Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1

    R3E SC 2021 - WTCC 2015-2017 - Suzuka - 2021.07.21.

    Kedves Versenyzők!

    Ingyenes, nyílt nyári kupánk második fordulójában visszanyúlunk a bajnokság gyökereihez, a TC1-es szabályrendszer szerint épített WTCC autókkal kergetőzünk egyet a legendás suzukai aszfaltcsíkon!



    2. Futam: 07.21. - Szerda Suzuka - rank

    Autó: WTCC 2015, WTCC 2016, WTCC 2017
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice: 60 perc
    Qual: 15 perc
    Race 1: 20 perc
    Race 2: 20 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Jelszó: masters

    Prequal szerver: GTR-MASTERS.HU-PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Prequal jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters R3E Summer Cup 2021
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Kedves Versenyzők!

    Mivel technikai problémák miatt jelenleg a prequalifikáció nem működik, ezért az induláshoz nincs szükség köridőre és nevezésre, várunk mindenkit szeretettel!

  3. #3
    Kedves Versenyzők!

    Fut a szerver:
    GTR-Masters #A
    Jelszó: masters

  4. #4
    Nem lehetne, hogy ezekkel a kocsikal versenyezzünk ősszel? Sokkal élvezetesebbek

  5. #5
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Valóban nagyon jó versenyek voltak, élveztem a csatákat, kifejezetten Somlói Robival sikerült megtalálnunk egymást.

    Várom a következő versenyt!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  6. #6
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    RR

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne, hogy ezekkel a kocsikal versenyezzünk ősszel? Sokkal élvezetesebbek
    Hali! tegnap, hosszú idő után próbálkoztam az RR-el... hát nem igazán sikerült. A kormányomat se tudtam igazán beállítani, rángatott jobbra balra kigyorsításnál, gázelvételnél elindult a hátulja. A képernyőn meg van két függőleg es csík, a videóbeállításokra kattintva meg kilép a játékból. A kormány G29

    RaceRoom Racing Experience 2021. 07. 22. 15_08_14.jpg
    Utoljára módosította: szabi811; 2021. 07. 22. 15:52.

  7. #7
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! tegnap, hosszú idő után próbálkoztam az RR-el... hát nem igazán sikerült. A kormányomat se tudtam igazán beállítani, rángatott jobbra balra kigyorsításnál, gázelvételnél elindult a hátulja. A képernyőn meg van két függőleg es csík, a videóbeállításokra kattintva meg kilép a játékból. A kormány G29
    Volt pár frissítés, ami miatt minden korábbi beállítás ment a kukába. Lehet, érdemes volna a kormánybeállításokra egy default, alapbeállítást visszanyomni, törölni, ami most van profil és újrakezdeni a kalibrálást, beállításokat. A függőleges csíkok passz, nem tudom miért lehet, ahogy a videóbeállításos nyűg sem. Ha azokat is nézem, lehet egy fájlvizsgálat a Steam-ből elindítva mindenképp kellene. Ha ez nem segít, akkor a játék teljes újratelepítése következne nálam.

  8. #8
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Volt pár frissítés, ami miatt minden korábbi beállítás ment a kukába. Lehet, érdemes volna a kormánybeállításokra egy default, alapbeállítást visszanyomni, törölni, ami most van profil és újrakezdeni a kalibrálást, beállításokat. A függőleges csíkok passz, nem tudom miért lehet, ahogy a videóbeállításos nyűg sem. Ha azokat is nézem, lehet egy fájlvizsgálat a Steam-ből elindítva mindenképp kellene. Ha ez nem segít, akkor a játék teljes újratelepítése következne nálam.
    Köszi Erik!

  9. #9
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Erik!
    Nem lehet, hogy valami három monitoros beállítás maradt rajta valahol? Csak így a három egyenlő részre osztott képernyőről nekem elsőre ez ugrott be.

  10. #10
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet, hogy valami három monitoros beállítás maradt rajta valahol? Csak így a három egyenlő részre osztott képernyőről nekem elsőre ez ugrott be.
    Köszi! Be volt jelölve a triple scren, most már jó.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •