Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A pillanat, amikor rájöttem hogy ezt elb*sztam:


    Kár a ripityáért, mert a második futam is izgis lehetett volna...
    Mint az első is, sokáig követtem Csabáékat, nemnagyon voltam lemaradva, ottvoltam az elején. A futam végére Heimler Tomival meg is találtuk egymást, és az utolsó elötti körben talán, sikerűlt kibrusztolnom egy 3. helyet.

    Grat mindenkinek, aki ilyen "sivatagi" időben is végigment
    Pull up! Pull up!

  2. #27
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Kristóf repkedésében én is benne voltam. Szorosan jött mögöttem kigyorsításon, nekem meg elúszott a segge tök váratlanul, nem is a kigyorsítás elején, teljesen el kellett vennem, hogy megfogjam. Kristóf pedig volt olyan kedves, hogy nem felöklelt a picsába, hanem inkább kipróbálta hogy repül a ferka (ezt azért köszi)

    Amúgy eléggé szenvedősek voltak ezek a futamok nekem, ez a pálya/kocsi kombó nem feküdt, nem is nagyon mertem/tudtam másokhoz közel menni, amikor próbáltam abból is csak a baj volt.. Első futamon Nagy Zsoltit toltam meg féktávon, egyből miután megelőzött túl nagyot próbáltam fékezni, blokkoltak a kerekek...
    Második futamon a hosszú egyenesre kigyorsításra Péterrel egymás mellett fordultunk, megcsúsztam, korrigálnom kellett, így Petibe bele is koccantam, forgás...
    Bocs mégegyszer mindkettőtöktől.
    Ezeken kívül nagyokat nem is hibáztam (persze a folyamatos csúszkálásokat leszámítva), de legalább nem is voltam gyors, viszont többen is kicsúsztak előlem, így a második futamon valahogy felkeveredtem a harmadik helyig, ami ezek tudatában meglepő volt.

  3. #28
    a videó alapján szerintem Kristóf futóműve nem szabályos !

  4. #29
    Én még most is szégyellem magam, ahogy Balogh Gábort az utolsó kanyarban megelőztem

    (NFS-ből tanultam )


  5. #30
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg Romeo25 írta Hozzászólás megtekintése
    Én még most is szégyellem magam, ahogy Balogh Gábort az utolsó kanyarban megelőztem

    (NFS-ből tanultam )


  6. #31
    Idézet Eredetileg Romeo25 írta Hozzászólás megtekintése
    Én még most is szégyellem magam, ahogy Balogh Gábort az utolsó kanyarban megelőztem


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •