Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    R3E SC 2021 - WTCR - Hungaroring - 2021.08.18.

    Kedves Versenyzők!

    Ingyenes, nyílt nyári kupánk utolsó, negyedik állomása a Hungaroring, ahol a valós magyar WTCR futamra és az őszi szezonkezdet rajtjára hangolódunk a már megszokott elsőkerekes méregzsákokkal!




    4. Futam: 08.18. - Szerda Hungaroring - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 WTCR 2020 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice: 60 perc
    Qual: 15 perc
    Race 1: 20 perc
    Race 2: 20 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező


    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Jelszó: masters

    Prequal szerver: GTR-MASTERS.HU-PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Prequal jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters R3E Summer Cup 2021
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport


    Fontos!!

    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Kedves Versenyzők!

    Fut a szerver:
    GTR-Masters #A
    Jelszó: masters

  3. #3
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Nagyon vártam ezt a versenyt. De sajnos nem jól végződött, az első versenyen kizárt a sorozatos pálya elhagyás miatt, bármennyire figyeltem erre de a sok támadás és védekezés mellett nem sikerült. 🙁 A második versenyen az utolsó helyről rajtolva sikerült pár pozíciót szereznem, de megint csak kaptam egy áthajtásost. Ekkor léptem ki a játékból mert semmi értelme nem volt már így folytatni. Dolgoznom kell ezen hogy jobban figyeljek oda.
    Várom az őszi bajnokságot!

  4. #4
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    De sajnos nem jól végződött, az első versenyen kizárt a sorozatos pálya elhagyás miatt, bármennyire figyeltem erre de a sok támadás és védekezés mellett nem sikerült. 🙁
    A nyári kupában be volt most kapcsolva a slowdown penalty, ha a rendszer úgy érzékeli, hogy időt nyertél a szélesítéssel, akkor egy rövid gázelvételre kényszerít (a képernyőn látnod kell elvileg), ha jól rémlik harminc másodperced van letölteni a büntit, illetve ha rövid időn belül ismételten érzékel ilyet, akkor sokszorozza a büntit.

  5. #5

  6. #6
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A nyári kupában be volt most kapcsolva a slowdown penalty, ha a rendszer úgy érzékeli, hogy időt nyertél a szélesítéssel, akkor egy rövid gázelvételre kényszerít (a képernyőn látnod kell elvileg), ha jól rémlik harminc másodperced van letölteni a büntit, illetve ha rövid időn belül ismételten érzékel ilyet, akkor sokszorozza a büntit.
    Igen láttam a kiírást a kijelzőn, mindig a lassabb kanyarokban sikerült teljesítenem a büntit, csak volt hogy közben hibáztam és akkor már jött az áthajtásos bünti. Nem vagyok a slowdown penalty ellen, sőt arra ösztönöz hogy jobban koncentráljak ezekre, ezt kell még gyakorolnom.
    Köszi az infót azt nem tudtam hogy 30 mp van letölteni a büntit.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •