Találatok: 1 - 7 (7 összesen)

Téma: AC Ferrari - Mugello - Aug.19

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.380

AC Ferrari - Mugello - Aug.19

Kedves Versenyzők!
    Haladunk tovább az AC Summer Cup 2021 bajnokságunkban, mely ezen a nyáron a Ferrari márka körűl forog. Egyre modernebb lovacskás kocsikat gurítunk a pályára. A könnyed nyári bajnokság utolsó fordulójának a hazai Mugello-i versenypálya fog otthont adni. Amit meghajtunk rajta az pedig az 2020-es Ferrari 488 Challange evo, mely mindenféle modern elektronikával fel van szerelve.

Helyszín: Mugello - rank (osrw) - Letöltés: GDrive
    Autó: Ferrari 488 Challange Evo - Addon letöltés: GDrive
    Dátum: 2021.Aug.19 (csütörtök)

Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (2. futamon az első 10 fordított a rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Session-ök között picit visszaesik. Prekvalon fix 98%.
    Gumi melegítők: van
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: van
    ABS használat: van
    Gumi és üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 29 +/-5 °C. Prekvalon fix 29 °C
    Pitek száma: 34

Éles Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - Prequal
    Jelszó: masters

Indulási feltételek & egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2021
    Discord elérhetőség: Discord

A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását, és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni. Kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 08. 06. 11:49.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.380
    A kocsihoz megjegyzés: Ugye ezaz EVO a ferrari esport bajnokság hivatalos kocsija volt. Ha a honlapjukon regisztráltatok, és onnan kapott kóddal, a steam-ben rendelkeztek a kocsival, azzal is feltudtok menni a szerverre. Ha a regisztrációs procedúrától megkímélnétek magatokat, akkor csak az 1.hsz-ben mellékelt zip file-t csomagoljátok ki a megfelelő helyre.

Morvai Norbert Szervertag 2021
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A kocsihoz megjegyzés: Ugye ezaz EVO a ferrari esport bajnokság hivatalos kocsija volt. Ha a honlapjukon regisztráltatok, és onnan kapott kóddal, a steam-ben rendelkeztek a kocsival, azzal is feltudtok menni a szerverre. Ha a regisztrációs procedúrától megkímélnétek magatokat, akkor csak az 1.hsz-ben mellékelt zip file-t csomagoljátok ki a megfelelő helyre.
    Így van, a steam-es kóddal szerintem jobban jártok mivel az tartalmaz egy vadi új 488 GT3 EVO-t is, és ezek az aktiválás után be is épülnek véglegesen a játékba, így később nem kell majd külön-külön letöltögetni őket egy esetleges reinstall után.

A fent említett bajnokságban amúgy én is részt vettem tavaly, és bizony mugello-ban is volt verseny. KB. a legutálatosabb kombó amin valaha mentem... Most nem kezdem részletezni, de mondjuk úgy, hogy eszméletlenül nagy türelmet és precizitást igényel ez a kombó. A legjobb idő a kvalin amúgy 1:51.7 volt, igaz 100%-os pályán.
    Van sok szetem az autóhoz, de mivel nem emlékszem már melyikkel mentem, így megkapjátok az összeset, plusz a replayt is a teljes futamról. Nem mondhatnám hogy nagyon kimaxolt szetek. Annyira nem tetszett ez az autó már a kezdetektől fogva, hogy nem nagyon volt kedvem gyakorolni, tesztelni.

https://drive.google.com/file/d/17-1...ew?usp=sharing

UI: Szerintem érdemes lenne letiltani a TC-t. Jól vezethető anélkül is az autó, szépen leviszi az erőt a talajra és nem egy idegbeteg valami. Viszont pl. a szélárnyék hatás az kb. nem létező ennél az autónál, és emellé ha még tc is van, akkor konkrétan lehetetlenné válik az előzés, hacsak nem hibázik vmi óriásit az elöl menő. TC nélkül legalább megmaradna az esély annak aki jól tud kigyorsítani.

https://youtu.be/zdVBwXC6cBQ?t=1323

Vásárhelyi Csaba Szervező
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, a steam-es kóddal szerintem jobban jártok mivel az tartalmaz egy vadi új 488 GT3 EVO-t is, és ezek az aktiválás után be is épülnek véglegesen a játékba, így később nem kell majd külön-külön letöltögetni őket egy esetleges reinstall után.

A fent említett bajnokságban amúgy én is részt vettem tavaly, és bizony mugello-ban is volt verseny. KB. a legutálatosabb kombó amin valaha mentem... Most nem kezdem részletezni, de mondjuk úgy, hogy eszméletlenül nagy türelmet és precizitást igényel ez a kombó. A legjobb idő a kvalin amúgy 1:51.7 volt, igaz 100%-os pályán.
    Van sok szetem az autóhoz, de mivel nem emlékszem már melyikkel mentem, így megkapjátok az összeset, plusz a replayt is a teljes futamról. Nem mondhatnám hogy nagyon kimaxolt szetek. Annyira nem tetszett ez az autó már a kezdetektől fogva, hogy nem nagyon volt kedvem gyakorolni, tesztelni.

https://drive.google.com/file/d/17-1...ew?usp=sharing

UI: Szerintem érdemes lenne letiltani a TC-t. Jól vezethető anélkül is az autó, szépen leviszi az erőt a talajra és nem egy idegbeteg valami. Viszont pl. a szélárnyék hatás az kb. nem létező ennél az autónál, és emellé ha még tc is van, akkor konkrétan lehetetlenné válik az előzés, hacsak nem hibázik vmi óriásit az elöl menő. TC nélkül legalább megmaradna az esély annak aki jól tud kigyorsítani.

https://youtu.be/zdVBwXC6cBQ?t=1323

Köszi a setupot! Én azért nem mertem teljesen kikapcsolni a TC-t mert kissé ideges a feneke, de 4-en hagyva még végig is lehet a pályán

Morvai Norbert Szervertag 2021
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    49
    https://drive.google.com/file/d/1-qv...ew?usp=sharing

Itt van a köröm ha valakit nagyon érdekelne, kb fél óra alatt szültem meg. A jótól messze van, de most ennyire futotta. A setuphoz nem nyúltam egyátalán, az 52.1_*********** nevűvel mentem.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.380
    • éles szerver belőve: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution (A)
    • Jelszó a szokásos, 1.hsz-be is feltüntetve.
    • Egyedi skinpack-et használunk a futamra (ld.#1 hsz), ne felejtsétek felrakni.
    • Ha véletlen elmértek egy féktávot, és van elöttetek valaki, próbáljátok meg elkerülni az ütközést, menjetek ki a bukótérbe, fűre, saját testi épségeteket sem kímélve akár.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •