Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1

    Trophy R3E Summer Cup 2021

    Indul a Masters R3E 2021 Summer Cup!

    Július 7-én kezdődik nyílt, ingyenes nyári kupánk a jelentős frissítésen átesett RaceRoom-mal, amely során több kategóriában is lehetőségetek lesz kipróbálni magatokat!



    A Masters R3E 2021 Nyári Kupa négy fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. A versenyek közös pontértékelésbe számítanak bele, de mindegyik helyszínen más kategóriával lehet rajthoz állni.

    Első alkalommal Hockenheimben hajtuk meg a Tatuus F4 nyílt karosszériás formaautót Hockenheimben, majd két héttel később egy kis nosztalgiázás céljából Suzukába látogatunk a 2015-2017-es WTCC masinákkal. Ezt követően a klasszikus túraautók is kapnak egy kis szerepet, az 1992-es DTM szezon versenyautóival a Sachsenringen fogunk körözni, végezetül pedig a magyar WTCR fordulóra hangolódhatunk közösen a Hungaroringen a már jól megszokott TCR felhozatal segítségével!

    A lebonyolítás a nyílt bajnokságainkban megszokottak szerint zajlik, 15 perces időmérőt követően két 20 perces sprintfutamot fogunk teljesíteni, a másodikon pedig az első verseny top 10 helyezettje fordított sorrendben rajtol.


    Versenynaptár:
    1. futam: 07.07. - Tatuus F4 - Hockenheim (Grand Prix) 1. futam topikja
    2. futam: 07.21. - WTCC 2015-2017 - Suzuka 2. futam topikja
    3. futam: 08.04. - DTM 1992 - Sachsenring 3. futam topikja
    4. futam: 08.18. - WTCR - Hungaroring


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: Minden kategóriából 1 autóval kell rendelkezni: F4, WTCC, DTM 1992, WTCR
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: Névhasználat
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával. A szerverek használata nyílt!
    • Tegyetek meg mindent annak érdekében, hogy elkerüljétek a LAG-ot! Infók itt: RaceRoom - LAG
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.

    Várunk minden régi és új versenyzőt, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 07. 24. 12:47.

  2. #2
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Sziasztok.
    Érdeklődnék hogy a Summer Cupban lesz-e csapatverseny?
    Ha igen, akkor szívesen csatlakoznék egy csapathoz ha lehetséges.
    Magamról:ez lesz az első teljes idényem amit az R3E-ben megyek, Assetto Corsaban már indultam korábbi bajnokságokban. Az R3E-ben mindig B szerveres voltam, tehát inkább a mezőny hátsó részében voltam.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Érdeklődnék hogy a Summer Cupban lesz-e csapatverseny?
    Szia, a nyári kupánkban nincs csapatbajnokság, alapvetően kötetlenebb, fun jellegű az éles bajnokságainkhoz képest. Egyszer érdemes azért átfutni a szabályzatot, mert VB viszont idén lesz, kipróbálunk néhány újdonságot pl. óvások benyújtása terén.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  4. #4
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, a nyári kupánkban nincs csapatbajnokság, alapvetően kötetlenebb, fun jellegű az éles bajnokságainkhoz képest. Egyszer érdemes azért átfutni a szabályzatot, mert VB viszont idén lesz, kipróbálunk néhány újdonságot pl. óvások benyújtása terén.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről
    Értem, köszi az infót.

  5. #5
    Kovács Imre Levente Versenyző
    Csatlakozott
    2021. 02. 25.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    2
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az időmérő, hány órától kezdődik? Válaszotokat előre is köszönöm!

  6. #6
    Idézet Eredetileg Kovács imre levente írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az időmérő, hány órától kezdődik? Válaszotokat előre is köszönöm!
    Szia! A futam topicjában látszik a pontos időbeosztás: https://gtr-masters.hu/tema/7542
    19:00-től 1 órás szabadedzés, utána 20:00-tól indul a program időmérővel.

  7. #7
    Kovács Imre Levente Versenyző
    Csatlakozott
    2021. 02. 25.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    2
    Köszönöm!

  8. #8
    Sziasztok!

    Szabad indulni a ma esti futamon prequalon futott idő nélkül?

  9. #9
    Idézet Eredetileg magisztibi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szabad indulni a ma esti futamon prequalon futott idő nélkül?
    Jöhetsz!

  10. #10
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Jöhetsz!

    Köszönöm!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •