialakul ez.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •