Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
    Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.342

Trophy R3E MWTCR 2021 Ősz

Üdvözlünk a GTR-MASTERS Őszi MWTCR Bajnokságában!
    Kérlek figyelmesen olvassátok át az alábbi két szabályzatot, ami nagyban segít a bajnokság megismerésében és a nevezés menetével kapcsolatban. Amennyiben kérdésetek van, jelezzétek nyugodtan itt a fórumban vagy Discordon.

Versenyzői szabályzat | Versenyszabályzat | Csapatnevezés

Pontverseny állása | Prekvalifikáció | Óvások

Versenynaptár

1. 2021.09.15 - Moscow Raceway FIM

2. 2021.09.29 - Circuit Zolder GP

3. 2021.10.13 - Brno GP

4. 2021.10.27 - Nürburgring

5. 2021.11.10 - Mid Ohio Full

6. 2021.11.24 - Sonoma Raceway

7. 2021.12.08 - Dubai Autodrome

8. 2022.01.05 - Twin Ring Motegi

9. 2022.01.19 - Macau

Lebonyolítás

Gyakorló szerver: 19:00-tól 60 perc
    Első időmérő (15 perc): 20:00
    Warm up: 3 perc
    Első verseny: 25 perc
    Gyakorló szerver: 5 perc
    Időmérő - Superpole: ~5 perc
    Warm up: 3 perc
    Második verseny: 18 perc
    Harmadik verseny: 18perc (Második verseny végeredménye alapján fordított rajtráccsal - az első 10 fordul)
    Szerver beállítások

Nehézség: Get Real
    Időjárás: Száraz
    Üzemanyag használat: Normál
    Gumi használat: 100%
    Sérülés: Teljes
    Zászló szabály: Összes
    Vágások: Slow-Down Penalty
    Kötelező Boxkiállás: Off

Használható autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (az induláshoz elegendő 1 autóval rendelkezni)

Pályák: RaceRoom Tracks (versenynaptár szerint)

Szerverre csatlakozás
    RaceRoom--> Multiplayer --> GTR-Masters szerver --> Go Race

Prequal szerverekre a belépés jelszava: masters

Az éles futamokba csak egy egyedi jelszó beírásával lehet belépni: LINK
    Ez a jelszó NEM ADHATÓ KI SENKINEK, kivéve a Versenyigazgatóság engedélyével.
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 09. 17. 18:21.

Szerverbeosztás:

01-23. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

24-45. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

Szerverjelszó ITT található!

Zelfel Tamás Szervertag 2022 Zelfel Tamás logója
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

Mai stream

Itt lesz nézhető tőlem az "A" szerver:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Füredi Zoltán Szervertag 2022 FuReady logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    93
    Hogy megtörjem a csendet, a tegnapi R3 elég kaotikusra sikeredett: ez a bajnokság szempontjából értékelésre fog kerülni? (a boxba eljutottam ugyan, de állítani már nem tudtam a benzin mennyiséget, így 77 literrel jöttem vissza, majd gyorsan is hajtottam - újabb áthajtásos bünti, és volt még egy másik is, a mezőny hátsó felével történt, dodzsem jellegű csatározásokból kifolyólag kapott bünti)

Gera András Szervező
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    144
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy megtörjem a csendet, a tegnapi R3 elég kaotikusra sikeredett: ez a bajnokság szempontjából értékelésre fog kerülni? (a boxba eljutottam ugyan, de állítani már nem tudtam a benzin mennyiséget, így 77 literrel jöttem vissza, majd gyorsan is hajtottam - újabb áthajtásos bünti, és volt még egy másik is, a mezőny hátsó felével történt, dodzsem jellegű csatározásokból kifolyólag kapott bünti)
    Meg tanakodunk, hogy mi legyen vele. Dobni R3-at nem fogjuk, mert B szerveren minden jol ment. Itt becsuszott egy apro figyelmetlenseg reszunkrol, ezert elnezest.
    Eddig az van teriteken, hogy vagy ujrafutjuk valamikor csak ezt a futamot, vagy egyseges pontot kap mindenki. De egyeb vegkifejlet is lehet.

De nem lesz az, mint Spa-ban F1-en, hogy megyunk 2 kort felvezeto auto mogott, hogy ertekelheto legyen. Mondjuk most, hogy jobban belegondolok...

Gera András Szervező
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    144
    Megnyitottam az Óvás Topicot!

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.342
    Kedves Versenyzők!

Szeretnénk elnézést kérni a szerdai technikai bakiért, ami miatt az #A szerver harmadik versenyének eredménye értékelhetetlenné vált és szeretnénk felajánlani nektek a futam megismétlésének lehetőségét.

A dolog úgy működne, hogy jövő szerdán 20:00-tól, a helyes rajtsorrendet előre beállítva az #A szerver eredeti résztvevői újra lefuthatják a harmadik futamot.

Szeretnénk felmérni, hogy ezt a megoldást működőképesnek tartjátok-e, amennyiben vasárnap 18:00-ig a visszajelzések legalább kétharmada pozitív, úgy megismételjük a versenyt, egyébként pedig valamilyen alternatív megoldást fogunk kitalálni.
    https://gtr-masters.hu/tema/7564

Gera András Szervező
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    144
    Kedves Versenyzőtársak!

Sajnos az A szerver 3. futamának megismétlésére vonatkozó szavazás nem hozott értékelhető eredményt, ezért emiatt nem került megrendezésre.

Ezután rengeteg ötlet merült fel a lehetséges pontozással kapcsolatban, hogy megfelelően értékelhessük, de mindig az jött ki, hogy a társasag egyik fele rosszul jár a számítások alapján.

Ezért hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy töröljük a harmadik futam eredményét A és B szerveren egyaránt.

A szervezőség nevében még egyszer elnézést kérünk a technikai hibáért. Nem ígérjük, hogy ilyen többet nem fordul elő, de törekszünk rá!

Aki a harmadik versenyen megszerzett pontjai miatt kesereg (de amúgy mindenki másnak is szól), annak szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy ez csak egy játék. A közösség szórakoztatására, szervezett keretek között folyik. Nyilván, ha több százezer Forintos fődíjért menne a verseny, akkor teljesen más követelményeknek kellene eleget tennünk.
    Ennek fényében reméljük elfogadjátok döntésünket és léphetünk tovább a következő futamra.

További jó versenyeket!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •