Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057

    AC Ferrari - Bannochbrae - Júl.22

    Kedves Versenyzők!
    Gurulunk tovább az AC Summer Cup 2021 bajnokságunkban, mely ezen a nyáron a Ferrari márka körűl forog. Egyre modernebb, erősebb lovacskás kocsikat gurítunk a pályára. A nyári bajnokság negyedik helyszíne egy skót vidéki "autóút". A paripa immáron a márka ikonikus darabja a 90-es évekből, a Testarossa.



    Helyszín: Bannochbrae - rank (v.1.1) - Letöltés: GDrive
    Autó: Ferrari 512 TR (v.1.6) - Letöltés: GDrive , @RD
    Dátum: 2021.Júl.22 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. (Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.)
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (2. futamon az első 10 fordított a rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Session-ök között picit visszaesik. Prekvalon fix 98%.
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: gyári
    ABS használat: gyári (van)
    Gumi és üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25 +/-5 °C. Prekvalon fix 25 °C
    Pitek száma: 40

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - Prequal
    Jelszó: masters

    Indulási feltételek & egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2021
    Discord elérhetőség: Discord



    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását, és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni. Kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 07. 09. 16:51.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    A prekval szerver fut. Ugyan a köridők a honlapunkon tapasztalható 'hibák' miatt nem rögzülnek. Igyekszünk javítani. Addigis ha gondoljátok írjátok be ide, hogy milyen köridőnél tartotok. A pályával és a kocsival lehet ismerkedni. Elöbbi egy utcai helyszín, annak minden előnyével, és hátrányával. A versenyzői éneteket itt egy picit hátrább kell majd sorolnotok. Sokszor jobb engedni, mint harakiri. Ez sem lesz egyszerűbb kombó mint az eddigiek. Mivel nincs kerékvető, az aszfalton keressétek a biztos fékezési pontokat (stop, slow felfestések).

    A szerveren a sérülés mértékét 50%-ra csökkentettem. Ha a pálya begyakorlása után is azt mondjátok hogy így is hamar meggyűritek a verdát, akkor ezen lehetőségünk van még tovább enyhíteni.

    Amire még felhívnám a figyelmet a visszaváltás hangok, ahogy leforog a V12, pláne ha másik mögött mentek sziklák között. Aza szinkronhang
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 07. 09. 18:13.

  3. #3
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Kezdem a sort.

    2:52.562
    2:49.121
    2:45.771
    2:44.737
    2:43.244
    2:40.958
    Utoljára módosította: geriszon; 2021. 07. 11. 16:57.

  4. #4
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    2:35.686

    Setup, Replay & Raceessentials pb fájlok: https://drive.google.com/file/d/1eyK...ew?usp=sharing


    Ha esetleg vki felrakja youtube-ra úgy mint a múltkor, azt külön megköszönöm!
    Jó gyakot!

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    2:35.686

    Setup, Replay & Raceessentials pb fájlok: https://drive.google.com/file/d/1eyK...ew?usp=sharing


    Ha esetleg vki felrakja youtube-ra úgy mint a múltkor, azt külön megköszönöm!
    Jó gyakot!


  6. #6
    az komoly kör lett

  7. #7
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Akinek esetleg nagyon bejön az autó: https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...a_512-17198255

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  8. #8
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Hali!

    Előfordulhat, hogy nem látom a szervert?

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Előfordulhat, hogy nem látom a szervert?
    Előfordulni éppenséggel előfodulhat ha pl másik irányba nézel, de az imént felcsekkoltam és megy a preki szerver

  10. #10
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    • éles szerver belőve: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution (A)
    • Jelszó a szokásos, 1.hsz-be is feltüntetve.
    • Ha véletlen elmértek egy féktávot, és van elöttetek valaki, próbáljátok meg elkerülni az ütközést, menjetek ki a bukótérbe, fűre, saját testi épségeteket sem kímélve akár.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!
    Utoljára módosította: masterC; 2021. 07. 22. 19:24.

  11. #11
    Sziasztok!
    Sajnos nekem a mai futam kimarad. Jó versenyzést, hajrá nektek!

  12. #12

  13. #13
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Sajnos hirtelen jött családi okok miatt nem tudtam indulni, pedig biztos nagyon izgalmas futamok lehettek!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  14. #14
    Huh, nem tudtam mire számítsak a versennyel kapcsolatban... Éreztem, hogy jó lehet a tempóm, de akkora szórás volt, hogy nem voltam benne biztos hogy valóban így van-e. Mint kiderült, nem volt rossz a tempó.
    Kvalin második lettem egy jó körrel, izgalmas volt, egész addig, amíg Norbi nem húzott el kb 1-1,5 másodperccel Az első futam relatíve eseménytelen volt, a rajtom jobban sikerült Norbiénál, az első kanyarban azért ésszel mentünk, így sima 1-2 lett, semmi izgalom.
    A második futam viszont.. 9. helyről rajtoltam, és nagyon jól sikerült elkapni, az első kanyarban már 4. voltam, izgultam is rendesen Aztán a kaland az volt, hogy el tudom-e kapni Mátét az első helyet, és az utolsó 7-8 percben sikerült felérni rá. Nagyon izgalmas csata volt, nagyon élveztem, és mindketten szerintem nagyon figyelmesek voltunk, de végül az emelkedőn felfele sikerült felérni mellé, aztán a balosban sajnos ő leakadt a külső íven, a szalagkorlátban. Innentől aztán már csak be kellett érni, és megszereztem az első győzelmem Nagyon izgalmas volt, és gratula mindenkinek!

  15. #15
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos hirtelen jött családi okok miatt nem tudtam indulni, pedig biztos nagyon izgalmas futamok lehettek!

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    igazából egy két jó csatán kivől csak eszméletlen mennyiségű orrtolásról maradtál le meg driftelésről de volt még itt szalagkorlátról lepattanás és gépészkedés minden mennyiségben !!!
    remélhetőleg a következő két futam orrtolásban szegény lesz!
    De amugy remélem semmi komoly családi helyzet nem volt !

    Tamás én is úgy láttam hogy elég jó volt a tempód ha hiba mentesen vezettem volna akkor is szerintem csak maximum 2-3 körrel bírtam volna tovább, nem tudtam hozzászokni hogy nem fordul és ha picit hamarabb léptem a gázra vagy picit rovidebb féktávot akartam venni, azonnal a korlátról pattantam vissza vagy komolyan gépészkedni kellett

    futamon delta szerint (ha be tudtam volna fejezni a kört hiba nélkül) 35.9 lett volna a legjobb de a híd utáni "völgyes" féktávnál eldobtam
    bár ennek az időnek is addig örültem amíg meg nem láttam hogy Norbi ennél is 1 seccel gyorsabbat ment

  16. #16
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    https://youtu.be/oHa0NRK8SJw

    Nagyon kemény ez a pálya.
    Ki kellett próbálnom kamionnal is! 🤣

  17. #17
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    igazából egy két jó csatán kivől csak eszméletlen mennyiségű orrtolásról maradtál le meg driftelésről de volt még itt szalagkorlátról lepattanás és gépészkedés minden mennyiségben !!!
    remélhetőleg a következő két futam orrtolásban szegény lesz!
    De amugy remélem semmi komoly családi helyzet nem volt !

    Tamás én is úgy láttam hogy elég jó volt a tempód ha hiba mentesen vezettem volna akkor is szerintem csak maximum 2-3 körrel bírtam volna tovább, nem tudtam hozzászokni hogy nem fordul és ha picit hamarabb léptem a gázra vagy picit rovidebb féktávot akartam venni, azonnal a korlátról pattantam vissza vagy komolyan gépészkedni kellett

    futamon delta szerint (ha be tudtam volna fejezni a kört hiba nélkül) 35.9 lett volna a legjobb de a híd utáni "völgyes" féktávnál eldobtam
    bár ennek az időnek is addig örültem amíg meg nem láttam hogy Norbi ennél is 1 seccel gyorsabbat ment
    Szerencsére semmi komoly nem lett belőle, szóval minden rendben.

    Pont a nehézsége miatt lett volna érdekes a futam számomra, na de majd a F1 futam... Reményeim szerint most nem fogom elszámolni az üzemanyagot

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

  18. #18
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    igazából egy két jó csatán kivől csak eszméletlen mennyiségű orrtolásról maradtál le meg driftelésről de volt még itt szalagkorlátról lepattanás és gépészkedés minden mennyiségben !!!
    Hát igen, azzal egyetértek, hogy valami normális gumi sokat segített volna a helyzeten (pedig nem is az SV keverékkel mentünk, legalábbis nem mindenki ), én Norbi setupját használtam, azzal nem volt vészesen orrtolós, legalábbis semennyire sem jobban mint túlkormányzott

    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése

    Tamás én is úgy láttam hogy elég jó volt a tempód ha hiba mentesen vezettem volna akkor is szerintem csak maximum 2-3 körrel bírtam volna tovább, nem tudtam hozzászokni hogy nem fordul és ha picit hamarabb léptem a gázra vagy picit rovidebb féktávot akartam venni, azonnal a korlátról pattantam vissza vagy komolyan gépészkedni kellett
    Köszönöm szépen! Valahogy sikerült ráéreznem jobban az autóra, majd az F1-el szerintem nem így lesz...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •