Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    AC Ferrari - Imola - Aug.5

    Kedves Versenyzők!
    Gurulunk tovább az AC Summer Cup 2021 bajnokságunkban, mely ezen a nyáron a Ferrari márka körűl forog. Egyre modernebb, erősebb lovacskás kocsikat gurítunk a pályára. A nyári bajnokság hatodik helyszíne az olaszországi Imola. A paripa pedig most nem más lesz mint Michal Schumacher világverő F2004-ese.



    Helyszín: Imola - rank (OSRW 32pit) - Letöltés: GDrive
    Autó: Ferrari F2004 (DLC) - SkinPack letöltés: GDrive
    Dátum: 2021.Aug.5 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. (Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.)
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 60 perc
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Session-ök között picit visszaesik. Prekvalon fix 98%.
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: gyári (van)
    ABS használat: gyári (nincs)
    Gumi és üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 30 +/-5 °C. Prekvalon fix 30 °C
    Pitek száma: 32

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - Prequal
    Jelszó: masters

    Indulási feltételek & egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2021
    Discord elérhetőség: Discord



    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását, és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni. Kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: masterC; 2021. 07. 31. 21:26.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Elöljáróban néhány gondolat:
    • A futamon egyedi skinpack-et használunk, mely az alap ferrari festéseken kívűl a 2004-es mclaren, honda, toyota, zsolti-s skineket is tartalmazza. Letöltés az #1 hsz-ben. Kicsomagolás helye "assettocorsa\content\cars\ks_ferrari_f2004\skins\"
    • A prekval szerver fut, körök mentődnek, elvileg az egyedi skin-ek is beállítva, így a ferrari-tól eltérő festésekkel is találkozhattok.
    • A gyári pályát a bővített rajtráccsal használjuk, annak letöltése is szükséges (osrw).
    • A futam 1 órás lesz, ami alatt úgy számoljuk hogy lesz kiállás. Nem kötelező, de a benzintank mérete miatt úgyis szükséges lesz kiállni újratöltésre.
    • Jó felkészülést, a különböző gumikeverékeket is próbáljátok ki.
    • Jah, H váltókat lehet elkapolni
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 07. 23. 00:11.

  3. #3
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    https://drive.google.com/file/d/1Kkw...ew?usp=sharing

    Több setupot is mellékeltem, van gyors de instabil, van majdnem ugyan olyan gyors de kicsivel stabilabb, illetve van egy nagyobb leszorítóerős de lassabb szet is. Biztos lehet még többet is kihozni mindegyikből, nekem most ennyire futotta...


    Hajráhajrá!

  4. #4
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    https://drive.google.com/file/d/1Kkw...ew?usp=sharing

    Több setupot is mellékeltem, van gyors de instabil, van majdnem ugyan olyan gyors de kicsivel stabilabb, illetve van egy nagyobb leszorítóerős de lassabb szet is. Biztos lehet még többet is kihozni mindegyikből, nekem most ennyire futotta...


    Hajráhajrá!

    Köszi szépen! Habár az 1:16-os idő álom marad csupán...

  5. #5
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Norbi, ez mocsok jó! Nagyon, nagyon, nagyon köszi!!! Bár a 16.95 és a 2 közt szerintem nincs különbség, de így is 2-vel több setupot dobtál be a közösbe, mint reméltem volna
    A stabil tényleg stabil, de még van hova gyorsulnom.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Norbi gyorsköre. Lehet elemezni

  7. #7
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Ez tényleg igaz, ami a versenykiírásban van?

    Gumi melegítők: nem

    A gyakorlószerveren van.

  8. #8
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tényleg igaz, ami a versenykiírásban van?

    Gumi melegítők: nem

    A gyakorlószerveren van.
    Lesz gumi melegítő a versenyen is.

  9. #9
    az a szomorú hogy a lotus exos 125-öt sokkal jobb vezetni mint ezt a ferrarit
    ezzel a ferrarival kikapcsolt TC-vel elég rizikós menni legalábbis ilyen tempóval mert sokszor egyszerűen nem lehet megfogni a kormányszög miatt ráadásul nagyon hirtelen képes kitörni a segge
    viszont a lotussal gond nélkül lehet menni mindenféle segítség nélkül és sokkal jobb érzés is kezelni a gépet

    ez tudom hogy nem érdekel senkit csak úgy kijött belőlem
    ha egyszer valaha lenne igény formula bajnokságra szerintem az egy jó gép lehet hozzá

  10. #10
    Srácok, sanszos, hogy ezen nem fogok indulni, mert addigra nem érek haza. Kéz és lábtörést nektek, jó gurit majd!

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    • éles szerver belőve: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution (A)
    • Jelszó a szokásos, 1.hsz-be is feltüntetve.
    • Egyedi skinpack-et használunk a futamra (ld.#1 hsz), ne felejtsétek felrakni.
    • Ha véletlen elmértek egy féktávot, és van elöttetek valaki, próbáljátok meg elkerülni az ütközést, menjetek ki a bukótérbe, fűre, saját testi épségeteket sem kímélve akár.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  12. #12
    Horváth István Valter Versenyző
    Csatlakozott
    2021. 02. 03.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    10
    Sziasztok, nincs meg a prequal 107%, de indulnék, ha nem baj...
    Kicsit kevés időm volt menni

    Valter

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Horváth István Valter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nincs meg a prequal 107%, de indulnék, ha nem baj...
    Kicsit kevés időm volt menni

    Valter
    Gyere, de a többiekre fokozottan vigyázz! (kék zászló, engedd el őket, figyeld a tükröt, stb..)

  14. #14
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

  15. #15
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

  16. #16
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Nagyon tetszett a futam annak ellenére, hogy iszonyatosan gyorsan történt minden. A félelmeim is bebizonyosdtak, hogy sajnos nem vagyunk a formula autókkal annyira kibékülve, ennek ellenére a 200%-os koncentráció minden egyes pillanatban szükséges volt.

    Kvalifikáció:
    Nem gondoltam volna, hogy 3. helyre tudom az autót beterelni, általában a 4.-5. helyet szoktam csak megcsípni.

    Verseny:
    Elvárások nélkül indultam neki. Láttam, hogy Norbi és Máté sokkal gyorsabbak nálam, gondoltam megpróbálom kibérelni a 3. helyet magamnak.
    Nem tettünk meg túl sok kört és Máté kicsúszott előttem, ami sajnos rá is nyomta a bélyegét a versenyére...
    Viszont Lacival és Zolival nagyon jókat küzdöttünk, jó volt a szabadon választható boxtaktika, ami végül is nekem kedvezett (az 1 kiállás mellett döntöttem, ami a Medium gumik miatt igen rizikós választásnak tűnt).
    Nagyon sok lekörözés történt, ami a legtöbb esetben jól és könnyen megvalósítható volt, azonban Balogh Árpádnak javasolnám a szabályzat átolvasását a kék zászlóval kapcsolatban, ugyanis Zolit, Lacit és engem is feltartott feleslegesen, mivel lekörözés alatt volt.
    Ezen kívül az incidensen kívül csak egy egy apróbb baki, de amúgy mindenkinek köszönöm, hogy ennyire nagy tempónál is képesek voltatok figyelni a forgalomra!

    Az utolsó etapban már szinte teljesen el is fogytak a gumik, ahogy láttam, hogy Laci és Zoli is lassabban mennek, én is visszavettem a tempóból, nehogy egy defekt miatt annyi legyen a 2. helynek.
    Szerencsére nem történt semmi baj.

    Köszönöm mégegyszer mindenkinek a részvételt, a jó csatákat és az elengedéseket, Norbinak pedig hogy próbált esélyt adni a 2 kiállásos stratégiával és néhány hibával, hogy végül nem körözött le.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Előzetesen ettől a kombótól féltem a legjobban, ugye a kocsi is egy kakuktojás a többi között. A futamon viszont olykor sikerűlt elkapnom a flow-t, és amikor végig mész, stabilan, hibanélkűl a csőben az tökjó érzés. Ugyan lassú voltam ezen szakaszaimban is, de élveztem. Jó sok sárgazászlót elhasználtunk, így végig volt mire figyelnem, izgulnom, hajtanom, énhibáztam, mások hibáztak, úgyhogy gyorsan elrepűlt az 1 órás futam.
    Grat mindenkinek aki végigment

    Felkerűltek a futameredmények, és a tabella is frissűlt.

  18. #18

    Feltartás

    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon tetszett a futam annak ellenére, hogy iszonyatosan gyorsan történt minden. A félelmeim is bebizonyosdtak, hogy sajnos nem vagyunk a formula autókkal annyira kibékülve, ennek ellenére a 200%-os koncentráció minden egyes pillanatban szükséges volt.

    Kvalifikáció:
    Nem gondoltam volna, hogy 3. helyre tudom az autót beterelni, általában a 4.-5. helyet szoktam csak megcsípni.

    Verseny:
    Elvárások nélkül indultam neki. Láttam, hogy Norbi és Máté sokkal gyorsabbak nálam, gondoltam megpróbálom kibérelni a 3. helyet magamnak.
    Nem tettünk meg túl sok kört és Máté kicsúszott előttem, ami sajnos rá is nyomta a bélyegét a versenyére...
    Viszont Lacival és Zolival nagyon jókat küzdöttünk, jó volt a szabadon választható boxtaktika, ami végül is nekem kedvezett (az 1 kiállás mellett döntöttem, ami a Medium gumik miatt igen rizikós választásnak tűnt).
    Nagyon sok lekörözés történt, ami a legtöbb esetben jól és könnyen megvalósítható volt, azonban Balogh Árpádnak javasolnám a szabályzat átolvasását a kék zászlóval kapcsolatban, ugyanis Zolit, Lacit és engem is feltartott feleslegesen, mivel lekörözés alatt volt.
    Ezen kívül az incidensen kívül csak egy egy apróbb baki, de amúgy mindenkinek köszönöm, hogy ennyire nagy tempónál is képesek voltatok figyelni a forgalomra!

    Az utolsó etapban már szinte teljesen el is fogytak a gumik, ahogy láttam, hogy Laci és Zoli is lassabban mennek, én is visszavettem a tempóból, nehogy egy defekt miatt annyi legyen a 2. helynek.
    Szerencsére nem történt semmi baj.

    Köszönöm mégegyszer mindenkinek a részvételt, a jó csatákat és az elengedéseket, Norbinak pedig hogy próbált esélyt adni a 2 kiállásos stratégiával és néhány hibával, hogy végül nem körözött le.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Szia masterC!

    Akiket feltartottam azoktól elnézést kérek, nyilván igazad van, kék zászló, el kell engedni a gyorsabbat, itt még nem tartok, ezt is majd mostantól figyelem!
    Nem régóta csatlakoztam ez volt a harmadik versenyem, és ezen az Imolai futamon meg főleg örültem hogy nem repültem el nem csúsztam ki túl sokszor,
    baromi gyorsan történtek az események, leginkább arra koncentráltam hogy ne rontsak nem mindíg fogtam fel mikor ki van körülöttem, kit kéne elengedni, ki az akivel versenyzem.
    A végén nagyon örültem hogy a 16-ik helyről behoztam az autót a 9-ik helyre.
    Norbinak köszi a setupot, meg a videót :-)
    Utoljára módosította: Balogh Árpád; 2021. 08. 06. 18:04.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •