Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 06. 10. 22:34.

  2. #27
    Huh, hát ez sokkal izgalmasabb lett mint vártam. Az első pár prekvalos körömben nem tudtam, hogy hogy fogok körbetalálni az autóval, erre kvalin 2. időt sikerült összerakni... szerintem ez egyéni rekord. Aztán az első futamon sikerült lerajtolnom Morvai Norbit, onnantól meg küzdöttem az élen maradásért, mint disznó a jégen. Borítékolható volt, hogy nem leszek sokáig első, látszott, hogy Norbi tempója lényegesen jobb, mint az enyém, de legalább 10 percig vezettem, és izgalmas csatánk volt. A második futam már izgalmasabban alakult, jó helyezkedéssel egész hamar visszakerültem az elejébe. Már ment a csata a 1-2. helyekért, amikor valaki hátulról jól kibombázott, akkor az nem tett jót lélekjelenlétemnek, ezért is elnézést a lökésért Szabolcs. Viszont kétségtelenül ismét izgalmas lett a verseny, behozni a lemaradást, ez sikerült is, felküzdöttem magam ismét az 1. helyre, de aztán láttam, hogy fénysebességgel érkezik mögöttem Mihajlovics Máté és Norbi. Mint kés a vajon, úgy tudnám leírni az előzést, és bejöttem a 3. helyen. Így is meglepően jó eredmény, sokkal rosszabbra számítottam, várom a következő futamot!

  3. #28
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Huh, hát ez sokkal izgalmasabb lett mint vártam. Az első pár prekvalos körömben nem tudtam, hogy hogy fogok körbetalálni az autóval, erre kvalin 2. időt sikerült összerakni... szerintem ez egyéni rekord. Aztán az első futamon sikerült lerajtolnom Morvai Norbit, onnantól meg küzdöttem az élen maradásért, mint disznó a jégen. Borítékolható volt, hogy nem leszek sokáig első, látszott, hogy Norbi tempója lényegesen jobb, mint az enyém, de legalább 10 percig vezettem, és izgalmas csatánk volt. A második futam már izgalmasabban alakult, jó helyezkedéssel egész hamar visszakerültem az elejébe. Már ment a csata a 1-2. helyekért, amikor valaki hátulról jól kibombázott, akkor az nem tett jót lélekjelenlétemnek, ezért is elnézést a lökésért Szabolcs. Viszont kétségtelenül ismét izgalmas lett a verseny, behozni a lemaradást, ez sikerült is, felküzdöttem magam ismét az 1. helyre, de aztán láttam, hogy fénysebességgel érkezik mögöttem Mihajlovics Máté és Norbi. Mint kés a vajon, úgy tudnám leírni az előzést, és bejöttem a 3. helyen. Így is meglepően jó eredmény, sokkal rosszabbra számítottam, várom a következő futamot!
    Sajnos én voltam aki kibombáztalak a 2. futam első körében, nagyon elnéztem a féktávot, próbáltam kimenni a fűre levágni, hogy ne találjam el az előttem lévőket, de az sem jött be. Szóval ezúton kérnék elnézését ezért a nem túl kifinomult manőverért.

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Dino-s futamhoz hasonlóan ez is irtó klasszra sikerűlt. Végig küzdelmes, élvezetes csatákkal, nem volt üresjárat. Nem volt túl fürge a kocsi, talán emiatt lehetett közel maradni a többiekhez, csatázni egymással. Rengeteg egymás mellett fordulás, aláfordulás. A keresztbehaladást kevésbé tudtam visszafogni, ami miatt mindkét futam végére vmi szikrát hányt a kocsimból, replay-en sajna nem látni. Helyezéseket illetően fogalmam sincs, de élveztem
    Grat mindenkinek aki végigment

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •