Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Bathurst 2021.06.02.

    Kedves Versenyzők!

    Utolsó felvonásához érkezik a Masters WTCR 2021 Tavaszi bajnoksága! Szezonzárónk igazán komoly kihívást tartogat, utolsó állomásunk a Bathurstben található Mount Panorama Circuit, Ausztrália egyik legismertebb és legrégebbi versenyhelyszíne.



    9. Futam: 06.02. - Szerda Bathurst - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 WTCR 2020 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 15 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 10 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Prequal szerver: GTR-MASTERS.HU-PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Prequal jelszó:
    masters

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU-PRACTICE / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2021 Tavasz
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Sajnos már a múlt héten úgy alakult, hogy a mai futamra nem tudok nevezni, 8-ig biztosan nem fogok hazaérni.
    De, ha esetleg lesz hely a serveren és hazaérek superpoleig (erre sincs nagyon 30%-nál több esély ) akkor a 2. és 3. futamon részt vennék, amennyiben nem okoz problémát.

    Köszi és jó versenyzést a falak között

  3. #3
    Szerverbeosztás:

    01-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  4. #4
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos már a múlt héten úgy alakult, hogy a mai futamra nem tudok nevezni, 8-ig biztosan nem fogok hazaérni.
    De, ha esetleg lesz hely a serveren és hazaérek superpoleig (erre sincs nagyon 30%-nál több esély ) akkor a 2. és 3. futamon részt vennék, amennyiben nem okoz problémát.

    Köszi és jó versenyzést a falak között
    Bőven elférünk a szerveren, úgyhogy ha időben hazaérsz, indulhatsz nyugodtan.

  5. #5
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    A tavaszi szezonba nem volt kérdés, ki lesz a BAJNOK... Gratulálok Nagy Balázsnak, megérdemelten győzött a kiegyensúlyozott, konstans és gyors versenyzésével.

    Ha szezonösszefoglalót kéne tartani, akkor azt mondanám, hogy már Bransd Hatch-ben is voltak bajok, mikor a szerver a beragadt és már nem létező versenyző miatt - titokban - megbüntetett, és mehettem boxutca áthajtásra többször is... Majd Silverstone-ba próbáltam úgymond "ismét képbe kerülni", ahol pedig a kapott büntetések után minden esélyemet elvesztettem, hogy küzdhessek a bajnoki címért... (az élmezőnybe ezek a botlások nem fértek bele) Ez meg is látszott az ezt követő fordulókban (Paul Ricard-on dobtam egy tetőt, Salzburging-en pedig estem-keltem), majd az első reménysugárt Aragon adta, amit a szezonom fénypontja, Zhuhai követett.

    Innen kezdve kezdtem hinni abban, hogy talán a dobogó második foka elérhető, majd Watkins Glen és Bathurst úgymond átlagos versenyeket hozott: mindkét helyszínen hoztam a tőlem telhetőt, ami mint utóbb kiderült, elég lett az ezüsthöz.

    Tanulságos volt ez a tavaszi idény, voltak benne jó és rossz momentumok, de összességébe - azután, ahogy kezdődött - én elégedett vagyok.

    Szeretnék gratulálni csapattársamnak, Kenéz Sanyinak is a harmadik helyhez, a csapatbajnoki címünk kettesben is sikerült megvédenünk.

    Ismétcsak megköszönni tudom a szervezőknek az idényt, a versenytársaknak a csatákat, aztán majd folyt. köv. + remélhetőleg egy díjátadóval összekötött eseményen esetleg személyesen is tudunk találkozni!
    Jó nyarat mindenkinek!
    Utoljára módosította: FuReady; 2021. 06. 02. 23:26.

  6. #6
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Én is jó élmenyekkel gazdagodtam a szezon során. Az utolsó két fordulót kifejezetten élveztem. Sikerült is a szezonra kitűzött célomat teljesíteni két TOP10-es eredménnyel.

    Gratulálok a bajnoknak és az élmenőknek!

    Kiváncsian várom mit hoz a summer cup. 😀

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •